کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-11-14 ساعت 12:55)saami نوشته:  برای ما ایمیل فرم نه سوالی اومد

چند روز از مصاحبتون می گذره؟
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: soli asali ، ojee ، محبت ، pari pariaaa ، behfaza
(2013-10-31 ساعت 19:03)soli asali نوشته:  
(2013-10-31 ساعت 18:17)hamedmas نوشته:  
(2013-10-28 ساعت 15:02)amaka747 نوشته:  
(2013-10-28 ساعت 14:49)محبت نوشته:  
(2013-10-28 ساعت 09:37)farzadsmile نوشته:  lمی شه سفرنامه چند نفر که ریجکت شدند رو اینجا بذاریم تا ببینیم مشکلشون چی بوده؟
سلام
4نفر بودن که کیسشون ریجکت شد البته تا اونجا که من یادمه بیشتر اگر بودن دوستان ذکر کنن و به 3 دلیل:
1- اشتباها و یا عمدا از سهمیه قاره دیگه ای استفاده کرده بودن
2- هنگام ثبت نام اسم بچه شون رو ثبت نکرده بودن و برای مصاحبه هم رفتن و متاسفانه ریجکت شدن
3- شخصی بود که شغل و رشته تحصیلی و حتی استاد راهنمای بسیار حساسی داشت

ببخشید میتونم بپرسم رشته تحصیلیشون چی بوده؟
اطلاعات بيشتري در مورد سوم ندارين ؟

در باره مورد سوم اگه میخواهید که اطلاعات بیشتری داشته باشی صفحات پایانی ( تقریبا )کلیرنس 2012 رو بخونید

موضوع پایان نامه من حساس میشه درباره بمب ها و تفنگ های الکترو مغناطیسی هستش!
خوب اگه ریجکت میشم برا مصاحبه نرم...
کیس نامبر:2014AS19XX
نفرات کیس:یک
مصاحبه:16 جون-آنکارا
Ap+فرم 9 سوالی
کلیرنس :27 AUG
تشکر کنندگان: maryam_a ، ojee ، soli asali ، pari pariaaa
ایروان مصاحبه شدیم.
تعداد افراد کیس: 2، تاریخ و مکان مصاحبه: 15 اکتبر، ایروان، وضعیت: کلیر شدن کیس اصلی در تاریخ 23 آوریل (بعد از 190 روز) و کلیر شدن همراه در تاریخ 14 می (بعد از 211 روز)، دریافت ویزا: 30 می
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa ، meisam14
سلام ایا گرفتن برگه صورتی به چه معناست ؟
تشکر کنندگان: soli asali
دوستان مصاحبه من هم تموم شد و برگه آبی نصیب ما شد.
یه سوالی برای من پیش اومد به من اصلا نگفت قسم بخورم آیا این عادیه؟ فقط گفت همه مدارک کامله و دو ماهه دیگه سایت رو چک کنین تا نتیجه رو ببینین.
ترجمه هم. مدارک پیش خودشون میمونه درسته؟؟
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان: masuodrh ، KIMIA2005 ، ghafari88 ، محبت ، pari pariaaa ، behfaza ، soli asali ، amin arefi
(2013-11-14 ساعت 19:31)kage.omid نوشته:  دوستان مصاحبه من هم تموم شد و برگه آبی نصیب ما شد.
یه سوالی برای من پیش اومد به من اصلا نگفت قسم بخورم آیا این عادیه؟ فقط گفت همه مدارک کامله و دو ماهه دیگه سایت رو چک کنین تا نتیجه رو ببینین.
مي شه بفرماييد که چه سوالاتي ازتون پرسيدن؟ شغل شما چي بود؟ تحصيلاتتون چي بود؟
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، behfaza ، soli asali
(2013-11-14 ساعت 19:33)farzadsmile نوشته:  
(2013-11-14 ساعت 19:31)kage.omid نوشته:  دوستان مصاحبه من هم تموم شد و برگه آبی نصیب ما شد.
مي شه بفرماييد که چه سوالاتي ازتون پرسيدن؟ شغل شما چي بود؟ تحصيلاتتون چي بود؟
من مدرک پیش دانشگاهی رو تازه گرفته بودم البته موقتش. سوالات هم سربازی پستت چی بوده و شغلم کافی نت بود که ازم پرسید کافی نت چیه توضیح دادم. اینکه آمریکا رفتم یا نه.همین
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

تشکر کنندگان: محبت ، pari pariaaa ، behfaza ، meisam14 ، ماتیتی ، soli asali ، nedaba

دوست عزیز به جمع مامنتظران خوش آمدی .. از بابت قسم خوردن مشکلی نیست. گویا افیسر عزیز خسته بوده میخواسته زودتر سروته مصاحبه رو بهم بیاره قسم رو فاکتور گرفته Big Grin تمامی ترجمه ها پیش خودشون میمونه و اصل مدارک رو فقط تحویل شما میدن .کدوم باجه مصاحبه شدی 10 یا 11 ؟
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
(2013-11-14 ساعت 20:32)KIMIA2005 نوشته:  

دوست عزیز به جمع مامنتظران خوش آمدی .. از بابت قسم خوردن مشکلی نیست. گویا افیسر عزیز خسته بوده میخواسته زودتر سروته مصاحبه رو بهم بیاره قسم رو فاکتور گرفته Big Grin تمامی ترجمه ها پیش خودشون میمونه و اصل مدارک رو فقط تحویل شما میدن .کدوم باجه مصاحبه شدی 10 یا 11 ؟
ممنون کیمیا جان که خیالم رو راحت کردید.باجه11 بود افسیر موطلایی.اتفاقا نفر آخر بودم که مصاحبه شدم.در کل دو افیسر مرد امروز با ایرانیها مصاحبه میکردن.

تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، محبت ، pari pariaaa ، behfaza ، shohreh63 ، soli asali ، azadeh2014 ، nedaba ، امین 13
(2013-11-14 ساعت 20:38)kage.omid نوشته:  

ممنون کیمیا جان که خیالم رو راحت کردید.باجه11 بود افسیر موطلایی.اتفاقا نفر آخر بودم که مصاحبه شدم.در کل دو افیسر مرد امروز با ایرانیها مصاحبه میکردن.

اخه شما نفر اولی نبودی که مراسم قسم خوردن رو واستون اجرا نکردند داداش از این دست موارد زیاد دیده شده نگران نباش
ما هم باجه اخر یا همون 11 مصاحبه شدیم صندلی هم واسه نشستن داشت افیسر هم بسیار کاردرست بود و خوش اخلاق مصاحبه ما در کل به 10 دقیقه نکشید در اخر هم گفتش مدارک کامله واسه گرفتن ویزا فقط یکی از شما میتونه بیاد.
(2013-11-14 ساعت 12:36)masuodrh نوشته:  
(2013-11-14 ساعت 12:01)artam2 نوشته:  سلام دوستان
من هم به جمع شما پیوستم,از همه دوستان مهاجرسرایی بویژه دوستان ۲۰۱۳ که با نوشتن سفرنامه باعث شدند من این مسیر را بدون هیچ گونه استرسی طی کنم بینهایت سپاسگزارم, دوستان مصاحبه و مدیکال بسیار راحت تر از تصورات شماست ,هر سوالی دارید در خدمتم
خدا رو شکر که راحت سپری کردید این مرحله رو
چرا کلیرنس خوردین؟

به خاطر شغلم
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، masuodrh ، behfaza ، قصه گو ، soli asali ، امین 13
(2013-11-14 ساعت 20:38)kage.omid نوشته:  

ییخشید دوست عزیز منظورتون از اینکه اصل مدارک را پس میدن چیه؟آیا به اصل شناسنامه-کارت ملی و... نیاز هست؟ما فقط اصل ترجمه ها را داریم البته کپی اونها ار هم گرفتیم، کافیه؟
کیس نامبر(برنده همسرم):**2014AS12 /سفارت ابوظبی/ مصاحبه : هفته سوم نوامبر/ آپدبت :10 فوریه هر دو نفر- 20 مارچ فقط خودم-27 می و 29 می کیس اصلی/ کلیر: 29 می / ویزا: امید به خدا Rolleyes
تشکر کنندگان: soli asali
(2013-11-13 ساعت 21:40)ghafari88 نوشته:  
(2013-11-06 ساعت 15:59)pari pariaaa نوشته:  
(2013-11-06 ساعت 12:40)ghafari88 نوشته:  الو الو ... صدای من رو از دبی می شنوید. ورودمون رو به جمع خودتون خوش آمد می گم. Smile

عمو احسان خيلي شيك و مجلسي به جمع گرم ما خوش اومدين!Cool اما چرا؟!

نمی دونم. فکر می کنم بخاطر شغلم.
از شما خیلی شیک و مجلسی تشکر می کنم! Big Grin

اما از این حرف ها اگر بخوایم بگذریم، یه نکته ای برای من خیلی جالب توجه شده. اونم اینه که چرا به هر کسی یه چیزی گفتند راجع به چک کردن سایت. به بعضی ها گفتند سه ماه دیگه ( اکثراً بچه های آنکارا ) ، به بعضی ها گفتند از یکی دو ماه دیگه و به بعضی ها هم گفتند از هفته دیگه هر هفته سایت رو چک کنید!
نظر شما ها چیه؟!

منم فكر كنم بخاطر شغلم كليرنس خوردم.
آره جالبه كه به هر كي يه چيز گفتن!!!براي ما كه ماكسيمم ٨ هفته رو گفت.فكر كنم به مقدار زماني بستگي داره كه براي اتمام پروسه بك گراند چك تخمين ميزنن خودشون.
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
تشکر کنندگان: ghafari88 ، behfaza ، masuodrh ، قصه گو ، KIMIA2005 ، soli asali ، artam2 ، ma2014 ، امین 13
بچه ها این صفحه رو ببنید. مطالب بسیار مفیدی داره:

آشنایی با پروسه کلیرنس
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
(2013-11-14 ساعت 23:28)shohreh63 نوشته:  ییخشید دوست عزیز منظورتون از اینکه اصل مدارک را پس میدن چیه؟آیا به اصل شناسنامه-کارت ملی و... نیاز هست؟ما فقط اصل ترجمه ها را داریم البته کپی اونها ار هم گرفتیم، کافیه؟

دوست عزیز حتما اصل مدارک برای مصاحبه مورد نیاز هستش زمانی که در سفارت مدارک رو تحویل میدید ترجمه ها و اصل مدارک رو همزمان تحویل میگیرن و پس از اتمام مصاحبه اصل مدارک رو به شما برمیگردونند و ترجمه ها در پرونده شما در سفارت باقی میمونه
تشکر کنندگان: behfaza ، soli asali ، sal0811

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان