کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-11-05 ساعت 12:21)shazad نوشته:  سلام دوستان!

امیدوارم همتون خوب باشید.

من از یک چیز تعجب می کنم!

چرا فکر می کنید نباید کلیرنس بخورید؟!؟

چرا فکر می کنید کلیرنس چیز بدی هست؟!؟

چرا فکر می کنید با اینکه سفارتها همیشه و دوستان سالهای قبلمون هزاران بار گفتند و تاکید کردند کلیرنس لازم هست، نباید انجام بشه؟!؟

کلیرنس هم یکی دیگه از فرآیندهای مرسوم و حتمی هست که باید همه ازش رد بشن، حالا برای یکی بیشتر و برای یکی خیلی کمتر طول می کشه، همین!

شما فکر می کنید کسانیکه ویزای یکضرب می گیرن بررسی نشدند! اصلا هم اینطور نیست. اونها هم بررسی می شن ولی چون موارد قابل بررسی کمی دارند بررسی اونها خیلی خیلی کم زمان می بره.
مشخصه بررسی پرونده کسی که سن پایینی داره، هنوز چند ماهی نیست درس و مشقش تموم شده، سربازی نرفته و معاف شده و کار و زندگی نداشته، خیلی کمتر زمان می بره.

کلیرنس یا همون بررسی پیشینه برای همه هست.

ضمنا بعد از مهاجرت هم کلیرنس هست! بلی مثلا اگه خواستید خونه ای رو اجاره کنید مالک می تونه پیشینه شما رو براحتی دربیاره. شما باشید این کار رو نمی کنید!

نکته دیگه اینکه شما نمی تونید از مرحله کلیرنس بپرید اما فقط می تونید زمان کلیرنس شدن رو کوتاه کنید: ۱) در تهیه مدارک دقت کنید ۲) در زمان انجام کارهاتون دقیق و سریع باشید ۳) در تکمیل فرمها صادق باشید و ساده بنویسید و ۴) در روز مصاحبه صادق باشید و ساده بگویید.

خواهش می کنم با این تفکر که ممکنه یکضرب بشید نرید مصاحبه!

دوست عزیز هیچ کس از کلیرنس خوردن بدش نمی یاد دوستان و من جمله خود بنده دوست داریم هر چی زودتر به هدف برسیم ( یه جورایی صبرمون کمه دیگه Big Grin )
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: 2014winner ، pari pariaaa ، محبت ، ffrfar ، soli asali ، behfaza
ما هم برگه صورتی گرفتیم و گفتند ممکنه پروسه بررسی چند ماه طول بکشه.
2 نفره - معاف سربازی - شغل نیمه دولتی - با سابقه کاری
تشکر کنندگان: soli asali ، الدورادو ، hudson ، amin arefi
سلام به همه دوستان خوب راستش اینقدر که چک کردم و اسمم رو ندیدم شک کردم گفتم یه سوالی بکنم من از تو آدرس زیر :https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx?eQs=o/iS8zDpeAKjMWCuebHqOw==
می رم و شماره پروندم رو به صورت 2014ASXXXX وارد می کنم ولی هنوز میگه این شماره معتبر نیست ؟؟ Sad ( البته منظورم از XXXX چهار شماره آخر کیس نامبرم هستش Smile )
میشه لطفا راهنمایی بفرمایین که بدونم آیا همه چیز درسته یا نه ؟ یعنی بازم باید منتظر موند ؟؟
ممنون
شماره کیس:2014AS000017XX/سفارت:ایروان/افراد کیس:2/تاريخ رويت قبولي:MAY.13th/تاريخ فرستادن فرم ها:MAY.21th-ايميل/كارنت:AUG.13th/دريافت نامه دوم:AUG.18st/تاريخ مصاحبه:هفته چهارم اكتبر
تشکر کنندگان: soli asali
(2013-11-05 ساعت 15:13)amiekin نوشته:  سلام به همه دوستان خوب راستش اینقدر که چک کردم و اسمم رو ندیدم شک کردم گفتم یه سوالی بکنم من از تو آدرس زیر :https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx?eQs=o/iS8zDpeAKjMWCuebHqOw==
می رم و شماره پروندم رو به صورت 2014ASXXXX وارد می کنم ولی هنوز میگه این شماره معتبر نیست ؟؟ Sad ( البته منظورم از XXXX چهار شماره آخر کیس نامبرم هستش Smile )
میشه لطفا راهنمایی بفرمایین که بدونم آیا همه چیز درسته یا نه ؟ یعنی بازم باید منتظر موند ؟؟
ممنون

شماره کیس من رو هم نمیشناسه. فکر کنم جای نگرانی نیست.
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa
با سلام و احترام
می خواستم بدونم آیا تا کنون دوستانی بودن که قبل از مصاحبه به طور مثال 3 یا 4 روز قبل از سفارت با اونها تماسی گرفته بشه و زمان مصاحبه رو تغییر داده باشند
راستش من نگران برنامه ریزی هام هستم چرا که زمان بلیط ها و مدیکال و.... تحت الشعاع قرارمی ده
ممنون از همیاری صمیمانه دوستان
تشکر کنندگان: soli asali ، Morteza1350
(2013-11-05 ساعت 12:25)مهدی 2014 نوشته:  
(2013-11-05 ساعت 12:11)javadi436 نوشته:  دوستانی که آنکارا مصاحبه داشتن کسی هست که کیس نامبرش رو در سایت سیس بشناسه؟

سلام
کیس ما رو هنوز بعد از 1 ماه نمی شناسه!
من فک می کنم که نمی خوان مارو "خیلی" از دیتیل کیسمون و پروسه کلیرنس مطلع کنن! (اونام فهمیدند که ایرانیا تیزند و آمار همه چیزو درمی یارند Big Grin )

کیس ما رو هم نمی شناسه
2014AS2XX آنکارا، مصاحبه: هفته دوم اکتبر، کلیرنسCool سفرنامه
آرزویم شادیست، آرزویم آرامش است برای تو برای خودم و برای تمام کسانی که نمی شناسمشان
تشکر کنندگان: soli asali ، 2014winner ، pari pariaaa
(2013-11-05 ساعت 15:44)mattin نوشته:  با سلام و احترام
می خواستم بدونم آیا تا کنون دوستانی بودن که قبل از مصاحبه به طور مثال 3 یا 4 روز قبل از سفارت با اونها تماسی گرفته بشه و زمان مصاحبه رو تغییر داده باشند
راستش من نگران برنامه ریزی هام هستم چرا که زمان بلیط ها و مدیکال و.... تحت الشعاع قرارمی ده
ممنون از همیاری صمیمانه دوستان

با سلام
یه چند موردی تو 2013 ها یادم هست که سفارت یکی دو روز عقب انداخته. البته فک کنم سفارت آنکارا بوده. در هر صورت امکان این مورد خیلی ضعیفه پس برنامه ریزیهاتونو بر اساس همون تاریخ مصاحبتون که تو نامه دوم هست تنظیم کنید.
همینطور اگه سفارتتون آنکارا هست (ایروانو نمی دونم) سایت سفارت رو هر از چند گاهی چک کنید. ایمیلاتونم که روزانه نگاه می کنید.
من فک می کنم جای نگرانی نداره بهر صورت اونام می دونند که ما از یه کشور دیگه می یاییم و شرایطو می فهمند.
موفق باشید.
2014$$10$$ - ابوظبی
کارنت: 13 آگوست / مصاحبه: 7 اکتبر / مقصد: فلوريدا (سري اول) - دالاس (سري دوم)

كلير 11 جون (بعداز 247 روز) - ويزا 25 جون - ورود به آمريكا: 19 نوامبر - سري دوم ؟
تشکر کنندگان: aghaghia ، soli asali ، behfaza ، pari pariaaa
سلام دوستان

سفارت های ابوظبی و آنکارا یک سایت مجزا علاوه بر سایتی که با اسم کشور شروع میشه دارند .برای مثال سایت سفارت آمریکا در ابوظبی اینه :

http://abudhabi.usembassy.gov/immigrant_visas.html

ولی یک آدرس هم وجود داره جدای دامنه فوق که میشه وضعیت کیس ها رو توش دید یعنی این :

http://www.abudhabiivo.net/

ترکیه و سفارت آنکارا هم همچین دامنه مجزایی داره . این هم آدرسش :

http://www.usemb-ankara.org.tr/

سوال من اینه که ارمنستان و سفارت ایروان هم همچین آدرسی داره ؟

پیشاپیش از راهنمایی شما ممنونم
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa ، immi-2014 ، محبت ، monthmehr ، teriole ، amin arefi ، آلیس-1980 ، maryam_a
(2013-11-05 ساعت 19:32)farshadm999 نوشته:  دوستان این منتظر سارا چرا بالا نمیاد؟

دوست عزیز بالا میاد و الان هم مشکلی نداری !
فقط هاست و دومین مجانی این مشکلات براشون به وجود میاد که DNS سایت رو به عنوان یه سایت تبلیغاتی معرفی میشه و دیگه با آنتی ها و ... باز نمیشه.
حتما قبل از ورود به سایت اینگونه نرم افزار هارو ببندید.
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

تشکر کنندگان: ffrfar ، pari pariaaa ، محبت ، H Pier ، maryam_a ، مهدی 2014
(2013-11-05 ساعت 23:03)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-11-05 ساعت 22:05)hamidrezapir1 نوشته:  سلام بر همه دوستان کلیرنس خورده
بالاخر ه ما هم رفتیم مصاحبه و کلیرنس خوردیم. آیا از دوستان برنده لاتاری در ایروان کسی تا حالا یکضرب گرفته?????آیا???

خیرهنوز کسی یکضرب نگرفته ولی امیدوارم اولین نفری باشم که ایروان یکضرب ویزا رو میگیرم ...
فکر کنم آقای مازیار یک ضرب گرفته باشند!سفرنامه شون هست! Tongue
Case Number : 2014AS000022XX
تاریخ رویت قبولی : 7may2013
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 21may2013
کارنت : 10sep2013
مصاحبه : هفته دوم نوامبر - ایروان
ویزا : یک ضرب Rolleyes

Hold fast to dreams
تشکر کنندگان: ffrfar ، ali1220 ، pari pariaaa ، H Pier
منتظر سرا الان بدون هیچ مشکلی باز میشه
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: محبت ، soli asali
(2013-11-05 ساعت 21:29)soli asali نوشته:  
(2013-11-05 ساعت 19:32)farshadm999 نوشته:  دوستان این منتظر سارا چرا بالا نمیاد؟

دوست عزیز بالا میاد و الان هم مشکلی نداری !
فقط هاست و دومین مجانی این مشکلات براشون به وجود میاد که DNS سایت رو به عنوان یه سایت تبلیغاتی معرفی میشه و دیگه با آنتی ها و ... باز نمیشه.
حتما قبل از ورود به سایت اینگونه نرم افزار هارو ببندید.

دوستان پارسال هم منتظرسرا همچین مشکلاتی داشت و گاهی اوقات برای بعضی از آی پی ها از دسترس خارج میشد، این مشکلات معمولا بعد از چند ساعت و حداکثر یکی 2 روز حل میشن، پس در این موارد صبور باشین Smile
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
(2013-11-06 ساعت 00:37)raihaneh.az90 نوشته:  
(2013-11-05 ساعت 23:03)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-11-05 ساعت 22:05)hamidrezapir1 نوشته:  سلام بر همه دوستان کلیرنس خورده
بالاخر ه ما هم رفتیم مصاحبه و کلیرنس خوردیم. آیا از دوستان برنده لاتاری در ایروان کسی تا حالا یکضرب گرفته?????آیا???

خیرهنوز کسی یکضرب نگرفته ولی امیدوارم اولین نفری باشم که ایروان یکضرب ویزا رو میگیرم ...
فکر کنم آقای مازیار یک ضرب گرفته باشند!سفرنامه شون هست! Tongue

مشکلی نیست داداش ما میشیم دومین نفر Big Grin
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: ali1220 ، vistac ، saeedshafiee ، aghaghia ، raihaneh.az90 ، noobnoobi ، H Pier
الو الو ... صدای من رو از دبی می شنوید. ورودمون رو به جمع خودتون خوش آمد می گم. Smile
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
با سلام و احترام
بچه ها من که جسارتا از منتظر سرا چیزی دستگیرم نشد
من که می رم داخل سایت صفحه ریر رو می بینم که اطلاعاتش مربوط به 2013 است
اصلا چطور ورود اطلاعات میشه و سئوالاتی از این دست[عکس: 70529206089480685580.jpg]
تشکر کنندگان: soli asali ، محبت ، behfaza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان