کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-11-27 ساعت 18:11)sea نوشته:  
(2013-11-27 ساعت 17:36)javadi436 نوشته:  
(2013-11-27 ساعت 14:04)ghafari88 نوشته:  بیایید بچه هااااااااا ... کجایییددددددد می خوام جیغ بزنم ........

هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

کلیر شدیییییییییییییییییییییییییییییییییمممممممممممممممممممممم Big Grin

تبریک عرض می کنم و امید وارم موفق باشید دوست خوب

sea : مصاحبه 22 اکتبر در ابوظبی تعداد کیس : 3 نفر

مبارکه دوست عزیز میدونم الان چه حس خوبی داری چون ما هم امروز کلیر شدیم. خدایا شکرت از خداوند میخواهم بقیه دوستان هم هرچه زودتر کلیر بشن. هورررررررررررررررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااا
[/color] [/b][b

sea عزیز بهتون تبریک میگم و امیدوارم زندگی خوبی رو اونور شروع کنین . واقعا عاااااااااااااالیه
CN:2014AS19XX/1Person/Interview:Abu Dhabi-24 Nov[/Currnet Status:Ready/Updates: 27 Nov 2013;16 Jan, 10 Feb, 28 Nov, 29 Nov 2014
تشکر کنندگان: maryam_a ، m_yek ، hamid_nazanin ، soli asali ، قصه گو ، hudson ، محبت ، alitab ، pari pariaaa
دوستانی که به سلامتی کلیر شدن آیا کسانی هستند که بخواهند از آژانس مسافرتی برای پیکاپ ویزای خود استفاده کنند اگر جواب مثبت است ممنون میشوم بفرمائید که آیا آژانس معتبری سراغ دارند؟
تشکر کنندگان: hamidrezapir1 ، pari pariaaa ، soli asali
(2013-11-28 ساعت 03:50)alirezaghodrat نوشته:  
(2013-11-27 ساعت 21:45)میما نوشته:  سلام به همه دوستان، کیس نامبر من رو توی این سایت https://ceac.state.gov می زنه که invalid case number در صورتی که سایت خود سفارت ابوظبی کیسم رو میشناسه به نظرتون این روال مشکل داره یا همه کیس های ابوظبی همینجوری هستن؟ ضمنا من 4 روز پیش مصاحبه شدم

باز خوشحال باشید که سایت ابوظبی کیستونا میشناسه ما که 10 روزه مصاحبه رفتیم نه سایت ابوظبی کیسمونا میشناسه نه سایت ceac واقعا دارم نگران میشم

به نظرم یا به سفارت زنگ بزنین و یا ایمیل بدین و موضوع رو بهشون اطلاع بدین چون سایت سفارت ابوظبی تنها راه پیگیری کیس تلقی میشه
CN:2014AS19XX/1Person/Interview:Abu Dhabi-24 Nov[/Currnet Status:Ready/Updates: 27 Nov 2013;16 Jan, 10 Feb, 28 Nov, 29 Nov 2014
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، hamidrezapir1 ، maryam_a ، alirezaghodrat ، soli asali ، محبت ، nedaba
(2013-11-28 ساعت 11:31)sea نوشته:  دوستانی که به سلامتی کلیر شدن آیا کسانی هستند که بخواهند از آژانس مسافرتی برای پیکاپ ویزای خود استفاده کنند اگر جواب مثبت است ممنون میشوم بفرمائید که آیا آژانس معتبری سراغ دارند؟

خانوم ملیکا و همکارانشون این کار رو انجام می دن به اندازه کافی هم مورد اعتماد هستن چون سالهاست که دارن این کار رو انجام می دن و در کارشون حرفه ای هستن ولی موضوع اینجاس خود اونها هم پیشنهادشون این بود که حتما خود افراد برای تحویل و دریافت ویزا اقدام کنند به این دلیل که در صورتی که خدای ناکرده مثلا اگر برای راننده اتفاق پیش بینی نشده بیافته طبیعا کسی مسئولیتی در قبالش نخواهد داشت.
سلام به همه دوستان، کیس نامبر من رو توی این سایت https://ceac.state.gov می زنه که invalid case number در صورتی که سایت خود سفارت ابوظبی کیسم رو میشناسه به نظرتون این روال مشکل داره یا همه کیس های ابوظبی همینجوری هستن؟ ضمنا من 4 روز پیش مصاحبه شدم
[/quote]

باز خوشحال باشید که سایت ابوظبی کیستونا میشناسه ما که 10 روزه مصاحبه رفتیم نه سایت ابوظبی کیسمونا میشناسه نه سایت ceac واقعا دارم نگران میشم
[/quote]

به نظرم یا به سفارت زنگ بزنین و یا ایمیل بدین و موضوع رو بهشون اطلاع بدین چون سایت سفارت ابوظبی تنها راه پیگیری کیس تلقی میشه
[/quote]

دوست عزیز تا اونجایی که متوجه شدم، سایت سیس هیچ کیسی رو نمی شناسه
2014AS1XXX / 28 Oct, Abu Dhabi / Clear after 210 Days / Dallas
تشکر کنندگان: میما ، ghafari88 ، hamidrezapir1 ، soli asali ، محبت
کاربر sea تبریک میگم این اتفاق خوب رو
پس چرا اسم شما و منتظرسرا کلیر نخورده..هر چی سبز زیادتر میشه ما امیدوارتر میشیم
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: ghafari88 ، hamidrezapir1 ، maryam_a ، soli asali ، محبت ، pari pariaaa ، ebi1988 ، pari pari
(2013-11-27 ساعت 17:09)alimomen نوشته:  
(2013-11-27 ساعت 16:51)mrpahlevani نوشته:  
(2013-11-27 ساعت 16:33)basi2014 نوشته:  
(2013-11-27 ساعت 16:31)alimomen نوشته:  
(2013-11-27 ساعت 15:13)basi2014 نوشته:  راستش بانک که خدا لعنتش کنه واسه من گردش حساب زده بود که ناجور بوده ولی من خودمو آماده کرده بودم که جواب افسر را چه جوری بدم.ولی هیچی ازم نپرسید منم از ترس اینکه اوضاع بدتر نشه هیچی نگفتم و اومدم..

میشه لطفا بگید چه بانکی بود؟

صادرات لعنت بهش گند زد به زندگی من..
دوست عزیز اول از همه فراموش نکن تا همین جا که رسیدی کلی از مردم آرزوی رسیدن بهش رو دارند.
ضمنا همه چیز راه داره و بی خود نگران نباش. به نظر من شما یک حساب افتتاح کن مثلا پارسیان که من خودم ازش تمکن گرفتم و فقط موجودی رو درش لحاظ کرد . بعد حسابت رو پر کن به میزان بیشتر از قبل اون موقع یک گواهی تمکن جدید بگیر و با یک ایمیل کاملا محترمانه به سفارت اعلام کن که من بلحاظ مالی مشکلی ندارم و مدارک مثبته رو هم ارسال کن و سوال کن که آیا علیرغم این تمکن مالی باز هم نیاز به معرفی اسپانسر هست یا خیر. مطمئن باش مشکلی نیست . اگر هم نپذیرفتن باز هم راه های دیگه ای هست فقط منوط میشه به اینکه شما انرژی مثبت خودتو از دست ندی. اینجا هر کس هر کمکی بتونه به شما می کنه .

دوست گرامی دیگه گذشته و خودتو ناراحت نکن من سفرنامتو خوندم به نظرم یکم حول شدی و سوالاتو با تمرکز جواب ندادی حالا هم مهم نیست به نظرم به سفارت تماس بگیر و بگو دوستم تحت هیچ عنوان قبول نمیکنه اسپانسر من بشه و مثلا از مسولیتهای احتمالیش میترسه(اگر که تو مصاحبه گفتی که دوستت اونجا سیتیزن هست و یا گرین کارت داره) اگر هم که نگفتی این موضوع رو راستشو بگو که اون دانشجو هست و نمیتونه اسپانسر بشه و من هم دیگه قصد ندارم برم پیشش و تمکن مالیمو افزایش میدم و بعد هم از بانک خصوصی نامه بگیر بفرست ایشالا حل میشه
دوستان اگر شما هم واسه این دوستمون راه حلی به نظرتون میرسه دریغ نکنید لطفا چون میدونم حالشو
سلام دوستان
ممنون از اىنهمه محبتتون.من واقعا نمىدونم چرا با تمکن صد مىلىون بازهم گفته ناکافى..
من خودم هم قصد داشتم بهشون اىمىل بزنم بگم دوستم نمىتونه ضامنم بشه و من پول بىشترى ارائه مىدم ولى امروز کسى که به قول خودش مىگه بىست ساله کارش اىنه گفت وقتى افسر تو برگه بنوىسه ضامن مىخاى دىگه کارى نمىشه کرد مثلا تمکن مالىت را بالا ببرى وقتى اون نوشته ضامن ىعنى فقط ضامن نىازه و تمام دىگه راهى نىست.من والا مىترسم بهشون اىمىل بزنم بگم ضامن ندارم و تمکن مالى را بالا مىبرم.مىترسم اصلا پشىمون بشن و بگن دىگه شما هىچ وقت کلير هم نمىشىد و پروندتون بسته است...
بخدا نمىدونم باىد چى کار کنم واقعا موندم آخه اىن چه شانسى من دارم.نه به لاتارى بردنم نه له اىن چىزاش...
2014AS3xxمجرد،فوق لیسانس.مصاحبه:23نوامبر آنکارا،آپدیت:12بار،فرم10سوالی،CV،ویزا:9مارس
مدارک موردنیاز جهت ارسال به سفارت آنکارا
ســــــــــــــفرنامه
]هر سوالى داشتيد پيام خصوصى بدىد در خدمتم
تشکر کنندگان: hamidrezapir1 ، امین 13 ، kage.omid ، KIMIA2005 ، maryam_a ، soli asali ، nasim ، محبت ، pari pariaaa
گاه می‌رویم تا برسیم...
کجایش را نمی‌دانیم.
فقط می‌‌رویم تا برسیم…
بی‌خبر از آنکه همیشه رفتن راه رسیدن نیست.
گاه برای رسیدن باید نرفت، باید ایستاد و نگریست.
باید دید، شاید رسیده‌ای و ادامه دادن فقط دورت کند.
باید ایستاد و نگریست به مسیر طی شده…
گاه رسیده‌ای و نمی‌‌دانی و گاه در ابتدای راهی و گمان می‌کنی رسیده‌ای مهم رسیدن نیست،
مهم آغاز است که گاهی هیچ روی نمی‌دهد و گاهی می‌شود بدون آنكه خواسته باشی!
پدرم می‌گفت تصمیم نگیر!
و اگر گرفتی آغاز را به تأخیر انداختن، نرسیدن است اما گاهی آغاز نکردنِ یک مسیر بهترین راه رسیدن است
بایدببینی كه ورای باورهایت چیست؟
کیس:سه رقمی/سفارت:ایروان/افراد کیس:2/تاريخ رويت قبولي:1می/ مصاحبه:هفته اول نوامبر/کلیرنس بعد از 233روز/مقصد NY
به امید فردایی زیبا Smile
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$
ببخشید که امروز یه مقدار دیر شد ..... Smile

اینم انرژی مثبت های امررروووووووزززززز .... باشد که کلی هورا بشنویم همین جااااا ...... [عکس: 527619_animal_hareiam.gif]

+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
(2013-11-28 ساعت 13:09)basi2014 نوشته:  
(2013-11-27 ساعت 17:09)alimomen نوشته:  
(2013-11-27 ساعت 16:51)mrpahlevani نوشته:  
(2013-11-27 ساعت 16:33)basi2014 نوشته:  
(2013-11-27 ساعت 16:31)alimomen نوشته:  میشه لطفا بگید چه بانکی بود؟

صادرات لعنت بهش گند زد به زندگی من..
دوست عزیز اول از همه فراموش نکن تا همین جا که رسیدی کلی از مردم آرزوی رسیدن بهش رو دارند.
ضمنا همه چیز راه داره و بی خود نگران نباش. به نظر من شما یک حساب افتتاح کن مثلا پارسیان که من خودم ازش تمکن گرفتم و فقط موجودی رو درش لحاظ کرد . بعد حسابت رو پر کن به میزان بیشتر از قبل اون موقع یک گواهی تمکن جدید بگیر و با یک ایمیل کاملا محترمانه به سفارت اعلام کن که من بلحاظ مالی مشکلی ندارم و مدارک مثبته رو هم ارسال کن و سوال کن که آیا علیرغم این تمکن مالی باز هم نیاز به معرفی اسپانسر هست یا خیر. مطمئن باش مشکلی نیست . اگر هم نپذیرفتن باز هم راه های دیگه ای هست فقط منوط میشه به اینکه شما انرژی مثبت خودتو از دست ندی. اینجا هر کس هر کمکی بتونه به شما می کنه .

دوست گرامی دیگه گذشته و خودتو ناراحت نکن من سفرنامتو خوندم به نظرم یکم حول شدی و سوالاتو با تمرکز جواب ندادی حالا هم مهم نیست به نظرم به سفارت تماس بگیر و بگو دوستم تحت هیچ عنوان قبول نمیکنه اسپانسر من بشه و مثلا از مسولیتهای احتمالیش میترسه(اگر که تو مصاحبه گفتی که دوستت اونجا سیتیزن هست و یا گرین کارت داره) اگر هم که نگفتی این موضوع رو راستشو بگو که اون دانشجو هست و نمیتونه اسپانسر بشه و من هم دیگه قصد ندارم برم پیشش و تمکن مالیمو افزایش میدم و بعد هم از بانک خصوصی نامه بگیر بفرست ایشالا حل میشه
دوستان اگر شما هم واسه این دوستمون راه حلی به نظرتون میرسه دریغ نکنید لطفا چون میدونم حالشو
سلام دوستان
ممنون از اىنهمه محبتتون.من واقعا نمىدونم چرا با تمکن صد مىلىون بازهم گفته ناکافى..
من خودم هم قصد داشتم بهشون اىمىل بزنم بگم دوستم نمىتونه ضامنم بشه و من پول بىشترى ارائه مىدم ولى امروز کسى که به قول خودش مىگه بىست ساله کارش اىنه گفت وقتى افسر تو برگه بنوىسه ضامن مىخاى دىگه کارى نمىشه کرد مثلا تمکن مالىت را بالا ببرى وقتى اون نوشته ضامن ىعنى فقط ضامن نىازه و تمام دىگه راهى نىست.من والا مىترسم بهشون اىمىل بزنم بگم ضامن ندارم و تمکن مالى را بالا مىبرم.مىترسم اصلا پشىمون بشن و بگن دىگه شما هىچ وقت کلير هم نمىشىد و پروندتون بسته است...
بخدا نمىدونم باىد چى کار کنم واقعا موندم آخه اىن چه شانسى من دارم.نه به لاتارى بردنم نه له اىن چىزاش...

دوست عزیز چند وقت پیش یکی از دوستان یک نامه رو فرستاد که ترجمه کنیم (شیر عزیز که کم پیدا هم شده )خلاصه نامه این بود
یه برنده لاتاری از کشور الجزایر که به ریئس جمهور حسین نامه زده بود و اعتراض کرده بود که سفارت شما در این کشور از تمام شهروندهای این کشور که برنده شدند از جمله خود من ضامن مقیم(اگه درست یادم مونده باشه affidavit of supportبود) درخواست کرده
اون هم کلی توضیح داده بود که آفیسر چون مسئول هست هر چیزی که لارم باشه میتونه درخواست کنه و تنها کسی که میتونه در مورد صلاحیت شما تصمیم گیری کنه ایشون هست و این گواهی هم برای اغلب انواع ویزا لازم هست اما " برای لاتاری نمیتونه این گواهی رو درخواست کنه " و به زودی با سفارت اونجا تماس میگیریم و اعلام میکنیم که این کار رو نباید انجام بده و اخرش هم کلی معذرت خواهی کرده بود
F2A -
Priority Date: October 2016
رسید مدارک نوامبر
منتظر تایید USCIS
تشکر کنندگان: soli asali ، امین 13 ، nasim ، میما ، محبت ، ماتیتی ، pari pariaaa
به اميد روزهاي مملو از شاااااااااااااااااااااااادي و هورررررررررررراااااااااااااا Big Grin

[عکس: 02018249657253332478.jpeg]
خوش به حال همه دوستانی که کلیر شدن
من که یک ماه و اندی از مصاحبم می گذره و هنوز از انکارا سه نفر کلیر شدن
حداقل خوشبحال بچه های ابو ظبی
انکارا که ول معطله
تشکر کنندگان: hamidrezapir1 ، مهدی 2014 ، pari pariaaa ، soli asali ، ebi1988
(2013-11-28 ساعت 20:42)aseman abi نوشته:  خوش به حال همه دوستانی که کلیر شدن
من که یک ماه و اندی از مصاحبم می گذره و هنوز از انکارا سه نفر کلیر شدن
حداقل خوشبحال بچه های ابو ظبی
انکارا که ول معطله
عجله نکن .... آسمون دلتو آبی و آفتابی نگه دار نوبت ما هم به همین زودی میرسه آسمان آبی عزیز
2014AS2XX آنکارا، مصاحبه: هفته دوم اکتبر، کلیرنسCool سفرنامه
آرزویم شادیست، آرزویم آرامش است برای تو برای خودم و برای تمام کسانی که نمی شناسمشان
(2013-11-27 ساعت 17:53)soli asali نوشته:  
(2013-11-27 ساعت 02:57)kamix نوشته:  
(2013-11-26 ساعت 21:11)soli asali نوشته:  
(2013-11-26 ساعت 09:27)hometown نوشته:  سلام دوستان
فکر کنم من اولین کسی باشم که از ارمنستان کلیر می شوم امیدوارم بقیه دوستان در سایت هم هر چه زودتر کلیر بشوند.
با تشکر

دوست عزیز بهتر نبود اسمتون توی منتظرسرا میبود تا الان مزین تر میشد لیستامون؟؟؟!!
رنگ سبزش بیشتر باشه آدم دلش شاد تر میشه Smile

دوست عزيز با تشكر از زحمتهاي شما برا راه اندازي جدول بسيار مفيد منتظرسرا از شما خواهش ميكنم كه خودتون كساني كه داخل اين تاپيك اعلام ميكنن كه كلير شدن را وارد جدول كنيد فكر نميكنم اعتراضي داشته باشن چون خيلي از دوستان يا تازه واردن يا پست هاي قبلو نميخونن البته جسارت نباشه اينقدر پستاي اين تاپيك زياد شده كه خوندن قبليا سخت و زمانبره كاش دوستان از گذاشتن پست هاي غير مرتبط با اين تاپيك خودداري ميكردن وفقط در رابطه با اطلاعات كليرنسشون حرف ميزدن سوالات ديگه در رابطه با حواشي كليرنس در تاپيك سوالات غيرمرتبط مطرح ميشد
دوست عزیز من اطلاعاتی از کیسشون میخوام و باید توی این برنامه قرار بدم رو ندارم و اکثر دوستان توی امضاشون چیزایی رو که من نیاز دارم نمینویسن !!

11xx
آنكارا
٤نفر
٦نوامبر
Case no.2014as11##نفرات٤مصاحبه هفته اول نوامبرانكارا اپديتهاتقريبا ١٥باراخرين انها١٥-١٩جون كلير ١٩جون صدور ويزا ٣جولاي ٢٠١٤
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، قصه گو ، aghaghia ، گل نهال ، soli asali ، nedaba
[عکس: 1000252_577056128997154_609660801_n.jpg]

تقدیم به همه عزیزان کلیر شده و ویزا یه ضربیها با آرزوی بهترینها برای همه و به افتخارشون هورررررررررررررررررررااااااا
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان