کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-11-10 ساعت 16:34)aghaghia نوشته:  
(2013-11-10 ساعت 15:24)htity نوشته:  سلام
براي تغيير حال و هواي دوستان ميخام يه تاپيكي اينجا سر صحبتش باز بشه و يا اصلا يه تاپيك جداگانه بهش اختصاص داده شه (اگه مديران دوست داشتند) و اونم اينكه ::::::
وقتي ما كلير شديم (دوستان ابوظبي بيشتر دقت كنند) براي گرفتن ويزا بهترين راه كدومه ؟
1-يك نفر از اعضاي كيس بره ويزا رو بگيره (اگه يك تاپيك مخصوص سفر براي گرفتن ويزا هم باز شه خوبه)
2- اين شركتهاي پيكاپ ويزا
3-افرادي مثل خانم مليكا و...
4-يك نفر بره براي چند نفر رو بگيره
ميشه يكم در مورد اين موضوع صحبت كنيم
چون هر كدوم جنبه هاي مثبت و منفي خودش رو داره (مسايل مالي و اعتماد و خطر گم شدن پاسپورت......)
ممنون

موضوع خوبیه، من پیشنهادم از بین این گزینه ها اینه که یک نفر از دوستان که وقت داره بره و پاسپورت های بقیه رو هم ببره و بعد هزینه ها بین دوستان سرشکن بشه، هم میدونید کسی هست که خودش هم وضعیت شما رو داره و هم به کسی فشار مالی نمیاد، البته این فقط نظر منه هااااااا فردا نیاین بگین مدیرا گفتن فلان کنید بهمان کنید، ماشالله خودتون صاحب نظرید Wink

به هنگام دریافت برگه آبی از آفیسر پرسیدیم که آیا میشه شخص دیگه ای برای دریافت ویزا بیاد که ایشون گفتن فقط باید یکی از خودتون ( ما دو نفر ) بیاد اما به نظرم در کل این موضوع ارزش پیگیری و بررسی کامل رو داره ، فقط هزینه ها نیستش که مهم هستند وقت هم در این ماهها ارزشمند است. امیدوارم با همیاری دوستان به راه حل مناسبی برسیم
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

(2013-11-10 ساعت 16:39)saeedshafiee نوشته:  به هنگام دریافت برگه آبی از آفیسر پرسیدیم که آیا میشه شخص دیگه ای برای دریافت ویزا بیاد که ایشون گفتن فقط باید یکی از خودتون ( ما دو نفر ) بیاد اما به نظرم در کل این موضوع ارزش پیگیری و بررسی کامل رو داره ، فقط هزینه ها نیستش که مهم هستند وقت هم در این ماهها ارزشمند است. امیدوارم با همیاری دوستان به راه حل مناسبی برسیم

بله آقای شفیعی عزیز، برای ایروان اینطوره ولی برای ابوظبی کسی دیگه هم میتونه به جای شما پاسپورت رو تحویل بده و یا بگیره، لااقل برای 2013 اینطور بود... و البته این راهکار برای کسانی هست که همزمان کلیر میشن...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: گل نهال ، قصه گو ، pari pariaaa ، ffrfar ، Vahid2014 ، behfaza ، soli asali ، afshin4749 ، KIMIA2005
براي تغيير حال و هواي دوستان ميخام يه تاپيكي اينجا سر صحبتش باز بشه و يا اصلا يه تاپيك جداگانه بهش اختصاص داده شه (اگه مديران دوست داشتند) و اونم اينكه ::::::
وقتي ما كلير شديم (دوستان ابوظبي بيشتر دقت كنند) براي گرفتن ويزا بهترين راه كدومه ؟
1-يك نفر از اعضاي كيس بره ويزا رو بگيره (اگه يك تاپيك مخصوص سفر براي گرفتن ويزا هم باز شه خوبه)
چون هر كدوم جنبه هاي مثبت و منفي خودش رو داره (مسايل مالي و اعتماد و خطر گم شدن پاسپورت......)
ممنون

اوو بابا ما خيلي وقته برنامشم ريختيم
اگه كلير بشيم كه بقول شما ديگه يه اونور آبي هستيم بنابراين پرواز: امارات، هتل: يكي از هتلاي روتانا سمت غرب دوبي، اقامت: 6 شب، تفريحات: اولش از Free duty فرودگاه شروع ميشه اونجا بايد يه خورده خريد كنيم، خريد و گشت كامل مركز خريدا، اتوبوس گردشگري، بازم سافاري، بازم د ي س ك و، ساحل (اگه نرسيم به سرما)، بازم مك دونالد ...، هزينه سفر: حدود 7 ميليون تومن براي دو نفر.
فقط موندم چه شيريني اي بايد بده اوني كه اول كلير ميييييييييييييييييشه.....
دالاس تکزاس 2014
داداش! سر به سر مهاجر نذار... مهاجر خستس...
(2013-11-10 ساعت 16:53)peymanmohajer نوشته:  اوو بابا ما خيلي وقته برنامشم ريختيم
اگه كلير بشيم كه بقول شما ديگه يه اونور آبي هستيم بنابراين پرواز: امارات، هتل: يكي از هتلاي روتانا سمت غرب دوبي، اقامت: 6 شب، تفريحات: اولش از Free duty فرودگاه شروع ميشه اونجا بايد يه خورده خريد كنيم، خريد و گشت كامل مركز خريدا، اتوبوس گردشگري، بازم سافاري، بازم د ي س ك و، ساحل (اگه نرسيم به سرما)، بازم مك دونالد ...، هزينه سفر: حدود 7 ميليون تومن براي دو نفر.

با توجه به این برنامه سراسر تقریح و عیش و نوشی که شما ریختید Big Grin، و مشخصا خدا رو صدهزار مرتبه شکر از قشر مرفه هستید (که خداوند هر روز بر تعدادشان بیافزاید، آمین Wink ) ان شاء ا... اولیش خود شما باشید و یه برنامه سور در تاپیک "گردهمایی برندگان 2014" ترتیب بدهید.
(2013-11-10 ساعت 16:53)peymanmohajer نوشته:  
ممنون

اطلاعات کامل و برنامه ریزی بدون نقص. پس حسابتونو جدا کردین . ما بقیه در انتظاران کیلیر باید یه فکری بکنیم
2014AS1XXX / 28 Oct, Abu Dhabi / Clear after 210 Days / Dallas
تشکر کنندگان: Vahid2014 ، soli asali
ممنون

موضوع خوبیه، من پیشنهادم از بین این گزینه ها اینه که یک نفر از دوستان که وقت داره بره و پاسپورت های بقیه رو هم ببره و بعد هزینه ها بین دوستان سرشکن بشه، هم میدونید کسی هست که خودش هم وضعیت شما رو داره و هم به کسی فشار مالی نمیاد، البته این فقط نظر منه هااااااا فردا نیاین بگین مدیرا گفتن فلان کنید بهمان کنید، ماشالله خودتون صاحب نظرید Wink

یه کسایی مثل ملیکا و شوهرش قابل اعتماد هستند که پاسمونو بدستشون بسپریم؟
2014AS1XXX / 28 Oct, Abu Dhabi / Clear after 210 Days / Dallas
تشکر کنندگان: Vahid2014 ، htity ، soli asali ، feel
(2013-11-10 ساعت 17:37)سیمین راد نوشته:  یه کسایی مثل ملیکا و شوهرش قابل اعتماد هستند که پاسمونو بدستشون بسپریم؟

دوست عزیز من خودم شخصا شناختی نسبت به ایشون ندارم ولی یه عده از دوستان 2013 این کار رو به ایشون سپرده بودن که یک عده راضی بودن و یه عده هم ناراضی، پس خودتون اگر نسبت به ایشون شناخت دارید، اول اطمینان حاصل کنید بعد ازشون کمک بگیرید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
(2013-10-03 ساعت 14:25)aghaghia نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 14:12)far572000 نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 14:10)far572000 نوشته:  سلام دوست عزیز . واقعیت خودمون هم نمیدونیم چی‌ شد ولی‌ افیسر فرم ۹ سوالی رو فقط برای من داد که بعد از اینکه من سوالی در مورد یکی‌ از آیتمها کردم خیلی‌ با خوش رویی فرم رو از من گرفت و شروع کرد به سوال کردن در مورد اسپانسر ما و یکی‌ دو تا سوال در مورد شغل من و بعد گفت که چقدر زمان دارید تو هند بمونید ، که من جواب دادم و بعد گفت دیگه نیازی به ارسال اطلاعات نیست من همه‌رو وارد کردم ،فقط شما منتظر بمونید تا ایمیل ما به دستتون برسه و پاس‌هاتون رو بیارید .طول زمان مصاحبه حدودا ۳۰ دقیقه بود . با وجودی که همسرم کیس اصلی‌ بود ولی‌ عملا فقط با من مصاحبه کرد . و از همسرم و فرزندم ۱ یا ۲ سوال بیشتر نپرسید.

ضمنا نه شغل و نه رشته من به هیچ عنوان حساس نبوده و نیست

دوست عزیز امیدوارم بزودی کلیر شین، دوستانی هم بودن پارسال که اونجا مصاحبه شدند و میگفتن که خیلی سوال و جواب میکنند، فکر کنم در ممبی کلا رویه مصاحبه هاشون همینطوره، براتون آرزوی موفقیت دارم...

ممنون

مامعمولا عادت داريم وقتى مشكلي برامون پيش مياد دنبال مقصر ميگرديم و از زمين و زمان مقصرند بجز خودمون ولي وقتي كار موفقيت أميزى ميكنيم هيچ كس هيچ نقشي نداشته بجز هوش وذكاوتمون بنابراين هركاري بكنيد يه نفر پيدا ميشه ايراد ميگيره پس نظراتتون را بگيد
تشکر کنندگان: aghaghia ، amaka747 ، ma2014 ، قصه گو ، behfaza ، soli asali ، melina132
(2013-11-10 ساعت 05:47)blinkly نوشته:  سلام

بخشی از استرس دوستان ناشی از اطلاعات گاها غلطیست که در همین فروم وجود داره که اغلبش رو هم خود مدیران در اختیار کاربران قرار میدن و بعضی از کاربران هم با پیاز داغی بسیار شدید تر نقل قولش میکنند

مثلا اینکه اگر سربازی رفته باشی یا کار دولتی داشته باشی به احتمال زیاد کلیرنس میاد سراغت...

پس این ذهنیت برای اغلب برندگان ایجاد میشه که اگر کار دولتی ندارم و سربازی معاف شدم و همسرم هم کارش تو یک شرکت خصوصیه پس احتمالا کلیرنس نمیخوریم . این ذهنیت برای ما هم به وجود اومد و وقتی با معافیت پزشکی و شغل غیر دولتی کلیرنس خوردیم 48 ساعت مخم هنگ بود . اظهار نظر های متفاوت و معمولا شخصی در مورد رنگ برگه ها هم وجود داره

فکر میکنم دیگه از اول اکتبر تا این لحظه برای همه مسجل شده که تقریبا اینکه سربازی رفته باشی یا نرفته باشی یا اینکه کارت دولتی باشه یا نباشه هیچ تاثیری در این روند اداری! نداره .

این پروسه به اصطلاح اداری شامل حال تمام ایرانی ها میشه مگر موارد بسیار معدود که دلیلش رو هم خود سفارت یا هر مقامی که مسئول این کاره تعیین میکنه . اگر قرار بود دولت آمریکا اینقدر احمقانه تصمیم بگیره و فقط به خاطر سربازی نرفتن یا کار و شغل غیر دولتی هر آدمی رو راه بده به خاک کشورش الان وضعیتش تو دنیا این نبود . این استدلال واقعا بچه گانه ترین استدلال ممکنه .

شخصا فکر میکنم اگر این اطلاعات عجیب و غریب و گاهی اشتباه رو نداشتم حد اقل با استرس کمتری این دوره رو طی میکردم کما اینکه ذیگه الان هم متوجه شدم که کلیرنس (اسمی که احتمالا در همین فروم ها ساخته شده!!) چیز ترسناک یا عجیبی نیست و اصلا هم نگران نیستم . بیش از ۹۰٪ هم این دوره رو رد میکنند و ویزاشون رو دریافت میکنند .

قصدم زیر سوال بردن هیچ شخصی نبود ... عین حقیقت بود که امیدوارم به مذاق کسی تلخ نیاد!!
دوست عزيز طي اطلاعاتي كه از اين سايت وسايت هاي مشابه وپرس وجو از دوستان و آشنايان كه سال هاي گذشته لاتاري برده بودن و تجربه مصاحبه رو دارن تقريبا ٩٩ درصد كيس هايي كه سربازي رفتن يا شغل دولتي داشتن كلرينس چك خوردن سوالاتيم كه آفيسر روش تاكيد ميكنه وميپرسه در مورد سربازي وهمين شغل كسي از مديران يا دوستان از خودش حرفي نميزنه با نگاه كردن به تجربه ديگرانه در ضمن فقط اين دو مورد باعث كلرينس چك خوردن نميشه كسي كه معاف شده اگر سفر خارجي داشته باشه يا اسپانسر معرفي كنه يا نقصي مدارك داشته باشه هم احتمال چك خوردن داره
شماره كيس:2014000071xx،ویزای یک ضرب.فلوریداCoolانجمن معماران مهاجرسرا&هنرسینمادر امریکا
"اگر صخره در
مسیر رود نبود،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد "

(2013-11-10 ساعت 16:39)saeedshafiee نوشته:  
ممنون

به هنگام دریافت برگه آبی از آفیسر پرسیدیم که آیا میشه شخص دیگه ای برای دریافت ویزا بیاد که ایشون گفتن فقط باید یکی از خودتون ( ما دو نفر ) بیاد اما به نظرم در کل این موضوع ارزش پیگیری و بررسی کامل رو داره ، فقط هزینه ها نیستش که مهم هستند وقت هم در این ماهها ارزشمند است. امیدوارم با همیاری دوستان به راه حل مناسبی برسیم

ولي من پرسيدم گفتن بله ميتونين پاسپورتتونو به كس ديگه اي بدين برا گرفتن ويزا بياد
در ضمن بودن دوستاني كه اين كار رو كردن
كيس: 2014AS1XXX رسيدن فرمها به KCC:د May 22 با DHL كارنت: August 13 نامه دوم: August 21 مصاحبه: ابوظبي - October W4
آپديت ها: Oct 29 + (آپديت همگاني 10 Feb)
May 20 (فقط برنده) و 26 مي 9 صبح همگي و كلير: May 26 ساعت 11:30 پس از 214 رووووووز تمام دريافت ويزا:June 19
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa ، aghaghia ، قصه گو ، behfaza
(2013-11-10 ساعت 17:34)سیمین راد نوشته:  
(2013-11-10 ساعت 16:53)peymanmohajer نوشته:  
ممنون

اطلاعات کامل و برنامه ریزی بدون نقص. پس حسابتونو جدا کردین . ما بقیه در انتظاران کیلیر باید یه فکری بکنیم
من تصمیم دارم اگه کلیر بهم خورد بعد از کلیر شدن برای کم کردن هزینه ها وقتی میرم ویزامو بگیرم بلیط بگیرم از همون جا پرواز کنم به سمت بلاد کفر اینطوری کمی صرفه جویی میشه
2014AS00048XX/تاریخ ارسال فرمهای سری اول:13 MAY/ نفر 1/ کارنت شدن کیس: 7 FEB/ نامه دوم: 12 FEB/مصاحبه: آنکارا بود افتاد ابوظبی/زمان مصاحبه: هفته چهارم آپریل/ویزا یک ضرب   سفرنامه
کیس برادرم 2016as*** /مصاحبه هفته اول نوامبر ابوظبی/کلیرنس/آپدیت 9 dec,25jan,9,15,18,21,22 march/کلیر 22 مارچ
تشکر کنندگان: htity ، soli asali
(2013-11-10 ساعت 19:09)kamix نوشته:  

بخشی از استرس دوستان ناشی از اطلاعات گاها غلطیست که در همین فروم وجود داره که اغلبش رو هم خود مدیران در اختیار کاربران قرار میدن و بعضی از کاربران هم با پیاز داغی بسیار شدید تر نقل قولش میکنند

مثلا اینکه اگر سربازی رفته باشی یا کار دولتی داشته باشی به احتمال زیاد کلیرنس میاد سراغت...

پس این ذهنیت برای اغلب برندگان ایجاد میشه که اگر کار دولتی ندارم و سربازی معاف شدم و همسرم هم کارش تو یک شرکت خصوصیه پس احتمالا کلیرنس نمیخوریم . این ذهنیت برای ما هم به وجود اومد و وقتی با معافیت پزشکی و شغل غیر دولتی کلیرنس خوردیم 48 ساعت مخم هنگ بود . اظهار نظر های متفاوت و معمولا شخصی در مورد رنگ برگه ها هم وجود داره

فکر میکنم دیگه از اول اکتبر تا این لحظه برای همه مسجل شده که تقریبا اینکه سربازی رفته باشی یا نرفته باشی یا اینکه کارت دولتی باشه یا نباشه هیچ تاثیری در این روند اداری! نداره .

این پروسه به اصطلاح اداری شامل حال تمام ایرانی ها میشه مگر موارد بسیار معدود که دلیلش رو هم خود سفارت یا هر مقامی که مسئول این کاره تعیین میکنه . اگر قرار بود دولت آمریکا اینقدر احمقانه تصمیم بگیره و فقط به خاطر سربازی نرفتن یا کار و شغل غیر دولتی هر آدمی رو راه بده به خاک کشورش الان وضعیتش تو دنیا این نبود . این استدلال واقعا بچه گانه ترین استدلال ممکنه .

شخصا فکر میکنم اگر این اطلاعات عجیب و غریب و گاهی اشتباه رو نداشتم حد اقل با استرس کمتری این دوره رو طی میکردم کما اینکه ذیگه الان هم متوجه شدم که کلیرنس (اسمی که احتمالا در همین فروم ها ساخته شده!!) چیز ترسناک یا عجیبی نیست و اصلا هم نگران نیستم . بیش از ۹۰٪ هم این دوره رو رد میکنند و ویزاشون رو دریافت میکنند .

قصدم زیر سوال بردن هیچ شخصی نبود ... عین حقیقت بود که امیدوارم به مذاق کسی تلخ نیاد!!
دوست عزيز طي اطلاعاتي كه از اين سايت وسايت هاي مشابه وپرس وجو از دوستان و آشنايان كه سال هاي گذشته لاتاري برده بودن و تجربه مصاحبه رو دارن تقريبا ٩٩ درصد كيس هايي كه سربازي رفتن يا شغل دولتي داشتن كلرينس چك خوردن سوالاتيم كه آفيسر روش تاكيد ميكنه وميپرسه در مورد سربازي وهمين شغل كسي از مديران يا دوستان از خودش حرفي نميزنه با نگاه كردن به تجربه ديگرانه در ضمن فقط اين دو مورد باعث كلرينس چك خوردن نميشه كسي كه معاف شده اگر سفر خارجي داشته باشه يا اسپانسر معرفي كنه يا نقصي مدارك داشته باشه هم احتمال چك خوردن داره

ممنون از پاسخ محترمانه شما و البته یکی ۲ نفری هم که غیر محترمانه پاسخ دادند .

۹۹٪ از کیس های سربازی رفته و با شغل دوتی یا حتی نقصی مدرک کلیرنس میخورند یا ۹۹٪ از کل برندگان؟! چیزی که من دارم میبینم ۹۹٪ کل برندگانه . پارسال هم اغلب کلیرنس خوردن ، حالا خوبه تاپیک موجوده و دوستانی که هی پاسال پارسال میکنن میتونن برن بخونن . بیشتر کیس ها کلیرنس خوردن .

در ضمن . وقتی چنین مقوله ای (Administrative Process) گذاشتن یعنی مسئله مهمیه (امنیتی) دنبال بازی کردن و شوخی کردن نیستن که ۶ ماه خودشون رو سر کار بزارن !

آخه چطور تصور میکنید آفیسر صرف این که شما میگی من سربازی رفتم یا نرفتم . شغل دولتی دارم یا ندارم و ... رای به ویزای یک ضرب یا بک گراوند چک میده؟!!؟؟ یعنی دولت آمریکا اینقدر خنگه؟
کسی که هدف خاص‌ یا بدی داره یعنی نمیتونه اینا رو ج ع ل کنه؟!!!!؟؟ کدوم آدمی که ریگی به کفشش داره راست میگه ؟ اگر گروهی بخواد کسی رو بفرسته اونور واسه اهداف خاص حتما آدمی رو انتخاب میکنه که در ظاهر هیچ مشکلی نداشته باشه . نه شغل دوتی داشته باشه نه سربازی رفته باشه و ... و شما ۱٪ فکر کنید آفیسر اینقدر راحت گول بخوره !!!

واقع بینانه اگر نگاه کنیم میبینیم اینا هیچ تاثیری در روند اصلی نداره . نباید هم داشته باشه .

۹۹٪ کیس ها بدون هیچ اغماضی و بی ارتباط با شغل و سربازی و ... باید این روند ادای رو طی کنند . فقط در مورد خانم های مجرد قضیه متفاوته و بس . سوالاتی که آفیسر میپرسه هم میتونه فقط تو مدت زمان این پروسه تغییر ایجاد کنه و نه در اصل اون .

هممون دوست داریم یک ضرب بگیریم و نا خواسته خودمون و گول میزنیم ... بعدش هم دچار اسرتس ناشی از تصور غلط قبلی و دریافت کلیرنس میشیم .

باز هم تکرار میکنم قصد زیر سوال بردن یا توهین به هیچ شخصی رو نداشته و ندارم و صرفا هدفم روشن کردن موضوع بود .
تشکر کنندگان: afshin4749 ، pari pariaaa ، Vahid2014 ، قصه گو ، behfaza ، amohammadi348
با سلام
بحثهای اخیر باعث شده کسی جواب سوال مارونده .سوالم این بود دوستان: تو برگه صورتی که ما گرفتیم تعداد اعضای کیس رو آفیسر یک نفر نوشته در حالی که کیس ما سه نفره است.آیا اشتباهی صورت گرفته یا این کار مفهومی داره ویا اصلا" مهم نیست؟ لطفا" پاسخ بدید.ممنون(آیا لازم هست با سفارت تماس بگیرم؟)
کیس نامبر:**11 تعداد اعضای کیس:3نفر سفارت:آنکارا تاریخ مصاحبه:هفته اول نوامبر کلیرنس با دریافت برگه صورتی

تشکر کنندگان: aghaghia ، soli asali ، meisam14 ، behfaza
(2013-11-11 ساعت 01:19)soli asali نوشته:  
(2013-11-11 ساعت 00:04)blinkly نوشته:  
(2013-11-10 ساعت 19:09)kamix نوشته:  

ممنون از پاسخ محترمانه شما و البته یکی ۲ نفری هم که غیر محترمانه پاسخ دادند .

۹۹٪ از کیس های سربازی رفته و با شغل دوتی یا حتی نقصی مدرک کلیرنس میخورند یا ۹۹٪ از کل برندگان؟! چیزی که من دارم میبینم ۹۹٪ کل برندگانه . پارسال هم اغلب کلیرنس خوردن ، حالا خوبه تاپیک موجوده و دوستانی که هی پاسال پارسال میکنن میتونن برن بخونن . بیشتر کیس ها کلیرنس خوردن .

در ضمن . وقتی چنین مقوله ای (Administrative Process) گذاشتن یعنی مسئله مهمیه (امنیتی) دنبال بازی کردن و شوخی کردن نیستن که ۶ ماه خودشون رو سر کار بزارن !

آخه چطور تصور میکنید آفیسر صرف این که شما میگی من سربازی رفتم یا نرفتم . شغل دولتی دارم یا ندارم و ... رای به ویزای یک ضرب یا بک گراوند چک میده؟!!؟؟ یعنی دولت آمریکا اینقدر خنگه؟
کسی که هدف خاص‌ یا بدی داره یعنی نمیتونه اینا رو ج ع ل کنه؟!!!!؟؟ کدوم آدمی که ریگی به کفشش داره راست میگه ؟ اگر گروهی بخواد کسی رو بفرسته اونور واسه اهداف خاص حتما آدمی رو انتخاب میکنه که در ظاهر هیچ مشکلی نداشته باشه . نه شغل دوتی داشته باشه نه سربازی رفته باشه و ... و شما ۱٪ فکر کنید آفیسر اینقدر راحت گول بخوره !!!

واقع بینانه اگر نگاه کنیم میبینیم اینا هیچ تاثیری در روند اصلی نداره . نباید هم داشته باشه .

۹۹٪ کیس ها بدون هیچ اغماضی و بی ارتباط با شغل و سربازی و ... باید این روند ادای رو طی کنند . فقط در مورد خانم های مجرد قضیه متفاوته و بس . سوالاتی که آفیسر میپرسه هم میتونه فقط تو مدت زمان این پروسه تغییر ایجاد کنه و نه در اصل اون .

هممون دوست داریم یک ضرب بگیریم و نا خواسته خودمون و گول میزنیم ... بعدش هم دچار اسرتس ناشی از تصور غلط قبلی و دریافت کلیرنس میشیم .

باز هم تکرار میکنم قصد زیر سوال بردن یا توهین به هیچ شخصی رو نداشته و ندارم و صرفا هدفم روشن کردن موضوع بود .

**** موقت ****
از مدیران سایت پوزش می خواهم .
شما مدیران سایت و ما بقی دوستان رو دروغگو خطاب کردید در حالی که کاملا مشخصه که هیچ اطلاعاتی ندارید و فقط برای خود نمایی یه سری صحبت ها رو مطرح کردید
خیلی از دوستان هم دختر هم پسر چه خانواده چه مجرد پارسال و امسال یک ضرب گرفتن. نمونش کاربر pooyan1920. بهتره قبل از هر حرفی مطالعتون رو بیشتر کنید و مودبانه هم پست بزارید.

دوست گلم کاش کمی تحمل شنیدن نظر مخالف رو داشتید و به جای شلوغ بازی بحث منطقی میکردید

من کی و کجا مدیران اینجا رو دروغگو خطاب کردمSad

انگیزه اصلی من برای رفتن از ایران همین رفتار های آدمایی مثل شماستShy

از همه دوستان و مدیرانی که در این مدت در کنارشون بودم هم صمیمانه بابت کمک هاشون تشکر میکنم

اگر هم کسی رو ناراحت کردم امیدوارم ببخشه...

خدا نگهدار همه دوستان
تشکر کنندگان:
از دوستان خواهش میکنم به این بحث ها خاتمه بدین..من یکی علاقه ندارم این تاپیک هم کارت زرد بگیره ..اگر بحث جدید و کمک کننده ای دارین ارائه کنید در غیر اینصورت شنیدن حرف های تکراری و احساسی و در اغلب موارد غیرمستند، خارج از حوصله دوستان این سرا است
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: godot ، soli asali ، meisam14 ، قصه گو ، nasim ، aaraam ، amin arefi ، behfaza ، asalkhan00m

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان