کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-11-11 ساعت 17:18)محبت نوشته:  
(2013-11-11 ساعت 16:46)REZAM 2014 نوشته:  دوستان عزیزی که رفتین سفارت و تجربه دارید میشه لطفا بگید فرق بین برگه صورتی و ابی چیه ؟
سلام
هیچ تفاوتی ندارن دوست خوبم یکی مال سفارت ایروانه و دیگری ترکیه و ابوظبی و در هر رنگی معنیش بک گراند چک یا کلیرنس خوردنهWink

تو ابوظبی کارت صورتی یعنی ویزای یکضرب و برگه سفید که من گرفتم یعنی کیلیرنس
2014AS1XXX / 28 Oct, Abu Dhabi / Clear after 210 Days / Dallas
(2013-11-11 ساعت 17:07)محبت نوشته:  سلام به همه

من و تعداد زیادی از دوستان که حتی بیرون از این سایت با هم در ارتباطیم به همه دوستان اکیدا توصیه میکنیم که از بحث و جدل بی مورد خودداری کنن و یواش یواش این ذهنیت داره ایجاد میشه که تعدادی کاربر نما به این سایت اضافه شدن که هدفی به غیر از تخریب سایت ندارن البته این مطلب عادی هستش و در جامعه ما امری طبیعی و این مطلب رو میشه از تعداد ارسالها و غیره ایشون متوجه شد.
بخدا این سایت برای با تجربه ها دیگه چیزی نداره و همه استاد امر مهاجرت شدن ولی نمیشه پیش بینی کرد فردا رو شاید همین سایت مثل قبل باعث بشه بچه ها همدیگه رو تو کشور غریبه ساپورت کنن بوده موردی که طرف رفته مصاحبه و فلان مدرک رو نبرده و با یه اعلام تو سایت بودن که رفتن و مدرک رو از در خونه بابا گرفتن و بردن براش پس اگر به فکر خودتونید و بقیه کسانی که واقعا نیازمند به دریافت اطلاعات مهاجرتی هستن.
پس لطفا این سایت رو مثل دادگاه محل محاکمه نکنید و تخریب شخصیت نکنید بذارید وقتی برای اولین بار همدیگه رو دیدید کیف کنید و دیدن دوستان آرزوتون باشه و نه ندیدن و نشناختنشون .
متاسفانه رفتار عده ای باعث شده تا خیلی از دوستان از سایت فاصله بگیرن که در این خصوص تدبیر مدیریتی می طلبه تا از سوءاستفاده های احتمالی جلوگیری بشه و همه به نظر هم احترام بذارن و بدونن که هیچ کس در این جمع تصمیم گیرنده برای KCC نیست و فقط با مطالعه تجربه گذشتگان به برداشتهای شخصی رسیدن حالا کسی دوست داره بپذیره و یا نپذیره اما هیچ دلیلی نداره توهین بکنه و یا با تمسخر نظری رو رد کنه پس بیاید برای تعالی این سایت که خیلیها مدیونش هستن و فضای اطلاع رسانی قویی هست با رعایت حریم همدیگه به حفظش برای خودمون و آیندگان کمک کنیم و کار به جائی برسه که اشخاصی که نمیتونن با احترام رفتار کنن و باعث حذف بقیه بشن که برای خودشون و بقیه شخصیت قائل هستن، فضای این سایت رو ترک کنن و در پایان از کلیه بچه های فهیم و باتجربه تشکر میکنم و امیدوارم سوء تفاهمی برای کسی پیش نیاد چرا که من معتقدم همه بچه ها خوب و کار درست هستن . سپاس از توجه تون
[font=Tahoma]بنده با احترام به همه دوستان پيشكسوت ،‌ همينطور دوستان با تجربه جديد به نوبه خودم از همه اونايي كه اين مجموعه را ( بي منت ) بوجود آوردند و الان مديريت مي كنند تشكر ميكنم و به گرمي دستان مهربانشان را ميفشارم چرا كه زحمت بسياري كشيدند و ميكشند تا تجربيات گرانبهاي خودشان را به تازه واردين و افراد متقاضي سال هاي بعد منتقل نمايند .. چرا كه همين افراد متعهد هم ميتوانستند به سادگي مثل سايرين وقتي پروسه مهاجرتيشان تمام شد همه چيز را فراموش كنند و زحمت تايپ و ارسال و تصحيح و جواب دادن به سايرين را نكشند .. پس بياييم زحمت گرانبهاي اين عزيزان را ارج نهيم و فضا را مساعد كنيم تا همگان از تجربيات پيشكسوت ها و مديران بهره ببرند و اين را بدانيم كه همه متون خوب و بد، اطلاعات و تجربيات نوشته شده در اين فروم ،پيش داوري و قضاوت هاي نسنجيده و عجولانه ماها در اين جريده به يادگار خواهد ماند و مطمئنا" همه خواهند ديد و چه بسا استفاده ها خواهند كرد ، همانطوريكه ما ها از تجربيات قبلي ها استفاده كرديم ... به اميد موفقيت همه دوستان[/font]
با رفتن احتمال بودن بیشتر میشود(ماكه نرفتيم).. ***4 ، تعداد 3 نفر ، مصاحبه اواخرمارچ و حكايت ما همچنان باقيست
Smile 
دوستان واقعا این حرفها داره خسته کننده میشه خواهشا اونایی که فکر میکنن همه چیزو بلدن و باعث ناراحتیه خانواده مهاجرسرا میشن اینجا نمونن و بقیه رو هم آزار ندن.من هم فکر میکنم بعضیها فقط میخوان آرامش اینجا رو به هم بزنن تا دوستان نتونن به مطالب مورد نیازشون دست پیدا کنن باز هم خواهش میکنم همه دوستان عزیزم به این حرفهای انحرافی توجه نکنن Rolleyes
2014AS5xxx، دو نفر، آنکارا تغییر به ابوظبی ، قبولی: ۱ می، ارسال مدارک (پست): 10 می، تایید دریافت مدارک: 20می . مصاحبه 15 می 2014. ویزا یکضرب .مقصد لس آنجلسShy,ورود به آمریکا 19 اکتبر
تشکر کنندگان: saeedshafiee ، مسافر تنها ، pari pari ، immi-2014 ، محبت ، pari pariaaa
(2013-11-05 ساعت 02:45)pari pari نوشته:  
(2013-11-04 ساعت 17:48)sea نوشته:  
(2013-11-04 ساعت 17:00)مهدی 2014 نوشته:  
(2013-11-04 ساعت 14:41)sea نوشته:  سلام بنده هم ماه اکتبر در ابوظبی مصاحبه داشتم سوالم از دوستانی که موفق شده اند وضعیت پرونده خود را چک کنند این است که به چه سایتی مراجعه می کنند و کیس نامبر را با چه فرمتی وارد می کنند من هر چه تلاش می کنم موفق نمی شوم

با سلام
سایت و کیس نامبر شما تو فرم آبی رنگی که تو روز مصاحبه بهتون دادن هست. این سایت:
http://www.abudhabiivo.net/
کیس نامبر هم بدون صفر وارد می شود : مثلا : 2014ASXXXX
موفق باشید.

متشکرم دوست عزیز، منتها من برگه سفید گرفتم وآدرس هم اینه ولی وقتی وارد میشم شماره مو نمی شناسه : www. abudhabi.usembassy.gov/immigrant_visas.html

همين ادرس خودتون درسته.بايد تو visa status بريد و با همين فرمت 2014Asxxxxبزنيد

سلام . من که رفتم ویزا رو هم گرفتم ولی وضعیتم تو سایت هنوز نامشخص نشون میده Big Grin
**201411 / 4نفر / امارات/ مصاحبه ١٠ اکتبر/ يكضرب/ ورود10 مارچ/ سفرنامه مصاحبه و دریافت ویزای من طی دو مرحله
همه اعضاء و مديران محترم دست به دست هم بديم تا اينجا دوباره مثل يه محيط بزرگ و صميمي خانوادگي مجازي باشه و محيطي باشه براي كسب تجربه ، ارائه راهنمايي هاي سودمند و انتقال تجربه كه همه ما نيازمندش هستيم
همون كارهايي كه مديران محترم و كاربران با سابقه بدون هيچ چشم داشتي و بدون هيچ دستمزدي انجامش ميدن
شما حساب كنيد اگه اين محيط و تجربيات دوستان ارجمند نبود الان چه جوري بايد اطلاعات كسب ميكرديم ؟
چقدر بايد سعي و خطا ميكرديم كه راه و چاه رو ازهم تشحيص بديم؟
شما حساب كنيد اگه كسي يه هفته وقت بزاره و مطالب رو بخونه و استفاده كنه و اهل تحقيق باشه ميشه يه پا كارشناس خبره تو اين زمينه ها . اينو جدي ميگم!
من كه به نوبه خودم نمي دونم با چه زبوني از اين همه محبت و روحيه كمك به ديگران كاربران با تجربه و پيشكسوت و مديران محترم تقدير كنم
حتما كه نبايد همه جا حضور فيزيكي باشه كه يكي بخواد كمك كنه همين محيط مجازي هم بستري هست براي افرادي كه تو خونشون و روحيه شون كمك به ديگران و دستگيري از ديگران موج ميزنه
اي خداي مهربون ------------------ خالق هفت آسمون
تو منو رها نكن --------------------Green رو حواله كن
از همه دوستان چه کسانی که انتقاد کردن و دارن و چه کسانی که تشکر کردن از دوستان و پیشکسوتان ممنونم، همه ما اینجا جمع شدیم که با هم تبادل اطلاعات کنیم، اعضای این سایت که مدیران هم از بین این اعضا انتخاب شدن، هیچکدوم وکیل مهاجرتی نیستن و یا این مسیر رو طی کردن و یا در حال طی کردن این مسیر هستند و دارند حاصل تجربیات و یا مطالعات شون رو در اختیار بقیه میذارن... هیچکدوم از مسائلی هم که مطرح میشه 100% نیست و نمیشه به همه کیس ها تعمیم داد، هر کیس شرایط خاص خودش رو داره و ما درباره کلیات هست که اینجا صحبت میکنیم، پس اگر دوستان فکر میکنند حرفی که اینجا زده میشه مثل وحی منزل هست، این تصور اشتباه هست ولی باز هم باعث نمیشه که ما اگر مشکلی هست انتقاد نکنیم و بگیم به به همه چی عالیه، بلکه با شنیدن نظر های مختلف میتونیم سطح اطلاعات مون رو بالاتر ببریم، البته من فکر میکنم در این مورد به اندازه کافی بحث شده و بهتره تاپیک رو بیشتر از این شلوغ نکنیم که اگر دوستان سوالی دارن بین این نظرات گم نشه و کسی که اطلاع داره بتونه پاسخ بده و یا همفکری کنه، از همگی ممنونم، به امید موفقیت همگیمون Smile Smile
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
(2013-11-06 ساعت 15:59)pari pariaaa نوشته:  
(2013-11-06 ساعت 12:40)ghafari88 نوشته:  الو الو ... صدای من رو از دبی می شنوید. ورودمون رو به جمع خودتون خوش آمد می گم. Smile

عمو احسان خيلي شيك و مجلسي به جمع گرم ما خوش اومدين!Cool اما چرا؟!

نمی دونم. فکر می کنم بخاطر شغلم.
از شما خیلی شیک و مجلسی تشکر می کنم! Big Grin

اما از این حرف ها اگر بخوایم بگذریم، یه نکته ای برای من خیلی جالب توجه شده. اونم اینه که چرا به هر کسی یه چیزی گفتند راجع به چک کردن سایت. به بعضی ها گفتند سه ماه دیگه ( اکثراً بچه های آنکارا ) ، به بعضی ها گفتند از یکی دو ماه دیگه و به بعضی ها هم گفتند از هفته دیگه هر هفته سایت رو چک کنید!
نظر شما ها چیه؟!
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
الان داشتم تاپیک کلیرنس 2013 ایی ها رو می خوندم. بر خوردم به این پست ... برام خیلی جالب بود. پارسال؛ همین شب؛ همین حس و حال .... .... Rolleyes
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
(2013-11-13 ساعت 22:56)ghafari88 نوشته:  الان داشتم تاپیک کلیرنس 2013 ایی ها رو می خوندم. بر خوردم به این پست ... برام خیلی جالب بود. پارسال؛ همین شب؛ همین حس و حال .... .... Rolleyes

عمو احسان جان دوست نازنینم
باعث خیر شدی . ما هم دستامونو میبریم بالا و این شب عاشورایی دعا میکنیم برای همه دوستان خصوصا شما هایی که چک براتون درنظرگرفتن و آیندگانی که براشون ...
خدا یا چنان کن سرانجام کار
تو خشنود باشی و ما رستگار
سلام به همه. سوالم اینه که ما 3 روز دیگه مصاحبه داریم. قبلا سفر خارجی داشتیم اما یکی اونم توی پاس موقت بوده. الان پاسامون پاک پاکه. میخوام ببینم مطرح کنیم که یه سفر بوده قبلا و پاسا الان جدیده؟ البته ببخشید اگه نباید اینجا میپرسیدم
کیس نامبر : 8xx( همسرم)| ارسال فرمهای اولیه : 7جون| تایید : 16 جون|
کارنت : 13 آگوست نامه دوم : 13 سپتامبر |تاریخ مصاحبه : هفته سوم نوامبر ( هفته آخر آبان ) | محل مصاحبه : آنکارا | ویزا : یه ضرب Big Grin
اولین سفر به us : **
تشکر کنندگان: soli asali ، ojee
سلام دوستان
من هم به جمع شما پیوستم,از همه دوستان مهاجرسرایی بویژه دوستان ۲۰۱۳ که با نوشتن سفرنامه باعث شدند من این مسیر را بدون هیچ گونه استرسی طی کنم بینهایت سپاسگزارم, دوستان مصاحبه و مدیکال بسیار راحت تر از تصورات شماست ,هر سوالی دارید در خدمتم
(2013-11-14 ساعت 12:01)artam2 نوشته:  سلام دوستان
من هم به جمع شما پیوستم,از همه دوستان مهاجرسرایی بویژه دوستان ۲۰۱۳ که با نوشتن سفرنامه باعث شدند من این مسیر را بدون هیچ گونه استرسی طی کنم بینهایت سپاسگزارم, دوستان مصاحبه و مدیکال بسیار راحت تر از تصورات شماست ,هر سوالی دارید در خدمتم
خدا رو شکر که راحت سپری کردید این مرحله رو
چرا کلیرنس خوردین؟
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: soli asali ، ojee ، artam2 ، pari pariaaa
(2013-11-14 ساعت 12:36)masuodrh نوشته:  
خدا رو شکر که راحت سپری کردید این مرحله رو
چرا کلیرنس خوردین؟

فکر کنم
بهتره بپرسیم چرا کلیرنس نخوردین ؟ (از دوستانی که چک نمیخوره بهشون)
چرا که
چک خوردن قاعده و چک نخوردن استثناست !
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، ghafari88 ، soli asali ، masuodrh ، ojee ، immi-2014 ، artam2 ، pari pariaaa ، aghaghia
برای ما ایمیل فرم نه سوالی اومد
تشکر کنندگان: ghafari88 ، soli asali ، behfaza ، aghaghia ، amin arefi

دوست عزیز بنده به شما و نیز به دیگر دوستانی که منبعد به جمع ما خواهند پیوست ورودتون رو به صف منتطران 2014 خوش آمدگفته و امیدوارم این انتظار واسه همگی ما هر چه زودتر به پایان برسه و خبرای خوشی رو دریافت کنیم انشالله ...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: ghafari88 ، soli asali ، masuodrh ، mehdir ، artam2 ، pari pariaaa ، behfaza ، امین 13 ، amin arefi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان