کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-11-03 ساعت 23:01)hedipes نوشته:  دقيقاًً منم برنده اصليم و همسرم اسمش توي سايت براي كيرنس و سربازي رفته بود و اسم ما نيست حالا يعني چي؟ يعني ما كليرنس نحو رديم و فقط همسرم خورده؟؟؟

دوست عزيز در تاريخ مصاحبه آفيسر به من گفت همسر و كودكتون ويزاشون رو ميتونن بگيرمد ولي شما چون سربازي رفتي يه مدت طول ميكشه و نياز به بررسي هست ، يعني من مشمول كليرنس ولي همسر و دخترم يك ضرب . نتيجه اينكه به دلايلي كه قبلا اشاره شده خواستيم همه با هم ويزا رو بگيريم اما پس از چك كردن سايت ابوظبي ، اسم برنده اصلي كه همسرم هست قيد شده (جهت كليرنس) نتيجه اينكه خيلي فرق نميكنه اسم چه كسي در سايت قيد شده و همونطور كه ميدونيد پرونده هر عضو خانواده مجزاست . آفيسر از بين ٣ پوشه مدارك ما فقط روي پوشه من چيزي نوشت و مصاحبه به پايان رسيد. اميدوارم اين مطالب براي شما مفيد باشه
[font=Times New Roman]CN : 2014AS000003## / محل مصاحبه‌ : آنکارا ---> ابوظبی / کارنت : 13 Aug /مصاحبه : Oct /سفرنامه/ کلیر : بعد از ۱۸۵ روز 9 April / به امید فردایی بهتر برای همه Cool[/font]
Exclamation 
دوستان يه جمع بندي كردم گفتم با شما در ميون بذارم:
١- به نظر من امسال طول مدت كلير شدن طولاني تر خواهد بود و دليل اون هم تعطيلي دولت us هست
٢- همونطور كه ميدونيد سايت ceac در واشنگتن آپديت ميشه ، پروسه background check يا كلير شدن هم از طريق واشنگتن انجام ميشه ميدونيد كه اطلاعات رو براي اونجا ميفرستند . نتيجه اينكه علي القاعده بعد از شناسايي كيس توسط سايت ceac بايد منتظر كلير شدن بود.
فعلا همين هارو نتيجه گرفتم Smile تا بعد چه پيش آيد
[font=Times New Roman]CN : 2014AS000003## / محل مصاحبه‌ : آنکارا ---> ابوظبی / کارنت : 13 Aug /مصاحبه : Oct /سفرنامه/ کلیر : بعد از ۱۸۵ روز 9 April / به امید فردایی بهتر برای همه Cool[/font]
(2013-11-04 ساعت 02:02)mrpahlevani نوشته:  دوستان يه جمع بندي كردم گفتم با شما در ميون بذارم:
١- به نظر من امسال طول مدت كلير شدن طولاني تر خواهد بود و دليل اون هم تعطيلي دولت us هست
٢- همونطور كه ميدونيد سايت ceac در واشنگتن آپديت ميشه ، پروسه background check يا كلير شدن هم از طريق واشنگتن انجام ميشه ميدونيد كه اطلاعات رو براي اونجا ميفرستند . نتيجه اينكه علي القاعده بعد از شناسايي كيس توسط سايت ceac بايد منتظر كلير شدن بود.

خدا نكنه اينجوري بشه كه ميگيد .آخه داره خيلي سخت ميگذره اين روزااااا....
وقتي كلافه ميشم،فقط دلمو ميذارم پيش بچه هاي پارسال كه بعضا ٢٠٠ روز براي كليرنس منتظر موندن و نا اميد نشدن.....
خدايااااا كمكمون كنCool
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
تشکر کنندگان: soli asali ، قصه گو ، ali1220 ، EKAM ، NIKKI ، محبت ، زری وحدتی ، mrpahlevani ، behfaza
(2013-11-04 ساعت 02:02)mrpahlevani نوشته:  دوستان يه جمع بندي كردم گفتم با شما در ميون بذارم:

تا جایی‌ که میدونم دولت آمریکا خیلی‌ وقت که باز شده و کمتر از ۱ ماه تعطیل بود. بعدم تعطیلی دولت چه ربطی‌ به به صدور ویزا و مهاجرت داره!؟

ولی‌ در هر صورت امیدوارم تجربه تلخ ساله گذشته تکرار نشه.
خوشحالم.
(2013-11-04 ساعت 03:23)pari pariaaa نوشته:  

خدا نكنه اينجوري بشه كه ميگيد .آخه داره خيلي سخت ميگذره اين روزااااا....
وقتي كلافه ميشم،فقط دلمو ميذارم پيش بچه هاي پارسال كه بعضا ٢٠٠ روز براي كليرنس منتظر موندن و نا اميد نشدن.....
خدايااااا كمكمون كنCool

ايشالا كه اينطوري نميشه و همه شماها بزودي كلير ميشين Smile
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
تشکر کنندگان: masuodrh ، ffrfar ، meisam14 ، soli asali ، poem ، محبت ، pari pariaaa ، ojee ، زری وحدتی ، mrpahlevani ، behfaza ، maryam_a
سلام بنده هم ماه اکتبر در ابوظبی مصاحبه داشتم سوالم از دوستانی که موفق شده اند وضعیت پرونده خود را چک کنند این است که به چه سایتی مراجعه می کنند و کیس نامبر را با چه فرمتی وارد می کنند من هر چه تلاش می کنم موفق نمی شوم
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، زری وحدتی ، behfaza
(2013-11-04 ساعت 00:48)hudson نوشته:  سلام
كسانيكه بازنشسته از كار دولتي هستند هم حتما كليرنس مي خورن؟
آيا احتمالي هست كه يك ضرب بگيرند؟

کسی از دوستان تجربه یا نظری در این مورد ندارند؟
تشکر کنندگان: soli asali ، زری وحدتی ، behfaza
(2013-11-04 ساعت 16:42)hudson نوشته:  

با سلام
هنگام مصاحبه ما یه خانم بازنشسته آموزش و پرورش بود که کلیرنس خورد, البته کیس فامیلی بود. یه آقای بازنشسته ارتشم بود که ایشونم کلیرنس خوردند! (حدود 60-65 ساله).
هر چند قطعی نیست ولی احتمال کلیرنس خوردنتون بیشتر از نخوردنتون هست. نگران نباشید و ضمن حفظ آرامشتون به کامل کردن مدارک فک بکنید, به هر صورت پروسه ایه که ما خیلی نمی تونیم دخالتی توش داشته باشیم.
موفق باشید.
2014$$10$$ - ابوظبی
کارنت: 13 آگوست / مصاحبه: 7 اکتبر / مقصد: فلوريدا (سري اول) - دالاس (سري دوم)

كلير 11 جون (بعداز 247 روز) - ويزا 25 جون - ورود به آمريكا: 19 نوامبر - سري دوم ؟
تشکر کنندگان: soli asali ، hudson ، زری وحدتی ، behfaza
(2013-11-04 ساعت 14:41)sea نوشته:  سلام بنده هم ماه اکتبر در ابوظبی مصاحبه داشتم سوالم از دوستانی که موفق شده اند وضعیت پرونده خود را چک کنند این است که به چه سایتی مراجعه می کنند و کیس نامبر را با چه فرمتی وارد می کنند من هر چه تلاش می کنم موفق نمی شوم

با سلام
سایت و کیس نامبر شما تو فرم آبی رنگی که تو روز مصاحبه بهتون دادن هست. این سایت:
http://www.abudhabiivo.net/
کیس نامبر هم بدون صفر وارد می شود : مثلا : 2014ASXXXX
موفق باشید.
2014$$10$$ - ابوظبی

كلير 11 جون (بعداز 247 روز) - ويزا 25 جون - ورود به آمريكا: 19 نوامبر - سري دوم ؟
(2013-11-04 ساعت 17:00)مهدی 2014 نوشته:  
(2013-11-04 ساعت 14:41)sea نوشته:  سلام بنده هم ماه اکتبر در ابوظبی مصاحبه داشتم سوالم از دوستانی که موفق شده اند وضعیت پرونده خود را چک کنند این است که به چه سایتی مراجعه می کنند و کیس نامبر را با چه فرمتی وارد می کنند من هر چه تلاش می کنم موفق نمی شوم

با سلام
موفق باشید.

متشکرم دوست عزیز، منتها من برگه سفید گرفتم وآدرس هم اینه ولی وقتی وارد میشم شماره مو نمی شناسه : www. abudhabi.usembassy.gov/immigrant_visas.html
تشکر کنندگان: soli asali ، زری وحدتی ، محبت ، behfaza
(2013-11-04 ساعت 17:48)sea نوشته:  

با سلام
موفق باشید.

متشکرم دوست عزیز، منتها من برگه سفید گرفتم وآدرس هم اینه ولی وقتی وارد میشم شماره مو نمی شناسه : www. abudhabi.usembassy.gov/immigrant_visas.html

یه چند روزی صب کن شاید هنوز آپ دیت نکردند سایتو.
الان چند روزه که از مصاحبت گذشته؟
ببخشید دوباره تاکید می کنم کیس نامبرتو تو آدرسی که من گذاشتم چک می کنی دیگه؟
2014$$10$$ - ابوظبی

(2013-11-04 ساعت 18:05)مهدی 2014 نوشته:  
(2013-11-04 ساعت 17:48)sea نوشته:  

با سلا
موفق باشید.

یه چند روزی صب کن شاید هنوز آپ دیت نکردند سایتو.
الان چند روزه که از مصاحبت گذشته؟
ببخشید دوباره تاکید می کنم کیس نامبرتو تو آدرسی که من گذاشتم چک می کنی دیگه؟
2 هفته گذشته. تو سایتی هم که شما نوشتی چک کردم اما با توجه به اینکه دوستان بعد از من وقت مصاحبشون بوده و تونستن چک کنن برام سوال پیش اومد که چرا شماره منو پس هنوز نمی شناسه
(2013-11-04 ساعت 16:56)مهدی 2014 نوشته:  
(2013-11-04 ساعت 16:42)hudson نوشته:  

با سلام
هنگام مصاحبه ما یه خانم بازنشسته آموزش و پرورش بود که کلیرنس خورد, البته کیس فامیلی بود. یه آقای بازنشسته ارتشم بود که ایشونم کلیرنس خوردند! (حدود 60-65 ساله).
هر چند قطعی نیست ولی احتمال کلیرنس خوردنتون بیشتر از نخوردنتون هست. نگران نباشید و ضمن حفظ آرامشتون به کامل کردن مدارک فک بکنید, به هر صورت پروسه ایه که ما خیلی نمی تونیم دخالتی توش داشته باشیم.
موفق باشید.

ممنون از جوابتون
اون آقا هم لاتاری بودند؟
تشکر کنندگان: soli asali ، ماتیتی ، behfaza
به اطلاع همه دوستان عزیز و هموند میرساند که ظاهرا آقای آفیسر محترم ایروان از قیافه بنده خوششان آمد و تصمیم گرفتند تا ما را در ماههای آینده مجددا به این شهر زیبا دعوت کنند . برای همین دعوت نامه ای با برگه آبی صادر کردند !
حالا به قول همسر بنده ظاهرا دستگاه چاپ در ایروان برگ آبی رنگ بیش از تعداد چاپ کرده است.
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

(2013-11-04 ساعت 20:15)saeedshafiee نوشته:  به اطلاع همه دوستان عزیز و هموند میرساند که ظاهرا آقای آفیسر محترم ایروان از قیافه بنده خوششان آمد و تصمیم گرفتند تا ما را در ماههای آینده مجددا به این شهر زیبا دعوت کنند . برای همین دعوت نامه ای با برگه آبی صادر کردند !
حالا به قول همسر بنده ظاهرا دستگاه چاپ در ایروان برگ آبی رنگ بیش از تعداد چاپ کرده است.

سعید جان به منتظرسرا خوش اومدی بیا ببین اینجا چه خبرهBig Grin
Case Number: 2014AS7XX - Single - Interview: Oct 2013 Ankara - Visa Issued: June 2014 - Destination: Houston

تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa ، قصه گو ، محبت ، zepehr ، behfaza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان