کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-11-02 ساعت 14:24)sabor نوشته:  
(2013-11-02 ساعت 13:46)ایراندوخت نوشته:   سلام به همه ی دوستان خوبه 2014:امیدوارم تا حالا کارهاتون درست پیش رفته باشه.من از برندگان 2013 هستم وبعد از 204 روز جواب کلیرنس من اومد وموفق به دریافت ویزا شدم میخوام یه توصیه به همه ی شما ها بکنم و اون هم اینه که نگران نباشین همتون ویزا میگیرین در صورتی که به چند نکته ی زیر توجه کنین و به همه ی دوستان انتقال بدین:
شاید برا چند دلیل بالا سند قطعی نداشته باشم ولی امکان داره عدم توجه به هر کدوم از اینا دلیل قربانی شدن تعدادی از دوستان 2013 باشه

سلام و ممنون. اگه میشه شرایط کیستون رو هم بهمون بگید. آیا نقص مدرک داشتید؟ مصاحبتون چطور بود؟ بازم ممنون

مدارکم رو دیر فرستادم
تشکر کنندگان: amaka747 ، Sam2014 ، ojee ، soli asali ، قصه گو ، behfaza
(2013-11-02 ساعت 16:47)ایراندوخت نوشته:  
(2013-11-02 ساعت 13:46)ایراندوخت نوشته:   سلام به همه ی دوستان خوبه 2014:امیدوارم تا حالا کارهاتون درست پیش رفته باشه.من از برندگان 2013 هستم وبعد از 204 روز جواب کلیرنس من اومد وموفق به دریافت ویزا شدم میخوام یه توصیه به همه ی شما ها بکنم و اون هم اینه که نگران نباشین همتون ویزا میگیرین در صورتی که به چند نکته ی زیر توجه کنین و به همه ی دوستان انتقال بدین:
شاید برا چند دلیل بالا سند قطعی نداشته باشم ولی امکان داره عدم توجه به هر کدوم از اینا دلیل قربانی شدن تعدادی از دوستان 2013 باشه

سلام و ممنون. اگه میشه شرایط کیستون رو هم بهمون بگید. آیا نقص مدرک داشتید؟ مصاحبتون چطور بود؟ بازم ممنون

مدارکم رو دیر فرستادم

سلام
بعد از مصاحبه 204 روز طول کشید یا از زمان ارسال فرمها؟ چون 204 روز یعنی حدود 7 ماه. شما نقص مدرک خوردید؟ اگر نه چرا با اینکه یک نفر بودید اینقدر کلیرنستون طول کشید؟ مدیکالتون را هم حتما تمدید کردید دیگه؟
تشکر کنندگان: قصه گو ، Morteza1350 ، soli asali ، behfaza ، pari pariaaa
(2013-11-02 ساعت 17:35)byazdani نوشته:  

مدارکم رو دیر فرستادم

سلام
بعد از مصاحبه 204 روز طول کشید یا از زمان ارسال فرمها؟ چون 204 روز یعنی حدود 7 ماه. شما نقص مدرک خوردید؟ اگر نه چرا با اینکه یک نفر بودید اینقدر کلیرنستون طول کشید؟ مدیکالتون را هم حتما تمدید کردید دیگه؟

درسته 204 روز پس از مصاحبه.نقص مدرک هم نخوردم
تشکر کنندگان: maryam_a ، قصه گو ، soli asali ، محبت ، behfaza ، pari pariaaa
(2013-11-02 ساعت 11:48)pari pariaaa نوشته:  بچه ها تو نوامبر يه سري از كليرها اعلام ميشه.تاپيك ٢٠١٣ و ٢٠١٢ رو كه خوندم ديدم يكيشون از ٨ نوامبر و يكي از ٢٢ نوامبر هووووورااااااا هاش استارت خوردهSmile خدا از اين هوووووووووررررراااااا ها نصيب همه ما هم بكنه ....

خدا کنه...این ۱ ماه مثل ۱ سال گذشته Sad
شماره کیس:**2014AS/تاریخ رویت قبولی:MAY 1/ارسال مدارک:13 MAY/تعداد:۳ نفر/سفارت:ابوظبی/تاریخ مصاحبه:۳ اکتبر/کلیرنس/ آپدیت :۸ اکتبر،۱۶ ژانویه،١٠ فوريه،٤ آپريل،٧ آپريل،٨ آپريل و کلیر در ۹ آپریل Smile
تشکر کنندگان: ffrfar ، soli asali ، hedipes ، ojee ، behfaza ، pari pariaaa
(2013-11-02 ساعت 20:02)ایراندوخت نوشته:  
(2013-11-02 ساعت 17:35)byazdani نوشته:  

مدارکم رو دیر فرستادم

سلام

درسته 204 روز پس از مصاحبه.نقص مدرک هم نخوردم
ببخشید شما در رابطه با تمدید مدیکالتون چطور عمل کردید؟ موقع اعلام کلیرنس به همراه پایتون تمدید مدیکال را هم ارائه کردید یا اینکه سر 6 ماه و قبل اعلام کلیرنس رفتید برای تمدید مدیکال؟
تشکر کنندگان: soli asali ، behfaza
ما 15 اکتبر مصاحبه داشتیم هنوز سایت CEAC کیس نامبرمون رو نمیشناسه. شما هم همین مشکلو دارین؟
تعداد افراد کیس: 2، تاریخ و مکان مصاحبه: 15 اکتبر، ایروان، وضعیت: کلیر شدن کیس اصلی در تاریخ 23 آوریل (بعد از 190 روز) و کلیر شدن همراه در تاریخ 14 می (بعد از 211 روز)، دریافت ویزا: 30 می
تشکر کنندگان: soli asali ، behfaza ، pari pariaaa
سلام دوستان

آنكارا به طور واضح تكليف را براي كساني كه كليرنسشون طولاني ميشه روشن كرده كه بايد مديكالشونو تجديد كنن
به عبارت ديگر گفته كه اعتبار مديكال 6 ماهه و اعتبار ويزا تا 6 ماه پس از امضاي دكتر معتمد هستش (مديكال).
از طرف ديگر بنا بر نوشته هاي برخي از دوستان اعتبار ويزا از ابوظبي 6 ماه از تاريخ صدور ويزاست و ربطي به تاريخ مديكال نداره. به عبارت ديگر دوستان ابوظبي به هيچ عنوان نياز به تجديد مديكال ندارن. ولي من نتونستم از سايت سفارت چيزي در اين مورد پيدا كنم

لطفا اگه كسي مطمئن و مستند اين مطلب را ميدونه با لينك آن از سايتهاي مرجع (سفارت و ...) اعلام كنه
دانستن آن از همين حالا ميتونه در برنامه ريزي مشكل رفتن بسيار مفيد باشه
مخصوصا براي كيسهاي چند نفره

با سپاس فراوان
كيس: 2014AS1XXX رسيدن فرمها به KCC:د May 22 با DHL كارنت: August 13 نامه دوم: August 21 مصاحبه: ابوظبي - October W4
آپديت ها: Oct 29 + (آپديت همگاني 10 Feb)
May 20 (فقط برنده) و 26 مي 9 صبح همگي و كلير: May 26 ساعت 11:30 پس از 214 رووووووز تمام دريافت ويزا:June 19
تشکر کنندگان: soli asali ، behfaza ، pari pariaaa
(2013-11-02 ساعت 21:48)byazdani نوشته:  ببخشید شما در رابطه با تمدید مدیکالتون چطور عمل کردید؟ موقع اعلام کلیرنس به همراه پایتون تمدید مدیکال را هم ارائه کردید یا اینکه سر 6 ماه و قبل اعلام کلیرنس رفتید برای تمدید مدیکال؟

خیر نیازی به رفتن زودتر از موعد برای تمدید مدیکال نیست، شما وقتی کلیر شدین و میرین برای گرفتن ویزا، دوباره باید وقت مدیکال بگیرید و مدیکال رو انجام بدین و پاستون رو همراه با نتیجه مدیکال جدید به سفارت ارائه بدین... نیازی نیست اگر 6 ماه تمام شده بود سر 6 ماه برید و مدیکال رو تمدید کنید که البته امیدوارم اینقدر برای شما طول نکشه!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
دوستان
ما روزی که رفتیم مصاحبه (۷نوامبر می‌شه یک ماه) آفیسر به ما گفت باید دو تا کپی از عقدنامه‌مون می‌فرستادیم. ما نفهمیدیم چرا و بعد اون ترجمه‌ی عقدنامه که کپی‌ش هم بهش الصاق شده بود رو بهمون پس داد و گفت وقتی اومدید برای گرفتن ویزا با خودتون یه کپی از عقدنامه بیارین. کسی حدس می‌زنه دلیلش چیه و آیا این یعنی ما نقص مدرک خوردیم؟ حالا آیا بهتر نیست کپی رو براشون پست کنیم؟
۲ نفر (مهندس IT (برنده) و نقاش)/ مصاحبه ۷ اکتبر آنکارا/ آپدیت‌ها: ۱۷ و ۱۸ آوریل، ۱۵- ۲۴ و ۲۹ می، کلیر شدن ۳۰ می---پروفایل دونفره Tongue
سفرنامه‌ اول
سفرنامه دوم
تغییر PTT
تشکر کنندگان: ojee ، amohammadiazar ، behfaza ، pari pariaaa ، soli asali
از دوستان قدیمی و جدید مصاحبه شده کسی فرم 9 سوال رو داره اینجا بزاره ... ممنون میشم
با رفتن احتمال بودن بیشتر میشود(ماكه نرفتيم).. ***4 ، تعداد 3 نفر ، مصاحبه اواخرمارچ و حكايت ما همچنان باقيست
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، soli asali
(2013-11-02 ساعت 22:51)azifa نوشته:  دوستان
ما روزی که رفتیم مصاحبه (۷نوامبر می‌شه یک ماه) آفیسر به ما گفت باید دو تا کپی از عقدنامه‌مون می‌فرستادیم. ما نفهمیدیم چرا و بعد اون ترجمه‌ی عقدنامه که کپی‌ش هم بهش الصاق شده بود رو بهمون پس داد و گفت وقتی اومدید برای گرفتن ویزا با خودتون یه کپی از عقدنامه بیارین. کسی حدس می‌زنه دلیلش چیه و آیا این یعنی ما نقص مدرک خوردیم؟ حالا آیا بهتر نیست کپی رو براشون پست کنیم؟

دوست عزیز گفته شد در سایت که از همه مدارک فقط یکی ولی از عقد نامه دو تا ترجمه و باطبع 2 تا کپی لازمه، خب ایمیل بزنید ببینید قبول میکنند، ولی بعید به نظر میرسه وگرنه قبلش میگفتن ایمیل کنید مدارک رو!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: گل نهال ، ojee ، behfaza ، pari pariaaa ، soli asali
(2013-10-30 ساعت 00:36)الدورادو نوشته:  
(2013-10-29 ساعت 21:58)masoudsadry نوشته:  بچه ها کسی از سفارت آنکارا هست که سایت ceac کیس نامبرش رو بشناسه؟ما تقریبا یه ماه از مصاحبمون ميگذره :-)

مصاحبه ما هم حدود ۱ ماه پیش بوده ولی هنوز ceac کیس مارو نمیشناسه!!!

فکر میکنم جای نگرانی نیست
چون من با تعداد زیادی از شماره های امسال چک کردم
اما هیچ کدوم وارد نشد
حتی خود من هم که ایمیل شخصی بابت نکات روز مصاحبه از سفارت آنکارا دریافت کردم هم وارد نمیشه.
تشکر کنندگان: ojee ، behfaza ، pari pariaaa ، soli asali
(2013-11-02 ساعت 23:04)aghaghia نوشته:  
(2013-11-02 ساعت 22:51)azifa نوشته:  دوستان

دوست عزیز گفته شد در سایت که از همه مدارک فقط یکی ولی از عقد نامه دو تا ترجمه و باطبع 2 تا کپی لازمه، خب ایمیل بزنید ببینید قبول میکنند، ولی بعید به نظر میرسه وگرنه قبلش میگفتن ایمیل کنید مدارک رو!

اگه پست کنم الان براشون ممکنه قبول کنن؟ یعنی دو تا ترجمه‌ی جدید رو براشون با پست بفرستم.
۲ نفر (مهندس IT (برنده) و نقاش)/ مصاحبه ۷ اکتبر آنکارا/ آپدیت‌ها: ۱۷ و ۱۸ آوریل، ۱۵- ۲۴ و ۲۹ می، کلیر شدن ۳۰ می---پروفایل دونفره Tongue
سفرنامه‌ اول
سفرنامه دوم
تغییر PTT
تشکر کنندگان: قصه گو ، soli asali ، behfaza
بعد از اينكه مصاحبه تموم شد و برگه صورتي را به ما داد من از افيسر پرسيدم اين همون f/b/i check هست گفت نه چرا اينو گفت؟
تشکر کنندگان: قصه گو ، pari pariaaa ، soli asali ، behfaza
(2013-11-03 ساعت 00:24)mohammad9675 نوشته:  بعد از اينكه مصاحبه تموم شد و برگه صورتي را به ما داد من از افيسر پرسيدم اين همون f/b/i check هست گفت نه چرا اينو گفت؟

پس یعنی چی بود دوست عزیز؟ بهتون گفت کلیرنس شدید؟
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: soli asali ، behfaza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان