کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
Exclamation 
(2013-11-27 ساعت 16:33)basi2014 نوشته:  
(2013-11-27 ساعت 16:31)alimomen نوشته:  
(2013-11-27 ساعت 15:13)basi2014 نوشته:  راستش بانک که خدا لعنتش کنه واسه من گردش حساب زده بود که ناجور بوده ولی من خودمو آماده کرده بودم که جواب افسر را چه جوری بدم.ولی هیچی ازم نپرسید منم از ترس اینکه اوضاع بدتر نشه هیچی نگفتم و اومدم..

میشه لطفا بگید چه بانکی بود؟

صادرات لعنت بهش گند زد به زندگی من..
دوست عزیز اول از همه فراموش نکن تا همین جا که رسیدی کلی از مردم آرزوی رسیدن بهش رو دارند.
ضمنا همه چیز راه داره و بی خود نگران نباش. به نظر من شما یک حساب افتتاح کن مثلا پارسیان که من خودم ازش تمکن گرفتم و فقط موجودی رو درش لحاظ کرد . بعد حسابت رو پر کن به میزان بیشتر از قبل اون موقع یک گواهی تمکن جدید بگیر و با یک ایمیل کاملا محترمانه به سفارت اعلام کن که من بلحاظ مالی مشکلی ندارم و مدارک مثبته رو هم ارسال کن و سوال کن که آیا علیرغم این تمکن مالی باز هم نیاز به معرفی اسپانسر هست یا خیر. مطمئن باش مشکلی نیست . اگر هم نپذیرفتن باز هم راه های دیگه ای هست فقط منوط میشه به اینکه شما انرژی مثبت خودتو از دست ندی. اینجا هر کس هر کمکی بتونه به شما می کنه .
[font=Times New Roman]CN : 2014AS000003## / محل مصاحبه‌ : آنکارا ---> ابوظبی / کارنت : 13 Aug /مصاحبه : Oct /سفرنامه/ کلیر : بعد از ۱۸۵ روز 9 April / به امید فردایی بهتر برای همه Cool[/font]
(2013-11-27 ساعت 16:51)mrpahlevani نوشته:  
(2013-11-27 ساعت 16:33)basi2014 نوشته:  
(2013-11-27 ساعت 16:31)alimomen نوشته:  
(2013-11-27 ساعت 15:13)basi2014 نوشته:  راستش بانک که خدا لعنتش کنه واسه من گردش حساب زده بود که ناجور بوده ولی من خودمو آماده کرده بودم که جواب افسر را چه جوری بدم.ولی هیچی ازم نپرسید منم از ترس اینکه اوضاع بدتر نشه هیچی نگفتم و اومدم..

میشه لطفا بگید چه بانکی بود؟

صادرات لعنت بهش گند زد به زندگی من..
دوست عزیز اول از همه فراموش نکن تا همین جا که رسیدی کلی از مردم آرزوی رسیدن بهش رو دارند.
ضمنا همه چیز راه داره و بی خود نگران نباش. به نظر من شما یک حساب افتتاح کن مثلا پارسیان که من خودم ازش تمکن گرفتم و فقط موجودی رو درش لحاظ کرد . بعد حسابت رو پر کن به میزان بیشتر از قبل اون موقع یک گواهی تمکن جدید بگیر و با یک ایمیل کاملا محترمانه به سفارت اعلام کن که من بلحاظ مالی مشکلی ندارم و مدارک مثبته رو هم ارسال کن و سوال کن که آیا علیرغم این تمکن مالی باز هم نیاز به معرفی اسپانسر هست یا خیر. مطمئن باش مشکلی نیست . اگر هم نپذیرفتن باز هم راه های دیگه ای هست فقط منوط میشه به اینکه شما انرژی مثبت خودتو از دست ندی. اینجا هر کس هر کمکی بتونه به شما می کنه .

دوست گرامی دیگه گذشته و خودتو ناراحت نکن من سفرنامتو خوندم به نظرم یکم حول شدی و سوالاتو با تمرکز جواب ندادی حالا هم مهم نیست به نظرم به سفارت تماس بگیر و بگو دوستم تحت هیچ عنوان قبول نمیکنه اسپانسر من بشه و مثلا از مسولیتهای احتمالیش میترسه(اگر که تو مصاحبه گفتی که دوستت اونجا سیتیزن هست و یا گرین کارت داره) اگر هم که نگفتی این موضوع رو راستشو بگو که اون دانشجو هست و نمیتونه اسپانسر بشه و من هم دیگه قصد ندارم برم پیشش و تمکن مالیمو افزایش میدم و بعد هم از بانک خصوصی نامه بگیر بفرست ایشالا حل میشه
دوستان اگر شما هم واسه این دوستمون راه حلی به نظرتون میرسه دریغ نکنید لطفا چون میدونم حالشو
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان: mrpahlevani ، soli asali ، pari pariaaa ، kage.omid ، hamidrezapir1 ، امین 13
(2013-11-27 ساعت 14:04)ghafari88 نوشته:  بیایید بچه هااااااااا ... کجایییددددددد می خوام جیغ بزنم ........

هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

کلیر شدیییییییییییییییییییییییییییییییییمممممممممممممممممممممم Big Grin

واي واي چه خبر خوبي، تبريك ،هورااااااااااااااااااااااااااااااااااا
مي دونستم شما از اولين كليريها هستي
کیس نامبر:***1 2014AS، تاریخ ارسال مدارک : ۱۶ می ،تاریخ مصاحبه: نوامبر، مکان مصاحبه: ابوظبی، وضعیت: كليرنس، آپديتها: ٢٧ و ٢٩ مي و ٢ جون، كلير: ٤ جون (بعد از ٢٠٢ روز انتظار)Smile
تشکر کنندگان: hamidrezapir1 ، javadi436 ، soli asali ، ffrfar ، maryam_a ، pari pariaaa ، kage.omid ، ghafari88 ، ojee ، alitab
عمو احسان عزیز و دلسوز تبریکات صمیمانه و از ته قلب من و خانواده ام را پذیرا باشید.تصمیمتان برای گرفتن ویزا چیست؟ خودتان میروید یا برای واسطه ها پست می کنید؟ راستی میشود بلیط رفت و برگشت یک روزه گرفت ، مثلا" صبح رفت و شب برگشت؟
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: میما ، soli asali ، pari pariaaa ، kage.omid ، ghafari88 ، Vahid2014 ، alitab
(2013-11-27 ساعت 14:04)ghafari88 نوشته:  بیایید بچه هااااااااا ... کجایییددددددد می خوام جیغ بزنم ........

هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

تبریک عرض می کنم و امید وارم موفق باشید دوست خوب
تشکر کنندگان: hamidrezapir1 ، soli asali ، ffrfar ، pari pariaaa ، kage.omid ، ghafari88 ، ojee ، alitab
صمیمانه ترین تبریکات خدمت دوستان کلیر شده.\o/ \o/ \o/ \o/ \o/ \o/ \o/ \o/ \o/
هر دفعه که اینجا سر میزنم کلی انرژی میگیرم . ایشالا هممون کلیر بشیم بلند هوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووورا
کیس:سه رقمی/سفارت:ایروان/افراد کیس:2/تاريخ رويت قبولي:1می/ مصاحبه:هفته اول نوامبر/کلیرنس بعد از 233روز/مقصد NY
به امید فردایی زیبا Smile
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$
(2013-11-27 ساعت 17:34)قصه گو نوشته:  عمو احسان عزیز و دلسوز تبریکات صمیمانه و از ته قلب من و خانواده ام را پذیرا باشید.تصمیمتان برای گرفتن ویزا چیست؟ خودتان میروید یا برای واسطه ها پست می کنید؟ راستی میشود بلیط رفت و برگشت یک روزه گرفت ، مثلا" صبح رفت و شب برگشت؟
عمو احسان تبریک میگم.
پروسه گرفتن ویزا برای کسانی که کلیر شدن تا جایی که من اطلاع دارم 5 روز کاری طول می کشه. یک شنبه ها و سه شنبه ها سفارت پاسپورت رو تحویل میگیره و 5 روز کاری بعدش تحویل میده بهتره برنامه ریزی سفرتون رو طوری انجام بدین که در یکی از روزهای یک شنبه و یا سه شنبه پاستون رو به سفارت برسونین
CN:2014AS19XX/1Person/Interview:Abu Dhabi-24 Nov[/Currnet Status:Ready/Updates: 27 Nov 2013;16 Jan, 10 Feb, 28 Nov, 29 Nov 2014
تشکر کنندگان: artam2 ، kage.omid ، hamidrezapir1 ، soli asali ، pari pariaaa ، mehdir ، ghafari88 ، alitab ، reasonable
(2013-11-27 ساعت 02:57)kamix نوشته:  
(2013-11-26 ساعت 21:11)soli asali نوشته:  
(2013-11-26 ساعت 09:27)hometown نوشته:  سلام دوستان
فکر کنم من اولین کسی باشم که از ارمنستان کلیر می شوم امیدوارم بقیه دوستان در سایت هم هر چه زودتر کلیر بشوند.
با تشکر

دوست عزیز بهتر نبود اسمتون توی منتظرسرا میبود تا الان مزین تر میشد لیستامون؟؟؟!!
رنگ سبزش بیشتر باشه آدم دلش شاد تر میشه Smile

دوست عزيز با تشكر از زحمتهاي شما برا راه اندازي جدول بسيار مفيد منتظرسرا از شما خواهش ميكنم كه خودتون كساني كه داخل اين تاپيك اعلام ميكنن كه كلير شدن را وارد جدول كنيد فكر نميكنم اعتراضي داشته باشن چون خيلي از دوستان يا تازه واردن يا پست هاي قبلو نميخونن البته جسارت نباشه اينقدر پستاي اين تاپيك زياد شده كه خوندن قبليا سخت و زمانبره كاش دوستان از گذاشتن پست هاي غير مرتبط با اين تاپيك خودداري ميكردن وفقط در رابطه با اطلاعات كليرنسشون حرف ميزدن سوالات ديگه در رابطه با حواشي كليرنس در تاپيك سوالات غيرمرتبط مطرح ميشد
دوست عزیز من اطلاعاتی از کیسشون میخوام و باید توی این برنامه قرار بدم رو ندارم و اکثر دوستان توی امضاشون چیزایی رو که من نیاز دارم نمینویسن !!
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

تشکر کنندگان: ffrfar ، hamidrezapir1 ، artam2 ، pari pariaaa ، mehdir ، kage.omid ، amohammadiazar ، aghaghia ، امین 13 ، kamix ، Vahid2014
دوستان توجه داشته باشید که معمولا طولانی شدن زمان مصاحبه به گرفتن ویزای 1ضرب منجر شده. ( یکی از دوستان قدیمی نوشته بودن و من خوندم ) و اکثر دوستانی که این اتفاق براشون افتاده و زمان مصاحبه طولانی و سوال های زیادی ازشون شده یک ضرب گرفتن ( با توجه به سفرنامهاشون )
حالا اگه زمان مصاحبه شما طولانی شد و باز کلرنس دریافت کردید ... نشونه این هست که نتونستید آفیسر محترم رو قانع کنید!!
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

تشکر کنندگان: meisam14 ، pari pariaaa ، kage.omid ، mehdir ، amohammadiazar ، Vahid2014
(2013-11-27 ساعت 17:36)javadi436 نوشته:  

تبریک عرض می کنم و امید وارم موفق باشید دوست خوب

sea : مصاحبه 22 اکتبر در ابوظبی تعداد کیس : 3 نفر

مبارکه دوست عزیز میدونم الان چه حس خوبی داری چون ما هم امروز کلیر شدیم. خدایا شکرت از خداوند میخواهم بقیه دوستان هم هرچه زودتر کلیر بشن. هورررررررررررررررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااا
[/color] [/b][b

هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
عمو احسان عزیز همیشه مثبت اندیشی شما برام قابل ستایش بوده و هست امیدوارم همیشه موفق، سربلند باشی و ما هم بتونیم این اخلاق خوب رو از شما و بقیه که مثل شما هستند یاد بگیریم
F2A -
Priority Date: October 2016
رسید مدارک نوامبر
منتظر تایید USCIS
سلام بچه ها ما هم امروز ابوظبي مصاحبه داشيم و به جمع شما پيرستيم آفيسر گفت بين يك يا دو ماه ديگه سايتو چك كنيد مصاحبهراحت تر از اوني بود كه فكرشو مي كرديم يعني عالي بود اميدوارم همه هر چه سريعتر كلير شيم
CN : 2014AS0000021## / محل مصاحبه‌ : آنکارا ---> ابوظبی / کارنت : 13Sep/مصاحبه : هفته آخر Nov Smile وضعيت: كليير بعد از ١٨٨ روز ---ورود به امريكا٦ سپتامبر، سنديگو . دريافت سوشيال ١٣ سپتامبر،دريافت گرين كارت ٢٧ روز بعد از ورود

هووووووووووووورررررررااااااااااااا.بهترين خبر امروزم اين بودCool
خيلي شيك و مجلسي تبريك ميگم عمو احسان،دست راستتون رو سر ماBig Grin
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى

تبررررررررررررررررريك ميگم.... خيليييييييييي خوشحال شدم... Big Grin
با يك دنيااااااااااااا آرزوووووي خوب براي شما و همسر محترمتون....
تبريك به همه دوستان گل كلير شده
اين ايروان اينگاري جام كرده ،‌ فقط 1 نفر؟
بچه ها يه دستي بزارين بهش هلش بديم
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان: maryam_a ، soli asali ، hamidrezapir1 ، امین 13 ، pari pariaaa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان