کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-11-09 ساعت 18:02)amirh0ssein نوشته:  با سلام،

با تشکر از اطلاعات شما، می‌تونم بپرسم این لیست سفر چیه و از کجا باید تهیه کنیم؟ کجا باید سفرهامون رو بنویسیم؟

ممنون

پست شماره 500 همين تاپيك روهم نگا كنين
تجربه و توصيه منه
كيس: 2014AS1XXX رسيدن فرمها به KCC:د May 22 با DHL كارنت: August 13 نامه دوم: August 21 مصاحبه: ابوظبي - October W4
آپديت ها: Oct 29 + (آپديت همگاني 10 Feb)
May 20 (فقط برنده) و 26 مي 9 صبح همگي و كلير: May 26 ساعت 11:30 پس از 214 رووووووز تمام دريافت ويزا:June 19
تشکر کنندگان: soli asali
(2013-11-09 ساعت 17:19)aghaghia نوشته:  دوستان لطفا این بحث ها رو همین جا تمام کنید، باور کنید همه ما کارهای مهمتری برای انجام دادن داریم، اونچه که مسلمه این روند مراحل اداری چه کوتاه چه طولانی باید طی بشه تا ما به ویزا برسیم ................................................................
دوستان گرامی ،
وقتی به سالهای گذشته بر میگردم ، با اینکه اطلاعات مهاجرتی در این سایت به این جامعیت وجود نداشته ، و گستره اطلاعات از همه نوع به چشم نمیخورده ، دوستان با صبر و متانت بیشتری این مراحل سخت را پشت سر گذاشته و از واژه ویزا عبور کرده اند . تعجب بنده در این است که با وجود این همه تجربه در ارسال اطلاعات ، چرا هر سال دوستان ناشکیباتر و سطحی نگرتر میشوند ؟؟؟ . بهترین سالهایی که در فرومهای مختلف دیده ام از سال 2010 تا 2012 بوده که همسفران عزیز ، به شکلی کاملاً متفاوت این دوران را پشت سر گذاشته اند . انتظار میرود که با وجود اینهمه اطلاعات کافی و قابل استنتاج از رفتار متفاوت تری نسبت به سالهای ما قبل خود برخوردار باشند . هنوز متاسفانه ملاحظه میشود که تعداد زیادی از این دوستان با وجود در دست بودن اطلاعات حتی تکراری ، ارسالهایی را انجام میدند که انسان متعجب میشود که این چه فرهنگیست که ما داریم . کلیرنس فرایندیست که از سالهای گذشته بوده و هست و شاید هم اگر فرآیند مهاجرت از طریق لاتاری ادامه داشته باشد ، باز هم قدرتمندتر و کاملتر از گذشته در صحنه حضور خواهد داشت . من نمیدانم که علت این همه مسائل بوجود آمده و درگیر کردن همه بخصوص تیم مدیریت چه معنایی دارد ؟؟ اگر بحث استرس باشد ، دوستان سال 2011 هم همین وضعیت سال 2013 را داشتند ، اما اینگونه با مسائل برخورد شد ؟؟ وب سایت مهاجرت آمریکا ، بطور رسمی اعلام کرده که تا 60 روز پس از مصاحبه در مورد پرونده اصلاً مکاتبه ای صورت نپذیرد !!! این چه معنایی دارد که شخصی هنوز یه یکماه نرسیده ، شروع به مکاتبات میکند ؟ به نظر من و شما ، این درست است ؟ در مورد ما چه فکری میکنند ؟ ارسال حجم عظیمی از ایمیلهای مختلف از سراسر دنیا ، میدانید چه حجمی از روند کاری من و شما را مختل میکند ؟ . من از دوستان جدید انتظار دارم که با مطالعه فرومهای سالهای قبل ، بجای حساسیت بی جا ، کمی تجربه اندوخته کنند و صبور تر باشند . این وب سایت مهاجرسرا با اطلاعاتی کامل و رایگان برای آرامش و اطمینان در هرچه بهتر شدن روند کاری شماست ، نه میدان جرو بحث !!! آنهم با کسانی که قبلاً این راهها را طی کرده اند !!! . اگر دوستان با تجربه به دوستان جدید کمکی میکنند ، این وظیفه نیست !! این لطف است . در حالی که خیلی از کاربران آنرا به گونه ای دیگر تلقی میکنند !! . جای بسی تعجب و حیرت است که هنوز دوستانی وجود دارند که به این دیدگاه نرسیده اند که ما میخواهیم به شما کمک کنیم !! . سعید عزیز ، اقاقیا ، گل نهال ، لیلی و خیلی از مدیران این فرومها ، با کوله باری از تجربه مهاجرتی مدیر شده اند . ارسالهای اولیه این عزیزان را قبل از مدیر شدنشان ملاحظه بفرمایید ، آدم کیف میکند که اینهمه تجربه را میخواند . بنده بعنوان یک فرد که تجربه زیادی در امر مهاجرت دارم ، آنهم نه فقط آمریکا ، بلکه شش کشور دیگر ، به تنهایی سر تعظیم در برابر این مدیران فهیم فرود خواهم آورد و از تک تک آنها کمال تشکر را دارم که با وجود مهاجرت و داشتن وضعیتی سخت در غربت ، هنوز هم دست از یاری شما و امثال شما بر نداشته اند و شبانه روز خدمت میکنند . چرا باور نمی کنید که این عززان از مهاجرسرا حقوق نمیگیرند ؟ بخدا ریگان کار میکنند !! هیچ ارزش افزوده ای هم برایشان ندارد . به هر حال امید است که این ارسال من ، تنها بعنوان یک نصحیت در تلقی شود و دیگر از پس شاهد وجود استرس و ارائه اطلاعات اشتباه در این سایت نباشیم . دوستان قدر این مدیران و کاربران با تجربه را بدانید که نه تنها در بدو مهاجرت ، بلکه پس از اخذ ویزا و ورود هم ، میتوانند یاری دهنده شما باشند . با اعتقاد بر خانواده بودن اعضای محترم . این امر بدون شک محقق خواهد شد .
موفق باشید .
(2013-11-09 ساعت 14:12)nasim نوشته:  
(2013-11-09 ساعت 02:52)pari pariaaa نوشته:  
(2013-11-09 ساعت 00:45)araaaash نوشته:  
(2013-11-09 ساعت 00:38)mohammad19911991 نوشته:  از بین دوستان مصاحبه شده کسی بوده که بدون سربازی ، معافیت، کار دولتی یا خصوصی چک خورده باشه ؟

بله خانوم پری پریا و همسرشون در چنین وضعی هستنSad

آرش جان اضافه ميكنم كه يكي ديگه از دوستان ايروان هم وضعيت مشابه من دارن تا جايي كه خاطرمه،amiekin بودن فكر كنم.

پریای عزیز هر چی سفر نامه تو می خوونم علت اینکه کلیر خوردین و نمی فهمن . خودت احتمال می دی مشکل از کجا بوده؟( البته می دونم هممون چه بخوایم چه نخوایم کلیرنس می خوریم بجز شاید یه 2% . )

نسیم جان خودمون هم نمیدونیم .شاید با اصل کار من تحریمی برخورد شدهRolleyes به قول بچه ها کیس رو با کیس نمیشه مقایسه کرد .
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
تشکر کنندگان: گل نهال ، قصه گو ، soli asali ، EKAM ، nasim ، ma2014 ، aghaghia ، meisam14 ، Vahid2014 ، behfaza
دوستای گلم حق با مدیراست . تو تاپیک همهمه شده ... پر شده از استرس ...

دوستایی که هنوز مصاحبه نرفتین،شما چرا اینقدر خودتون رو درگیر مسائل کلیرنس می کنید از الان ؟شما فقط و فقط باید تمرکز کنید رو جمع آوری مدارکتون و مصاحبه .این اطلاعاتی که لازم دارید رو از سفرنامه های 2014 و سالهای قبل جمع کنید و اگه به کلیرنس خوردید بیاید تو جمع گرم ما .

امیدوارم با شروع کلیرها و شناخته شدن کیس نامبرها تو سایت سیس ،از همه نگرانی ها و دلهره هامون کاسته بشه .
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
تشکر کنندگان: گل نهال ، قصه گو ، aghaghia ، pari pari ، soli asali ، Saeedv13 ، afshin4749 ، nasim ، meisam14 ، Vahid2014 ، behfaza
سلام

بخشی از استرس دوستان ناشی از اطلاعات گاها غلطیست که در همین فروم وجود داره که اغلبش رو هم خود مدیران در اختیار کاربران قرار میدن و بعضی از کاربران هم با پیاز داغی بسیار شدید تر نقل قولش میکنند

مثلا اینکه اگر سربازی رفته باشی یا کار دولتی داشته باشی به احتمال زیاد کلیرنس میاد سراغت...

پس این ذهنیت برای اغلب برندگان ایجاد میشه که اگر کار دولتی ندارم و سربازی معاف شدم و همسرم هم کارش تو یک شرکت خصوصیه پس احتمالا کلیرنس نمیخوریم . این ذهنیت برای ما هم به وجود اومد و وقتی با معافیت پزشکی و شغل غیر دولتی کلیرنس خوردیم 48 ساعت مخم هنگ بود . اظهار نظر های متفاوت و معمولا شخصی در مورد رنگ برگه ها هم وجود داره

فکر میکنم دیگه از اول اکتبر تا این لحظه برای همه مسجل شده که تقریبا اینکه سربازی رفته باشی یا نرفته باشی یا اینکه کارت دولتی باشه یا نباشه هیچ تاثیری در این روند اداری! نداره .

این پروسه به اصطلاح اداری شامل حال تمام ایرانی ها میشه مگر موارد بسیار معدود که دلیلش رو هم خود سفارت یا هر مقامی که مسئول این کاره تعیین میکنه . اگر قرار بود دولت آمریکا اینقدر احمقانه تصمیم بگیره و فقط به خاطر سربازی نرفتن یا کار و شغل غیر دولتی هر آدمی رو راه بده به خاک کشورش الان وضعیتش تو دنیا این نبود . این استدلال واقعا بچه گانه ترین استدلال ممکنه .

شخصا فکر میکنم اگر این اطلاعات عجیب و غریب و گاهی اشتباه رو نداشتم حد اقل با استرس کمتری این دوره رو طی میکردم کما اینکه ذیگه الان هم متوجه شدم که کلیرنس (اسمی که احتمالا در همین فروم ها ساخته شده!!) چیز ترسناک یا عجیبی نیست و اصلا هم نگران نیستم . بیش از ۹۰٪ هم این دوره رو رد میکنند و ویزاشون رو دریافت میکنند .

قصدم زیر سوال بردن هیچ شخصی نبود ... عین حقیقت بود که امیدوارم به مذاق کسی تلخ نیاد!!
با سلام به دوستان عزیز
بعد از دریافت برگه صورتی متوجه شدم افیسر تعداد افراد منظور شده در کیس رو یک نفر نوشته در حالی که کیس ما سه نفره است آیا اشتباه کرده یا معنای خاصی داره ویا اینکه اصلا مهم نیست؟
ممنون از پاسختون
کیس نامبر:**11 تعداد اعضای کیس:3نفر سفارت:آنکارا تاریخ مصاحبه:هفته اول نوامبر کلیرنس با دریافت برگه صورتی

تشکر کنندگان: soli asali ، manamilad ، hedipes
(2013-11-10 ساعت 05:47)blinkly نوشته:  سلام

بخشی از استرس دوستان ناشی از اطلاعات گاها غلطیست که در همین فروم وجود داره که اغلبش رو هم خود مدیران در اختیار کاربران قرار میدن و بعضی از کاربران هم با پیاز داغی بسیار شدید تر نقل قولش میکنند

مثلا اینکه اگر سربازی رفته باشی یا کار دولتی داشته باشی به احتمال زیاد کلیرنس میاد سراغت...

پس این ذهنیت برای اغلب برندگان ایجاد میشه که اگر کار دولتی ندارم و سربازی معاف شدم و همسرم هم کارش تو یک شرکت خصوصیه پس احتمالا کلیرنس نمیخوریم . این ذهنیت برای ما هم به وجود اومد و وقتی با معافیت پزشکی و شغل غیر دولتی کلیرنس خوردیم 48 ساعت مخم هنگ بود . اظهار نظر های متفاوت و معمولا شخصی در مورد رنگ برگه ها هم وجود داره

فکر میکنم دیگه از اول اکتبر تا این لحظه برای همه مسجل شده که تقریبا اینکه سربازی رفته باشی یا نرفته باشی یا اینکه کارت دولتی باشه یا نباشه هیچ تاثیری در این روند اداری! نداره .

این پروسه به اصطلاح اداری شامل حال تمام ایرانی ها میشه مگر موارد بسیار معدود که دلیلش رو هم خود سفارت یا هر مقامی که مسئول این کاره تعیین میکنه . اگر قرار بود دولت آمریکا اینقدر احمقانه تصمیم بگیره و فقط به خاطر سربازی نرفتن یا کار و شغل غیر دولتی هر آدمی رو راه بده به خاک کشورش الان وضعیتش تو دنیا این نبود . این استدلال واقعا بچه گانه ترین استدلال ممکنه .

شخصا فکر میکنم اگر این اطلاعات عجیب و غریب و گاهی اشتباه رو نداشتم حد اقل با استرس کمتری این دوره رو طی میکردم کما اینکه ذیگه الان هم متوجه شدم که کلیرنس (اسمی که احتمالا در همین فروم ها ساخته شده!!) چیز ترسناک یا عجیبی نیست و اصلا هم نگران نیستم . بیش از ۹۰٪ هم این دوره رو رد میکنند و ویزاشون رو دریافت میکنند .

قصدم زیر سوال بردن هیچ شخصی نبود ... عین حقیقت بود که امیدوارم به مذاق کسی تلخ نیاد!!
[font=Times New Roman]با شما موافقم [/font]
تشکر کنندگان: farazz ، poem ، ma2014 ، pari pari ، REZAM 2014 ، arash12 ، armina-2014 ، behfaza ، اصان ، HERMES7
طبق برنامه سال قبل ممکنه کلیرنس شما خیلی طول بکشه و زمانی را که جهت اماده شدن و رفتن به امریکا جهت اموزش زبان دارید از دست بدهید بنابراین در زمان حاضر تا کلیر شدن فقط زبان بخونید و وسایل منزل را کاری نداشته باشید اگه کلیر شدید که چه بهتر اگر هم خدای نکرده رد شدید هم چیزی را از دست ندادید در ضمن در صورتیکه با زبان ضعیف امریکا برید چند ماه اول را باید از جیب بخورید وهزینه کنید تا زبان یاد بگیرید بنابراین در حال حاضر حتی اگر از کارتان هم بزنید و زبان بخونید هم مطمئنا بنفعتونه
تشکر کنندگان: ma2014 ، soli asali ، aghaghia ، pari pariaaa
(2013-11-10 ساعت 11:42)soli asali نوشته:  

دوست عزیز میتونم بپرسم شما این اطلاعات کامل و دقیقتون که کامل هم هست از کجا آوردی ؟
با 7 تا پست و 3 بار تشکر آنچنان تجربه ای ندارید شما که بخواید اینجوری راجب دوستان و مدیران نظر بدید !!!
یه مقدار پست های پارسال رو بخونید متوجه میشید که کاملا درسته این حرف. چه طور خانم های مجرد 99% یکضرب گرفتن ویزاشون رو . نکنه اونا هم سربازی رفته بودن ؟؟!!
بهتره رو هوا و بدمن مطالعه حرفی نزنیم که مثل الان مورد خطاب قرار بگیرید.

دوستان عزیزم سلام
روز های اول که فهمیدم برنده شدم با وجود اشتباهی که تو فرم ثبت نام داشتم مثل مرغ پرکنده بودم تا اینکه با مهاجر سرا اشنا شدم و این فروم مثل فرشته نجات من شد حالا هم قصدم از این صحبت ها اینه که همه ما شدیدا به این فروم وابسته هستیم و البته دوران سختی رو هم پشت سر می گذاریم چه دوستانی که مصاحبه رفتند و چه دوستانی مثل من که هنوز منتظر کارنت شدن هستیم و خیلی حیفه که به خاطر استرسهایی که داریم باعث بشیم تنها جایی که می تونه این روز های سخت رو راحتتر بگذرونیم رو از دست بدیم
دوستان عزیزم یادمون باشه ما همگی سوار یک کشتی هستیم
تشکر کنندگان: ma2014 ، shayesteh ، soli asali ، manamilad ، arash12 ، aghaghia ، Vahid2014 ، NIKKI ، afshin4749
(2013-11-10 ساعت 08:27)victory7 نوشته:  

[font=Times New Roman]با شما موافقم [/font]

هیچ کسی نگفته چیزی صد در صد اینطوره ولی طبق امار بیشتر کسانی که کلیرنس شدند این شرایط را داشتند البته امسال دادن ویزای یکضرب ظاهرا سخت تر شده وبیشتر بچه ها کلبرنس شدند بهر حال شرایط هر سال عوض میشه و چیزهایی که گفته میشه از زبان امار است در نهایت صحبتهایی که اینجا گفته میشه جهت پیش اگاهی و استفاده از تجربه دیگران است وگرنه هر کسی با مراجعه به عقل خودش باید تصمیم گیری کنه مثلا اتمام ویزای سپتامبر 2013 برای اولین اتفاق افتاده وتقصیر کسی نبوده
تشکر کنندگان: ma2014 ، soli asali ، aghaghia ، meisam14 ، pari pariaaa ، kamix ، behfaza ، afshin4749
(2013-11-10 ساعت 12:23)shlahni نوشته:  
(2013-11-10 ساعت 11:42)soli asali نوشته:  

دوست عزیز میتونم بپرسم شما این اطلاعات کامل و دقیقتون که کامل هم هست از کجا آوردی ؟
با 7 تا پست و 3 بار تشکر آنچنان تجربه ای ندارید شما که بخواید اینجوری راجب دوستان و مدیران نظر بدید !!!
یه مقدار پست های پارسال رو بخونید متوجه میشید که کاملا درسته این حرف. چه طور خانم های مجرد 99% یکضرب گرفتن ویزاشون رو . نکنه اونا هم سربازی رفته بودن ؟؟!!
بهتره رو هوا و بدمن مطالعه حرفی نزنیم که مثل الان مورد خطاب قرار بگیرید.

دوستان عزیزم سلام
روز های اول که فهمیدم برنده شدم با وجود اشتباهی که تو فرم ثبت نام داشتم مثل مرغ پرکنده بودم تا اینکه با مهاجر سرا اشنا شدم و این فروم مثل فرشته نجات من شد حالا هم قصدم از این صحبت ها اینه که همه ما شدیدا به این فروم وابسته هستیم و البته دوران سختی رو هم پشت سر می گذاریم چه دوستانی که مصاحبه رفتند و چه دوستانی مثل من که هنوز منتظر کارنت شدن هستیم و خیلی حیفه که به خاطر استرسهایی که داریم باعث بشیم تنها جایی که می تونه این روز های سخت رو راحتتر بگذرونیم رو از دست بدیم
دوستان عزیزم یادمون باشه ما همگی سوار یک کشتی هستیم

چیزی رو که شما نوشتید، فکر می کنم دقیقاً احساس همه بچه های عضو این فرومه، واقعاً روزا خیلی سخت و پر استرس می گذرند و مهاجر سرا تنها جائیه که این روزا باعٍث آرامش و بعضاً باعث تشویش من شده! من از همه مدیران و بچه های اینجا ممنونم که وقت و اطلاعاتشون رو خالصانه با دوستاشون تقسیم میکنند و از بعضی از بچه ها که از روی استرس و نگرانی مطالبی می نویسن که باعٍث تشویش بقیه می شه خواهش می کنم کمی با بررسی و بدون دخالت احساسات نظر بدن.
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
تشکر کنندگان: shlahni ، soli asali ، poem ، masuodrh ، Sam2014 ، Vahid2014 ، aghaghia ، قصه گو ، pari pariaaa ، behfaza ، afshin4749
سلام
براي تغيير حال و هواي دوستان ميخام يه تاپيكي اينجا سر صحبتش باز بشه و يا اصلا يه تاپيك جداگانه بهش اختصاص داده شه (اگه مديران دوست داشتند) و اونم اينكه ::::::
وقتي ما كلير شديم (دوستان ابوظبي بيشتر دقت كنند) براي گرفتن ويزا بهترين راه كدومه ؟
1-يك نفر از اعضاي كيس بره ويزا رو بگيره (اگه يك تاپيك مخصوص سفر براي گرفتن ويزا هم باز شه خوبه)
2- اين شركتهاي پيكاپ ويزا
3-افرادي مثل خانم مليكا و...
4-يك نفر بره براي چند نفر رو بگيره
ميشه يكم در مورد اين موضوع صحبت كنيم
چون هر كدوم جنبه هاي مثبت و منفي خودش رو داره (مسايل مالي و اعتماد و خطر گم شدن پاسپورت......)
ممنون
2014AS17XX ,مصاحبه Oct ابوظبی ،ويزا june ،فعلا همين Big Grin Tongue
سلام
در ضمن خواستم بگم به من كه اين دوران اصلا سخت نميگذره . دارم زبان ميخونم و در رابطه با مقصدم مطالعه ميكنم.
اگه ويزا گرفتم كه ديگه كسي نميتونه با من پر كنه چون بچه ناف آم ري ك ا م .اگه هم نشد فداي سر همتون .
زندگي با وجود خود انسان كه قشنگ ميشه و هنر آدم كه هر جا رو برا خوش قشنگ و دلپذير كنه .حالا ميخاد هرجاي دنيا باشه.
2014AS17XX ,مصاحبه Oct ابوظبی ،ويزا june ،فعلا همين Big Grin Tongue
Smile 
در تمام دنیا همه مردم تو لحظات سخت از هم حمایت میکنن مخصوصا اگه هدفشون یکی باشه ولی ما عادت کردیم همدیگرو برنجونیم خود بزرگ بین باشیم. من با اینکه برادرم چند سال پیش برنده ل.ا.ت.ا.ر.ی شد و رفت باز هم من از مدیران و دوستان مهاجرسرا بیشترین کمکها رو گرفته و میگیرم.این مدیران و پیشکسوتان به خاطر من و شما اینجا هستن تا تو سخت ترین مشکلات یاریمون کنن و خودشون این انتخاب رو کردن و من به شخصه از همشون ممنونم و این رو از طرف همه دوستان به این عزیزان میگم که ما قدر این کارها رو میدونیم و اگه هر کاری فکر میکنین که ما هم میتونیم برای شما انجام بدیم حتما بگید ممنون از این همه پیگیریهای دلسوزانتونSmile
2014AS5xxx، دو نفر، آنکارا تغییر به ابوظبی ، قبولی: ۱ می، ارسال مدارک (پست): 10 می، تایید دریافت مدارک: 20می . مصاحبه 15 می 2014. ویزا یکضرب .مقصد لس آنجلسShy,ورود به آمریکا 19 اکتبر
(2013-11-10 ساعت 15:24)htity نوشته:  سلام
براي تغيير حال و هواي دوستان ميخام يه تاپيكي اينجا سر صحبتش باز بشه و يا اصلا يه تاپيك جداگانه بهش اختصاص داده شه (اگه مديران دوست داشتند) و اونم اينكه ::::::
وقتي ما كلير شديم (دوستان ابوظبي بيشتر دقت كنند) براي گرفتن ويزا بهترين راه كدومه ؟
1-يك نفر از اعضاي كيس بره ويزا رو بگيره (اگه يك تاپيك مخصوص سفر براي گرفتن ويزا هم باز شه خوبه)
2- اين شركتهاي پيكاپ ويزا
3-افرادي مثل خانم مليكا و...
4-يك نفر بره براي چند نفر رو بگيره
ميشه يكم در مورد اين موضوع صحبت كنيم
چون هر كدوم جنبه هاي مثبت و منفي خودش رو داره (مسايل مالي و اعتماد و خطر گم شدن پاسپورت......)
ممنون

موضوع خوبیه، من پیشنهادم از بین این گزینه ها اینه که یک نفر از دوستان که وقت داره بره و پاسپورت های بقیه رو هم ببره و بعد هزینه ها بین دوستان سرشکن بشه، هم میدونید کسی هست که خودش هم وضعیت شما رو داره و هم به کسی فشار مالی نمیاد، البته این فقط نظر منه هااااااا فردا نیاین بگین مدیرا گفتن فلان کنید بهمان کنید، ماشالله خودتون صاحب نظرید Wink
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان