کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
دوستان ... يك موردي رو الان ديدم و نگران شدم... در سايت ابوظبي فاميلي من يك حرف كم داره!!!! ولي ما تو فرمها فاميلي رو درست نوشتيم!!!!!
تشکر کنندگان: soli asali ، hamidrezapir1 ، میما ، pari pariaaa
ببخشید که زیاد نمی تونم تایپ کنم چون با موبایل هستم
از تک تک دوستان گلم که واقعا مثل خواهر و برادرای خودم هستید تشکر می کنم. نمی خوام اسم ببرم چون حق رو ضایع می کنم اون وقت.
مطمءنم که کلی خبر خوب می شنویم به زودی.البته سفارت ابوظبی از فرد تا دوم دسامبر عملا تعطیل هست.ببینیم خدا چی بخواد برامون.
انرژی مثبت رو فراموش نکنید.
باز می رسم خدمتتون.
فعلا.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
(2013-11-27 ساعت 19:38)maryam_a نوشته:  دوستان ... يك موردي رو الان ديدم و نگران شدم... در سايت ابوظبي فاميلي من يك حرف كم داره!!!! ولي ما تو فرمها فاميلي رو درست نوشتيم!!!!!

این پست رو بخونید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
(2013-11-27 ساعت 14:04)ghafari88 نوشته:  بیایید بچه هااااااااا ... کجایییددددددد می خوام جیغ بزنم ........

هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

کلیر شدیییییییییییییییییییییییییییییییییمممممممممممممممممممممم Big Grin
مــــــــــــبـــــــــــــــارک باشـــــــــــــــــه
CN : 2014AS29xx
کارنت : 9 Nov
نامه دوم: 21 Nov
مصاحبه: 30 Jan
دریافت ویزا: 31 Jan

[font=Arial]صدای خنده ی خدا را میشنوی ؟؟؟
به انچه محال می پنداری میخندد...
پس آرزو کن ...
[/font]

عمو احسان عزیز خیلی برات خوشحالم دیدی فکر میکردی من کلیر شدم ولی خودت زودتر کلیر شدی !
آفیسر به شما گفت چقدر صبر کنید ؟
2014AS000007$$ ‫(٢ نفر) ---> دیدن قبولی: 2 مي 2013 ---> ارسال فرم‌ها:14 مي با ایمیل ---> دريافت تاييديه 17 مي ---> دريافت نامه دوم: 21 آگوست --->مصاﺣﺒﮧ: هفته اول اكتبر
آپدیت ها 16، 17 و 18 April و 20 MAY فقط برنده 21 می هر دونفر کلیر 21 MAY

دریافت شیرین ویزا 19 JUNRolleyesTongue
سلام به همه دوستان، کیس نامبر من رو توی این سایت https://ceac.state.gov می زنه که invalid case number در صورتی که سایت خود سفارت ابوظبی کیسم رو میشناسه به نظرتون این روال مشکل داره یا همه کیس های ابوظبی همینجوری هستن؟ ضمنا من 4 روز پیش مصاحبه شدم
CN:2014AS19XX/1Person/Interview:Abu Dhabi-24 Nov[/Currnet Status:Ready/Updates: 27 Nov 2013;16 Jan, 10 Feb, 28 Nov, 29 Nov 2014
(2013-11-27 ساعت 21:45)میما نوشته:  سلام به همه دوستان، کیس نامبر من رو توی این سایت https://ceac.state.gov می زنه که invalid case number در صورتی که سایت خود سفارت ابوظبی کیسم رو میشناسه به نظرتون این روال مشکل داره یا همه کیس های ابوظبی همینجوری هستن؟ ضمنا من 4 روز پیش مصاحبه شدم

دوست عزیز سایت سیس فعلا هیچ کیسی رو نمیشناسه
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa ، maryam_a ، ojee ، khder ، زری وحدتی ، Vahid2014 ، hamidrezapir1 ، محبت
Smile 
(2013-11-26 ساعت 01:16)masuodrh نوشته:  
(2013-11-26 ساعت 01:11)shirin_n نوشته:  دوستان برگه چه رنگی ویزا یکضربه ؟ و اینکه ریز نمرات رو ترجمه کنیم ؟
ما ترجمه کردیم بردیم ولی اصلا لازم نبوده باز هم میل خودتونه
ابوظبی یکضربش صورتیه

مرسی ما انکارا هستیم یعنی فعلا تا وقتی که این ماه کارنت بشیم ایشالا Smile
کیس نامبر :2014as3xxx
مصاحبه : انکارا ٢٤ feb
2نفر
ویزا :
مقصد : فعلا نميدونم
اپديت : ٥/٦/١٧/١٨/١٩/٢٠ مارچ و با ايميل ٢٨ مي و اخرين اپديت ١٢ جون و ١٤ جولاي البته نميدونم به خاطر ايميل بوده يا نه چون جوابي ندادن و 23 جولای ٧ اگوست نفر اصلي ٢٢ اگوست بازم اصلي هر دو شب از امريكا و 27 اگوست هر2
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، میما ، ojee ، amohammadiazar ، soli asali ، Vahid2014 ، محبت ، ebi1988
(2013-11-27 ساعت 21:45)2014winner نوشته:  عمو احسان عزیز خیلی برات خوشحالم دیدی فکر میکردی من کلیر شدم ولی خودت زودتر کلیر شدی !
آره والا .. می بینییییین؟!!! Big Grin
گفت از هفته دیگه هر هفته چک کنید.دقیقا هم شد سه هفته.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
(2013-11-27 ساعت 23:57)ghafari88 نوشته:  
(2013-11-27 ساعت 21:45)2014winner نوشته:  عمو احسان عزیز خیلی برات خوشحالم دیدی فکر میکردی من کلیر شدم ولی خودت زودتر کلیر شدی !
آره والا .. می بینییییین؟!!! Big Grin
گفت از هفته دیگه هر هفته چک کنید.دقیقا هم شد سه هفته.
تبریک میگم و براتون
هووووووووووورررررررررررااااااااااا
میکشم.
Survivor of Lottary ۲۰۱۴ - Category = F2A
enterence date to the USA= 4 November2014
I-130 & I-797 & 420$ & PD = 22/10/2014
Approved = 8/4/2015
Case Number & Invoice ID by phone ( Abu Dahbi) = 5/7/2015
27/8/2015 = DS261+120$
= DS260 & 325$
= Send document
= Complete
(2013-11-27 ساعت 21:45)میما نوشته:  سلام به همه دوستان، کیس نامبر من رو توی این سایت https://ceac.state.gov می زنه که invalid case number در صورتی که سایت خود سفارت ابوظبی کیسم رو میشناسه به نظرتون این روال مشکل داره یا همه کیس های ابوظبی همینجوری هستن؟ ضمنا من 4 روز پیش مصاحبه شدم

باز خوشحال باشید که سایت ابوظبی کیستونا میشناسه ما که 10 روزه مصاحبه رفتیم نه سایت ابوظبی کیسمونا میشناسه نه سایت ceac واقعا دارم نگران میشم
شماره کیس 2014AS00002xxx /ابوظبی / نوامبر/کلیر 29 می
Cool
( بعد از 190 روز )
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، hamidrezapir1 ، میما ، soli asali
(2013-11-27 ساعت 14:04)ghafari88 نوشته:  بیایید بچه هااااااااا ... کجایییددددددد می خوام جیغ بزنم ........

هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

کلیر شدیییییییییییییییییییییییییییییییییمممممممممممممممممممممم Big Grin

مباركه موفق باشيد منبع انرژى هوراااااااااااااااااااااااااااااااا
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
تشکر کنندگان: ghafari88 ، pari pariaaa ، m_yek ، soli asali ، قصه گو ، nasim ، sorooosh ، ebi1988
(2013-11-27 ساعت 00:12)kiana11 نوشته:  
(2013-11-26 ساعت 23:24)aghaghia نوشته:  
(2013-11-26 ساعت 22:55)kiana11 نوشته:  سلام بچه هاي عزيز به كمك فكري تان احتياج دارم
من امروز مصاحبه داشتم عكس قفسه سينه را در سفارت ابوضبي جا كذاشتم و وقتي رفتم نبود ،ايا حالا كه مصاحبه تمام شده ديكر احتياج هست يا خير ؟ ايا اين عكس را جايي ديكري از من مي خواهند يا خير
بچه ها من در دبي كير كردم لطفا زود تر جواب بدهيد ممنونم

سلام دوست عزیز، معمولا میگن تو فرودگاه مقصد ازتون میخوان ولی من توی سفرنامه دوستان که خوندم هیچ کجا ازشون نخواسته بودن این عکس رو، البته منتظر جواب بقیه دوستان هم بشید، راستی از نتیجه مصاحبه برامون نمی گید؟

سلام خواهر گلم اقاقيا جان امروز خانمم ودوتا از بچه هام ويزاي يكضرب كرفتند ولي من چك خوردم به خاطر سربازي ، وخانمم به خاطر من ويزا نكرفت ، تا انشالله باهم بكيريم ،سفارت خيلي شلوغ بود بيشتر دختر هاي جوان كه سفارت انتخابي خودشان را عوض نكرده بودند به علت امنيت بالآي امارت به ابوضبي انتقال داده بودند فكر كنم يك شش يا هفت تاي بودند كه يكي دونفر مهاجرسرايي بودند حالا متوجه شدم كه اين ٣٥٠٠تا چجوري پر ميشود كه ادم خبردار نميشود بهرحال در خدمتم اقاقيا جان اين پست را زحمت بكش منتقل كن به قسمت كليرنس بچه هاي ٢٠١٤ ممنونتم
quote]دوست عزیز ضمن تبریک به شما به جهت گرفتن ویزای یکضرب همسر و فرزندانتان....احساس وظیفه کردم مسلئه ای را به شما یادآوری کنم....سرور گرامی با توجه به اتفاقی که برای بعضی از دوستان عزیز من در 2013 پیش آمد این اشتباه بزرگی بوده که همسر و فرزندانتان شما ویزاهاشون را نگرفتند و به نظر من حتما و هرچه سریعتر جهت گرفتن ویزا اقدام کنند و منتظر به نتیجه رسیدن پرونده شما نباشند...چه بسا شاید روزی خدایی نکرده از این غفلت خود شدیدا احساس پشیمانی کنید که البته دیگر سودی نخواهد داشت..بنابراین این حقیر مجددا به شما و همه دوستان عزیزی که ویزاشون آماده است تاکید میکنم که حتما حتما و بدون هیچگون اتلاف وقت جهت گرفتن ویزا اقدام کنید و منتظر هیچکس نباشید
2013AS2### - تعداد 4 نفر- مصاحبه 2w Dec -ایروان - زمان کلیر شدن 2 جولای 2013 مدت انتظار جهت کلیر شدن 204 روز
تشکر کنندگان: maryam_a ، pari pariaaa ، گل نهال ، KIMIA2005 ، mehdir ، m_yek ، kiana11 ، soli asali ، ebi1988 ، الدورادو ، NEURON
لطفا اعضای با سابقه جواب بدن ....
آپ دیت شدن سایت سفارتها مثل ایروان و غیره برای اعلام کلیر شذه ها حساب کتابی داره؟ هفته ای یکباره؟ زمان آپ دیتشون به وقت ساعت کاری ایروان هستش یا واشنگتن
با آرزوی پایان خوش انتظار....
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa
(2013-11-28 ساعت 10:47)خسته از وطن نوشته:  لطفا اعضای با سابقه جواب بدن ....
آپ دیت شدن سایت سفارتها مثل ایروان و غیره برای اعلام کلیر شذه ها حساب کتابی داره؟ هفته ای یکباره؟ زمان آپ دیتشون به وقت ساعت کاری ایروان هستش یا واشنگتن
با آرزوی پایان خوش انتظار....
دوست عزیز هیچ حساب و کتابی نداره و همیشه باید چک کنید
2013AS2### - تعداد 4 نفر- مصاحبه 2w Dec -ایروان - زمان کلیر شدن 2 جولای 2013 مدت انتظار جهت کلیر شدن 204 روز
تشکر کنندگان: گل نهال ، hamidrezapir1 ، soli asali ، pari pariaaa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان