کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-11-03 ساعت 00:24)mohammad9675 نوشته:  بعد از اينكه مصاحبه تموم شد و برگه صورتي را به ما داد من از افيسر پرسيدم اين همون f/b/i check هست گفت نه چرا اينو گفت؟

خب دوست عزیز چزا همچین حرفی زدین Rolleyes البته که اونا نمیان همچین حرفی به کسی بزنن و همیشه هم میگن یک سری مراحل اداری و اسمی از اف/بی/ای نمیارن Cool
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
سلام ما هم این دوران را رد کردیم پس نگران نباشید و فقط زبان بخونید همه تون میاید به امریکا زبان زبان زبان
2013AS52XX • مصاحبه: 25April/آنکارا/برگه صورتی/تاریخ کلیر:18 June/دریافت ویزا:26 june مقصد:Houstonورود:20 September دریافت سوشیال:1 November/گرین کارت:June 2014
(2013-11-03 ساعت 00:07)azifa نوشته:  اگه پست کنم الان براشون ممکنه قبول کنن؟ یعنی دو تا ترجمه‌ی جدید رو براشون با پست بفرستم.

نه لازم نیست، میتونید وقتی کلیر شدید وقتی پاسپورتاتون رو تحویل میدین این مدرک رو هم تحویل بدید، کلیر شدن شما ربطی به این موضوع نداره...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: nasim ، soli asali ، behfaza ، azifa ، محبت ، زری وحدتی
سلام دوستان عزیزم ،
خواهش میکنم وقتی به مصاحبه تشریف میبرید ، در مورد مراحل کاریتان از آنها سوال نکنید !!! . بجای آن ، خیلی مودبانه ، بخاطر در اختیار قرار دادن وقت مصاحبه تشکر کنید و بگویید که برای شما یک افتخار و فرصت طلاییست است که در سرزمین آنها زندگی کنید . و به ترتیب از مردم ، رئیس جمهورشان و خود آفیسر بخاطر این فرصت تشکر کنید . این در روحیه آفیسر خیلی موثر خواهد بود . بنده در دوره خودم اینکار را کردم و توصیه هم به دوستان شد ، نتیجه خوبی از آن بدست آمد . من گفتم ؛ من چه در مراحل اداری موفق بشوم و چه نشوم ، برای من ملاقات با شما ، بسیار با شکوه بود . همان لحظه هم آفیسر گفت ؛ من هم ورودتان را به کشور آمریکا خوشامد گفته و زندگی خوبی را برایتان آرزو میکنم . کلیر بنده هم فقط 29 روز طول کشید . با اینکه بدترین و شلوغترین پرونده را داشتم .
(2013-11-03 ساعت 07:10)afshin4749 نوشته:  سلام دوستان عزیزم ،
خواهش میکنم وقتی به مصاحبه تشریف میبرید ، در مورد مراحل کاریتان از آنها سوال نکنید !!! . بجای آن ، خیلی مودبانه ، بخاطر در اختیار قرار دادن وقت مصاحبه تشکر کنید و بگویید که برای شما یک افتخار و فرصت طلاییست است که در سرزمین آنها زندگی کنید . و به ترتیب از مردم ، رئیس جمهورشان و خود آفیسر بخاطر این فرصت تشکر کنید . این در روحیه آفیسر خیلی موثر خواهد بود . بنده در دوره خودم اینکار را کردم و توصیه هم به دوستان شد ، نتیجه خوبی از آن بدست آمد . من گفتم ؛ من چه در مراحل اداری موفق بشوم و چه نشوم ، برای من ملاقات با شما ، بسیار با شکوه بود . همان لحظه هم آفیسر گفت ؛ من هم ورودتان را به کشور آمریکا خوشامد گفته و زندگی خوبی را برایتان آرزو میکنم . کلیر بنده هم فقط 29 روز طول کشید . با اینکه بدترین و شلوغترین پرونده را داشتم .

هر چند که برام سخته اما توصىه هوشمندانه اى است.تشکر
CN:21## - ABUDHABI - INTERVIEW.NOV 18 - 2
APPLICANTS - FIRST UPDATE : NOV 19 SECOND : FEB 10
Third: May 27 Forth: May 29 ( the end of administrative processing) Fifth : June 3
تشکر کنندگان: amohammadiazar ، nasim ، soli asali ، behfaza ، زری وحدتی
دوستانی عزیزی که رفتند مصاحبه و کلیر خوردن کاش اطلاعاتشون رو به soliasali عزیز بدن تا منتظر سرا آپدیت شه..
looking forward to move US
wife and mommy
traveled to florida/ california and texas Big Grin
(2013-11-03 ساعت 00:07)azifa نوشته:  
(2013-11-02 ساعت 23:04)aghaghia نوشته:  
(2013-11-02 ساعت 22:51)azifa نوشته:  دوستان
ما روزی که رفتیم مصاحبه (۷نوامبر می‌شه یک ماه) آفیسر به ما گفت باید دو تا کپی از عقدنامه‌مون می‌فرستادیم. ما نفهمیدیم چرا و بعد اون ترجمه‌ی عقدنامه که کپی‌ش هم بهش الصاق شده بود رو بهمون پس داد و گفت وقتی اومدید برای گرفتن ویزا با خودتون یه کپی از عقدنامه بیارین. کسی حدس می‌زنه دلیلش چیه و آیا این یعنی ما نقص مدرک خوردیم؟ حالا آیا بهتر نیست کپی رو براشون پست کنیم؟

دوست عزیز گفته شد در سایت که از همه مدارک فقط یکی ولی از عقد نامه دو تا ترجمه و باطبع 2 تا کپی لازمه، خب ایمیل بزنید ببینید قبول میکنند، ولی بعید به نظر میرسه وگرنه قبلش میگفتن ایمیل کنید مدارک رو!

اگه پست کنم الان براشون ممکنه قبول کنن؟ یعنی دو تا ترجمه‌ی جدید رو براشون با پست بفرستم.
یعنی از عقدنامه باید دو تا ترجمه بگیریم برای روز مصاحبه؟ یا همون یکی کافیه؟
تشکر کنندگان: soli asali ، behfaza ، زری وحدتی
(2013-11-03 ساعت 09:56)farzadsmile نوشته:  
ما روزی که رفتیم مصاحبه (۷نوامبر می‌شه یک ماه) آفیسر به ما گفت باید دو تا کپی از عقدنامه‌مون می‌فرستادیم. ما نفهمیدیم چرا و بعد اون ترجمه‌ی عقدنامه که کپی‌ش هم بهش الصاق شده بود رو بهمون پس داد و گفت وقتی اومدید برای گرفتن ویزا با خودتون یه کپی از عقدنامه بیارین. کسی حدس می‌زنه دلیلش چیه و آیا این یعنی ما نقص مدرک خوردیم؟ حالا آیا بهتر نیست کپی رو براشون پست کنیم؟

دوست عزیز گفته شد در سایت که از همه مدارک فقط یکی ولی از عقد نامه دو تا ترجمه و باطبع 2 تا کپی لازمه، خب ایمیل بزنید ببینید قبول میکنند، ولی بعید به نظر میرسه وگرنه قبلش میگفتن ایمیل کنید مدارک رو!

اگه پست کنم الان براشون ممکنه قبول کنن؟ یعنی دو تا ترجمه‌ی جدید رو براشون با پست بفرستم.
یعنی از عقدنامه باید دو تا ترجمه بگیریم برای روز مصاحبه؟ یا همون یکی کافیه؟
بله باید 2تا اصل ترجمه از عقدنامه همراهتون باشه ، چون واسه هر کدومتون جدا می گیره این مدرک رو.
looking forward to move US
wife and mommy
traveled to florida/ california and texas Big Grin
تشکر کنندگان: مهدی 2014 ، aghaghia ، soli asali ، behfaza ، محبت ، زری وحدتی
ميشه لطفا در اين خصوص منو راهنمايي كنين تو مراحل كليرنس بعضي از دوستان ليست سفرهاي خارجي يا پاسپورت هاي قبليشون يا ريز نمرات بعد از مدتي خواسته شده؟ حالا برا اينكه اين اتفاق برا يه عده تكرار نشه ميشه اين مداركو روز مصاحبه بهشون بديم يا مثلا بگيم ايناو آورديم لازمه الان بديم يا نه؟ يا اصلا چيزي نگيم؟ دوستان خوبم و مديران چي صلاح مي دونن؟
CN : 2014AS0000021## / محل مصاحبه‌ : آنکارا ---> ابوظبی / کارنت : 13Sep/مصاحبه : هفته آخر Nov Smile وضعيت: كليير بعد از ١٨٨ روز ---ورود به امريكا٦ سپتامبر، سنديگو . دريافت سوشيال ١٣ سپتامبر،دريافت گرين كارت ٢٧ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: NIKKI ، soli asali ، behfaza ، محبت ، زری وحدتی

خودش گفته وقتی برای گرفتن ویزا میاین با خودتون بیارین !! چرا پست دیگه می خوای بکنی؟اگه کلیرنس خوردی باید صبر کنین تا پروسه خودش زمانش و بگذرونه با زودتر فرستادن زودتر کلیر نمی شین اگه خودشون گفتن وقتی دوباره میرین با خودتون عقد نامه و ببرین .
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: محبت ، soli asali ، قصه گو ، behfaza ، azifa ، زری وحدتی
(2013-11-03 ساعت 10:26)omid05 نوشته:  ميشه لطفا در اين خصوص منو راهنمايي كنين تو مراحل كليرنس بعضي از دوستان ليست سفرهاي خارجي يا پاسپورت هاي قبليشون يا ريز نمرات بعد از مدتي خواسته شده؟ حالا برا اينكه اين اتفاق برا يه عده تكرار نشه ميشه اين مداركو روز مصاحبه بهشون بديم يا مثلا بگيم ايناو آورديم لازمه الان بديم يا نه؟ يا اصلا چيزي نگيم؟ دوستان خوبم و مديران چي صلاح مي دونن؟

همراهتون داشته باشین اما تا زمانی که چیزی ازتون نخواستن لازم نیست چیز بیشتری ارائه بدین
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
تشکر کنندگان: behdist ، محبت ، soli asali ، قصه گو ، maryam_a ، behfaza ، زری وحدتی
آقا ما نفهمیدیم عقد نامه کپیش باید 2 تا باشه یا ترجمش؟؟؟؟نکنه اصلش باید 2 تا باشه؟؟؟ها ها ها اینجوری کار خراب میشه که!!!
کیس نامبر :2014AS26xx
کنسولگری : ایروان
نفرات کیس : 2
مصاحبه : 11 دسامبر
دریافت ویزا: 13 دسامبر
California DMV - Driver License
California DMV - Rules of the Road
California DMV - Top 10 Reasons for Failing the Driving Test
تشکر کنندگان: itex ، soli asali ، behfaza
(2013-11-03 ساعت 10:26)omid05 نوشته:  ميشه لطفا در اين خصوص منو راهنمايي كنين تو مراحل كليرنس بعضي از دوستان ليست سفرهاي خارجي يا پاسپورت هاي قبليشون يا ريز نمرات بعد از مدتي خواسته شده؟ حالا برا اينكه اين اتفاق برا يه عده تكرار نشه ميشه اين مداركو روز مصاحبه بهشون بديم يا مثلا بگيم ايناو آورديم لازمه الان بديم يا نه؟ يا اصلا چيزي نگيم؟ دوستان خوبم و مديران چي صلاح مي دونن؟

من همه اینا را برده بودم و وقتی گفت یه کم کار داره برونده شما من گفتم که لیست سفرهام را تهیه کردم لازمه بدمشون؟
که اون بلافاصله و خیلی محکم گفت نه. من لال شدم دیگه
به نظرم بهتره جوری برخورد نشه که ما میدونیم شما میخواین چه چیزایی را چک کنین و برای سرعت کار میتونیم کمکتون کنیم و ...

یکی جواب این سوال را بده ترا خدا

(2013-11-02 ساعت 22:00)NIKKI نوشته:  سلام دوستان

آنكارا به طور واضح تكليف را براي كساني كه كليرنسشون طولاني ميشه روشن كرده كه بايد مديكالشونو تجديد كنن
به عبارت ديگر گفته كه اعتبار مديكال 6 ماهه و اعتبار ويزا تا 6 ماه پس از امضاي دكتر معتمد هستش (مديكال).
از طرف ديگر بنا بر نوشته هاي برخي از دوستان اعتبار ويزا از ابوظبي 6 ماه از تاريخ صدور ويزاست و ربطي به تاريخ مديكال نداره. به عبارت ديگر دوستان ابوظبي به هيچ عنوان نياز به تجديد مديكال ندارن. ولي من نتونستم از سايت سفارت چيزي در اين مورد پيدا كنم

لطفا اگه كسي مطمئن و مستند اين مطلب را ميدونه با لينك آن از سايتهاي مرجع (سفارت و ...) اعلام كنه
دانستن آن از همين حالا ميتونه در برنامه ريزي مشكل رفتن بسيار مفيد باشه
مخصوصا براي كيسهاي چند نفره

با سپاس فراوان
كيس: 2014AS1XXX رسيدن فرمها به KCC:د May 22 با DHL كارنت: August 13 نامه دوم: August 21 مصاحبه: ابوظبي - October W4
آپديت ها: Oct 29 + (آپديت همگاني 10 Feb)
May 20 (فقط برنده) و 26 مي 9 صبح همگي و كلير: May 26 ساعت 11:30 پس از 214 رووووووز تمام دريافت ويزا:June 19
تشکر کنندگان: soli asali ، قصه گو ، maryam_a ، behfaza ، زری وحدتی
(2013-11-03 ساعت 09:42)سیمین راد نوشته:  کیس اصلی من هستم و 28 اکتبر قرار مصاحبه داشتم و به من برگه سفید دادن.
1- می خواستم بدونم برگه سفید با زرد و آبی چه فرقی می کنه؟
2- با اینکه نامه نگاری ها به نام من بوده ولی تو سایت خطاب به همسرم گفته شده که تو پروسه کیلیرنس هست و صبر کنه. چرا خطاب به همسرم؟
3- وقتی بعد از گذشت زمان کلیر شدی ، از زمانی که پاس رو تحویل می دی تا زمانی که بهت پس میدن چقدر طور میکشه؟

1-در رابطه با رنگ برگه ( مخصوصا افرادی که کلیرنس می خورن هر سفارتی فرق داره ) این و منم دقیق نمی دونم
2-چون همسرتون نیاز به کلیر داشته نه شما واسه همین خطاب به همسرتون بوده
3-من فکر می کنم برای آنکارا که با پست براتون می فرسته چند روزی فکر کنم زمان می بره اما برای ارمنستان و ابوظبی نه ( این و باید کسانی که تجربه دارن بهت جواب دقیق بدن )
موفق باشین
تشکر کنندگان: محبت ، soli asali ، maryam_a ، behfaza ، زری وحدتی
(2013-11-03 ساعت 11:20)Aardalan نوشته:  آقا ما نفهمیدیم عقد نامه کپیش باید 2 تا باشه یا ترجمش؟؟؟؟نکنه اصلش باید 2 تا باشه؟؟؟ها ها ها اینجوری کار خراب میشه که!!!

دو تا ترجمه چون هم یک اصل توی پرونده شما می ره هم یک اصلش توی پرونده همسرتون ( البته کپی هم باید داشته باشین دو سری ) Smile امیدوارم درست گفته باشم
تشکر کنندگان: Aardalan ، pari pariaaa ، محبت ، soli asali ، behfaza ، زری وحدتی ، آلیس-1980

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان