کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-11-27 ساعت 12:50)melina132 نوشته:  سلام دوستان

به اطلاع میرساند بعد از یک مصاحبه 10 دقیقه ای در سفارت ارمنستان ما هم به جمع کلیرنسیها پیوستیم :-)

ممنون

خوش آمدید . آرزو مي كنم قدمتون سبك باشه و به يمن قدم مباركتون ، منتظرسرا سریع خالی شه . حتي خالي از حضور خودتون !
2014AS1XXX / 28 Oct, Abu Dhabi / Clear after 210 Days / Dallas
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، javadi436 ، ghafari88 ، nasim ، مهدی 2014 ، hamidrezapir1 ، soli asali ، 2014winner
Smile 
بیایید بچه هااااااااا ... کجایییددددددد می خوام جیغ بزنم ........

هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

کلیر شدیییییییییییییییییییییییییییییییییمممممممممممممممممممممم Big Grin
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
(2013-11-27 ساعت 14:04)ghafari88 نوشته:  بیایید بچه هااااااااا ... کجایییددددددد می خوام جیغ بزنم ........

هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

کلیر شدیییییییییییییییییییییییییییییییییمممممممممممممممممممممم

تبریییییییییییییییییییییییییییک. دست راستت رو سر ما. چطور مطلع شدی؟
2014AS1XXX / 28 Oct, Abu Dhabi / Clear after 210 Days / Dallas
(2013-11-27 ساعت 14:04)ghafari88 نوشته:  بیایید بچه هااااااااا ... کجایییددددددد می خوام جیغ بزنم ........

اینم هوووووووورررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا برای شما Smile
موفق باشید
6xxx/ABD
تحقق بخشیدن به افسانه شخصی یگانه وظیفه آدمیان است، همه چیز تنها یک چیز است و هنگامی که آرزوی چیزی را داری سراسر کیهان همدست میشود تا بتوانی آن آرزو را تحقق بخشی.
نتونستیم هورا بکشیم نه برای خودمون و نه برای دوستانمون
تشکر کنندگان: ghafari88 ، farazz ، meisam14 ، hamidrezapir1 ، قصه گو ، soli asali ، pari pariaaa ، maryam_a ، 2014winner

به به تبریک فراوان ما رو پذیرا باشید....چه خبر خوبی...هورااااااااااااااااااا
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: rtt ، ghafari88 ، farazz ، meisam14 ، hamidrezapir1 ، قصه گو ، soli asali ، ffrfar ، pari pariaaa
(2013-11-27 ساعت 14:22)masuodrh نوشته:  

به به تبریک فراوان ما رو پذیرا باشید....چه خبر خوبی...هورااااااااااااااااااا

من واسه هرکى کلىر مى شد از گزىنه تبرىک استفاده مى کردم ولى راستشو بخواىن واسه شما از صمىم قلب خوشحال شدم.تبرىک فراوان و مرسى به خاطر همکارى عالى با مهاجرسرا و راهنماىى ما
CN:21## - ABUDHABI - INTERVIEW.NOV 18 - 2
APPLICANTS - FIRST UPDATE : NOV 19 SECOND : FEB 10
Third: May 27 Forth: May 29 ( the end of administrative processing) Fifth : June 3
تشکر کنندگان: ghafari88 ، poem ، farazz ، nasim ، hamidrezapir1 ، قصه گو ، masuodrh ، artam2 ، soli asali ، pari pariaaa ، nedaba
(2013-11-27 ساعت 14:14)سیمین راد نوشته:  

تبریییییییییییییییییییییییییییک. دست راستت رو سر ما. چطور مطلع شدی؟

عمو رفته آماده شه واسه مهاجرت Big Grin. جهت اطلاع دوستان پرهيجان كم صبر نامه ايشون توي همون سايت معروف سفارت الوظبي اومده ولي نميدونم ايشون شايد از راه ديگري مطلع شده باشن (مثل ايميل).
دالاس تکزاس 2014
داداش! سر به سر مهاجر نذار... مهاجر خستس...
مرسی عزیزان دلم ... نه .. ایمیلی نیومده و توی همون سایت ابوظبی چک کردم .... راستی اون متن ناراحت کننده ای که روی سایت برای بچه های 2013 بود رو هم برداشتن ....
راستی ....
من هستمااااا ... نمی رمااااا از این تاپیک .... فکر نکنید تنهاتون می ذارم .... انرژی مثبتا تاثیر داره .... مطمئن باشید ..... Smile
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تبریک فراوووووون به شما ، از صمیم قلب خوشحالم که خوشحالیBig Grin
کیس نامبر: 2014AS42XX___کارنت: 9 ژانویه ___نامه دوم : 17 ژانویه ___سفارت: انکارا ___تعداد نفرات: 2_____ مصاحبه: هفته اخر مارچ_____اپدیت Sad27،28 مارچ)
(10،24،28،29 اپریل)(15،20،24،28،29،30 می)_______ کلیر : (30 می ، فقط یک نفر)
تشکر کنندگان: ghafari88 ، meisam14 ، قصه گو ، soli asali ، pari pariaaa
(2013-11-27 ساعت 14:46)ghafari88 نوشته:  مرسی عزیزان دلم ... نه .. ایمیلی نیومده و توی همون سایت ابوظبی چک کردم .... راستی اون متن ناراحت کننده ای که روی سایت برای بچه های 2013 بود رو هم برداشتن ....
راستی ....
من هستمااااا ... نمی رمااااا از این تاپیک .... فکر نکنید تنهاتون می ذارم .... انرژی مثبتا تاثیر داره .... مطمئن باشید ..... Smile

کدوم متن ناراحت کننده.؟
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: soli asali
(2013-11-27 ساعت 15:05)masuodrh نوشته:  
(2013-11-27 ساعت 14:46)ghafari88 نوشته:  مرسی عزیزان دلم ... نه .. ایمیلی نیومده و توی همون سایت ابوظبی چک کردم .... راستی اون متن ناراحت کننده ای که روی سایت برای بچه های 2013 بود رو هم برداشتن ....
راستی ....

کدوم متن ناراحت کننده.؟

همون که آخرای سپتامبر نوشته بود که 2013 ایی ها نیایید که ویزا تموم شد و اینا ....
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: nasim ، hamidrezapir1 ، قصه گو ، masuodrh ، artam2 ، soli asali ، ffrfar ، pari pariaaa
(2013-11-27 ساعت 13:04)ghafari88 نوشته:  
(2013-11-27 ساعت 12:30)basi2014 نوشته:  دوستان عزیز سلام
من دیروز مصاحبه داشتم و بعد کلی حرف زدن و سوال و جواب کردن افسر، به من برگه صورتی داد و گفت 1 تا 3 ماه دیگه سایت رو چک کنید وقتی شمارتون را دیدید، چون تمکن مالیتون کافی نبوده (قابل توجه که 100 میلیون پول تو حسابم بود) با مدارک زیر تشریف بیارید. حالا مدارکی که ازم خاسته: اون دوستتون که تو آمریکاست باید ضامنتون بشه و فرم 134 به همراه مالیات و گرین کارت یا پاس آمریکاییش واسه ما یا شما بفرسته که روز مصاحبه با خودتون بیارید. من هم چون نخاستم باهاش بحث کنم از ترس اینکه مبادا واسه بعدم بد بشه گفتم اوکی.
حالا جریان از این قراره که دوست من اونجا دانشجوئه و گرین کارتش کجا بوده؟!!
از دوستان اگه کسی همچین چیزی واسش تاحالا پیش اومده یا اگه میتونه کمکی کنه که من چی کار کنم لطفا راهنمایی کنه...
ممنون
لازم به ذکره که من کیسم فقط یک نفر هست و اونم خودم و خودم و وقتی افسر ازم پرسید میخای واسه phd ادامه تحصیل بدی گفتم نه

سلام
تا شرح مصاحبتون رو ندونیم نمیشه به قطعیت نظر خاصی داد. چون صد میلیون رقم خوبی برای یک نفر هست و ممکنه آفیسر شک کرده باشه که مثلا این پول برای خودتون نیست یا اینکه احساس کرده شما می خواید برید برای ادامه تحصیل و با این حساب گفته پولتون کمه ( هر چقدر هم که شما گفته باشید نمی خوام ادامه تحصیل بدم ) .. اما در کل بهتون کلیرنس زده و باید صبر کنید تا کلیر بشید. در مورد دوستتون هم به نظر من ( نظر شخصیم رو عرض می کنم و باز بیشتر تحقیق کنید ) یه ایمیل به سفارت بدید و بگید کنسول از من خواسته مدارک دوستم رو بیارم به عنوان اسپانسر در شرایطی که ایشون گرین کارت نداره و من هم کس دیگه ای رو ندارم اونجا و اینکه آیا می تونم مثلا پول بیشتری به عنوان تمکن مالی خودم ارائه بدم یا نه و خلاصه از خودشون راهکار بگیرید.
راستش بانک که خدا لعنتش کنه واسه من گردش حساب زده بود که ناجور بوده ولی من خودمو آماده کرده بودم که جواب افسر را چه جوری بدم.ولی هیچی ازم نپرسید منم از ترس اینکه اوضاع بدتر نشه هیچی نگفتم و اومدم..
2014AS3xxمجرد،فوق لیسانس.مصاحبه:23نوامبر آنکارا،آپدیت:12بار،فرم10سوالی،CV،ویزا:9مارس
مدارک موردنیاز جهت ارسال به سفارت آنکارا
ســــــــــــــفرنامه
]هر سوالى داشتيد پيام خصوصى بدىد در خدمتم
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، nasim ، hamidrezapir1 ، soli asali ، pari pariaaa
(2013-11-27 ساعت 15:13)basi2014 نوشته:  راستش بانک که خدا لعنتش کنه واسه من گردش حساب زده بود که ناجور بوده ولی من خودمو آماده کرده بودم که جواب افسر را چه جوری بدم.ولی هیچی ازم نپرسید منم از ترس اینکه اوضاع بدتر نشه هیچی نگفتم و اومدم..

در هر صورت دیگه مسئله ای هست که گذشته ... بهتره که به فکر از الان به بعدش باشید دوست خوبم ....
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa
عمو احسان, اىن فرم 9 سوالى واسه شما چند روز بعد اومد؟ محتوىاتش چىه؟ و اىنکه در تسرىع کلىرنستون نقش داشته؟راستى اسم شما تو ساىت بود ىا همسرتون؟ اخه من هر کسى رو دوستان گفتن کلىر شده و تو ساىت دىدم خطاب به خانوما بود بىشتر
چه همه سوال شد,,,,,,!!!!
CN:21## - ABUDHABI - INTERVIEW.NOV 18 - 2
APPLICANTS - FIRST UPDATE : NOV 19 SECOND : FEB 10
Third: May 27 Forth: May 29 ( the end of administrative processing) Fifth : June 3
تشکر کنندگان: ghafari88 ، hamidrezapir1 ، soli asali ، pari pariaaa
(2013-11-27 ساعت 15:25)sargol2001@yahoo.com نوشته:  عمو احسان, اىن فرم 9 سوالى واسه شما چند روز بعد اومد؟ محتوىاتش چىه؟ و اىنکه در تسرىع کلىرنستون نقش داشته؟راستى اسم شما تو ساىت بود ىا همسرتون؟ اخه من هر کسى رو دوستان گفتن کلىر شده و تو ساىت دىدم خطاب به خانوما بود بىشتر
چه همه سوال شد,,,,,,!!!!

فرم 9 سوالی ؟ .. من گفتم فرم 9 سوالی اومده بوده برای ما؟!!!!
نه سرگل جان. برای ما سوال نفرستادن و سوال شامل حال ما نشد ظاهراً.
اسم من هم بود توی سایت ابوظبی ( عین یه مممممرررددددددد Big Grin )
البته برنده همسر عزیزم بود .... اما اسم من توی سایت بود. طبیعی هم بود. چون تصورم بر این هست که دلیل کلیرنس خوردن من بودم.
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان