کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
سلام دوستان دو تا سوال داشتم اول اين كه اگر كلير نس شي باز هم احتمالش. هست كه ويزا نگيريم؟
دوم اين كه لاتاري ٢٠١٥ ثبت نام كنيم مشكلي پيش مياد؟
ومهلت ثبت نام تا كي هست؟
ممنون
تشکر کنندگان: soli asali
(2013-10-31 ساعت 00:53)Alireza 2014 نوشته:  سلام دوستان دو تا سوال داشتم اول اين كه اگر كلير نس شي باز هم احتمالش. هست كه ويزا نگيريم؟
دوم اين كه لاتاري ٢٠١٥ ثبت نام كنيم مشكلي پيش مياد؟
ومهلت ثبت نام تا كي هست؟
ممنون

بله اگه کلیرنس بخورید شاید بهتون ویزا نرسه ( مثل بعضی دوستان 2013 )
تا 2 نوامبر میتونی ثبت نام کنی و مشکلی هم براتون پیش نمیاد
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

تشکر کنندگان: pari pariaaa ، H Pier ، EKAM ، meisam14 ، maryam_a ، محبت ، ojee ، artam2 ، nedaba ، behfaza
(2013-10-29 ساعت 22:12)alimomen نوشته:  
(2013-10-29 ساعت 21:58)masoudsadry نوشته:  بچه ها کسی از سفارت آنکارا هست که سایت ceac کیس نامبرش رو بشناسه؟ما تقریبا یه ماه از مصاحبمون ميگذره :-)

دوست من شما که یکماه از مصاحبتون میگذره بهتر نیست اسمتونو بدید واسه منتظرسرا تا آمار کامل بشه؟
بخدا همکاری جمعی به نفع همه هست

چه جوري ميشه اين كار و انجام داد؟
تشکر کنندگان: soli asali ، قصه گو ، behfaza
سلام. من مدرک فوق لیسانس زیست سلولی دارم و شوهرم هم بتازگی اوایل مهر از تز دکتراشون (بیوتکنولوژی) دفاع کردن. شوهرم سربازی نرفتن. 15 اکتبر ایروان مصاحبه داشتیم. افیسر خیلی روی رشته تحصیلی همسرم زوم کرد و با این اپلیکنت اصلی من بودم بیشتر سوالات رو از ایشون پرسید حتی دقیقا پرسید تز دکتراش روی چی بوده. ریزنمرات خودم از دیپلم به بالا کامل بود که هیچ کدوم رو نخواستن و فقط اصل مدرک لیسانس و فوق لیسانس رو گرفتن. از شوهرم هم بجز مدرک دکتراش از بقیه مقاطع تحصیلی ریزنمرات و اصل مدرکش رو داشت که اصلا چیزیش رو نخواستن. آخر مصاحبه از شوهرم CV تحصیلیش رو خواستن که نداشت و آفیسر گفت پس یه سری سوالات از طریق ایمیل براتون میاد و 6-7 هفته بعد یکی از شما بیاین ویزاتون رو بگیرین. شب هم که برگشتیم به شوهرم ایمیل زده بودن و 10 تا سوال ازش پرسید بودن همش در رابطه با دکتراش. از مقالاتی که چاپ کرده بگیرین تا پروفسورهایی که باهاشون کار کرده و CV. تحصیلیش. اینو نوشتم که کسایی که مدرک فوق به بالا دارن یه سی وی تحصیلی با خودشون ببرن برای مصاحبه. به امید موفقیت برای همگی شما عزیزان.
تعداد افراد کیس: 2، تاریخ و مکان مصاحبه: 15 اکتبر، ایروان، وضعیت: کلیر شدن کیس اصلی در تاریخ 23 آوریل (بعد از 190 روز) و کلیر شدن همراه در تاریخ 14 می (بعد از 211 روز)، دریافت ویزا: 30 می
سلام
من هم كلير خوردم
خوشحالم
چون تمام كاري كه بر عهده خودم بود رو درست انجام دادم
بقيه اش ديگه دست من نيست
سفرنامه رو بزودي مي نويسم
فقط ميخاستم بدونم برگه آبي داراي معني خاصي هست يا نه (مثلا از لحاظ زماني)
2014AS17XX ,مصاحبه Oct ابوظبی ،ويزا june ،فعلا همين Big Grin Tongue
تشکر کنندگان: maryam_a ، rtt ، zohre02 ، soli asali ، pari pariaaa ، محبت ، aghaghia ، artam2 ، قصه گو ، nedaba ، mehdir ، behfaza ، noobnoobi
سلام به نظرتون من با کیس نامبر 00016xxx شانسی دارم ؟
تشکر کنندگان: maryam_a ، soli asali ، محبت ، meisam14 ، behfaza
(2013-10-31 ساعت 11:02)qolkaram نوشته:  سلام به نظرتون من با کیس نامبر 00016xxx شانسی دارم ؟

حتما عزیز حتما ... امسال سری دوم اعلام نکردن پس ۱۰۰٪ بدون که شانس داری و ویزا میگیری
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

تشکر کنندگان: maryam_a ، hamid_fs3 ، qolkaram ، soli asali ، pari pariaaa ، محبت ، ojee ، Sam2014 ، azadeh2014 ، behfaza ، noobnoobi
(2013-10-31 ساعت 10:47)elnazgh نوشته:  سلام. من مدرک فوق لیسانس زیست سلولی دارم و شوهرم هم بتازگی اوایل مهر از تز دکتراشون (بیوتکنولوژی) دفاع کردن. شوهرم سربازی نرفتن و هیچ کدوم سابقه شغلی نداشتیم. 15 اکتبر ایروان مصاحبه داشتیم. افیسر خیلی روی رشته تحصیلی همسرم زوم کرد و با این اپلیکنت اصلی من بودم بیشتر سوالات رو از ایشون پرسید حتی دقیقا پرسید تز دکتراش روی چی بوده. ریزنمرات خودم از دیپلم به بالا کامل بود که هیچ کدوم رو نخواستن و فقط اصل مدرک لیسانس و فوق لیسانس رو گرفتن. از شوهرم هم بجز مدرک دکتراش از بقیه مقاطع تحصیلی ریزنمرات و اصل مدرکش رو داشت که اصلا چیزیش رو نخواستن. آخر مصاحبه از شوهرم CV تحصیلیش رو خواستن که نداشت و آفیسر گفت پس یه سری سوالات از طریق ایمیل براتون میاد و 6-7 هفته بعد یکی از شما بیاین ویزاتون رو بگیرین. شب هم که برگشتیم به شوهرم ایمیل زده بودن و 10 تا سوال ازش پرسید بودن همش در رابطه با دکتراش. از مقالاتی که چاپ کرده بگیرین تا پروفسورهایی که باهاشون کار کرده و CV. تحصیلیش. اینو نوشتم که کسایی که مدرک فوق به بالا دارن یه سی وی تحصیلی با خودشون ببرن برای مصاحبه. به امید موفقیت برای همگی شما عزیزان.
ميشه بگين به ميلي که تو فرم نوشته بوديد ايميل زدند يا ميلي که باهاش ثبت نام اوليه کرديد ؟
ممنون
2014AS3xxx،ارسال فرم :9jul باایمیل،کنسولگری:ايروان، تاييد 20 jul
?Iran or USA ? which one is better for me ? Do you know
تشکر کنندگان: soli asali ، ojee ، behfaza
(2013-10-31 ساعت 11:02)qolkaram نوشته:  سلام به نظرتون من با کیس نامبر 00016xxx شانسی دارم ؟

دوست عزیز. همین که کیس نامبر داری خودش یعنی اینکه شانسی داری... به رقمهای کیس نابرت ربطی نداره... از دوستای ۲۰۱۳ بودن با کیس نامبر ۳ رقمی که نگرفتن و بودن که با بالای ۱۰۰۰۰ ویزا بهشون رسیده...

صبر داشته باشید. فقط زمان مشخس میکنه... هیچ کس نمیدونه بعدش چی میشه...
کیس نامبر: 2014AS60XX || سفارت: ایروان || تعداد اعضای کیس: دو نفر || ارسال فرمها: 1 June 2013 || نحوه ارسال: ایمیل || بولتن کارنت: آپریل || تاریخ مصاحبه: ۱۳ می || محل مصاحبه: ایروان || انتظار برای کلییرنس: || سربازی: معاف

آپدیت ها: ۱۳ می - ۱۵ می - ۱۶ می - ۲۰ می - ۲۷ می - ۱۱ جون - ۱۴ جولای - ۱۴ آگوست - ۲ سپتامبر
(2013-10-31 ساعت 10:47)htity نوشته:  سلام
من هم كلير خوردم
خوشحالم
چون تمام كاري كه بر عهده خودم بود رو درست انجام دادم
بقيه اش ديگه دست من نيست
سفرنامه رو بزودي مي نويسم
فقط ميخاستم بدونم برگه آبي داراي معني خاصي هست يا نه (مثلا از لحاظ زماني)
سلام
خیر رنگ برگه های کلیرنس به لحاظ زمانی دارای معنی خاصی نیست و داشتن یک رنگ مثل آبی یا صورتی دلیل کوتاه یا بلند بودن زمان کلیرنس نیستSmile
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: htity ، soli asali ، ojee ، pari pariaaa ، قصه گو ، behfaza
روز مصاحبه يه بنده خدايي با خانمش و بچه اش اومده بودند .كيس لاتاري بود و ريجكت شدند .من كلي نگران شدم ببينم داستان چيه .
ديدم اونها قبوليشون ماله 2013 و 2-3 ماه پيش فهميده بودند قبول شدند و بدون اينكه هيچ اطلاعاتي در رابطه با روند كار بدونند وقت مصاحبه از سفارت گرفته بودند و سفارت هم از همه جا بيخبر وقت داده بود. حالا يكي از خانمهاي مسوول سفارت هي ميگفت 2013 بسته شده ،جواب ميدادند پس چرا وقت داديد.
ميخاستم بگم از مهاجرسرا بايد تشكر كرد و هم اينكه آدم بايد كاملا به اطلاعات اشراف داشته باشه تا هزينه بيخودي تو زندگيش نده.
2014AS17XX ,مصاحبه Oct ابوظبی ،ويزا june ،فعلا همين Big Grin Tongue
(2013-10-31 ساعت 10:47)elnazgh نوشته:  سلام. من مدرک فوق لیسانس زیست سلولی دارم و شوهرم هم بتازگی اوایل مهر از تز دکتراشون (بیوتکنولوژی) دفاع کردن. شوهرم سربازی نرفتن و هیچ کدوم سابقه شغلی نداشتیم. 15 اکتبر ایروان مصاحبه داشتیم. افیسر خیلی روی رشته تحصیلی همسرم زوم کرد و با این اپلیکنت اصلی من بودم بیشتر سوالات رو از ایشون پرسید حتی دقیقا پرسید تز دکتراش روی چی بوده. ریزنمرات خودم از دیپلم به بالا کامل بود که هیچ کدوم رو نخواستن و فقط اصل مدرک لیسانس و فوق لیسانس رو گرفتن. از شوهرم هم بجز مدرک دکتراش از بقیه مقاطع تحصیلی ریزنمرات و اصل مدرکش رو داشت که اصلا چیزیش رو نخواستن. آخر مصاحبه از شوهرم CV تحصیلیش رو خواستن که نداشت و آفیسر گفت پس یه سری سوالات از طریق ایمیل براتون میاد و 6-7 هفته بعد یکی از شما بیاین ویزاتون رو بگیرین. شب هم که برگشتیم به شوهرم ایمیل زده بودن و 10 تا سوال ازش پرسید بودن همش در رابطه با دکتراش. از مقالاتی که چاپ کرده بگیرین تا پروفسورهایی که باهاشون کار کرده و CV. تحصیلیش. اینو نوشتم که کسایی که مدرک فوق به بالا دارن یه سی وی تحصیلی با خودشون ببرن برای مصاحبه. به امید موفقیت برای همگی شما عزیزان.

مرسی از اطلاع رسانی خوبتون دوست عزیز
مدرک فوق لیسانس همسر من هم بیوتکنولوژی هست و برنده اصلیه، به نظرتون جزو رشته هایی هست که خیلی روش حساس هستن؟ممکنه مشکل ساز بشه؟ البته باید بگم CV همسر بنده هیچ مورد مشکل سازی نداره
راستی میتونم بپرسم گرایش بیوتکنولوژی همسرتون چی هست؟
کیس نامبر(برنده همسرم):**2014AS12 /سفارت ابوظبی/ مصاحبه : هفته سوم نوامبر/ آپدبت :10 فوریه هر دو نفر- 20 مارچ فقط خودم-27 می و 29 می کیس اصلی/ کلیر: 29 می / ویزا: امید به خدا Rolleyes
(2013-10-28 ساعت 15:02)amaka747 نوشته:  
(2013-10-28 ساعت 14:49)محبت نوشته:  
(2013-10-28 ساعت 09:37)farzadsmile نوشته:  lمی شه سفرنامه چند نفر که ریجکت شدند رو اینجا بذاریم تا ببینیم مشکلشون چی بوده؟
سلام
4نفر بودن که کیسشون ریجکت شد البته تا اونجا که من یادمه بیشتر اگر بودن دوستان ذکر کنن و به 3 دلیل:
1- اشتباها و یا عمدا از سهمیه قاره دیگه ای استفاده کرده بودن
2- هنگام ثبت نام اسم بچه شون رو ثبت نکرده بودن و برای مصاحبه هم رفتن و متاسفانه ریجکت شدن
3- شخصی بود که شغل و رشته تحصیلی و حتی استاد راهنمای بسیار حساسی داشت

ببخشید میتونم بپرسم رشته تحصیلیشون چی بوده؟
اطلاعات بيشتري در مورد سوم ندارين ؟
2014AS3xxx،ارسال فرم :9jul باایمیل،کنسولگری:ايروان، تاييد 20 jul
?Iran or USA ? which one is better for me ? Do you know
تشکر کنندگان: soli asali ، قصه گو ، behfaza ، محبت ، amohammadiazar
(2013-10-31 ساعت 11:17)amaka747 نوشته:  

حتما عزیز حتما ... امسال سری دوم اعلام نکردن پس ۱۰۰٪ بدون که شانس داری و ویزا میگیری

امسال درسته که دور دوم اعلام نشده ولی تعداد کل قبولی دور اول و دوم پارسال برابر تعداد قبولی امسال هست پس احتمال اینکه تراژدی پارسال تکرار بشه زیاده و هیچ کس شانس صددرصدی نداره حتی هموناییکه کیس پایین دارند
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان: soli asali ، m_yek ، pari pariaaa ، nedaba ، behfaza ، محبت ، amohammadiazar
(2013-10-31 ساعت 10:18)masoudsadry نوشته:  
(2013-10-29 ساعت 22:12)alimomen نوشته:  
(2013-10-29 ساعت 21:58)masoudsadry نوشته:  بچه ها کسی از سفارت آنکارا هست که سایت ceac کیس نامبرش رو بشناسه؟ما تقریبا یه ماه از مصاحبمون ميگذره :-)

دوست من شما که یکماه از مصاحبتون میگذره بهتر نیست اسمتونو بدید واسه منتظرسرا تا آمار کامل بشه؟
بخدا همکاری جمعی به نفع همه هست

چه جوري ميشه اين كار و انجام داد؟

اصلاعات مربوط به تاریخ و مکان مصاحبتون رو به soli asali عزیز پیام خصوصی کنید لطفا
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان: soli asali ، behfaza ، محبت

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان