کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-11-28 ساعت 20:42)aseman abi نوشته:  خوش به حال همه دوستانی که کلیر شدن
من که یک ماه و اندی از مصاحبم می گذره و هنوز از انکارا سه نفر کلیر شدن
حداقل خوشبحال بچه های ابو ظبی
انکارا که ول معطله

سلام
سفارت ابوظبی تا سه شنبه تعطیله Sad
The U.S. Embassy will be officially closed on Thursday, November 28,
2013, in observance of Thanksgiving and Sunday, December 1 and Monday,
December 2, 2013, in observance of UAE National Day.
Sad Sad Sad
2014$$10$$ - ابوظبی
کارنت: 13 آگوست / مصاحبه: 7 اکتبر / مقصد: فلوريدا (سري اول) - دالاس (سري دوم)

كلير 11 جون (بعداز 247 روز) - ويزا 25 جون - ورود به آمريكا: 19 نوامبر - سري دوم ؟
بچه ها می خواهید نتیجه بگیرید ، دیگر بگیرید ، همانطور که می دانید افیسر به خانم من که برنده اصلی بود گفت شما و بچه ها می توانید ویزاتون را ظرف چند روز بگیرید وشوهرتان به خاطر سربازی باید روند اداری طی شود ، الان تو سایت داشتم چک می کردم ،اسم من بود و اسم خانمم نبود ....موفق باشید فکر کنم نفر چک خورده اسمش تو سایت است
(2013-11-27 ساعت 19:56)aghaghia نوشته:  
(2013-11-27 ساعت 19:38)maryam_a نوشته:  دوستان ... يك موردي رو الان ديدم و نگران شدم... در سايت ابوظبي فاميلي من يك حرف كم داره!!!! ولي ما تو فرمها فاميلي رو درست نوشتيم!!!!!

این پست رو بخونید...
نگران نباش دوست عزیز ماهم مشکل شما را داشتیم ایمیل زدیم به سفارت و گفتند هیچ اشکالی نداره و این فقط یه راهی هست برای چک کردن موقعیت کیستون در سایت و سندیت جایی نداره
کیس نامبر(برنده همسرم):**2014AS12 /سفارت ابوظبی/ مصاحبه : هفته سوم نوامبر/ آپدبت :10 فوریه هر دو نفر- 20 مارچ فقط خودم-27 می و 29 می کیس اصلی/ کلیر: 29 می / ویزا: امید به خدا Rolleyes
تشکر کنندگان: قصه گو ، محبت ، soli asali ، maryam_a ، ebi1988 ، m_yek ، 2014winner ، nedaba ، میما
(2013-11-28 ساعت 13:09)basi2014 نوشته:  
(2013-11-27 ساعت 17:09)alimomen نوشته:  
(2013-11-27 ساعت 16:51)mrpahlevani نوشته:  
(2013-11-27 ساعت 16:33)basi2014 نوشته:  
(2013-11-27 ساعت 16:31)alimomen نوشته:  میشه لطفا بگید چه بانکی بود؟

صادرات لعنت بهش گند زد به زندگی من..
دوست عزیز اول از همه فراموش نکن تا همین جا که رسیدی کلی از مردم آرزوی رسیدن بهش رو دارند.
ضمنا همه چیز راه داره و بی خود نگران نباش. به نظر من شما یک حساب افتتاح کن مثلا پارسیان که من خودم ازش تمکن گرفتم و فقط موجودی رو درش لحاظ کرد . بعد حسابت رو پر کن به میزان بیشتر از قبل اون موقع یک گواهی تمکن جدید بگیر و با یک ایمیل کاملا محترمانه به سفارت اعلام کن که من بلحاظ مالی مشکلی ندارم و مدارک مثبته رو هم ارسال کن و سوال کن که آیا علیرغم این تمکن مالی باز هم نیاز به معرفی اسپانسر هست یا خیر. مطمئن باش مشکلی نیست . اگر هم نپذیرفتن باز هم راه های دیگه ای هست فقط منوط میشه به اینکه شما انرژی مثبت خودتو از دست ندی. اینجا هر کس هر کمکی بتونه به شما می کنه .

دوست گرامی دیگه گذشته و خودتو ناراحت نکن من سفرنامتو خوندم به نظرم یکم حول شدی و سوالاتو با تمرکز جواب ندادی حالا هم مهم نیست به نظرم به سفارت تماس بگیر و بگو دوستم تحت هیچ عنوان قبول نمیکنه اسپانسر من بشه و مثلا از مسولیتهای احتمالیش میترسه(اگر که تو مصاحبه گفتی که دوستت اونجا سیتیزن هست و یا گرین کارت داره) اگر هم که نگفتی این موضوع رو راستشو بگو که اون دانشجو هست و نمیتونه اسپانسر بشه و من هم دیگه قصد ندارم برم پیشش و تمکن مالیمو افزایش میدم و بعد هم از بانک خصوصی نامه بگیر بفرست ایشالا حل میشه
دوستان اگر شما هم واسه این دوستمون راه حلی به نظرتون میرسه دریغ نکنید لطفا چون میدونم حالشو
سلام دوستان
ممنون از اىنهمه محبتتون.من واقعا نمىدونم چرا با تمکن صد مىلىون بازهم گفته ناکافى..
من خودم هم قصد داشتم بهشون اىمىل بزنم بگم دوستم نمىتونه ضامنم بشه و من پول بىشترى ارائه مىدم ولى امروز کسى که به قول خودش مىگه بىست ساله کارش اىنه گفت وقتى افسر تو برگه بنوىسه ضامن مىخاى دىگه کارى نمىشه کرد مثلا تمکن مالىت را بالا ببرى وقتى اون نوشته ضامن ىعنى فقط ضامن نىازه و تمام دىگه راهى نىست.من والا مىترسم بهشون اىمىل بزنم بگم ضامن ندارم و تمکن مالى را بالا مىبرم.مىترسم اصلا پشىمون بشن و بگن دىگه شما هىچ وقت کلير هم نمىشىد و پروندتون بسته است...
بخدا نمىدونم باىد چى کار کنم واقعا موندم آخه اىن چه شانسى من دارم.نه به لاتارى بردنم نه له اىن چىزاش...

در ذهنم هست در کامنت های مهاجرسرای 2013 خوندم که یکی از برنده ها یه خانم با بچه اش را به خاطر نداشتن اسپانسر ریجکت کردند با اینکه تمکن مالی و سند ملک هم داشتند، اما درست یادم نیست که دیپلم داشتند یا نداشتند، اگر چه ما از ریز اطلاعات کیس ها مطلع نیستیم، ولی اینو گفتم که بدونی اگر بخوان ریجکت کنند تعارف ندارند راحت ریجکت می کنند پس به احتمال زیاد کلیر می شی و به فکر جور کردن نقص مدرکت باش

به نظر من یه مشکلی از دوستت بوده.
تشکر کنندگان: kage.omid ، محبت ، soli asali ، pari pariaaa ، amin arefi ، 2014winner ، mehdir
(2013-11-29 ساعت 01:14)iris نوشته:  
(2013-11-28 ساعت 13:09)basi2014 نوشته:  سلام دوستان
ممنون از اىنهمه محبتتون.من واقعا نمىدونم چرا با تمکن صد مىلىون بازهم گفته ناکافى..
من خودم هم قصد داشتم بهشون اىمىل بزنم بگم دوستم نمىتونه ضامنم بشه و من پول بىشترى ارائه مىدم ولى امروز کسى که به قول خودش مىگه بىست ساله کارش اىنه گفت وقتى افسر تو برگه بنوىسه ضامن مىخاى دىگه کارى نمىشه کرد مثلا تمکن مالىت را بالا ببرى وقتى اون نوشته ضامن ىعنى فقط ضامن نىازه و تمام دىگه راهى نىست.من والا مىترسم بهشون اىمىل بزنم بگم ضامن ندارم و تمکن مالى را بالا مىبرم.مىترسم اصلا پشىمون بشن و بگن دىگه شما هىچ وقت کلير هم نمىشىد و پروندتون بسته است...
بخدا نمىدونم باىد چى کار کنم واقعا موندم آخه اىن چه شانسى من دارم.نه به لاتارى بردنم نه له اىن چىزاش...

در ذهنم هست در کامنت های مهاجرسرای 2013 خوندم که یکی از برنده ها یه خانم با بچه اش را به خاطر نداشتن اسپانسر ریجکت کردند با اینکه تمکن مالی و سند ملک هم داشتند، اما درست یادم نیست که دیپلم داشتند یا نداشتند، اگر چه ما از ریز اطلاعات کیس ها مطلع نیستیم، ولی اینو گفتم که بدونی اگر بخوان ریجکت کنند تعارف ندارند راحت ریجکت می کنند پس به احتمال زیاد کلیر می شی و به فکر جور کردن نقص مدرکت باش

به نظر من یه مشکلی از دوستت بوده.
سلام
دوست خو بم البته من به نظر همه احترام میذارم اما شما به غیر از کاری که سفارت ازتون خواسته کار دیگه ای انجام ندید و ایمیلی هم مبنی بر اینکه تمکنتون رو بیشتر کردید و امثالهم انجام ندید و مطمئن باشید دلیلی داشته که این حرف به شما گفته شده و حسب تحقیقات صورت گرفته خودشون بوده.
پس بدون نگرانی درخواستشون رو اجابت کنSmile
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: soli asali ، afshin4749 ، maryam_a ، amin arefi ، sargol2001@yahoo.com ، ffrfar ، mehdir ، nedaba
سلام دوستان منتظر
انرژی + امروز برای همه مون
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
به امید آپدیت امروز و خبرهای خیلی خیلی خوشRolleyes
شماره كيس نامبر سه رقمي ، تعداد 2 نفر،‌محل مصاحبه :آنكارا ،تاريخ مصاحبه:نيمه اول اكتبر -کلیر بعد از 74 روز- تاریخ ورود به ا م ر ی ک ا : مارچ 2014 شهر محل سکونت سن خوزه
اینم سفرنامه
جــــاده هـــای زنــــــدگـی را خـــدا هـــمـوار میـکــنـد . .
کــــــار مــــا فـــقـــط بـــــرداشــــتـن ســـنــگ ریـــــزه هـــاسـت . . .
کیس:سه رقمی/سفارت:ایروان/افراد کیس:2/تاريخ رويت قبولي:1می/ مصاحبه:هفته اول نوامبر/کلیرنس بعد از 233روز/مقصد NY
به امید فردایی زیبا Smile
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$
(2013-11-27 ساعت 14:04)ghafari88 نوشته:  بیایید بچه هااااااااا ... کجایییددددددد می خوام جیغ بزنم ........

هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

کلیر شدیییییییییییییییییییییییییییییییییمممممممممممممممممممممم Big Grin

تبریــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک .... عمو احسان آروزی موفقیت توی همه مراحل زندگی رو برات دارم ...
ایشالا خبر پریا خانم رو هم زودتر بشنویم و همه دوستان
مارم دعا کنید راهمون بی استرس پیش بره
هورررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررا
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2014AS000037xx : C/N ، رویت قبولی : May 5 ، ارسال مدارک : May 13 ، تایید مدارک : May 16 ، سفارت : ابوظبی ،
Current : 9th On January
When you want something all the universe conspires in helping you to achieve it ., Paulo coelho

It's a Learning English Application By U.S Goverment For Whom Just Came To America, Give it a try Guys ... GoodLuck
سلام منتظران عزیز
انرژی + امروز برای همه منتظرا
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++​++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++​++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++​++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++​++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++​++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++​
به امید خبرهای خوش امروز راجب آپدیت منتظران
شماره کیس: حدود 2500/سفارت:ایروان/افراد کیس:2 نفر/تاريخ رويت قبولي:1 may/تاريخ فرستادن فرم ها:20 june/تاريخ مصاحبه: 27 nov/ وضعیت:بلاخره كلير شديم بعد 183 روز.دريافت ويزا:10 june. "استفاده از اين آيدي به صورت مشترك"
Big Grinlموفقيت از آن كسي است كه حتي با سنگ هايي كه به سويش پرتاب شده، پايه هاي محكمي بسازد Big Grin
انرژي مثبت فرستادن بسيار نيكوست اما مطالب مهم در بين شلوغي تاپيك ها گم شده. جسارت منو ببخشيد.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
ما هم رفتیم آنکارا مصاحبه انجام شد خیلی راحت تر از اون چیزی که فکر میکردم حالا هم که دیگه منتظریم تا ببینیم چند روزه ویزا آماده میشه؟ امروز شد 9 روز
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

بچه ها من يك كم استرس دارم تو ابوظبي خيلي از مداركو از ما نگرفت همش مي گفت لازم نيست! مثلا مدارك تحصيلي همسرمو نخواست فقط كپي پاسپورتو ترجمه شناسنامه و سند ازدواجو خواست حتي اصل مداركو برا چك كردن نگرفت يا پرينت csc! گفت از يه ماهه ديگه سايتو چك كنيد مي ترسم بعدا بگن فلان مدرك نبوده...
CN : 2014AS0000021## / محل مصاحبه‌ : آنکارا ---> ابوظبی / کارنت : 13Sep/مصاحبه : هفته آخر Nov Smile وضعيت: كليير بعد از ١٨٨ روز ---ورود به امريكا٦ سپتامبر، سنديگو . دريافت سوشيال ١٣ سپتامبر،دريافت گرين كارت ٢٧ روز بعد از ورود
اصلاً نگران نباشيد ، از ما هم همين طور.اونا كارشون دقيقه .كلي پول كپي و عكس الكي دادم!!
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: omid05 ، soli asali ، hamidrezapir1 ، محبت ، pari pariaaa ، pari pari
سلام دوستان، من امروز که سایت ابوظبی رو چک کردم اسم خانمم که برنده اصلی بود نوشته نشده بود و فقط اسم من بود که باید منتظر کلیر شدن باشم آیا برای کیس دیگری هم این مورد پیش آمده و آیا مشکلی وجود دارد یا خیر؟با وجودی که آفیسر به هر دو نفرمون گفت سایت رو چک کنید یعنی به خانمم نگفت ویزای شما آماده است....
تشکر کنندگان: soli asali ، محبت ، pari pariaaa ، maryam_a ، Alissa
سلام سلام دوستان عزیز من یکشنبه رفتم انکارا ...دوشنبه صبح پاسپورت ها و برگه صورتی رو دادم سفارت به همون خانم افغانی هه گفت 4 تا 5 روز دیگه برو پستی که انتخاب کرده بودی بگیر پاسپورت ها رو ..من چهار شنبه ساعت 3 رفتم اماده بود گرفتم و برای گرفتن پاسپورته دیگر افراده کیس که اگه همراهتون نیستن نیاز به وکالت نامه ترجمه شده به انگلیسی کپی از صفخه اول پاسپورتها و کپی از ترجمه سند ازدواج ازم خواست که چون از قبل پیش بینی میکردم همراهم بود و دو بسته تحویل داد که بسته ویزا ( که نباید باز کنیم ) و پاسپورت داخل هر کدام از بسته ها بود . چند نکته دوستان : اگه پسته PTT ULUS MERKEZI 06040 انتخاب کردین خیلی سر راست هست از میدان KIZILAY اتوبوس داره تا میدان ULUS یه ساختمان بزرگ الومینیومی با تابلوی زرد که روش نوشته PTT ... نکته بعدی : نیازی به وکالتنامه ترکی نیست ترجمه بدون تاییده ها انگلیسی کفایت میکنه . و کپی صفخه اول پاسپورتها و ترجمه سند ازدواج .
نکته بعدی پرسه کلیرنس برای تمامی ایرانی ها اجرا میشه و کلیر شدن از زمان ارسال مدارک به سفارت اغاز تا زمان مصاحبه هم در جریان میباشد ..و در روز مصاحبه با اضافه کردن نظر افیسر به پرونده پروسه کلیر شدن ادامه پیدا میکند .و اگر کلیر شدن تا زمان مصاحبه انجام شده باشد روز مصاحبه افیسر با نظر مثبت می تونه به شما همون لحظه اعلام صدور ویزا کنه ...نکته بعدی در داخل ویزاتون که صادر شده زمان کلیر شدنتون نوشته شده من مصاحبم 9 اکتبر بود و تاریخی که کلیر شده 17 اکتبر بوده یعنی 8 روز ولی خا نمم 16 نوابر کلیر شده .
نکته بعدی خودتون رو معطله سایت CSC ,CEAC نکنید من الان ویزام تو پاسپورتم خورده ولی تو هیچ کدوم از این سایت هیچی اعلام نشده .....فقط فقط هر جمعه سایت سفارت ( انکارا )رو چک کنید اگه کیس نامبرتون رو دیدین برید با مدارک سفارت . و اگه پاسپورت دادین سفارت منتظر سایت CEAC و ایمیل نباشید دو روز بعد از تحویل به سفارت.... برید به پست منتخب سر بزنید .
در زمان تحویل هم هیچ هزینه ای از پست دریافت نمیشه . و زمان تحویل هم هیچ هزینه به سفارت نمیدین . تو بسته پستی که تحویل میگیرید یه برگه هست که راهنمای میکنه که چه کارهای انجام بدین قبل از سفر به امریکا . با پرواز یکشنبه صبح رفتم هتل انکارا رویال و 5 شنبه برگشتم شد یک میلیون دویست از اژانس پارک سفر.. و برای دوستانی که پیام خصوصی میدن شرایط کیس چی بوده که چندین بار اعلام کردم ولی زحمت نمیکشن یه دوری تو مهاجر سرا بزنن میگم. ما دو نفر زن و شوهر ..من دانشجو فوق لیسانس کشاورزی ...سربازی کفالت ...معاف . شغل ازاد (بازار ) خانمم دانشجو فوق لیسانس صنایع غذای .بدونه شغل دولتی . ایمیل 10سوالی بعد از یک هفته از مصاحبه . بدون اسپانسر . مصاحبه 2 دقیقه و کلا 5 تا سوال . امید وارم به درد دوستان بخوره اطلاعاتم . امیدوار باشید و پی گیر .Smile

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان