کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-10-27 ساعت 16:27)Alireza 2014 نوشته:  
(2013-10-27 ساعت 01:20)far572000 نوشته:  
(2013-10-27 ساعت 00:34)alimomen نوشته:  
(2013-10-27 ساعت 00:26)Alireza 2014 نوشته:  سلام ببخشيد اگه سوالم تكراري هست كلير يعني اين كه مدارك كامل نيست؟ و مدت اش يعني چي اونا تعيين ميكنن؟

یعنی که یک سری تحقیقات در مورد شما میکنند مدتش هم کاملا نامعلوم هست از دو سه روز تا چندین ماه متفاوت هست کلا کاملا ناشناخته و غیر قابل پیش بینی هست پس عاقلانه است بهش فکر نکنید

سلام دوست عزیز ما کیس ۳ نفره بودیم که رفتیم مصاحبه خانومم کیس اصلی‌ بود ولی‌ اونجا آفیسر به من گفت باید یک سری مدارک بفرستی‌ که من همون‌جا مدارک رو بهشون دادم و وارد کامپیوتر کرد و ما بعد از ۱۴ روز ویزا گرفتیم این پروسه برای هر کیسی متفاوت است . موفق باشید.
يعني امدين ايران بعد ١٤ روز با چي به شما گفتن ويزا امدست؟
واين كه اكه.ويزا يك ضرب بدن همون موقع ميگن؟
احتمال اين كه كسي مستقيما ريجكت شه هست؟

این دوستمون اصلا ساکن ایران نیستند، مومبای مصاحبه شدند همون جا هم ساکن هستند.
ببین وقتی می ری مصاحبه سه حالت برات پیش میاد
یا همون موقع بهت می گن ریجکت شدی
یا ویزات یکضرب بوده و پاسپورتت را می گیرند می گن 3-4 روز دیگه بیا بگیر با ویزا
یا می گن برو یه مدت دیگه مثلا یک هفته یا یک ماه یا حتی بیشتر بستگی به کیست داره سایت را چک کن ببین کلیر شدی یا نه که باید صبر کنی تحقیقاتشون راجع به کیست تمام بشه و اعلام می کنند که بری ویزا بگیری
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
(2013-10-28 ساعت 18:04)cello86 نوشته:  این سوال منم هست..رشته یا شغل حساس دقیقا چه چیزهایی رو شامل میشه؟..و اینکه همینکه یکی از جاهای حساس کار کرده باشی ولی سمت مهمی نداشته باشی هم مشکل سازه؟

رشته های حساس یه لیستی هست من فکر کنم در امضای یکی از بچه های 2013 چند ماه قبل خوندم و یا شایدم در خود سایت دی وی لاتاری باشه ولی یادمه یکی از این دو جا بود، حتی یادمه که مثلا رشته میکروبیولوژی جزو رشته های حساس بود یا gis که برام جالب بود اما رشته خودم نبود برا همین بیشتر از این کنجکاو نشدم اگر در لاتاری 2013 و پست های اونجا بگردی حتما پیدا می کنی
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
تشکر کنندگان: amin arefi ، soli asali ، Saeedv13 ، ojee ، محبت ، aghaghia ، pari pariaaa ، javadi436 ، cello86 ، behfaza
(2013-10-28 ساعت 22:43)iris نوشته:  رشته های حساس یه لیستی هست من فکر کنم در امضای یکی از بچه های 2013 چند ماه قبل خوندم و یا شایدم در خود سایت دی وی لاتاری باشه ولی یادمه یکی از این دو جا بود، حتی یادمه که مثلا رشته میکروبیولوژی جزو رشته های حساس بود یا gis که برام جالب بود اما رشته خودم نبود برا همین بیشتر از این کنجکاو نشدم اگر در لاتاری 2013 و پست های اونجا بگردی حتما پیدا می کنی
برای مشاهده Technology Alert List به ضمایم پست مراجعه کنید.

فایل‌های پیوست
.pdf   technology alert list.pdf (اندازه 46.7 KB / تعداد دانلود: 778)
.pdf   Technology Alert List update.pdf (اندازه 34.78 KB / تعداد دانلود: 733)
سلام کسی میدونه چرا این شماره هایی که توی این لیست اعلام شده
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...ssing.html
همشون 6 رقمی ان ، خیلی هم شماره هاشون بالاست

و اگه از زن و شوهر یک نفر بخواد بره آنکارا ویزا بگیره وکالت نامه ای هم باید ببره ؟ از کجا باید بگیره؟
با تشکر فراوان
کیس نامبر :زیر پونصد ، دو نفر ، مصاحبه: اکتبر 2013 نتیجه : مراحل اداری و آپدیت : یکبار بعد از فرستادن ایمیل و بعد 4و 7و 8و 9 ایپریل بعدشم کلیر
تشکر کنندگان: soli asali ، behfaza ، reasonable
من در تاپیک کلیرنس 2013 این رو پیدا کردم(خودم جواب خودم رو دادم)
شاید به درد بقیه هم بخوره

موکل:..........
وکیل:.........
مورد وکالت: مراجعه به اداره پست ptt ترکیه و یا هر پست دیگر و سفارتخانه آمریکا در ترکیه و سایر ادارت تابعه ووابسته جهت اخذ هرگونه مدرک و مجوز و گواهی و موافقت نامه پاسپورت موکلین و دادن رسید و سپردن هرگونه تعهد و مراجعه به دارالترجمه جهت ترجمه مدارک به هر زبانی که وکیل صلاح بداند.
حدود اختیارات: وکیل مزبور برای انجام مورد وکالت دارای اختیارات تامه مطلقه مزبوره بوده بنحویکه اقدام و عمل و امضای وکیل در تمام موارد و مراحل و در نزد تمام مراجع اعم از رسمی و یا غیر رسمی به منزله عمل و اقدام و امضای موکل نافذ و معتبر است بنحوی که در هیچ مورد نیاز به حضور و اجازه مجدد موکل نباشد مفاد این سند فقط در نفس وکالت بشرح متن موثر است
با اجازه parvin_omid که این متنو برام فرستاده بودند.

باید به ترکی ترجمه بشه و فقط مهر دارالترجمه کافی هست.
ولی اگر نمی تونید به انگلیسی ترجمه کنید و ترجمه ترکی رو ببرید انکارا.
کیس نامبر :زیر پونصد ، دو نفر ، مصاحبه: اکتبر 2013 نتیجه : مراحل اداری و آپدیت : یکبار بعد از فرستادن ایمیل و بعد 4و 7و 8و 9 ایپریل بعدشم کلیر
تشکر کنندگان: soli asali ، behfaza
اینجا کسی میدونه که چرا کیس نامبر کسایی که مصاحبه رفتند در این سایت:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx
invalid میزنه؟
از چه زمانی باید بتونم اطلاعاتی در مورد کیسم اینجا ببینم؟
الان یک ماه از مصاحبه من میگذره
با تشکر
تشکر کنندگان: soli asali ، behfaza
(2013-10-29 ساعت 00:14)Saeedv13 نوشته:  [quote='iris' pid='437852' dateline='1382984026']

الان داشتم این لیست و نگاه می کردم و از اینکه دیدم حتی معماری هم در آن نوشته شده خیلی تعجب کردم !!یعنی این رشته هم حساس هست؟
شماره کیس:2014AS000061xx / برنده: خودم/تاریخ روئت قبولی در سایت:2می/ تعداد افراد کیس :2 نفر / تاریخ ارسال فرمهای سری اول:08jun/ ارسال از طریق : ایمیل با کمک دوستان خوب مهاجر سراSmile کارنت: آپریل نامه دوم:شب چهارشنبه سوری
مصاحبه :14 میBig Grin /وضعیت کلیرنس /آپدیت های خودم و همسر:14 ,15 و16 ،20 مي، 11 ژوئن ،14 آگوست
تشکر کنندگان: soli asali ، محبت ، behfaza
(2013-10-29 ساعت 12:53)taleghani نوشته:  
(2013-10-29 ساعت 00:14)Saeedv13 نوشته:  [quote='iris' pid='437852' dateline='1382984026']

الان داشتم این لیست و نگاه می کردم و از اینکه دیدم حتی معماری هم در آن نوشته شده خیلی تعجب کردم !!یعنی این رشته هم حساس هست؟
بله حساسه البته ناراحت نباشید مشکلی پیش نمی یاد
سفارت ایروان
شماره کیس:7XXX
وضعیت: برگه ابی-کلیرنس
تشکر کنندگان: ffrfar ، soli asali ، H Pier ، محبت ، ojee ، pari pariaaa ، behfaza
(2013-10-29 ساعت 00:14)Saeedv13 نوشته:  
(2013-10-28 ساعت 22:43)iris نوشته:  رشته های حساس یه لیستی هست من فکر کنم در امضای یکی از بچه های 2013 چند ماه قبل خوندم و یا شایدم در خود سایت دی وی لاتاری باشه ولی یادمه یکی از این دو جا بود، حتی یادمه که مثلا رشته میکروبیولوژی جزو رشته های حساس بود یا gis که برام جالب بود اما رشته خودم نبود برا همین بیشتر از این کنجکاو نشدم اگر در لاتاری 2013 و پست های اونجا بگردی حتما پیدا می کنی

این لیست مربوط به رشته های حساسه آیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این که تمام رشته ها توش هست
معماری جز رشته های حساسه؟؟؟؟؟ چرا آخه؟؟؟؟؟ من معماری خوندم خیالم راحت بو که شغلم اصلن حساس نیست
2014AS00048XX/تاریخ ارسال فرمهای سری اول:13 MAY/ نفر 1/ کارنت شدن کیس: 7 FEB/ نامه دوم: 12 FEB/مصاحبه: آنکارا بود افتاد ابوظبی/زمان مصاحبه: هفته چهارم آپریل/ویزا یک ضرب   سفرنامه
کیس برادرم 2016as*** /مصاحبه هفته اول نوامبر ابوظبی/کلیرنس/آپدیت 9 dec,25jan,9,15,18,21,22 march/کلیر 22 مارچ
تشکر کنندگان: محبت ، soli asali ، pari pariaaa ، behfaza
(2013-10-29 ساعت 16:07)rtt نوشته:  
(2013-10-29 ساعت 00:14)Saeedv13 نوشته:  

این لیست مربوط به رشته های حساسه آیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این که تمام رشته ها توش هست
معماری جز رشته های حساسه؟؟؟؟؟ چرا آخه؟؟؟؟؟ من معماری خوندم خیالم راحت بو که شتم اصلن حساس نیست
سلام دوست عزیز نگران نباشید معماری و باقی رشته هایی که در آخر نوشته بود به حساسیت قبلیها نیستن و اینکه جواب هایی که شما در مورد جزئیات کارتون به آفیسر می دین مهمه،شما خودتون رو یه معمار ساده با کارهایی که هر چه ساده تر و براشون قابل فهمتر هست توضیح بدین . اگه اون متن رو کامل بخونین متوجه می شین که رو چه کلماتی حساسن. و بهتره معادل انگلیسی توضیحات شغلتون رو هم بدونین شاید برای شفاف سازی موقع مصاحبه بدردتون بخوره.امیدوارم یکضرب بگیرین.
تشکر کنندگان: ojee ، masuodrh ، soli asali ، rtt ، shohreh63 ، pari pariaaa ، behfaza ، taleghani
یک مشورت میخوام
من و همسرم هر کدوم سه سال تو یه شرکت دولتی همکار بودیم و بعد استعفا دادیم و الان پنج ساله که تو بخش خصوصی هستیم
به نظر شما اگر آفیسر دلیل استعفا رو پرسید..چه جوابی بدیم؟ که حساسیت زا هم نباشه
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa ، محبت ، behfaza ، ojee ، ali1220
(2013-10-29 ساعت 17:49)masuodrh نوشته:  یک مشورت میخوام
من و همسرم هر کدوم سه سال تو یه شرکت دولتی همکار بودیم و بعد استعفا دادیم و الان پنج ساله که تو بخش خصوصی هستیم

حقوقش پایین بود Cool
[color=#4B0082]شماره کیس: 43XX رویت قبولی: اول می 2013 ، تعداد کیس: منو عیال ، ارسال مدارک: جولای ، کارنت شدن: فوریه ، مصاحبه: 27مارچ ایروان ورود : 19 سپتامبر 2014 هيوستن
ما موفق می شیم، می گی نه؟ نیگا کنWink
تشکر کنندگان: ffrfar ، soli asali ، masuodrh ، pari pariaaa ، محبت ، behfaza ، azadeh2014 ، ali1220 ، RASHA32
(2013-10-29 ساعت 20:48)shohreh63 نوشته:  سلام دوستان
من لینک رشته های حساس را پیدا نمیکنم و متاسفانه استرس زیادی دارم میشه یکی لطف بکنه و لینکشا اینجا بذاره؟

٢تا فايل pdf تو پست ٣٩٧ عمو سعيد هست،اونا رو بخونيد .
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
تشکر کنندگان: محبت ، shohreh63 ، ermiyaj ، amohammadiazar ، behfaza ، soli asali ، artam2 ، ojee ، javadi436 ، EKAM ، soruosh
(2013-10-29 ساعت 17:49)masuodrh نوشته:  یک مشورت میخوام
سلام
میتونید بگید با شرایط کار تو بخش دولتی نتونستیم کنار بیایم و دستمزد و آزادی بخش خصوصی جالب توجه تر بود و برای پیشرفت فضای مساعد تری داشت.
و البته بعید میدونم بپرسن چنین مطلبی روSmile
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: pari pariaaa ، masuodrh ، قصه گو ، behfaza ، .YAS ، soli asali ، ali1220 ، ojee ، maryam_a
(2013-10-29 ساعت 20:55)pari pariaaa نوشته:  
(2013-10-29 ساعت 20:48)shohreh63 نوشته:  سلام دوستان
من لینک رشته های حساس را پیدا نمیکنم و متاسفانه استرس زیادی دارم میشه یکی لطف بکنه و لینکشا اینجا بذاره؟

٢تا فايل pdf تو پست ٣٩٧ عمو سعيد هست،اونا رو بخونيد .

ممنون پیداش کردم و جالب اینجاست که تقریبا 90% رشته های تحصیلی رایج حساس شناخته شده Smile
کیس نامبر(برنده همسرم):**2014AS12 /سفارت ابوظبی/ مصاحبه : هفته سوم نوامبر/ آپدبت :10 فوریه هر دو نفر- 20 مارچ فقط خودم-27 می و 29 می کیس اصلی/ کلیر: 29 می / ویزا: امید به خدا Rolleyes
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، behfaza ، soli asali ، ali1220 ، ojee ، محبت

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان