کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-11-15 ساعت 00:10)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-11-14 ساعت 23:28)shohreh63 نوشته:  ییخشید دوست عزیز منظورتون از اینکه اصل مدارک را پس میدن چیه؟آیا به اصل شناسنامه-کارت ملی و... نیاز هست؟ما فقط اصل ترجمه ها را داریم البته کپی اونها ار هم گرفتیم، کافیه؟

دوست عزیز زمانی که در سفارت مدارک رو تحویل میدید ترجمه ها و اصل مدارک رو همزمان تحویل میگیرن و پس از اتمام مصاحبه اصل مدارک رو به شما برمیگردونند و ترجمه ها در پرونده شما در سفارت باقی میمونه بنابراین حتما اصل مدارک برای مصاحبه مورد نیاز هستش
آخه اصل مدارک مثلا شناسنامه یا مدرک دانشگاهی که فارسی هستش به چه درد اونها میخوره؟
کیس نامبر(برنده همسرم):**2014AS12 /سفارت ابوظبی/ مصاحبه : هفته سوم نوامبر/ آپدبت :10 فوریه هر دو نفر- 20 مارچ فقط خودم-27 می و 29 می کیس اصلی/ کلیر: 29 می / ویزا: امید به خدا Rolleyes
تشکر کنندگان: soli asali
(2013-11-15 ساعت 00:17)shohreh63 نوشته:  
(2013-11-14 ساعت 23:28)shohreh63 نوشته:  ییخشید دوست عزیز منظورتون از اینکه اصل مدارک را پس میدن چیه؟آیا به اصل شناسنامه-کارت ملی و... نیاز هست؟ما فقط اصل ترجمه ها را داریم البته کپی اونها ار هم گرفتیم، کافیه؟

دوست عزیز زمانی که در سفارت مدارک رو تحویل میدید ترجمه ها و اصل مدارک رو همزمان تحویل میگیرن و پس از اتمام مصاحبه اصل مدارک رو به شما برمیگردونند و ترجمه ها در پرونده شما در سفارت باقی میمونه بنابراین حتما اصل مدارک برای مصاحبه مورد نیاز هستش
آخه اصل مدارک مثلا شناسنامه یا مدرک دانشگاهی که فارسی هستش به چه درد اونها میخوره؟

اگر دقت کنید می بینید که ترجمه هاتون با کپی اصل مدرک به هم وصله. اون ها می خوان اصل مدرک رو با اون کپی تطبیق بدن و همون موقع هم بر می گردونن.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: masuodrh ، KIMIA2005 ، behfaza ، soli asali ، m_yek ، pari pariaaa
(2013-11-15 ساعت 00:22)ghafari88 نوشته:  
(2013-11-15 ساعت 00:17)shohreh63 نوشته:  

اگر دقت کنید می بینید که ترجمه هاتون با کپی اصل مدرک به هم وصله. اون ها می خوان اصل مدرک رو با اون کپی تطبیق بدن و همون موقع هم بر می گردونن.

از ما که اصل هیچ مدرکی را نخواست.
تشکر کنندگان: soli asali ، امین 13
(2013-11-14 ساعت 19:31)kage.omid نوشته:  دوستان مصاحبه من هم تموم شد و برگه آبی نصیب ما شد.
یه سوالی برای من پیش اومد به من اصلا نگفت قسم بخورم آیا این عادیه؟ فقط گفت همه مدارک کامله و دو ماهه دیگه سایت رو چک کنین تا نتیجه رو ببینین.
ترجمه هم. مدارک پیش خودشون میمونه درسته؟؟
ببخشید سوالی داشتم، تمکن مالیتون چقدر بود؟
2014AS7xx،یک نفر،ارسال فرمها:17 June،کنسولگری:آنکارا، کارنتی سری اول، مصاحبه:17 December، کلییرنس، آپدیتها: 30 دسامبر، 6،2 ژانویه،15و30می،26،24،23،20،13،12،5،3 جون و 27 کلییر بعد از 192 روز، دریافت ویزا 11جولای
سفرنامه
دوستان چرا به منتظر سرا نمیپیوندین؟
دلیل خاص امنیتی داره؟یا فقط جنبه تنبلی داره؟آخه فرستادن یک تاریخ و اسم کنسولگری اینقدر سخته؟
شماها که به سلامتی دارید راهی آمریکا میشید بهتر نیست کار گروهی رو از همینجا تمرین کنید ؟حداقل ده نفر هستند که همکاری نمیکنن وعلیرغم چک خوردن به منتظر سرا نپیوستن که اگر مدیران صلاح بدونن اسامیشون اعلام بشه
والا بخدا مقدمه همه موفقیتها داشتن آمار صحیح هست
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان: Tabassomshojaat ، ghafari88 ، m_yek ، aghaghia ، azifa ، گل نهال ، pari pariaaa ، nedaba ، soli asali ، NIKKI ، amin arefi
(2013-11-15 ساعت 10:47)alimomen نوشته:  دوستان چرا به منتظر سرا نمیپیوندین؟
دلیل خاص امنیتی داره؟یا فقط جنبه تنبلی داره؟آخه فرستادن یک تاریخ و اسم کنسولگری اینقدر سخته؟
شماها که به سلامتی دارید راهی آمریکا میشید بهتر نیست کار گروهی رو از همینجا تمرین کنید ؟حداقل ده نفر هستند که همکاری نمیکنن وعلیرغم چک خوردن به منتظر سرا نپیوستن که اگر مدیران صلاح بدونن اسامیشون اعلام بشه

من صد در صد با حرف ایشون موافقم. بخصوص در مورد بحث کلیرنسی ها این موضوع خیلی اهمیت داره.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: aghaghia ، گل نهال ، shadi79 ، pari pariaaa ، kamix ، alimomen ، behfaza ، nedaba ، soli asali ، امین 13 ، nasim ، meisam14 ، pari pari
(2013-11-14 ساعت 19:49)kage.omid نوشته:  
(2013-11-14 ساعت 19:33)farzadsmile نوشته:  
(2013-11-14 ساعت 19:31)kage.omid نوشته:  دوستان مصاحبه من هم تموم شد و برگه آبی نصیب ما شد.
یه سوالی برای من پیش اومد به من اصلا نگفت قسم بخورم آیا این عادیه؟ فقط گفت همه مدارک کامله و دو ماهه دیگه سایت رو چک کنین تا نتیجه رو ببینین.
مي شه بفرماييد که چه سوالاتي ازتون پرسيدن؟ شغل شما چي بود؟ تحصيلاتتون چي بود؟
من مدرک پیش دانشگاهی رو تازه گرفته بودم البته موقتش. سوالات هم سربازی پستت چی بوده و شغلم کافی نت بود که ازم پرسید کافی نت چیه توضیح دادم. اینکه آمریکا رفتم یا نه.همین
دوست عزیز من دیدم که خیلی از دوستان می گن گواهی موقت رو اصلا قبول نمی کنن.گواهی پیش دانشگاهی شما موقت بود؟ایرادی گرفتن؟
(2013-11-15 ساعت 10:30)sabor نوشته:  
ببخشید سوالی داشتم، تمکن مالیتون چقدر بود؟
شصت میلیون از بانک ملی
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، behfaza ، soli asali ، قصه گو ، nasim ، meisam14
(2013-11-15 ساعت 10:47)alimomen نوشته:  دوستان چرا به منتظر سرا نمیپیوندین؟

دوست عزیز ما هم مثل شما امیدواریم که دوستان اطلاعات خودشون رو اعلام کنند و به مهاجرسرا بپیوندند ولی این مسئله ای نیست که درش اجبار باشه و ما امیدمون به روحیه همکاری دوستان هست... دوستانی که مایل نیستند اسمشون باشه میتونند به عنوان "یک مهاجرسرایی" در منتظرسرا ثبت بشن...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ghafari88 ، گل نهال ، pari pariaaa ، manamilad ، behfaza ، nedaba ، ali1220 ، soli asali ، nasim ، meisam14
جمعه شب سایت آنکارا آپدیت شد .این سومین آپدیته بعد از یک ماه و نیم که از مصاحبه ها میگذره ! اما هیچ اطلاعات جدیدی توش نیست.
آپدیتها (اینها رو برای سالهای بعدی مینویسم)
3oct
9oct
1nov
15nov
2014AS000007$$ ‫(٢ نفر) ---> دیدن قبولی: 2 مي 2013 ---> ارسال فرم‌ها:14 مي با ایمیل ---> دريافت تاييديه 17 مي ---> دريافت نامه دوم: 21 آگوست --->مصاﺣﺒﮧ: هفته اول اكتبر
آپدیت ها 16، 17 و 18 April و 20 MAY فقط برنده 21 می هر دونفر کلیر 21 MAY

دریافت شیرین ویزا 19 JUNRolleyesTongue
(2013-11-16 ساعت 12:05)shamim-k نوشته:  
(2013-11-14 ساعت 19:49)kage.omid نوشته:  
(2013-11-14 ساعت 19:33)farzadsmile نوشته:  
مي شه بفرماييد که چه سوالاتي ازتون پرسيدن؟ شغل شما چي بود؟ تحصيلاتتون چي بود؟
من مدرک پیش دانشگاهی رو تازه گرفته بودم البته موقتش. سوالات هم سربازی پستت چی بوده و شغلم کافی نت بود که ازم پرسید کافی نت چیه توضیح دادم. اینکه آمریکا رفتم یا نه.همین
دوست عزیز من دیدم که خیلی از دوستان می گن گواهی موقت رو اصلا قبول نمی کنن.گواهی پیش دانشگاهی شما موقت بود؟ایرادی گرفتن؟
من اول دیپلمم رو دادم که کارودانش بود باجه ای که مدارک رو تحویل میگرفتن اصلا ازم پیش دانشگاهی
نخواست خودم بهش گفتم پیش هم دارم گفت پس بده البته بعدش گفت این موقته اصلش کجاس گفتم تازه پیش رو گرفتم اصلش 4 ماهه دیگه میاد قبول کرد.البته من ریز نمرات پیش رو هم برده بودم و دیدم ریز نمرات رو امضا کرد و همون موقت رو هم برداشت.افیسر هنگام مصاحبه هیچ سوالی درباره مدرک تحصیلیم نپرسید و اصلشون رو برگردوند.دوستان قدیمی تر از وضع من با خبرن من دیپلمم ناقص بود که توی خرداد کاملش کردم و تمام دروس پیش انسانی هم 24واحد توی شهریور امتحان دادم و قبول شدم.مدرک دیپلمم اصلش اومد ولی پیش چون دیرتر امتحان دادم فقط موقت رو دادن. تقریبا همه راههای گرفتن مجوز مدرک پیش توی کمترین زمان رو یاد گرفتم و در خدمت دوستان هستم
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
(2013-11-16 ساعت 12:50)2014winner نوشته:  جمعه شب سایت آنکارا آپدیت شد .این سومین آپدیته بعد از یک ماه و نیم که از مصاحبه ها میگذره ! اما هیچ اطلاعات جدیدی توش نیست.
3oct
9oct
1nov
15nov

ايشالا همينجوري كه اول ليست بچه هاي آنكارايي منتظرسرا هستين، چراغ اولين كلير شده رو هم روشن كني و به ترتيب هممون كلير شيم Wink
Case Number: 2014AS7XX - Single - Interview: Oct 2013 Ankara - Visa Issued: June 2014 - Destination: Houston

تشکر کنندگان: ghafari88 ، pari pariaaa ، mohamadir ، manamilad ، behfaza ، nedaba ، soli asali ، امین 13 ، amin arefi ، 2014winner
(2013-11-16 ساعت 12:55)farazz نوشته:  
(2013-11-16 ساعت 12:50)2014winner نوشته:  جمعه شب سایت آنکارا آپدیت شد .این سومین آپدیته بعد از یک ماه و نیم که از مصاحبه ها میگذره ! اما هیچ اطلاعات جدیدی توش نیست.
3oct
9oct
1nov
15nov

ايشالا همينجوري كه اول ليست بچه هاي آنكارايي منتظرسرا هستين، چراغ اولين كلير شده رو هم روشن كني و به ترتيب هممون كلير شيم Wink

ایشالا ....
اتفاقا دارم تاپیک کلیرنسی های 2013 رو می خونم و جالبه که جو تقریباً مثل امسال هست. آدم آروم میشه اونجا رو می خونه ...
با این تفاوت که بچه های کلیرنسی امسال بیشتر رفتن تو کما! و حضورشون کمرنگه. بهرحال مرسی از این ارسالت. امیدوارم بچه ها هم بیشتر بیان اینجا و انرژی بدیم. ارشد آنکارا! ... ایشالا بزودی زود کلیر بشی ...
اینم کلی انرژی مثبت برات :
+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
(2013-11-16 ساعت 13:01)ghafari88 نوشته:  
3oct
9oct
1nov
15nov

ایشالا ....
اتفاقا دارم تاپیک کلیرنسی های 2013 رو می خونم و جالبه که جو تقریباً مثل امسال هست. آدم آروم میشه اونجا رو می خونه ...
با این تفاوت که بچه های کلیرنسی امسال بیشتر رفتن تو کما! و حضورشون کمرنگه. بهرحال مرسی از این ارسالت. امیدوارم بچه ها هم بیشتر بیان اینجا و انرژی بدیم. ارشد آنکارا! ... ایشالا بزودی زود کلیر بشی ...
+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +

خوبه یه حرکتی دیدیم. ابوظبی هم یه تکونی به خودش بده صلواااااااااااااات
2014AS1XXX / 28 Oct, Abu Dhabi / Clear after 210 Days / Dallas
تشکر کنندگان: farazz ، pari pariaaa ، mohamadir ، behfaza ، soli asali ، nasim
(2013-11-16 ساعت 13:35)سیمین راد نوشته:  
(2013-11-16 ساعت 13:01)ghafari88 نوشته:  
3oct
9oct
1nov
15nov

ایشالا ....

خوبه یه حرکتی دیدیم. ابوظبی هم یه تکونی به خودش بده صلواااااااااااااات

ایشالا هرچه زودتر سفارت ها شروع کنند به اعلام کلیری ها و یه امیدی ایجاد بشه.
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: Tabassomshojaat ، مهدی 2014 ، pari pariaaa ، behfaza ، soli asali ، nasim ، aghaghia

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان