کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-11-01 ساعت 22:21)farshadm999 نوشته:  با احترام دوست خوبم

این مقوله کیلیرنس فقط مال ایرانیا و تعداد معدودی از کشورهای آفریقا و آسیا می‌باشد که تعدادشون به ۱۵ تا هم نمیرسه! کل کشورای اروپایی‌ و حتی آمریکای شمالی و جنوبی که راحت پاسپورتشو یارو میگیره دستش میره تو اون کشور زندگی‌ می‌کنه و برای ویزا فقط احتیاج داره بره درخواست بده مثلا ویزا چند ساله می‌خواد! الان یه سوئدی من اینجا میشناسم رفته سفارت کانادا و درخواست ویزا ۱۰ ساله توریستی کرده و در عرض ۲ ساعت براش صادر کردن و رفته داره کانادا کاراشو انجام میده!

در حال حاضر کیلیرنس مال کشورهای داغون هست که متاسفانه ما هم جزوشیم!

متاسف نباش شما ندیدی ، Administrative Processing مال همه هست اروپا و آسیا و آفریقا نداره همه چک میشن ولی این پروسه به خاطر در دسترس بودن اطلاعات اروپایی ها سریعتر انجام میشه .
2014-8XXX ، ایروان ، کلیرینس ، پایان آرزو ...
(2013-11-01 ساعت 23:14)Danial_4139 نوشته:  
(2013-11-01 ساعت 22:21)farshadm999 نوشته:  با احترام دوست خوبم

این مقوله کیلیرنس فقط مال ایرانیا و تعداد معدودی از کشورهای آفریقا و آسیا می‌باشد که تعدادشون به ۱۵ تا هم نمیرسه! کل کشورای اروپایی‌ و حتی آمریکای شمالی و جنوبی که راحت پاسپورتشو یارو میگیره دستش میره تو اون کشور زندگی‌ می‌کنه و برای ویزا فقط احتیاج داره بره درخواست بده مثلا ویزا چند ساله می‌خواد! الان یه سوئدی من اینجا میشناسم رفته سفارت کانادا و درخواست ویزا ۱۰ ساله توریستی کرده و در عرض ۲ ساعت براش صادر کردن و رفته داره کانادا کاراشو انجام میده!

در حال حاضر کیلیرنس مال کشورهای داغون هست که متاسفانه ما هم جزوشیم!

متاسف نباش شما ندیدی ، Administrative Processing مال همه هست اروپا و آسیا و آفریقا نداره همه چک میشن ولی این پروسه به خاطر در دسترس بودن اطلاعات اروپایی ها سریعتر انجام میشه .

جدی ؟ نمیدونستم

البته من به شخص به ایرانی‌ بودنم افتخار می‌کنم کلا .....

و یک چیز دیگه جایی‌ هست بشه درصد کسانی‌ که از سفارت‌های مختلف در سال ۲۰۱۳ کلیر شدن رو پیدا کرد؟

مثلا چند درصد برنده‌ها از ابوظبی ، آنکارا ، ایروان.... پارسال کلیر شدن یعنی‌ بیشترین تعداد افرادی که سهمیه بهشون نرسید از کدوم سفارت‌ها بودن.
خوشحالم.
تشکر کنندگان: soli asali ، nedaba
هیچ ربطی به سفارت ها نداشت، فقط چون تعداد مراجعه کنندگان به سفارت آنکارا بیشتر بود در نتیجه تعداد افرادی که انکارا مصاحبه شدند و ویزا نگرفتند هم بیشتر بود، ولی هر 3 سفارت همزمان دادن ویزا رو لغو کردن چون ویزایی باقی نمونده بود...
در امضای گل نهال عزیز، منتظر سرای 2013 رو ببینید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
ممنون چک کردم چه جالب تقریبا زمان کیلیرنس ربطی‌ به شماره کیس نداشته و همه جور شماره‌ای توشون هست.
خوشحالم.
تشکر کنندگان: aghaghia ، قصه گو ، pari pariaaa ، soli asali ، nedaba ، ojee
به ایمیلی که تو فرم نوشتیم. هم برای من و هم برای ایشون ایمیل رو زدن ولی فقط خظاب به همسرم بود.
تعداد افراد کیس: 2، تاریخ و مکان مصاحبه: 15 اکتبر، ایروان، وضعیت: کلیر شدن کیس اصلی در تاریخ 23 آوریل (بعد از 190 روز) و کلیر شدن همراه در تاریخ 14 می (بعد از 211 روز)، دریافت ویزا: 30 می
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، soli asali ، محبت ، behfaza
(2013-11-02 ساعت 00:14)elnazgh نوشته:  بیوتکنولوژی گیاهی. کلا مدرک دکترا حساسیت زا هست براشون. سی وی شوهر منم هیچ مورد خاصی نداشت. حتی آفیسر ازش پرسید گفت من منحصرا روی گیاهان دارویی کار میکنم. یه راهنمایی براتون بکنم افیسر از همسرم پرسید رشتت دقیقا درباره چیه؟ ایشون گفتن مهندسی ژنتیک. بهتره همسرتون اینو نگن چون روی ژنتیک خیلی حساسیت هست. یه چیز دیگه روز مصاحبه ما یه کیس دیگه لاتاری هم بودن، خانم لیسانس و آقا فوق لیسانس زبان بودن که کلیرینس خوردن.

مرسی از راهنمایی خوبتون
امیدوارم هرچه زودتر کلیر بشین و ماهم در شادی شما شریک باشیم
کیس نامبر(برنده همسرم):**2014AS12 /سفارت ابوظبی/ مصاحبه : هفته سوم نوامبر/ آپدبت :10 فوریه هر دو نفر- 20 مارچ فقط خودم-27 می و 29 می کیس اصلی/ کلیر: 29 می / ویزا: امید به خدا Rolleyes
تشکر کنندگان: hamedmas ، pari pariaaa ، soli asali ، محبت ، behfaza
(2013-11-01 ساعت 23:09)EKAM نوشته:  
(2013-11-01 ساعت 23:02)k98k نوشته:  سلام.کسی میدونه از بچه های مهاجر سرا تا الان چند نفر یک ضرب گرفتن؟یا اصلا تا امروز کسی ویزا دریافت کرده؟

بله خيليا ويزا گرفتن و تعدادشو ميتونيد از جدول آپديت شده خانم وحدتي ببنيد
لينك اين جدول ميشه بكيد كجاست?
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
تشکر کنندگان: soli asali ، behfaza
(2013-11-02 ساعت 01:01)pari pari نوشته:  
(2013-11-01 ساعت 23:09)EKAM نوشته:  
(2013-11-01 ساعت 23:02)k98k نوشته:  سلام.کسی میدونه از بچه های مهاجر سرا تا الان چند نفر یک ضرب گرفتن؟یا اصلا تا امروز کسی ویزا دریافت کرده؟

بله خيليا ويزا گرفتن و تعدادشو ميتونيد از جدول آپديت شده خانم وحدتي ببنيد
لينك اين جدول ميشه بكيد كجاست?

در امضای aghaghia روی نام خانم زری وحدتی کلیک کنید.اونجا می تونید پیدا کنید.موفق باشید
2014AS74xx , تاريخ رويت:11 May , ارسال فرمها:17 june با DHL, سفارت:ابوظبی، مصاحبه:هفته دوم june، ویزا:یکضرب
تشکر کنندگان: soli asali ، محبت ، behfaza
طبق آخرین آپدیت گویا فقط ۱ نفر ۱ ضرب ویزا گرفته
خوشحالم.
سلام
ببخشيد يه سوال
براي هر كسي كه كلير خورده براش فرم سوال و يا درخواست رزومه ايميل شده
آخه براي من چيزي نيامده هنوز؟
2014AS17XX ,مصاحبه Oct ابوظبی ،ويزا june ،فعلا همين Big Grin Tongue
(2013-11-02 ساعت 08:43)htity نوشته:  سلام
ببخشيد يه سوال
ای بابا عزیز دلت خوشه ها منتظر چه چیزهایی هستی. مگه قراره برای همه فرم سوال بیاد؟ مگه مهاجرسرا رو مطالعه نمی کنی؟ یعنی یهو پریدی تو این صفحه؟Big Grin
تشکر کنندگان: htity ، pari pariaaa ، محبت ، soli asali ، ffrfar ، Tabassomshojaat ، alimarmar ، قصه گو ، mehdir ، behfaza
بچه ها تو نوامبر يه سري از كليرها اعلام ميشه.تاپيك ٢٠١٣ و ٢٠١٢ رو كه خوندم ديدم يكيشون از ٨ نوامبر و يكي از ٢٢ نوامبر هووووورااااااا هاش استارت خوردهSmile خدا از اين هوووووووووررررراااااا ها نصيب همه ما هم بكنه ....
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
سلام به همه ی دوستان خوبه 2014:امیدوارم تا حالا کارهاتون درست پیش رفته باشه.من از برندگان 2013 هستم وبعد از 204 روز جواب کلیرنس من اومد وموفق به دریافت ویزا شدم میخوام یه توصیه به همه ی شما ها بکنم و اون هم اینه که نگران نباشین همتون ویزا میگیرین در صورتی که به چند نکته ی زیر توجه کنین و به همه ی دوستان انتقال بدین:
1: پست کردن به موقع مدارک بر اساس زمان کارنت شدن.درست که اگه کیستون حتی پایین هم باشه شما تا اواخر سبتامبر 2014 هم میتونین اقدام کنین ولی اونجا واسه هر چیز زمان بندی دارن مثلا نمیان کیس 1020 روکه مدارکش رو به موقع فرستاده ولش کنن و بیان کیس شماره ی 100 رو با توجه به این که خیلی پائین تره بررسی کنن.
2:بی نقص بودن مدارک:مثلا افرادی بودن که فقط بخاطر نیاوردن مثلا کارت پایان خدمت نقص مدرک خوردن وپروسشون 7 ماه طول کشید
3:مهمترین نکته که باید همه بهش توجه کنن و به نظر من تعداد زیادی از بچه های 2013 که قربانیه این مسئله شدن اقدام برای گرفتن سریع ویزا پس از اتمام پروسه ی کلیرنسه.چون به احتمال زیاد هر سفارت برای هر ماه تعداد مشخصی ویزا میده و اگه سر موقع برای گرفتن ویزا اقدام نکنین حق یکی یا چند تا از دوستان رو ضایع میکنین.من خودم شاهد این مسئله بودم مثلا طرف 2 آگوست کلیر شد ولی اوایل سبتامبر واسه گرفتن ویزا اقدام کرد و اوایل سبتامبر 2013 ازدحام جمعیت در مطب دکتر و سفارت بود

شاید برا چند دلیل بالا سند قطعی نداشته باشم ولی امکان داره عدم توجه به هر کدوم از اینا دلیل قربانی شدن تعدادی از دوستان 2013 باشه
(2013-11-02 ساعت 13:46)ایراندوخت نوشته:   سلام به همه ی دوستان خوبه 2014:امیدوارم تا حالا کارهاتون درست پیش رفته باشه.من از برندگان 2013 هستم وبعد از 204 روز جواب کلیرنس من اومد وموفق به دریافت ویزا شدم میخوام یه توصیه به همه ی شما ها بکنم و اون هم اینه که نگران نباشین همتون ویزا میگیرین در صورتی که به چند نکته ی زیر توجه کنین و به همه ی دوستان انتقال بدین:
شاید برا چند دلیل بالا سند قطعی نداشته باشم ولی امکان داره عدم توجه به هر کدوم از اینا دلیل قربانی شدن تعدادی از دوستان 2013 باشه

سلام و ممنون. اگه میشه شرایط کیستون رو هم بهمون بگید. آیا نقص مدرک داشتید؟ مصاحبتون چطور بود؟ بازم ممنون
2014AS7xx،یک نفر،ارسال فرمها:17 June،کنسولگری:آنکارا، کارنتی سری اول، مصاحبه:17 December، کلییرنس، آپدیتها: 30 دسامبر، 6،2 ژانویه،15و30می،26،24،23،20،13،12،5،3 جون و 27 کلییر بعد از 192 روز، دریافت ویزا 11جولای
سفرنامه
تشکر کنندگان: amohammadiazar ، soli asali ، قصه گو ، behfaza
(2013-11-02 ساعت 08:43)htity نوشته:  سلام
ببخشيد يه سوال

سلام دوست عزیز،
خیر برای همه نمیفرستن و اگر قرار باشه براتون سوال بفرستن همون روز مصاحبه بهتون میگن، ولی بد نیست هفته ای یکبار ایمیل تون رو چک کنید....
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: گل نهال ، soli asali ، nedaba ، Sam2014 ، ojee ، قصه گو ، maryam_a ، htity ، behfaza ، pari pariaaa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان