کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-10-31 ساعت 18:17)hamedmas نوشته:  
(2013-10-28 ساعت 15:02)amaka747 نوشته:  
(2013-10-28 ساعت 14:49)محبت نوشته:  
(2013-10-28 ساعت 09:37)farzadsmile نوشته:  lمی شه سفرنامه چند نفر که ریجکت شدند رو اینجا بذاریم تا ببینیم مشکلشون چی بوده؟
سلام
4نفر بودن که کیسشون ریجکت شد البته تا اونجا که من یادمه بیشتر اگر بودن دوستان ذکر کنن و به 3 دلیل:
1- اشتباها و یا عمدا از سهمیه قاره دیگه ای استفاده کرده بودن
2- هنگام ثبت نام اسم بچه شون رو ثبت نکرده بودن و برای مصاحبه هم رفتن و متاسفانه ریجکت شدن
3- شخصی بود که شغل و رشته تحصیلی و حتی استاد راهنمای بسیار حساسی داشت

ببخشید میتونم بپرسم رشته تحصیلیشون چی بوده؟
اطلاعات بيشتري در مورد سوم ندارين ؟

در باره مورد سوم اگه میخواهید که اطلاعات بیشتری داشته باشی صفحات پایانی ( تقریبا )کلیرنس 2012 رو بخونید
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

تشکر کنندگان: aghaghia ، hamedmas ، nedaba ، گل نهال ، pari pariaaa ، behfaza ، محبت
سلام دوستان
من یه سوال برام پیش اومده که خیلی نگران شدم. ممنون می شم اگه اطلاعاتی دارین بهم بدین. من شنیدم که دولت امریکا گفته به کسایی که به لبنان و سوریه رفتن ویزا نمیدن. این درسته؟
تشکر کنندگان: farshadm999 ، soli asali ، pari pariaaa ، amohammadiazar
(2013-11-01 ساعت 00:37)saeed.zangiabadi نوشته:  سلام دوستان
من یه سوال برام پیش اومده که خیلی نگران شدم. ممنون می شم اگه اطلاعاتی دارین بهم بدین. من شنیدم که دولت آمریکا گفته به کسایی که به لبنان و سوریه رفتن ویزا نمیدن. این درسته؟

خودت بشین روش فکر کن ببین دلیلی براش پیدا میکنی که خودت خندت نگیره ؟
2014-8XXX ، ایروان ، کلیرینس ، پایان آرزو ...
تشکر کنندگان: farshadm999 ، nedaba ، soli asali ، pari pariaaa ، behfaza ، محبت ، ojee ، alimarmar
(2013-11-01 ساعت 00:37)saeed.zangiabadi نوشته:  سلام دوستان
من یه سوال برام پیش اومده که خیلی نگران شدم. ممنون می شم اگه اطلاعاتی دارین بهم بدین. من شنیدم که دولت آمریکا گفته به کسایی که به لبنان و سوریه رفتن ویزا نمیدن. این درسته؟

ببین اینطوری نیست که ویزا نده من ۱ بار لبنان رفتم و برای ویزا انگلیس که سفارت رفته بودم وقتی‌ مهر لبنان رو دید گفت رفته بودی چی‌ کار گفتم ماه عسل رفته بودم بیروت با خانومم و همون لحظه پاسپورت خانومم رو باز کرد و دید تو پاسپورت اون هم این مهر هست چیزی نگفت. یک سری کشور‌ها هست که اسم بدی دارن مثلا الان تو سوئد کسایی که روسیه یا اکراین زندگی‌ کردن ازشون یه سری چیز اضافه می‌خواد.
خوشحالم.
تشکر کنندگان: nedaba ، soli asali ، pari pariaaa ، behfaza ، محبت ، amohammadiazar
سلام ما امروز وقت سفارت داشتيم رفتيم براي مصاحبه بعد از مصاحبه افيسر يك برگه صورتي رنگ داد و گفت كه بين ٣تا٦ماه ديگه ويزاتون مياد(روي برگه كيس نامبر بود ويك سايت براي چك كردن و يك سري اطلاعات ديگه)
حالا ٣تا سوال:
١-اين ٣تا٦ماه مربوط به fbi check هست؟
٢-بعد از ٣تا٦ماه بايد دوباره سفارت رفت يا فقط بايد بريم اداره پست؟
٣-به بعضي ها مي گفت ٤-٦هفته ديگه ولي به بقيه مي گفت ٣-٦ماه دليلش چيه؟
ممنون ميشم اگه جواب بديد
تشکر کنندگان: aghaghia ، arash12 ، soli asali ، afshin4749 ، pari pariaaa ، behfaza ، محبت ، رژین
(2013-11-01 ساعت 01:26)mohammad9675 نوشته:  سلام ما امروز وقت سفارت داشتيم رفتيم براي مصاحبه بعد از مصاحبه افيسر يك برگه صورتي رنگ داد و گفت كه بين ٣تا٦ماه ديگه ويزاتون مياد(روي برگه كيس نامبر بود ويك سايت براي چك كردن و يك سري اطلاعات ديگه)
حالا ٣تا سوال:
١-اين ٣تا٦ماه مربوط به fbi check هست؟
٢-بعد از ٣تا٦ماه بايد دوباره سفارت رفت يا فقط بايد بريم اداره پست؟
٣-به بعضي ها مي گفت ٤-٦هفته ديگه ولي به بقيه مي گفت ٣-٦ماه دليلش چيه؟
ممنون ميشم اگه جواب بديد

سلام دوست عزیز،
1. بله 2. باید پاسپورتتون رو تحویل سفارت بدین و بعد از خوردن ویزا توی پاسپورت از پست تحویل بگیرید، البته اگر انکارا بودید... 3. امسال تقریبا به اکثر دوستان 2-4 ماه یا 3-6 ماه گفتن ولی کلا مدت زمان این پروسه اداری زمان مشخصی نداره.... در ضمن اگر دوست دارید عضو منتظرسرا بشید، اطلاعاتتون رو برای دوست عزیزمون Soli Asali بفرستید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
دوستان میشه منتظرسرا رو یه توضیحی بدین.
من اطلاعات روفرستادم اما نحوه استفادش رو نمیدونم
تشکر کنندگان: soli asali ، amohammadiazar
(2013-11-01 ساعت 11:59)monthmehr نوشته:  دوستان میشه منتظرسرا رو یه توضیحی بدین.

دوست عزیز، منتظرسرا در واقع یه صفحه است برای آمارگیری در مورد وضعیت دوستانی که کلیرینس خوردن و مقایسه میانگین زمان کلیرینس در سفارت های مختلف، یعنی جنبه آماری داره ....
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ffrfar ، soli asali ، گل نهال ، behfaza ، pari pariaaa ، محبت ، ojee ، amohammadiazar ، monthmehr
(2013-11-01 ساعت 11:59)monthmehr نوشته:  دوستان میشه منتظرسرا رو یه توضیحی بدین.

* موقت *
به کی فرستادید ... Smile به من چیزی نرسیده !!
تو امضائ من و اقاقیا لینک منتظرسرا هست
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

تشکر کنندگان: ojee ، amohammadiazar ، behfaza
(2013-11-01 ساعت 12:09)aghaghia نوشته:  

دوست عزیز، منتظرسرا در واقع یه صفحه است برای آمارگیری در مورد وضعیت دوستانی که کلیرینس خوردن و مقایسه میانگین زمان کلیرینس در سفارت های مختلف، یعنی جنبه آماری داره ....

یعنی برای مثال زمان کلیرنس برای ارمنستان 15 روزاست
تشکر کنندگان: aghaghia ، soli asali ، behfaza
(2013-11-01 ساعت 19:40)monthmehr نوشته:  
(2013-11-01 ساعت 12:09)aghaghia نوشته:  

یعنی برای مثال زمان کلیرنس برای ارمنستان 15 روزاست
ممنون الان متوجه شدمWink
تشکر کنندگان: محبت ، soli asali
سلام

من از دوستی که روابط بسیار خوبی با سفارت داشت خواستم توضیحاتی در ارتباط با کلیرنس بگیره برام و جواب این بود:

در این خصوص برات سوال کردم و جوابی که بهم داده شد این بود که پرونده های مربوط به پلیس بین الملل منجمله قتل و سوء استفاده های مالی سنگین و همینطور ارتباطات بین المللی علی الخصوص با گروهکهای ت ر و ر ی س ت ی و همینطور مشاغل حساس و تحصیلات در این خصوص و علی الخصوص پروژه های ه س ت ه ای و ش ی م ی ایی و تس لی حات . و در خود آمریکا هم بعد از مدتی برای تصدی بیشتر مشاغل افراد بک گراند چک میشن و از 1روز تا چند ماه ممکنه طول بکشه.

پس نتیجه گرفتم این داستان منحصر به ایرانی ها نیست و برای آخرین بار هم نخواهد بود با توجه به هوش و درایت ایرانیها و اینکه در آینده مشاغل در شان خودشون رو حتما بدست خواهند آوردWink

پس دوستان خوبم شما سهمتون رو به خوبی و با صداقت انجام بدید و بقیه شو بسپارید به پروردگارSmile سلامت و موفق باشید
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

(2013-11-01 ساعت 19:55)محبت نوشته:  سلام

من از دوستی که روابط بسیار خوبی با سفارت داشت خواستم توضیحاتی در ارتباط با کلیرنس بگیره برام و جواب این بود:

در این خصوص برات سوال کردم و جوابی که بهم داده شد این بود که پرونده های مربوط به پلیس بین الملل منجمله قتل و سوء استفاده های مالی سنگین و همینطور ارتباطات بین المللی علی الخصوص با گروهکهای ت ر و ر ی س ت ی و همینطور مشاغل حساس و تحصیلات در این خصوص و علی الخصوص پروژه های ه س ت ه ای و ش یم یایی و تس لی حات . و در خود آمر یکا هم بعد از مدتی برای تصدی بیشتر مشاغل افراد بک گراند چک میشن و از 1روز تا چند ماه ممکنه طول بکشه.

پس نتیجه گرفتم این داستان منحصر به ایرانی ها نیست و برای آخرین بار هم نخواهد بود با توجه به هوش و درایت ایرانیها و اینکه در آینده مشاغل در شان خودشون رو حتما بدست خواهند آوردWink

پس دوستان خوبم شما سهمتون رو به خوبی و با صداقت انجام بدید و بقیه شو بسپارید به پروردگارSmile سلامت و موفق باشید
با احترام دوست خوبم

این مقوله کیلیرنس فقط مال ایرانیا و تعداد معدودی از کشورهای آفریقا و آسیا می‌باشد که تعدادشون به ۱۵ تا هم نمیرسه! کل کشورای اروپایی‌ و حتی امریکای شمالی و جنوبی که راحت پاسپورتشو یارو میگیره دستش میره تو اون کشور زندگی‌ می‌کنه و برای ویزا فقط احتیاج داره بره درخواست بده مثلا ویزا چند ساله می‌خواد! الان یه سوئدی من اینجا میشناسم رفته سفارت کانادا و درخواست ویزا ۱۰ ساله توریستی کرده و در عرض ۲ ساعت براش صادر کردن و رفته داره کانادا کاراشو انجام میده!

در حال حاضر کیلیرنس مال کشورهای داغون هست که متاسفانه ما هم جزوشیم!
خوشحالم.
تشکر کنندگان: soli asali ، amin arefi ، nedaba
سلام.کسی میدونه از بچه های مهاجر سرا تا الان چند نفر یک ضرب گرفتن؟یا اصلا تا امروز کسی ویزا دریافت کرده؟
تشکر کنندگان: soli asali ، ojee
(2013-11-01 ساعت 23:02)k98k نوشته:  سلام.کسی میدونه از بچه های مهاجر سرا تا الان چند نفر یک ضرب گرفتن؟یا اصلا تا امروز کسی ویزا دریافت کرده؟

بله خيليا ويزا گرفتن و تعدادشو ميتونيد از جدول آپديت شده خانم وحدتي ببنيد
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
تشکر کنندگان: azadeh2014 ، behfaza ، قصه گو ، pari pariaaa ، soli asali ، محبت ، ojee ، k98k

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان