کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-11-04 ساعت 18:16)sea نوشته:  
(2013-11-04 ساعت 18:05)مهدی 2014 نوشته:  
(2013-11-04 ساعت 17:48)sea نوشته:  
(2013-11-04 ساعت 17:00)مهدی 2014 نوشته:  
(2013-11-04 ساعت 14:41)sea نوشته:  سلام بنده هم ماه اکتبر در ابوظبی مصاحبه داشتم سوالم از دوستانی که موفق شده اند وضعیت پرونده خود را چک کنند این است که به چه سایتی مراجعه می کنند و کیس نامبر را با چه فرمتی وارد می کنند من هر چه تلاش می کنم موفق نمی شوم

با سلا
سایت و کیس نامبر شما تو فرم آبی رنگی که تو روز مصاحبه بهتون دادن هست. این سایت:
http://www.abudhabiivo.net/
کیس نامبر هم بدون صفر وارد می شود : مثلا : 2014ASXXXX
موفق باشید.

متشکرم دوست عزیز، منتها من برگه سفید گرفتم وآدرس هم اینه ولی وقتی وارد میشم شماره مو نمی شناسه : www. abudhabi.usembassy.gov/immigrant_visas.html

یه چند روزی صب کن شاید هنوز آپ دیت نکردند سایتو.
الان چند روزه که از مصاحبت گذشته؟
ببخشید دوباره تاکید می کنم کیس نامبرتو تو آدرسی که من گذاشتم چک می کنی دیگه؟
2 هفته گذشته. تو سایتی هم که شما نوشتی چک کردم اما با توجه به اینکه دوستان بعد از من وقت مصاحبشون بوده و تونستن چک کنن برام سوال پیش اومد که چرا شماره منو پس هنوز نمی شناسه
با سلام در تکمیل فرمایشات دوستان گرامی :
شماره برای کیس لاتاری به شماره مثلاً
2014AS00001234
باید به این شکل وارد بشه:
2014AS01234
دقت کنید بعد از AS باید پنج رقم وارد بشه .
موفق باشید
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: masuodrh ، amin arefi ، pari pariaaa ، soli asali ، محبت ، behfaza ، Lemony
(2013-11-03 ساعت 01:10)aghaghia نوشته:  
(2013-11-03 ساعت 00:24)mohammad9675 نوشته:  بعد از اينكه مصاحبه تموم شد و برگه صورتي را به ما داد من از افيسر پرسيدم اين همون f/b/i check هست گفت نه چرا اينو گفت؟

خب دوست عزیز چزا همچین حرفی زدین Rolleyes البته که اونا نمیان همچین حرفی به کسی بزنن و همیشه هم میگن یک سری مراحل اداری و اسمی از اف/بی/ای نمیارن Cool

يعني ممكنه مشكلي پيش بياد؟Sad
تشکر کنندگان: soli asali ، behfaza
(2013-11-04 ساعت 18:05)مهدی 2014 نوشته:  
(2013-11-04 ساعت 14:41)sea نوشته:  سلام بنده هم ماه اکتبر در ابوظبی مصاحبه داشتم سوالم از دوستانی که موفق شده اند وضعیت پرونده خود را چک کنند این است که به چه سایتی مراجعه می کنند و کیس نامبر را با چه فرمتی وارد می کنند من هر چه تلاش می کنم موفق نمی شوم

با سلا
موفق باشید.

متشکرم دوست عزیز، منتها من برگه سفید گرفتم وآدرس هم اینه ولی وقتی وارد میشم شماره مو نمی شناسه : www. abudhabi.usembassy.gov/immigrant_visas.html

یه چند روزی صب کن شاید هنوز آپ دیت نکردند سایتو.
الان چند روزه که از مصاحبت گذشته؟
ببخشید دوباره تاکید می کنم کیس نامبرتو تو آدرسی که من گذاشتم چک می کنی دیگه؟
2 هفته گذشته. تو سایتی هم که شما نوشتی چک کردم اما با توجه به اینکه دوستان بعد از من وقت مصاحبشون بوده و تونستن چک کنن برام سوال پیش اومد که چرا شماره منو پس هنوز نمی شناسه

با سلام
موفق باشید.

تشکر کنندگان: pari pariaaa ، soli asali ، behfaza
[/quote]
دوست عزیز عجله نکنید من هم همین مشکل رو داشتم با آپدیت بعدی درست میشه . ضمنا دوستی که فرمودند باید ۵ رقم از کیس نامبر باشه اصلا اینطور نیست . کیس من سه رقمی هست و بدون صفر کیس من شناسایی میشه . پس فقط طبق اون چیزی که بالای برگه آبی شما آفیسر نوشته سایت رو چک کنید ( بدون صفر ) حتی اگر ۳ رقم شد .البته این بر خلاف دستور العمل خود سایت هست ولی به هر حال اینچنین تعریف شده .
موفق باشید
[font=Times New Roman]CN : 2014AS000003## / محل مصاحبه‌ : آنکارا ---> ابوظبی / کارنت : 13 Aug /مصاحبه : Oct /سفرنامه/ کلیر : بعد از ۱۸۵ روز 9 April / به امید فردایی بهتر برای همه Cool[/font]
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، soli asali ، pari pari ، aghaghia ، محبت ، behfaza ، amin arefi
(2013-11-04 ساعت 03:58)farshadm999 نوشته:  
(2013-11-04 ساعت 02:02)mrpahlevani نوشته:  دوستان يه جمع بندي كردم گفتم با شما در ميون بذارم:
١- به نظر من امسال طول مدت كلير شدن طولاني تر خواهد بود و دليل اون هم تعطيلي دولت us هست
٢- همونطور كه ميدونيد سايت ceac در واشنگتن آپديت ميشه ، پروسه background check يا كلير شدن هم از طريق واشنگتن انجام ميشه ميدونيد كه اطلاعات رو براي اونجا ميفرستند . نتيجه اينكه علي القاعده بعد از شناسايي كيس توسط سايت ceac بايد منتظر كلير شدن بود.
فعلا همين هارو نتيجه گرفتم Smile تا بعد چه پيش آيد

تا جایی‌ که میدونم دولت آمریکا خیلی‌ وقت که باز شده و کمتر از ۱ ماه تعطیل بود. بعدم تعطیلی دولت چه ربطی‌ به به صدور ویزا و مهاجرت داره!؟

ولی‌ در هر صورت امیدوارم تجربه تلخ ساله گذشته تکرار نشه.
بله واقعا من هم امیدوارم . ولی خانم سارا گرو در مصاحبه بهم گفت government shutdown خیلی تو روند کارمون تاثیر گذاشته و حتی نتونستیم گزارش حذف ثبت نام CSC رو اطلاع رسانی کنیم . از همین بابت گفتم . ولی همونطور که فرمودید بله کنگره و دولت فعلا با هم به توافقاتی هرچند کوتاه مدت رسیده اند . به هر حال ما که تسلیمیم Smile
[font=Times New Roman]CN : 2014AS000003## / محل مصاحبه‌ : آنکارا ---> ابوظبی / کارنت : 13 Aug /مصاحبه : Oct /سفرنامه/ کلیر : بعد از ۱۸۵ روز 9 April / به امید فردایی بهتر برای همه Cool[/font]
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، soli asali ، aghaghia ، محبت ، tenese ، behfaza ، amin arefi ، maryam_a
(2013-11-04 ساعت 20:15)saeedshafiee نوشته:  به اطلاع همه دوستان عزیز و هموند میرساند که ظاهرا آقای آفیسر محترم ایروان از قیافه بنده خوششان آمد و تصمیم گرفتند تا ما را در ماههای آینده مجددا به این شهر زیبا دعوت کنند . برای همین دعوت نامه ای با برگه آبی صادر کردند !
حالا به قول همسر بنده ظاهرا دستگاه چاپ در ایروان برگ آبی رنگ بیش از تعداد چاپ کرده است.
سعید خان ،شانس ما امسال ایروان داره رقابت میکنه با آنکارا!!!
هر کی کلیر میخوره ناراحت میشم براش ،امیدوارم زودتر پروسه کلیرنستون تموم بشه ...
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
تشکر کنندگان: قصه گو ، soli asali ، godot ، H Pier ، محبت ، ماتیتی ، nasim ، behfaza ، الدورادو ، amin arefi

با سلام
موفق باشید.

همين ادرس خودتون درسته.بايد تو visa status بريد و با همين فرمت 2014Asxxxxبزنيد
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
تشکر کنندگان: H Pier ، soli asali ، behfaza ، amin arefi
(2013-11-04 ساعت 23:37)mohammad9675 نوشته:  
(2013-11-03 ساعت 00:24)mohammad9675 نوشته:  بعد از اينكه مصاحبه تموم شد و برگه صورتي را به ما داد من از افيسر پرسيدم اين همون f/b/i check هست گفت نه چرا اينو گفت؟
خب دوست عزیز چزا همچین حرفی زدین Rolleyes البته که اونا نمیان همچین حرفی به کسی بزنن و همیشه هم میگن یک سری مراحل اداری و اسمی از اف/بی/ای نمیارن Cool

خیر دوست عزیز ولی به هر حال یه سری موارد هست که باید رعایت بشه، همین که بخوای به طرف حالی کنی که من میدونم قضیه از چه قراره، صورت خوشی نداره...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: H Pier ، soli asali ، mohammad9675 ، گل نهال ، nasim ، behfaza
(2013-11-04 ساعت 23:37)mohammad9675 نوشته:  

سلام
خیر دوست خوبم حرف شما هیچ تاثیری در روند کاریه اونها نمیگذاره و البته بهتر بوده که همچین مطلبی رو عنوان نمیکردید.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: soli asali ، H Pier ، قصه گو ، ffrfar ، behfaza ، Lemony
(2013-11-04 ساعت 19:11)hudson نوشته:  
(2013-11-04 ساعت 16:56)مهدی 2014 نوشته:  
(2013-11-04 ساعت 16:42)hudson نوشته:  
(2013-11-04 ساعت 00:48)hudson نوشته:  سلام
كسانيكه بازنشسته از كار دولتي هستند هم حتما كليرنس مي خورن؟
آيا احتمالي هست كه يك ضرب بگيرند؟

کسی از دوستان تجربه یا نظری در این مورد ندارند؟

با سلام
هنگام مصاحبه ما یه خانم بازنشسته آموزش و پرورش بود که کلیرنس خورد, البته کیس فامیلی بود. یه آقای بازنشسته ارتشم بود که ایشونم کلیرنس خوردند! (حدود 60-65 ساله).
هر چند قطعی نیست ولی احتمال کلیرنس خوردنتون بیشتر از نخوردنتون هست. نگران نباشید و ضمن حفظ آرامشتون به کامل کردن مدارک فک بکنید, به هر صورت پروسه ایه که ما خیلی نمی تونیم دخالتی توش داشته باشیم.
موفق باشید.

ممنون از جوابتون
اون آقا هم لاتاری بودند؟

بله.
2014$$10$$ - ابوظبی
کارنت: 13 آگوست / مصاحبه: 7 اکتبر / مقصد: فلوريدا (سري اول) - دالاس (سري دوم)

كلير 11 جون (بعداز 247 روز) - ويزا 25 جون - ورود به آمريكا: 19 نوامبر - سري دوم ؟
تشکر کنندگان: sharifian ، soli asali ، behfaza ، hudson
(2013-11-05 ساعت 02:45)pari pari نوشته:  

با سلام
موفق باشید.

همين ادرس خودتون درسته.بايد تو visa status بريد و با همين فرمت 2014Asxxxxبزنيد

من یه توضیحی درباره سایت ابوظبی بدم:
abudhabi.usembassy.gov/immigrant_visas.html سایت اصلی سفارته, که پس از وارد شدن, می رید قسمت Check Visa Status و سپس وارد همون صفحه معروف می شید که می تونید با وارد کردن کیس نامبر ذکر شده تو برگه کلیرنس آخرین وضعیت کیستونو چک کنید. آدرس این پیج معروف "http://www.abudhabiivo.net/" هستش.
نتیجه: شما مستقیما با وارد کردن http://www.abudhabiivo.net/ می تونید دایرکت به صفحه اصلی برید!
و در مورد مشکل شما: همونطور که بچه ها گفتند ممکنه هنوز کیس شما تو سیستم آپ نشده, به نظرم یه چند روزی صب کنید و اگه اتفاقی نیوفتاد می تونید باهاشون مکاتبه کنید (تو همون پیج و قسمت Contact US).
موفق باشید.
2014$$10$$ - ابوظبی

كلير 11 جون (بعداز 247 روز) - ويزا 25 جون - ورود به آمريكا: 19 نوامبر - سري دوم ؟
تشکر کنندگان: sharifian ، azadeh2014 ، محبت ، ffrfar ، soli asali ، behfaza ، pari pariaaa ، amin arefi ، آلیس-1980
دوستانی که آنکارا مصاحبه داشتن کسی هست که کیس نامبرش رو در سایت سیس بشناسه؟
تشکر کنندگان: 2014winner ، محبت ، soli asali ، behfaza
سلام دوستان!

امیدوارم همتون خوب باشید.

من از یک چیز تعجب می کنم!

چرا فکر می کنید نباید کلیرنس بخورید؟!؟

چرا فکر می کنید کلیرنس چیز بدی هست؟!؟

چرا فکر می کنید با اینکه سفارتها همیشه و دوستان سالهای قبلمون هزاران بار گفتند و تاکید کردند کلیرنس لازم هست، نباید انجام بشه؟!؟

کلیرنس هم یکی دیگه از فرآیندهای مرسوم و حتمی هست که باید همه ازش رد بشن، حالا برای یکی بیشتر و برای یکی خیلی کمتر طول می کشه، همین!

شما فکر می کنید کسانیکه ویزای یکضرب می گیرن بررسی نشدند! اصلا هم اینطور نیست. اونها هم بررسی می شن ولی چون موارد قابل بررسی کمی دارند بررسی اونها خیلی خیلی کم زمان می بره.
مشخصه بررسی پرونده کسی که سن پایینی داره، هنوز چند ماهی نیست درس و مشقش تموم شده، سربازی نرفته و معاف شده و کار و زندگی نداشته، خیلی کمتر زمان می بره.

کلیرنس یا همون بررسی پیشینه برای همه هست.

ضمنا بعد از مهاجرت هم کلیرنس هست! بلی مثلا اگه خواستید خونه ای رو اجاره کنید مالک می تونه پیشینه شما رو براحتی دربیاره. شما باشید این کار رو نمی کنید!

نکته دیگه اینکه شما نمی تونید از مرحله کلیرنس بپرید اما فقط می تونید زمان کلیرنس شدن رو کوتاه کنید: ۱) در تهیه مدارک دقت کنید ۲) در زمان انجام کارهاتون دقیق و سریع باشید ۳) در تکمیل فرمها صادق باشید و ساده بنویسید و ۴) در روز مصاحبه صادق باشید و ساده بگویید.

خواهش می کنم با این تفکر که ممکنه یکضرب بشید نرید مصاحبه!
(2013-11-05 ساعت 12:11)javadi436 نوشته:  دوستانی که آنکارا مصاحبه داشتن کسی هست که کیس نامبرش رو در سایت سیس بشناسه؟

سلام
کیس ما رو هنوز بعد از 1 ماه نمی شناسه!
من فک می کنم که نمی خوان مارو "خیلی" از دیتیل کیسمون و پروسه کلیرنس مطلع کنن! (اونام فهمیدند که ایرانیا تیزند و آمار همه چیزو درمی یارند Big Grin )
2014$$10$$ - ابوظبی

تشکر کنندگان: 2014winner ، javadi436 ، pari pariaaa ، محبت ، soli asali ، tenese ، behfaza ، الدورادو
[quote='javadi436' pid='440093' dateline='1383637315']
دوستانی که آنکارا مصاحبه داشتن کسی هست که کیس نامبرش رو در سایت سیس بشناسه؟

خیر دوست عزیز نمیدونم این قضیه بعد از یکماه طبیعییه یا نه؟!Sad
2014AS000007$$ ‫(٢ نفر) ---> دیدن قبولی: 2 مي 2013 ---> ارسال فرم‌ها:14 مي با ایمیل ---> دريافت تاييديه 17 مي ---> دريافت نامه دوم: 21 آگوست --->مصاﺣﺒﮧ: هفته اول اكتبر
آپدیت ها 16، 17 و 18 April و 20 MAY فقط برنده 21 می هر دونفر کلیر 21 MAY

دریافت شیرین ویزا 19 JUNRolleyesTongue
تشکر کنندگان: javadi436 ، nasim ، مهدی 2014 ، pari pariaaa ، soli asali ، behfaza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان