کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-11-17 ساعت 12:22)moghaddas.mona نوشته:  سلام من یک سوال دارم
پدر و مادر من 8 اکتبر در ابوظبی مصاحبه داشتند.وقتی از مصاحبه آمدن بیرون فقط یک برگه دستشون بود که یک شماره روش بصورت دستی نوشته شده بود و توضیحات هم پرینت شده بود که در سایت چک نمایید.خود افیسر هم گفته بود که تا یکی دو ماه دیگه چک کنید.من وقتی شماره را وارد می کنم فقط اسم پدرم می آید در صورتیکه مادرم نفر اصلی بوده است و نمونه زیر را می آورد
dear xxxxxxxxxxxx
Your application for a U.S. immigrant visa is undergoing routine administrative processing. This processing can require from two weeks to several months. As soon as this processing is completed, the Embassy will post a message to this website with further instructions. Please continue to check this website on a regular basis for updates. There is no need for you to write, email, call or fax the Embassy with inqueries on the case, as that will not speed processing.
می خواهم بدانم مشکلی ندارد واینکه باید صبر کنیم ؟و اینکه نام مادرم نیست موردی ندارد؟

سلام دوست عزیز
هیچ مشکلی وجود نداره و ایشون تو دوره کلیرنس هستند. چون عامل کلیر خوردن پدرتون بوده اند بنابراین اسم ایشون آورده شده. پدر و مادرتون با هم یه کیس هستند.
همون سایت رو چک کنید و به محض کلیر شدن, یکیشون (یا یه فرد قابل اعتماد) می تونه پاسارو ببره سفارت و بعد 2 تا 5 روز پاس ممهور به ویزارو بگیره.
موفق باشید و به صف منتظران خوش آمدین.
2014$$10$$ - ابوظبی
کارنت: 13 آگوست / مصاحبه: 7 اکتبر / مقصد: فلوريدا (سري اول) - دالاس (سري دوم)

كلير 11 جون (بعداز 247 روز) - ويزا 25 جون - ورود به آمريكا: 19 نوامبر - سري دوم ؟
تشکر کنندگان: ghafari88 ، mehdir ، soli asali ، pari pariaaa ، الدورادو ، reasonable
(2013-11-17 ساعت 11:04)farnama نوشته:  یه سوال.سفرنامه بنویسم حس می کنم هم واسه من وقت گیره هم واسه کسایی که می خونن.بهتر نیست مطالب اصلی مورد نیاز رو بنویسم فقط؟

اسم سفرنامه روش هست. نوع نگاهی که نویسنده سفرنامه به وقایع دور و برش داره برای افراد مختلف متفاوت هست و همین امر هست که اون رو جذاب می کنه. ممکنه نکاتی از نظر فردی با اهمیت جلوه کنه که از نظر دیگر افراد مغفول باقی بمونه. مطمئناً خود من به شخصه از سفرنامه های نگارش شده در سال های گذشته خیلی خیلی استفاده کردم و به شما هم این اطمینان رو می دم که سفرنامه تون برای آیندگان بسیار کارساز خواهد بود. Smile
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: مهدی 2014 ، mehdir ، nasim ، soli asali ، KIMIA2005 ، artam2 ، Vahid2014 ، behfaza ، amin arefi ، pari pariaaa
پدر و مادر من 8 اکتبر در ابوظبی مصاحبه داشتند.وقتی از مصاحبه آمدن بیرون فقط یک برگه دستشون بود که یک شماره روش بصورت دستی نوشته شده بود و توضیحات هم پرینت شده بود که در سایت چک نمایید.خود افیسر هم گفته بود که تا یکی دو ماه دیگه چک کنید.من وقتی شماره را وارد می کنم فقط اسم پدرم می آید در صورتیکه مادرم نفر اصلی بوده است و نمونه زیر را می آورد
dear xxxxxxxxxxxx
Your application for a U.S. immigrant visa is undergoing routine administrative processing. This processing can require from two weeks to several months. As soon as this processing is completed, the Embassy will post a message to this website with further instructions. Please continue to check this website on a regular basis for updates. There is no need for you to write, email, call or fax the Embassy with inqueries on the case, as that will not speed processing.
می خواهم بدانم مشکلی ندارد واینکه باید صبر کنیم ؟و اینکه نام مادرم نیست موردی ندارد؟

نگران نباشید دوست عزیز. شرایط ما هم مشابه شماست. با اینکه همسرم نفر اصلی هستند اما نام بنده رو در سایت میاره. علتش هم تصور می کنم بخاطر این باشه که من عامل اصلی کلیرنس هستم. موفق باشید.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
(2013-11-17 ساعت 12:40)ghafari88 نوشته:  
dear xxxxxxxxxxxx

نگران نباشید دوست عزیز. شرایط ما هم مشابه شماست. با اینکه همسرم نفر اصلی هستند اما نام بنده رو در سایت میاره. علتش هم تصور می کنم بخاطر این باشه که من عامل اصلی کلیرنس هستم. موفق باشید.

برای ما هم همینطور هست و فکر می کنم دلیلش اینه که همسرم کیلیر خورده
2014AS1XXX / 28 Oct, Abu Dhabi / Clear after 210 Days / Dallas
اینم انرژی های مثبت امروز .... باشد که فردا که سفارتا تعطیل نیستن رستگار شویم! Tongue
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
سلام

دوستایی که اسمشون رو چک کردن میشه بگن تو کدوم سایت بوده ما هم چک کنیم؟

من هفته پیش تو ایروان مصاحبه داشتم و گفتن پروسه اداری باید طی بشه
تشکر کنندگان: soli asali ، 2014winner
(2013-11-17 ساعت 13:49)comp نوشته:  سلام

http://armenia.usembassy.gov/casenumber.html
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
یکی دو روزه دارم تاپیک کلیرنس پارسال رو می خونم. 97 صفحه رو خوندم تا الان! Tongue
یه نکته جالب دیدم الان. سایت CEAC عملاً از 5 ژانویه تازه کیس های لاتاری رو می شناخته و پروسه رو نشون می داده. امیدوارم امسال انقدر طول نکشه. بالاخره این سایت امکان خوبی برای پیگیری هست و اینکه ببینیم چه آپ دیت هایی روی کیسمون انجام شده. اگر بخواد مثل پارسال باشه، یعنی یک ماه و نیم دیگه ! Sad
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
ايشالا همينجوري كه اول ليست بچه هاي آنكارايي منتظرسرا هستين، چراغ اولين كلير شده رو هم روشن كني و به ترتيب هممون كلير شيم Wink
[/quote]
ایشالا همگی با هم هورا بکشیم ودوباره بریم آنکارا++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
طبق جدولی که من از مهاجر سرا در آوردم بیشترین تعداد بین 50تا 60 روز کلیر شدند که 22 نفر بودن ! بعدش 13 نفر بین 70 تا 80 روزبه همین ترتیب 13 نفر هم 90 تا 100 روز.
خب این یعنی اینکه ما باید جمعه شب این هفته منتظر خبرای خوش از واشنگتن باشیم
2014AS000007$$ ‫(٢ نفر) ---> دیدن قبولی: 2 مي 2013 ---> ارسال فرم‌ها:14 مي با ایمیل ---> دريافت تاييديه 17 مي ---> دريافت نامه دوم: 21 آگوست --->مصاﺣﺒﮧ: هفته اول اكتبر
آپدیت ها 16، 17 و 18 April و 20 MAY فقط برنده 21 می هر دونفر کلیر 21 MAY

دریافت شیرین ویزا 19 JUNRolleyesTongue

مرسی از پاسختون

خوب اینجا که اسم ننوشته . تو صفحه قبلی گفتن مثلا اسم من هست اسم همسرم نیست! اینو از کجا میشه دید؟
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa
(2013-11-17 ساعت 15:28)comp نوشته:  

مرسی از پاسختون

خوب اینجا که اسم ننوشته . تو صفحه قبلی گفتن مثلا اسم من هست اسم همسرم نیست! اینو از کجا میشه دید؟

عزیز جان .... اون مربوط به ابوظبی هست که سایتش به حالتی هست که مثل آنکارا و ایروان نیست. آنکارا و ایروان کیس نامبر های کلیر شده رو علناً روی سایتشون اعلام می کنن. اما ابوظبی یه سایت داره که باید داخلش کیس نامبر رو بزنیم و دکمه مربوطه رو بزنیم تا بگه این کیس وضعیتش چی هست. کلیر شده یا نه. اینطوریاس خلاصه ...
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
یعنی فردا یه خبرایی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2014AS1XXX / 28 Oct, Abu Dhabi / Clear after 210 Days / Dallas
تشکر کنندگان: مهدی 2014 ، soli asali ، ghafari88 ، Tabassomshojaat ، behfaza ، maryam_a ، pari pariaaa
دوستان منتظر
نگران نباشید ، با این کار میخواهند ما همگی صبور بشیم تا در پروسه ی بعدی که شامل حال همه می شه (انشاالله) اونور صبر داشته باشیم واسه :
پیدا کردن کار
جا افتادن در کشور جدید
هدف گذاری بلند مدت
پیدا کردن محل زندگی خوب
دوری از اقوام
و ...
یه عالمه انرژی ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++برای همه دوستان منتظر
شماره كيس نامبر سه رقمي ، تعداد 2 نفر،‌محل مصاحبه :آنكارا ،تاريخ مصاحبه:نيمه اول اكتبر -کلیر بعد از 74 روز- تاریخ ورود به ا م ر ی ک ا : مارچ 2014 شهر محل سکونت سن خوزه
اینم سفرنامه
براي همه شما دوستان عزيز ٢٠١٤ آرزوي موفقيت دارم ، ميخواستم يك تجربه رو عرض كنم و اونم اينكه نگراني بخودتون راه ندين چون اين مراحل مهاجرت همه ميگذره و چشم باز ميكنين ميبينين عازم هستين پس لطفاً تا جايي كه ميشه از بقيه كارتون كم كنين و زبانتون رو تقويت كنين كه هيچ چيز مهمتر از اون نيست Tongue
كيس نامبر:**٥٢-مقصد:اگر ويزا رو دادن كاروليناي شمالي اگر هم ويزا رو ندادن كابل - تاريخ مصاحبه:W2 APآنكارا-٤نفر- نتيجه مصاحبه:برگ صورتي
اخذ ويزا: 3sep 2013 بعد از ١٣٩ روز انتظار ، ورود به آمريكا: 6sep 2013
(2013-11-14 ساعت 13:34)ghafari88 نوشته:  
(2013-11-14 ساعت 12:55)saami نوشته:  برای ما ایمیل فرم نه سوالی اومد

چند روز از مصاحبتون می گذره؟

حدود 10 روز بعد از مصاحبه فرم 9 سوالی رو ایمیل کردن
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان