کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-11-26 ساعت 20:02)ha290 نوشته:  این شماره چهار رقمی بعد از as که تو کلیرنسها اعلام شده منظور آخرین چهار رقم شماره کیس نامبره؟

بلهCool
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
تشکر کنندگان: soli asali ، hamidrezapir1
(2013-11-26 ساعت 20:02)ha290 نوشته:  این شماره چهار رقمی بعد از as که تو کلیرنسها اعلام شده منظور آخرین چهار رقم شماره کیس نامبره؟
بله در واقع شماره کیس بدون صفرهای قبلش هست
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، soli asali ، hamidrezapir1
(2013-11-26 ساعت 13:52)tabatabaie نوشته:  
(2013-11-26 ساعت 10:12)ghafari88 نوشته:  خوب خوب ...... همش دارم خبرای خوش می شنوم .... [عکس: 736419_earthhug.gif]

اینم انرژی های امروز .... باشد که تر و تمیز بشویم به همین زودی : Big Grin

+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +

از قدیم گفتند کار دسته جمعی زودتر به نتیجه میرسه لذا از این پس من در راستای انرژی شما انرژی + میذارم شاید که این هفته تعداد بیشتری را کلیر کنند
این انرژی ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
بچه هاى انكارا توى منتظرسرا هم انرژى بديد خيلى از بچه هاى ابوظبى و ايروانى ها عقبيما
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
تشکر کنندگان: soli asali ، ramaya ، pari pariaaa ، hamidrezapir1
(2013-11-26 ساعت 20:41)Vahid2014 نوشته:  
(2013-11-26 ساعت 13:52)tabatabaie نوشته:  
(2013-11-26 ساعت 10:12)ghafari88 نوشته:  خوب خوب ...... همش دارم خبرای خوش می شنوم .... [عکس: 736419_earthhug.gif]

اینم انرژی های امروز .... باشد که تر و تمیز بشویم به همین زودی : Big Grin

+ + + + + + + + + + + + + + + + + + ++ + + + + + + + + + + + + + + + + + +

از قدیم گفتند کار دسته جمعی زودتر به نتیجه میرسه لذا از این پس من در راستای انرژی شما انرژی + میذارم شاید که این هفته تعداد بیشتری را کلیر کنند
این انرژی +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
بچه هاى انكارا توى منتظرسرا هم انرژى بديد خيلى از بچه هاى ابوظبى و ايروانى ها عقبيما

به جای انرژی من توصیه میکنم بچه های آنکارا و ایروان که کلیرنس خوردن اطلاعات خودشون رو برای منتظرسرا ارسال کنند..من اسم نمیبرم چون اجباری نیست اینکار فقط از دوستان خواهش میکنیم که کمی همکاری بیشتری کنند..چون خیلی اینجا میچرخم میبینم امضاها و نوشته ها رو..وگرنه قصد فضولی ندارم ..والا
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
(2013-11-26 ساعت 09:27)hometown نوشته:  سلام دوستان
فکر کنم من اولین کسی باشم که از ارمنستان کلیر می شوم امیدوارم بقیه دوستان در سایت هم هر چه زودتر کلیر بشوند.
با تشکر

دوست عزیز بهتر نبود اسمتون توی منتظرسرا میبود تا الان مزین تر میشد لیستامون؟؟؟!!
رنگ سبزش بیشتر باشه آدم دلش شاد تر میشه Smile
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

دوستان اهل فن و كساني كه مزدوج هستند Cool و هر دو نفر كلير خوردن محبت ميكنن بگن آيا اسم هردو در سايت سفارت ابوظبي ديده ميشه يا يك نفر؟؟ اگر اسم يك نفر باشه يعني نفر ديگه مشكلي نداشته؟؟
خيلي ممنونم
تشکر کنندگان: ghafari88 ، pari pariaaa ، soli asali ، hamidrezapir1 ، reasonable
(2013-11-26 ساعت 21:58)maryam_a نوشته:  دوستان اهل فن و كساني كه مزدوج هستند Cool و هر دو نفر كلير خوردن محبت ميكنن بگن آيا اسم هردو در سايت سفارت ابوظبي ديده ميشه يا يك نفر؟؟ اگر اسم يك نفر باشه يعني نفر ديگه مشكلي نداشته؟؟
خيلي ممنونم

ببینید این چیزی نیست که بشه با قطعیت راجع بهش صحبت کرد. اکثر دوستانی که من دیدم از جمله خودمون، اسمی که سایت ابوظبی میاره اسم نفر دوم کیس هست. یعنی مثلا بنده همسرم برنده هستند اما اسم من رو میاره. نکته جالب تر اینه که عمدتاً دوستان ( بازم از جمله خودم ) تصورمون بر این هست که کلیرنس خوردن بخاطر ما ( یعنی نفر دوم کیس باشه ) .... در کل زیاد جای نگرانی نداره. اما چیزی که ثابت شده هست اینه که اسم دو نفر رو نمیاره و با وارد کردن کیس نامبر اسم یک نفر رو میاره. موفق باشید.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: maryam_a ، KIMIA2005 ، artam2 ، masuodrh ، pari pariaaa ، soli asali ، khder ، hamidrezapir1 ، peymanmohajer
(2013-11-26 ساعت 21:58)maryam_a نوشته:  دوستان اهل فن و كساني كه مزدوج هستند Cool و هر دو نفر كلير خوردن محبت ميكنن بگن آيا اسم هردو در سايت سفارت ابوظبي ديده ميشه يا يك نفر؟؟ اگر اسم يك نفر باشه يعني نفر ديگه مشكلي نداشته؟؟
خيلي ممنونم

دوست عزيز، در مورد كيس ما من برنده اصلي هستم و در سايت اسم من وجود دارد و با توجه به سوالاتي كه روز مصاحبه افيسر پرسيدند فكر مي كنم علت اصلي كليرنس من بودم در حاليكه شرايط من و همسرم از نظر شغلي تقريبا يكسان بود ولي در كل نمي توان با قاطعيت در مورد اين موضوع نظر داد.
کیس نامبر:***1 2014AS، تاریخ ارسال مدارک : ۱۶ می ،تاریخ مصاحبه: نوامبر، مکان مصاحبه: ابوظبی، وضعیت: كليرنس، آپديتها: ٢٧ و ٢٩ مي و ٢ جون، كلير: ٤ جون (بعد از ٢٠٢ روز انتظار)Smile
تشکر کنندگان: ghafari88 ، masuodrh ، maryam_a ، pari pariaaa ، soli asali ، farshadm999 ، khder ، hamidrezapir1
(2013-11-26 ساعت 22:22)artam2 نوشته:  
خيلي ممنونم

دوست عزيز، در مورد كيس ما من برنده اصلي هستم و در سايت اسم من وجود دارد و با توجه به سوالاتي كه روز مصاحبه افيسر پرسيدند فكر مي كنم علت اصلي كليرنس من بودم در حاليكه شرايط من و همسرم از نظر شغلي تقريبا يكسان بود ولي در كل نمي توان با قاطعيت در مورد اين موضوع نظر داد.

artam جان ... پس تصور شما هم این هست که با توجه به اینکه به نظرتون دلیل کلیرنس خوردن کیستون شما بودید؛ کلاً این سایت داره اسم فردی رو میاره که علت اصلی این امر بوده؟!
چون من هم برداشتم از این موضوع همین هست ( طبق صحبتی که با چند تا از دوستان دیگه که شرایط مشابه داشتند داشتم )
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: maryam_a ، pari pariaaa ، soli asali ، farshadm999 ، قصه گو ، khder ، Vahid2014 ، hamidrezapir1
[quote='maryam_a' pid='445339' dateline='1385486937']
دوستان اهل فن و كساني كه مزدوج هستند Cool و هر دو نفر كلير خوردن محبت ميكنن بگن آيا اسم هردو در سايت سفارت ابوظبي ديده ميشه يا يك نفر؟؟ اگر اسم يك نفر باشه يعني نفر ديگه مشكلي نداشته؟؟
خيلي ممنونم

[/quot
بًراى ما هم فقط اسم همسرم هست و اسم من نيست.ولى من هم نميدونم كه اين معنيش اينه كه فقط همسرم كليرنس خوردند يا نه؟
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
تشکر کنندگان: maryam_a ، farshadm999 ، pari pariaaa ، قصه گو ، hamidrezapir1 ، soli asali
(2013-11-26 ساعت 22:30)ghafari88 نوشته:  
خيلي ممنونم

artam جان ... پس تصور شما هم این هست که با توجه به اینکه به نظرتون دلیل کلیرنس خوردن کیستون شما بودید؛ کلاً این سایت داره اسم فردی رو میاره که علت اصلی این امر بوده؟!
چون من هم برداشتم از این موضوع همین هست ( طبق صحبتی که با چند تا از دوستان دیگه که شرایط مشابه داشتند داشتم )

بله دقيقا،به نظر من همانطور كه شما گفتيد اسم فردي كه علت اصلي كليرنس بوده در اين سايت مياد ولي به اين مفهوم نيست كه نفر ديگر احتياج به كليرنس ندارد.
کیس نامبر:***1 2014AS، تاریخ ارسال مدارک : ۱۶ می ،تاریخ مصاحبه: نوامبر، مکان مصاحبه: ابوظبی، وضعیت: كليرنس، آپديتها: ٢٧ و ٢٩ مي و ٢ جون، كلير: ٤ جون (بعد از ٢٠٢ روز انتظار)Smile
(2013-11-26 ساعت 23:24)aghaghia نوشته:  
(2013-11-26 ساعت 22:55)kiana11 نوشته:  سلام بچه هاي عزيز به كمك فكري تان احتياج دارم
من امروز مصاحبه داشتم عكس قفسه سينه را در سفارت ابوضبي جا كذاشتم و وقتي رفتم نبود ،ايا حالا كه مصاحبه تمام شده ديكر احتياج هست يا خير ؟ ايا اين عكس را جايي ديكري از من مي خواهند يا خير
بچه ها من در دبي كير كردم لطفا زود تر جواب بدهيد ممنونم

سلام دوست عزیز، معمولا میگن تو فرودگاه مقصد ازتون میخوان ولی من توی سفرنامه دوستان که خوندم هیچ کجا ازشون نخواسته بودن این عکس رو، البته منتظر جواب بقیه دوستان هم بشید، راستی از نتیجه مصاحبه برامون نمی گید؟

سلام خواهر گلم اقاقيا جان امروز خانمم ودوتا از بچه هام ويزاي يكضرب كرفتند ولي من چك خوردم به خاطر سربازي ، وخانمم به خاطر من ويزا نكرفت ، تا انشالله باهم بكيريم ،سفارت خيلي شلوغ بود بيشتر دختر هاي جوان كه سفارت انتخابي خودشان را عوض نكرده بودند به علت امنيت بالآي امارت به ابوضبي انتقال داده بودند فكر كنم يك شش يا هفت تاي بودند كه يكي دونفر مهاجرسرايي بودند حالا متوجه شدم كه اين ٣٥٠٠تا چجوري پر ميشود كه ادم خبردار نميشود بهرحال در خدمتم اقاقيا جان اين پست را زحمت بكش منتقل كن به قسمت كليرنس بچه هاي ٢٠١٤ ممنونتم
تشکر کنندگان: ffrfar ، rira1982 ، valencia ، aghaghia ، hamidrezapir1 ، peymanmohajer ، میما ، soli asali ، NEURON
جایی‌ هست که بشه فهمید از برنده های ایران چند نفر فرمهاشونو فرستادن ؟ یعنی‌ چند نفر کلا پیگیر برنده شدنشون شدن؟
خوشحالم.
تشکر کنندگان: hamidrezapir1 ، soli asali
Exclamation 
(2013-11-26 ساعت 23:21)artam2 نوشته:  
(2013-11-26 ساعت 22:30)ghafari88 نوشته:  
خيلي ممنونم

بله دقيقا،به نظر من همانطور كه شما گفتيد اسم فردي كه علت اصلي كليرنس بوده در اين سايت مياد ولي به اين مفهوم نيست كه نفر ديگر احتياج به كليرنس ندارد.

نمیشه به طور مطلق گفت . مثلا در خصوص کیس ما برنده اصلی همسرم هستند و در روز مصاحبه آفیسر اعلام کرد که ویزای ایشون و فرزند آمادست ولی به خاطر خدمت من نیازمند طی کردن پروسه اداری هستیم . در حال حاضر هم با وارد کردن کیس نامبر در سایت اسم همسرم (برنده اصلی) درج شده . من فکر می کنم خیلی مهم نیست که اسم کی تو سایت هست .
[font=Times New Roman]CN : 2014AS000003## / محل مصاحبه‌ : آنکارا ---> ابوظبی / کارنت : 13 Aug /مصاحبه : Oct /سفرنامه/ کلیر : بعد از ۱۸۵ روز 9 April / به امید فردایی بهتر برای همه Cool[/font]
تشکر کنندگان: masuodrh ، pari pariaaa ، nedaba ، artam2 ، ghafari88 ، hamidrezapir1 ، soli asali
(2013-11-27 ساعت 00:39)farshadm999 نوشته:  جایی‌ هست که بشه فهمید از برنده های ایران چند نفر فرمهاشونو فرستادن ؟ یعنی‌ چند نفر کلا پیگیر برنده شدنشون شدن؟

نه امکان نداره. ولی چیزی که مسلمه یه سری فقط برای تفریح و خوش گذرونی اومدن ثبت نام کردن و حق دیگران را پایمال کردنو هیچ وقت هم سراغ نتایج و مابقی کاراشون نرفتن
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، nedaba ، hamidrezapir1 ، امین 13 ، soli asali

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان