کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
سلام به همگی
من امروز مصاحبم انجام شد البته شاید یکمی عیر معمول بود. دوستان با تجربه تر لطفا راهنمایی کنن. آخر سر آفیسر بهم برگه آبیه را داد و گفت دو ماه دیگه سایتا سر بزن .در عین حال یک شماره اینجا را ازم گرفت و گرفت و گفت میتونی رفتنتا عقب بندازی؟ فردا یا پس فردا تا ساعت 2 منتظر باش
[font=Verdana] 2014AS14## & ایروان & تاریخ ارسال مدارک : 29 may & تاریخ مصاحبه : 6 nov & تاریخ دریافت ویزا : بعد از حدود 286 روز انتظار ، 14 آگوست 2014[/font]
سفر نامه 1و2

[font=Tahoma]به فردا دلخوشم ...[/font]
تشکر کنندگان: ali1220 ، pari pariaaa ، گل نهال ، azadeh2014 ، noobnoobi ، H Pier
(2013-11-05 ساعت 21:20)blinkly نوشته:  سلام دوستان

سفارت های ابوظبی و آنکارا یک سایت مجزا علاوه بر سایتی که با اسم کشور شروع میشه دارند .برای مثال سایت سفارت آمریکا در ابوظبی اینه :

http://abudhabi.usembassy.gov/immigrant_visas.html

ولی یک آدرس هم وجود داره جدای دامنه فوق که میشه وضعیت کیس ها رو توش دید یعنی این :

http://www.abudhabiivo.net/

ترکیه و سفارت آنکارا هم همچین دامنه مجزایی داره . این هم آدرسش :

http://www.usemb-ankara.org.tr/

سوال من اینه که ارمنستان و سفارت ایروان هم همچین آدرسی داره ؟

پیشاپیش از راهنمایی شما ممنونم
دوست عزيز من هم دقيقا همين سئوال رو دارم.
تشکر کنندگان: soli asali ، javadi436 ، behfaza
(2013-11-06 ساعت 12:52)mattin نوشته:  با سلام و احترام
بچه ها من که جسارتا از منتظر سرا چیزی دستگیرم نشد
من که می رم داخل سایت صفحه ریر رو می بینم که اطلاعاتش مربوط به 2013 است
اصلا چطور ورود اطلاعات میشه و سئوالاتی از این دست[عکس: 70529206089480685580.jpg]

ردیف اول سمت راست : کیس نامبر
ردیف دوم : نام کاربری مهاجرسرا
ردیف سوم : تاریخ مصاحبه
ردیف چهارم : تعداد روزهایی رو که منتظر کلیر شدن هستن.
و اگه کلیر بشن مثل دوستی که در سفارت مومبای مصاحبه شدن به رنگ سبز در میان.
اگه شما روی نام کاربری دوستان موس رو نگه دارید اطلاعات دیگری هم به شما میده.
در ضمن برای 2013 نیست . برای همین امساله!!
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

تمام کیس هایی که روز مصاحبه با ما در آنکارا بودند ویزای یکضرب گرفتند، براشون خوشحالم :-)
اما ما نه :-(
(2013-11-06 ساعت 12:53)امین 13 نوشته:  سلام به همگی
من امروز مصاحبم انجام شد البته شاید یکمی عیر معمول بود. دوستان با تجربه تر لطفا راهنمایی کنن. آخر سر آفیسر بهم برگه آبیه را داد و گفت دو ماه دیگه سایتا سر بزن .در عین حال یک شماره اینجا را ازم گرفت و گرفت و گفت میتونی رفتنتا عقب بندازی؟ فردا یا پس فردا تا ساعت 2 منتظر باش

خب دوست عزیز سوال نکردید چرا؟!!!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، H Pier

سلام دوست گرامی
قضیه داره یه کم جالب میشه... چندی پیش هم یکی از دوستان نوشته بودند که مصاحبۀ عجیبی داشتند. البته ایشون هم توضیح نداده بودند؛ اما جوری عنوان کرده بودند که استنباط میشد گویا با سوالات عقیدتی مواجه شده بودند! مورد شما هم همین بود؟ حالا که از دوستان راهنمایی خواستید، لطفا کمی هم صورت مسئله را شرح دهید.
در مورد برگۀ دریافتی، گذشته از رنگ آن، برای آشنایی سایر دوستان لطفا دقیقا اشاره کنید که به چه منظوری آن را به شما دادند و چه گفتند و چه خواستند، مثلا به منظور تکمیل مدارک، یا ارائۀ رزومه، یا پاسخ به سوالات تکمیلی، و ...؛ چون به نظر میرسد قرار است به شما یک ضرب بدهند، ولی منوط به یکی از این موارد.
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، H Pier
(2013-11-06 ساعت 12:40)ghafari88 نوشته:  الو الو ... صدای من رو از دبی می شنوید. ورودمون رو به جمع خودتون خوش آمد می گم. Smile

یه سبد پر از انرژی مثبت به شما عمو احسان گل و همسر عزیزتون از طرف بچه های مهاجر سرااااا . موفق باشیSmile
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: ali1220 ، pari pariaaa ، maryam_a ، hudson ، soli asali ، ghafari88 ، Lemony ، behfaza

امین اقا منظورتون از غیر معمول چی هست مگه چه سوالاتی رو پرسید ؟؟
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، maryam_a ، H Pier
(2013-11-06 ساعت 13:40)saami نوشته:  تمام کیس هایی که روز مصاحبه با ما در آنکارا بودند ویزای یکضرب گرفتند، براشون خوشحالم :-)

دوست من شما کی آنکارا بودین و اینکه چرا بقیه یه ضرب شدن ولی شما نه؟ میشه یکم توضیح بدین؟
البته امیدوارم شما زوده زود کلیر بشین
کیس نامبر : 8xx( همسرم)| ارسال فرمهای اولیه : 7جون| تایید : 16 جون|
کارنت : 13 آگوست نامه دوم : 13 سپتامبر |تاریخ مصاحبه : هفته سوم نوامبر ( هفته آخر آبان ) | محل مصاحبه : آنکارا | ویزا : یه ضرب Big Grin
اولین سفر به us : **
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، amohammadiazar ، soli asali ، Lemony ، behfaza
(2013-11-06 ساعت 12:40)ghafari88 نوشته:  الو الو ... صدای من رو از دبی می شنوید. ورودمون رو به جمع خودتون خوش آمد می گم. Smile

عمو احسان خيلي شيك و مجلسي به جمع گرم ما خوش اومدين!Cool اما چرا؟!
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
تشکر کنندگان: godot ، amohammadiazar ، soli asali ، Lemony ، nedaba ، behfaza ، ghafari88
(2013-11-06 ساعت 13:40)saami نوشته:  تمام کیس هایی که روز مصاحبه با ما در آنکارا بودند ویزای یکضرب گرفتند، براشون خوشحالم :-)

ما ابوظبی مصاحبه داشتیم. اونجا هم همینطور بود . فکر کنم فقط ما اون روز کیلیرنس خوردیم Sad
2014AS1XXX / 28 Oct, Abu Dhabi / Clear after 210 Days / Dallas
تشکر کنندگان: گل نهال ، aghaghia ، amohammadiazar ، soli asali ، pari pariaaa ، Lemony ، nedaba ، behfaza
(2013-11-06 ساعت 15:51)mehran.re نوشته:  

دوست من شما کی آنکارا بودین و اینکه چرا بقیه یه ضرب شدن ولی شما نه؟ میشه یکم توضیح بدین؟

همین هفته آنکارا بودیم.
نمیدونم چرا بقیه شدن اما ما نه!
1- ما فرمهامون رو عوض کردیم، شاید باعث شد که بخوان چک کنن، البته فقط تغییر تاریخ رزومه کاری بود.
2- تمام سوالات در مورد کار بود
3- شغل ما از مشاغل حساس بود (میکروب شناسی)
4- سابقه کاری ما زیاد بود
5- تمکن مالی خوب بود (سند خونه، ماشین، موجودی حساب)
6- مدرک دیپلم نخواستن
7- عکسمون رو فبول نکردن و سریع رفتیم بیرون سفارت عکس گرفتیم و برگشتیم
8- مدارک ترجمه ما به کپی مدرک پانچ نشده بود
9- هیچ سابقه کاری از ما نگرفتن
البته تیپ خوبی هم داشتیم Cool Wink
ولی واقعا هنوز از دپرسی بیرون نیومدم Sad
(2013-11-06 ساعت 16:31)saami نوشته:  
(2013-11-06 ساعت 15:51)mehran.re نوشته:  

همین هفته آنکارا بودیم.
نمیدونم چرا بقیه شدن اما ما نه!
1- ما فرمهامون رو عوض کردیم، شاید باعث شد که بخوان چک کنن، البته فقط تغییر تاریخ رزومه کاری بود.
2- تمام سوالات در مورد کار بود
3- شغل ما از مشاغل حساس بود (میکروب شناسی)
4- سابقه کاری ما زیاد بود
5- تمکن مالی خوب بود (سند خونه، ماشین، موجودی حساب)
6- مدرک دیپلم نخواستن
7- عکسمون رو فبول نکردن و سریع رفتیم بیرون سفارت عکس گرفتیم و برگشتیم
8- مدارک ترجمه ما به کپی مدرک پانچ نشده بود
9- هیچ سابقه کاری از ما نگرفتن
البته تیپ خوبی هم داشتیم Cool Wink
ولی واقعا هنوز از دپرسی بیرون نیومدم Sad

دوست عزيز سلام من هم مثل شما كلير خوردم تو آنكارا البته يك ماه پيش. اگر تو برگه اي كه بهت دادن اسمت تايپ شده بدون كه مداركت رو قبلاً مطالعه كردن و تشخيص دادن كه احتياج به بررسي بيشتر داره . اگر اسمت رو با خودكار نوشته(بصورت دستي) بدون كه مواردي كه توي مصاحبه مطرح كردي باعث كلير خوردنت شده.(اين مورد دقيقاً براي يكي از دوستان همراه من پيش اومده) اميدوارم خيلي زود اين دوران انتظار براي هممون به پايان برسه . موفق باشي.
Case Number: 2014AS7XX - Single - Interview: Oct 2013 Ankara - Visa Issued: June 2014 - Destination: Houston

(2013-11-06 ساعت 13:18)soli asali نوشته:  
(2013-11-06 ساعت 12:52)mattin نوشته:  با سلام و احترام
بچه ها من که جسارتا از منتظر سرا چیزی دستگیرم نشد
من که می رم داخل سایت صفحه ریر رو می بینم که اطلاعاتش مربوط به 2013 است
اصلا چطور ورود اطلاعات میشه و سئوالاتی از این دست[عکس: 70529206089480685580.jpg]

ردیف اول سمت راست : کیس نامبر
ردیف دوم : نام کاربری مهاجرسرا
ردیف سوم : تاریخ مصاحبه
ردیف چهارم : تعداد روزهایی رو که منتظر کلیر شدن هستن.
و اگه کلیر بشن مثل دوستی که در سفارت مومبای مصاحبه شدن به رنگ سبز در میان.
اگه شما روی نام کاربری دوستان موس رو نگه دارید اطلاعات دیگری هم به شما میده.
در ضمن برای 2013 نیست . برای همین امساله!!

جناب soli asaliعزیز اگر یادتون باشه خدمتتون توی پیام خصوصی عرض کردم که ستونها باید عنوان داشته باشه توی منظرسرا که باعث سردرگمی نشه حقیقتش خود من هم روز اول که توی منتظر سرای 2013 رفتم گیج شدم چون بعضا اماتورها هم باید سر در بیارن از این ردیفها
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان: nedaba ، behfaza
(2013-11-06 ساعت 10:03)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-11-06 ساعت 00:37)raihaneh.az90 نوشته:  
(2013-11-05 ساعت 23:03)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-11-05 ساعت 22:05)hamidrezapir1 نوشته:  سلام بر همه دوستان کلیرنس خورده
بالاخر ه ما هم رفتیم مصاحبه و کلیرنس خوردیم. آیا از دوستان برنده لاتاری در ایروان کسی تا حالا یکضرب گرفته?????آیا???

خیرهنوز کسی یکضرب نگرفته ولی امیدوارم اولین نفری باشم که ایروان یکضرب ویزا رو میگیرم ...
فکر کنم آقای مازیار یک ضرب گرفته باشند!سفرنامه شون هست! Tongue

مشکلی نیست داداش ما میشیم دومین نفر Big Grin
ایشالا علی آقا! چرا که نه! Big Grin
امیدوارم منم سومین نفر باشم Tongue فردا راهی ارمنستانم!
Case Number : 2014AS000022XX
تاریخ رویت قبولی : 7may2013
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 21may2013
کارنت : 10sep2013
مصاحبه : هفته دوم نوامبر - ایروان
ویزا : یک ضرب Rolleyes

Hold fast to dreams
تشکر کنندگان: aghaghia ، ali1220 ، KIMIA2005 ، pari pariaaa ، noobnoobi ، H Pier

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان