کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
دوستان هنوز هیچکس کلیر نشده؟؟؟
شماره کیس:**2014AS/تاریخ رویت قبولی:MAY 1/ارسال مدارک:13 MAY/تعداد:۳ نفر/سفارت:ابوظبی/تاریخ مصاحبه:۳ اکتبر/کلیرنس/ آپدیت :۸ اکتبر،۱۶ ژانویه،١٠ فوريه،٤ آپريل،٧ آپريل،٨ آپريل و کلیر در ۹ آپریل Smile
تشکر کنندگان: masuodrh ، amohammadiazar ، behfaza ، soli asali ، مهدی 2014 ، javadi436
(2013-10-29 ساعت 21:07)الدورادو نوشته:  دوستان هنوز هیچکس کلیر نشده؟؟؟

نه... سوال منم اينه كسي تو ceac شناخته شده تا الان؟
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
تشکر کنندگان: soli asali ، ali1220 ، behfaza
طبق لیست رشته من هم ( شهرسازی) حساس شناخته شده Smile)..گرچه سابقه کاری اصلا ندارم ..
کیس نامبر: 2014AS66XX
سفارت: ایروان
زمان مصاحبه : هفته اول جون
تعداد افراد کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: soli asali ، behfaza
بچه ها کسی از سفارت آنکارا هست که سایت ceac کیس نامبرش رو بشناسه؟ما تقریبا یه ماه از مصاحبمون ميگذره :-)
تشکر کنندگان: soli asali ، tabatabaie ، محبت ، behfaza
(2013-10-29 ساعت 21:58)masoudsadry نوشته:  بچه ها کسی از سفارت آنکارا هست که سایت ceac کیس نامبرش رو بشناسه؟ما تقریبا یه ماه از مصاحبمون ميگذره :-)

دوست من شما که یکماه از مصاحبتون میگذره بهتر نیست اسمتونو بدید واسه منتظرسرا تا آمار کامل بشه؟
بخدا همکاری جمعی به نفع همه هست
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان: meisam14 ، pari pariaaa ، masuodrh ، behfaza ، soli asali ، ali1220 ، ojee ، afshin4749 ، محبت
(2013-10-29 ساعت 21:01)shohreh63 نوشته:  
(2013-10-29 ساعت 20:55)pari pariaaa نوشته:  
(2013-10-29 ساعت 20:48)shohreh63 نوشته:  سلام دوستان
من لینک رشته های حساس را پیدا نمیکنم و متاسفانه استرس زیادی دارم میشه یکی لطف بکنه و لینکشا اینجا بذاره؟

٢تا فايل pdf تو پست ٣٩٧ عمو سعيد هست،اونا رو بخونيد .

ممنون پیداش کردم و جالب اینجاست که تقریبا 90% رشته های تحصیلی رایج حساس شناخته شده Smile

میشه لینکشو بدید
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان: behfaza ، soli asali ، ali1220 ، محبت
(2013-10-29 ساعت 22:23)alimomen نوشته:  
(2013-10-29 ساعت 21:01)shohreh63 نوشته:  
(2013-10-29 ساعت 20:55)pari pariaaa نوشته:  
(2013-10-29 ساعت 20:48)shohreh63 نوشته:  سلام دوستان
من لینک رشته های حساس را پیدا نمیکنم و متاسفانه استرس زیادی دارم میشه یکی لطف بکنه و لینکشا اینجا بذاره؟

٢تا فايل pdf تو پست ٣٩٧ عمو سعيد هست،اونا رو بخونيد .

ممنون پیداش کردم و جالب اینجاست که تقریبا 90% رشته های تحصیلی رایج حساس شناخته شده Smile

میشه لینکشو بدید

ارسال ٣٩٧ همين تاپيك-پست عمو سعيد مهربان.
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
تشکر کنندگان: aghaghia ، behfaza ، ojee ، soli asali ، ali1220 ، EKAM ، محبت
(2013-10-03 ساعت 20:48)abiha نوشته:  سلام دوستای عزیز.
منم مجردم و خانم . مدرک فوق معماری دارم و توی دانشگاه غیر دولتی تدریس می کنم. تا 2 هفته دیگه باید برم ابوظبی.
خیلی نگران شغلمم . به نظرتون چی بگم از شغلم که کمتر به کلیر بخورم؟

دیدی به خیر گذشت خانمی.مبارک باشه.ما هم سه هفته ی دیگه مصاحبه داریم.خودم که برنده ی اصلی هستم خانه دارم ولی همسرم هم شغل دولتی داره و هم سربازیش توی سپاه بوده....نمیخوام به خودم انرزی منفی بدم.هنوز هم برای ریز نمره ها تردید داریم.همسرم میگه واسه کسیه که بخواد ادامه تحصیل بده نه من با این همه سابقه کار.تازه مدارکمون مال دهه ی شصت و هفتاده!جوون نیستیم دیگه!!
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: ojee ، pari pariaaa ، soli asali ، ali1220 ، behfaza ، محبت
(2013-10-29 ساعت 21:01)shohreh63 نوشته:  ممنون پیداش کردم و جالب اینجاست که تقریبا 90% رشته های تحصیلی رایج حساس شناخته شده Smile
ای بابا. باز ما یه کاری کردیم کلی حرف و حدیث درست شدSmile. آقایون و خانم ها به خودتون استرس وارد نکنین. این لیست رشته های حساس هست ولی تشخیص خطرناک بودنش با آفیسر هست. کلاً اگر به ساخت ت.س.ل.یحات ن.ظ.امی یا تکنولوژی ه.س.ته ای وصل بشین خطرناک میشه. مثلاً مهندسی عمران یا سازه به خودی خود ممکنه خطرناک نباشه ولی وقتی قرار باشه سازه یک نیروگاه ا.ت.می رو طراحی کنین مهم میشه. یا سم شناسی و میکروبیولوژی تا وقتی برای ساخت ب.م.ب های م.ی.ک.روبی استفاده نشن خیلی هم رشته های خوبی هستند. یا GPS دست هر بچه مدرسه ای هست و چیز خارق العاده ای نیست ولی وقتی قرار باشه بذارینش تو یک ر.اک.ت تا هدفش رو پیدا کنه خوب خطرناکه حسنTongue. از روی این لیست رد شین و بهش فکر نکنین. این مسافت اندک باقیمونده تا هدف رو محکم و مطمئن قدم بردارید. به قول افشین قطبی سرمربی سابق تیم ملی شما باید قلب شیر داشته باشین.
(2013-10-29 ساعت 21:58)masoudsadry نوشته:  بچه ها کسی از سفارت آنکارا هست که سایت ceac کیس نامبرش رو بشناسه؟ما تقریبا یه ماه از مصاحبمون ميگذره :-)

مصاحبه ما هم حدود ۱ ماه پیش بوده ولی هنوز ceac کیس مارو نمیشناسه!!!
شماره کیس:**2014AS/تاریخ رویت قبولی:MAY 1/ارسال مدارک:13 MAY/تعداد:۳ نفر/سفارت:ابوظبی/تاریخ مصاحبه:۳ اکتبر/کلیرنس/ آپدیت :۸ اکتبر،۱۶ ژانویه،١٠ فوريه،٤ آپريل،٧ آپريل،٨ آپريل و کلیر در ۹ آپریل Smile
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، H Pier ، soli asali ، NIKKI ، ali1220 ، ojee ، afshin4749 ، behfaza ، محبت
(2013-10-29 ساعت 21:12)pari pariaaa نوشته:  
(2013-10-29 ساعت 21:07)الدورادو نوشته:  دوستان هنوز هیچکس کلیر نشده؟؟؟

نه... سوال منم اينه كسي تو ceac شناخته شده تا الان؟

من رو که هنوز نمیشناسه کیس نامبر من چهارصدو خورده ای هست
کیس نامبر :زیر پونصد ، دو نفر ، مصاحبه: اکتبر 2013 نتیجه : مراحل اداری و آپدیت : یکبار بعد از فرستادن ایمیل و بعد 4و 7و 8و 9 ایپریل بعدشم کلیر
تشکر کنندگان: soli asali ، ali1220 ، ojee ، EKAM ، pari pariaaa ، behfaza ، محبت
(2013-10-30 ساعت 00:14)Saeedv13 نوشته:  
(2013-10-29 ساعت 21:01)shohreh63 نوشته:  ممنون پیداش کردم و جالب اینجاست که تقریبا 90% رشته های تحصیلی رایج حساس شناخته شده Smile
ای بابا. باز ما یه کاری کردیم کلی حرف و حدیث درست شدSmile. آقایون و خانم ها به خودتون استرس وارد نکنین. این لیست رشته های حساس هست ولی تشخیص خطرناک بودنش با آفیسر هست. کلاً اگر به ساخت ت.س.ل.یحات ن.ظ.امی یا تکنولوژی ه.س.ته ای وصل بشین خطرناک میشه. مثلاً مهندسی عمران یا سازه به خودی خود ممکنه خطرناک نباشه ولی وقتی قرار باشه سازه یک نیروگاه ا.ت.می رو طراحی کنین مهم میشه. یا سم شناسی و میکروبیولوژی تا وقتی برای ساخت ب.م.ب های م.ی.ک.روبی استفاده نشن خیلی هم رشته های خوبی هستند. یا GPS دست هر بچه مدرسه ای هست و چیز خارق العاده ای نیست ولی وقتی قرار باشه بذارینش تو یک ر.اک.ت تا هدفش رو پیدا کنه خوب خطرناکه حسنTongue. از روی این لیست رد شین و بهش فکر نکنین. این مسافت اندک باقیمونده تا هدف رو محکم و مطمئن قدم بردارید. به قول افشین قطبی سرمربی سابق تیم ملی شما باید قلب شیر داشته باشین.

عمو سعيد درست ميگن فكرشو نكنيد... رشته من خيلي شيك تو ليست بود ولي چون زمينه كاريم در يكي از شاخه هاي رشته تحصيلمه كه فعلن Smile ربطي به م.و.ش.ك و ... نداره ويزا دادنCool
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
سلام دوستان

ميشه راهنمايي کنيد چطوري ميشه وضعيت پروندمون رو چک کنيم .ما کليرنس خورديم
تشکر کنندگان: aghaghia ، pari pariaaa ، behfaza ، soli asali ، قصه گو ، EKAM ، محبت
(2013-10-30 ساعت 18:36)monthmehr نوشته:  سلام دوستان

در این سایــــــت، کیس نامبرتون رو بدون صفر های وسطش وارد کنید البته اگر کیس تون رو بشناسه الان، کدوم سفارت بودید؟ اگر دوست دارید به منتظرسرا بپیوندید تاریخ مصاحبه و تعداد اعضای کیس تون رو هم بنویسید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: H Pier ، گل نهال ، ojee ، afshin4749 ، pari pariaaa ، behfaza ، soli asali ، EKAM ، محبت ، nedaba ، morteza.gh ، آلیس-1980
(2013-10-30 ساعت 18:45)aghaghia نوشته:  
(2013-10-30 ساعت 18:36)monthmehr نوشته:  سلام دوستان

در این سایــــــت، کیس نامبرتون رو بدون صفر های وسطش وارد کنید البته اگر کیس تون رو بشناسه الان، کدوم سفارت بودید؟ اگر دوست دارید به منتظرسرا بپیوندید تاریخ مصاحبه و تعداد اعضای کیس تون رو هم بنویسید...

بله حتما وممنون .ما ارمنستان بودیم
تشکر کنندگان: soli asali ، H Pier ، pari pariaaa ، محبت ، behfaza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان