کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-11-29 ساعت 15:14)victory7 نوشته:  سلام سلام دوستان عزیز من یکشنبه رفتم انکارا ...دوشنبه صبح پاسپورت ها و برگه صورتی رو دادم سفارت به همون خانم افغانی هه گفت 4 تا 5 روز دیگه برو پستی که انتخاب کرده بودی بگیر پاسپورت ها رو ..من چهار شنبه ساعت 3 رفتم اماده بود گرفتم و برای گرفتن پاسپورته دیگر افراده کیس که اگه همراهتون نیستن نیاز به وکالت نامه ترجمه شده به انگلیسی کپی از صفخه اول پاسپورتها و کپی از ترجمه سند ازدواج ازم خواست که چون از قبل پیش بینی میکردم همراهم بود و دو بسته تحویل داد که بسته ویزا ( که نباید باز کنیم ) و پاسپورت داخل هر کدام از بسته ها بود . چند نکته دوستان : اگه پسته PTT ULUS MERKEZI 06040 انتخاب کردین خیلی سر راست هست از میدان KIZILAY اتوبوس داره تا میدان ULUS یه ساختمان بزرگ الومینیومی با تابلوی زرد که روش نوشته PTT ... نکته بعدی : نیازی به وکالتنامه ترکی نیست ترجمه بدون تاییده ها انگلیسی کفایت میکنه . و کپی صفخه اول پاسپورتها و ترجمه سند ازدواج .
نکته بعدی پرسه کلیرنس برای تمامی ایرانی ها اجرا میشه و کلیر شدن از زمان ارسال مدارک به سفارت اغاز تا زمان مصاحبه هم در جریان میباشد ..و در روز مصاحبه با اضافه کردن نظر افیسر به پرونده پروسه کلیر شدن ادامه پیدا میکند .و اگر کلیر شدن تا زمان مصاحبه انجام شده باشد روز مصاحبه افیسر با نظر مثبت می تونه به شما همون لحظه اعلام صدور ویزا کنه ...نکته بعدی در داخل ویزاتون که صادر شده زمان کلیر شدنتون نوشته شده من مصاحبم 9 اکتبر بود و تاریخی که کلیر شده 17 اکتبر بوده یعنی 8 روز ولی خا نمم 16 نوابر کلیر شده .
نکته بعدی خودتون رو معطله سایت CSC ,CEAC نکنید من الان ویزام تو پاسپورتم خورده ولی تو هیچ کدوم از این سایت هیچی اعلام نشده .....فقط فقط هر جمعه سایت سفارت ( انکارا )رو چک کنید اگه کیس نامبرتون رو دیدین برید با مدارک سفارت . و اگه پاسپورت دادین سفارت منتظر سایت CEAC و ایمیل نباشید دو روز بعد از تحویل به سفارت.... برید به پست منتخب سر بزنید .
در زمان تحویل هم هیچ هزینه ای از پست دریافت نمیشه . و زمان تحویل هم هیچ هزینه به سفارت نمیدین . تو بسته پستی که تحویل میگیرید یه برگه هست که راهنمای میکنه که چه کارهای انجام بدین قبل از سفر به آمریکا . با پرواز یکشنبه صبح رفتم هتل انکارا رویال و 5 شنبه برگشتم شد یک میلیون دویست از اژانس پارک سفر.. و برای دوستانی که پیام خصوصی میدن شرایط کیس چی بوده که چندین بار اعلام کردم ولی زحمت نمیکشن یه دوری تو مهاجر سرا بزنن میگم. ما دو نفر زن و شوهر ..من دانشجو فوق لیسانس کشاورزی ...سربازی کفالت ...معاف . شغل ازاد (بازار ) خانمم دانشجو فوق لیسانس صنایع غذای .بدونه شغل دولتی . ایمیل 10سوالی بعد از یک هفته از مصاحبه . بدون اسپانسر . مصاحبه 2 دقیقه و کلا 5 تا سوال . امید وارم به درد دوستان بخوره اطلاعاتم . امیدوار باشید و پی گیر . Smile
دوست عزیزم با سلام
ضمن عرض تبریک و آرزوی توفیق روز افزون
مدارکی که عنوان کردید خوشبختانه پیش بینی کرده بودید و همراهتون بود:
"وکالت نامه ترجمه شده به انگلیسی " و "کپی از ترجمه سند ازدواج" را آیا قبلاً در جایی مطالعه فرموده بودید ( منظورم سفرنامه ها یا پست های دوستان دیگر) يا اینکه خودتون حدس زدید ؟
من صفحه کلیرنس سفارت ها را که مطالعه کردم چیزی در این رابطه ندیدم . ممکنه راهنمایی بفرمایید.مثلاً سفارت آ ن ک ا ر ا
One member of a family can return to Turkey on behalf of the entire family. The person returning to the Embassy must be one of the family members receiving a visa
با سپاس
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
[/quote]
دوست عزیزم با سلام
ضمن عرض تبریک و آرزوی توفیق روز افزون
مدارکی که عنوان کردید خوشبختانه پیش بینی کرده بودید و همراهتون بود:
"وکالت نامه ترجمه شده به انگلیسی " و "کپی از ترجمه سند ازدواج" را آیا قبلاً در جایی مطالعه فرموده بودید ( منظورم سفرنامه ها یا پست های دوستان دیگر) يا اینکه خودتون حدس زدید ؟
من صفحه کلیرنس سفارت ها را که مطالعه کردم چیزی در این رابطه ندیدم . ممکنه راهنمایی بفرمایید.مثلاً سفارت آ ن ک ا ر ا
One member of a family can return to Turkey on behalf of the entire family. The person returning to the Embassy must be one of the family members receiving a visa
با سپاس
[/quote]
سلام ممنون دوسته عزیز ...این رو در رابطه با تحویل پاسپورتها به سفارت(انکارا ) گفته ولی صحبتی از گرفتن پاسپورت از PTT نکرده . این یه ضعف از طرفه سفارت هست که اطلاع رسانی نمیکنه و یا با دفاتر پستی هماهنگ نمیکنه ..من فقط اطلاع از وکالت نامه داشتم ولی جهت اطمینان بقیه مدارک رو هم بردم . منم این متن رو خوندم که اگه به همین متن بسنده میکردم به مشکل میخوردم . یه کپی از صفحه اول پاسپورتها و کپی از ترجمه رسمی ازدواج هزینه نداره و جایی نمیگیره که همراهمون نباشه .
تشکر کنندگان: محبت ، hamidrezapir1 ، pari pariaaa ، soli asali ، aghaghia ، nedaba ، javadi436
تبریک به دوستان کلیر شده. سه نفر دیگه الان کلیر شدن.
2014as350
2014as519
2014as515
2014AS2XX (همسرم) / سفارت: آنكارا / 2 نفر/مصاحبه: هفته چهارم اكتبر
كلير بعد از ۲۴۴ روز
سلام دوستان سه تا کیس تو آنکارا کلیر شدن
2014AS350
2014AS515
2014AS519
تبریک میگم
Case Number: 2014AS7XX - Single - Interview: Oct 2013 Ankara - Visa Issued: June 2014 - Destination: Houston

بابا اینا چرا این طوری کلیر می کنن سه تا........... سه سال بعد ............. دو تا..........
دیگه چه فایده وقتی ویزا بدین که ادم از استرس کج و کوله بشه
تشکر کنندگان: 2014winner ، pari pariaaa ، khder ، محبت ، soli asali ، masuodrh ، قصه گو ، nasim ، سیمین راد
دیگه چه فایده وقتی ویزا بدین که ادم از استرس کج و کوله بشه
[/quote]
من هیچی ازم نمونده دیگه Sad با این حساب از شماره های 500 تا 700 باید برم سپتامبر بیام سایت رو چک کنم
2014AS000007$$ ‫(٢ نفر) ---> دیدن قبولی: 2 مي 2013 ---> ارسال فرم‌ها:14 مي با ایمیل ---> دريافت تاييديه 17 مي ---> دريافت نامه دوم: 21 آگوست --->مصاﺣﺒﮧ: هفته اول اكتبر
آپدیت ها 16، 17 و 18 April و 20 MAY فقط برنده 21 می هر دونفر کلیر 21 MAY

دریافت شیرین ویزا 19 JUNRolleyesTongue
تشکر کنندگان: kmzamani ، aseman abi ، pari pariaaa ، محبت ، soli asali ، hamidrezapir1 ، nasim
(2013-11-29 ساعت 01:14)iris نوشته:  
(2013-11-28 ساعت 13:09)basi2014 نوشته:  
(2013-11-27 ساعت 17:09)alimomen نوشته:  
(2013-11-27 ساعت 16:51)mrpahlevani نوشته:  
(2013-11-27 ساعت 16:33)basi2014 نوشته:  صادرات لعنت بهش گند زد به زندگی من..
دوست عزیز اول از همه فراموش نکن تا همین جا که رسیدی کلی از مردم آرزوی رسیدن بهش رو دارند.
ضمنا همه چیز راه داره و بی خود نگران نباش. به نظر من شما یک حساب افتتاح کن مثلا پارسیان که من خودم ازش تمکن گرفتم و فقط موجودی رو درش لحاظ کرد . بعد حسابت رو پر کن به میزان بیشتر از قبل اون موقع یک گواهی تمکن جدید بگیر و با یک ایمیل کاملا محترمانه به سفارت اعلام کن که من بلحاظ مالی مشکلی ندارم و مدارک مثبته رو هم ارسال کن و سوال کن که آیا علیرغم این تمکن مالی باز هم نیاز به معرفی اسپانسر هست یا خیر. مطمئن باش مشکلی نیست . اگر هم نپذیرفتن باز هم راه های دیگه ای هست فقط منوط میشه به اینکه شما انرژی مثبت خودتو از دست ندی. اینجا هر کس هر کمکی بتونه به شما می کنه .

دوست گرامی دیگه گذشته و خودتو ناراحت نکن من سفرنامتو خوندم به نظرم یکم حول شدی و سوالاتو با تمرکز جواب ندادی حالا هم مهم نیست به نظرم به سفارت تماس بگیر و بگو دوستم تحت هیچ عنوان قبول نمیکنه اسپانسر من بشه و مثلا از مسولیتهای احتمالیش میترسه(اگر که تو مصاحبه گفتی که دوستت اونجا سیتیزن هست و یا گرین کارت داره) اگر هم که نگفتی این موضوع رو راستشو بگو که اون دانشجو هست و نمیتونه اسپانسر بشه و من هم دیگه قصد ندارم برم پیشش و تمکن مالیمو افزایش میدم و بعد هم از بانک خصوصی نامه بگیر بفرست ایشالا حل میشه
دوستان اگر شما هم واسه این دوستمون راه حلی به نظرتون میرسه دریغ نکنید لطفا چون میدونم حالشو
سلام دوستان
ممنون از اىنهمه محبتتون.من واقعا نمىدونم چرا با تمکن صد مىلىون بازهم گفته ناکافى..
من خودم هم قصد داشتم بهشون اىمىل بزنم بگم دوستم نمىتونه ضامنم بشه و من پول بىشترى ارائه مىدم ولى امروز کسى که به قول خودش مىگه بىست ساله کارش اىنه گفت وقتى افسر تو برگه بنوىسه ضامن مىخاى دىگه کارى نمىشه کرد مثلا تمکن مالىت را بالا ببرى وقتى اون نوشته ضامن ىعنى فقط ضامن نىازه و تمام دىگه راهى نىست.من والا مىترسم بهشون اىمىل بزنم بگم ضامن ندارم و تمکن مالى را بالا مىبرم.مىترسم اصلا پشىمون بشن و بگن دىگه شما هىچ وقت کلير هم نمىشىد و پروندتون بسته است...
بخدا نمىدونم باىد چى کار کنم واقعا موندم آخه اىن چه شانسى من دارم.نه به لاتارى بردنم نه له اىن چىزاش...

در ذهنم هست در کامنت های مهاجرسرای 2013 خوندم که یکی از برنده ها یه خانم با بچه اش را به خاطر نداشتن اسپانسر ریجکت کردند با اینکه تمکن مالی و سند ملک هم داشتند، اما درست یادم نیست که دیپلم داشتند یا نداشتند، اگر چه ما از ریز اطلاعات کیس ها مطلع نیستیم، ولی اینو گفتم که بدونی اگر بخوان ریجکت کنند تعارف ندارند راحت ریجکت می کنند پس به احتمال زیاد کلیر می شی و به فکر جور کردن نقص مدرکت باش

به نظر من یه مشکلی از دوستت بوده.

من متوجه نمی شم.یعنی الان همه اونهایی که برنده شدن اسپانسر دارن؟امکان نداره.خیلی از اونایی که امریکا زندگی می کنند حاضر نیستند اسپانسر بشن پس تکلیف چیه؟
تشکر کنندگان: farshadm999 ، pari pariaaa ، محبت ، soli asali
به اون دوستانی که کلیر شدن از صمیم قلب تبریک می گم. امیدوارم زودتر بیان خودشون لو بدن که کیا بودن! Tongue
ضمناً بچه ها انقدر نگران نباشید. بالاخره یه پروسه ایه که باید طی بشه. نگید خودش کلیر شده از حال ما خبر نداره. به خداوندی خدا که اینطوری نیست. می دونم یه حس نگرانی بیخودی توی دل آدم هست که واقعاً هم بی دلیله. باید امیدوار بود که آدم به همین امیده که زندست. Rolleyes
اون بالایی هوای هممون رو داره. مطمئن باشید. مطمئـــــــــــــــــــــــــــــــن! Smile
راستی بذارید حدس بزنم باز! Big Grin
من می گم azifa عزیز کلیر شدن! Smile
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
(2013-11-29 ساعت 19:32)ghafari88 نوشته:  به اون دوستانی که کلیر شدن از صمیم قلب تبریک می گم. امیدوارم زودتر بیان خودشون لو بدن که کیا بودن! Tongue
ضمناً بچه ها انقدر نگران نباشید. بالاخره یه پروسه ایه که باید طی بشه. نگید خودش کلیر شده از حال ما خبر نداره. به خداوندی خدا که اینطوری نیست. می دونم یه حس نگرانی بیخودی توی دل آدم هست که واقعاً هم بی دلیله. باید امیدوار بود که آدم به همین امیده که زندست. Rolleyes
اون بالایی هوای هممون رو داره. مطمئن باشید. مطمئـــــــــــــــــــــــــــــــن! Smile
راستی بذارید حدش بزنم باز! Big Grin

نه ما کلیر نشدیم. هستیم خدمتتون Smile
۲ نفر (مهندس IT (برنده) و نقاش)/ مصاحبه ۷ اکتبر آنکارا/ آپدیت‌ها: ۱۷ و ۱۸ آوریل، ۱۵- ۲۴ و ۲۹ می، کلیر شدن ۳۰ می---پروفایل دونفره Tongue
سفرنامه‌ اول
سفرنامه دوم
تغییر PTT
تشکر کنندگان: ghafari88 ، pari pariaaa ، maryam_a ، محبت ، soli asali ، قصه گو ، hamidrezapir1 ، nasim ، pari pari
(2013-11-29 ساعت 19:05)shamim-k نوشته:  
(2013-11-27 ساعت 17:09)alimomen نوشته:  
(2013-11-27 ساعت 16:51)mrpahlevani نوشته:  دوست عزیز اول از همه فراموش نکن تا همین جا که رسیدی کلی از مردم آرزوی رسیدن بهش رو دارند.
ضمنا همه چیز راه داره و بی خود نگران نباش. به نظر من شما یک حساب افتتاح کن مثلا پارسیان که من خودم ازش تمکن گرفتم و فقط موجودی رو درش لحاظ کرد . بعد حسابت رو پر کن به میزان بیشتر از قبل اون موقع یک گواهی تمکن جدید بگیر و با یک ایمیل کاملا محترمانه به سفارت اعلام کن که من بلحاظ مالی مشکلی ندارم و مدارک مثبته رو هم ارسال کن و سوال کن که آیا علیرغم این تمکن مالی باز هم نیاز به معرفی اسپانسر هست یا خیر. مطمئن باش مشکلی نیست . اگر هم نپذیرفتن باز هم راه های دیگه ای هست فقط منوط میشه به اینکه شما انرژی مثبت خودتو از دست ندی. اینجا هر کس هر کمکی بتونه به شما می کنه .

دوست گرامی دیگه گذشته و خودتو ناراحت نکن من سفرنامتو خوندم به نظرم یکم حول شدی و سوالاتو با تمرکز جواب ندادی حالا هم مهم نیست به نظرم به سفارت تماس بگیر و بگو دوستم تحت هیچ عنوان قبول نمیکنه اسپانسر من بشه و مثلا از مسولیتهای احتمالیش میترسه(اگر که تو مصاحبه گفتی که دوستت اونجا سیتیزن هست و یا گرین کارت داره) اگر هم که نگفتی این موضوع رو راستشو بگو که اون دانشجو هست و نمیتونه اسپانسر بشه و من هم دیگه قصد ندارم برم پیشش و تمکن مالیمو افزایش میدم و بعد هم از بانک خصوصی نامه بگیر بفرست ایشالا حل میشه
دوستان اگر شما هم واسه این دوستمون راه حلی به نظرتون میرسه دریغ نکنید لطفا چون میدونم حالشو
سلام دوستان
ممنون از اىنهمه محبتتون.من واقعا نمىدونم چرا با تمکن صد مىلىون بازهم گفته ناکافى..
من خودم هم قصد داشتم بهشون اىمىل بزنم بگم دوستم نمىتونه ضامنم بشه و من پول بىشترى ارائه مىدم ولى امروز کسى که به قول خودش مىگه بىست ساله کارش اىنه گفت وقتى افسر تو برگه بنوىسه ضامن مىخاى دىگه کارى نمىشه کرد مثلا تمکن مالىت را بالا ببرى وقتى اون نوشته ضامن ىعنى فقط ضامن نىازه و تمام دىگه راهى نىست.من والا مىترسم بهشون اىمىل بزنم بگم ضامن ندارم و تمکن مالى را بالا مىبرم.مىترسم اصلا پشىمون بشن و بگن دىگه شما هىچ وقت کلير هم نمىشىد و پروندتون بسته است...
بخدا نمىدونم باىد چى کار کنم واقعا موندم آخه اىن چه شانسى من دارم.نه به لاتارى بردنم نه له اىن چىزاش...

در ذهنم هست در کامنت های مهاجرسرای 2013 خوندم که یکی از برنده ها یه خانم با بچه اش را به خاطر نداشتن اسپانسر ریجکت کردند با اینکه تمکن مالی و سند ملک هم داشتند، اما درست یادم نیست که دیپلم داشتند یا نداشتند، اگر چه ما از ریز اطلاعات کیس ها مطلع نیستیم، ولی اینو گفتم که بدونی اگر بخوان ریجکت کنند تعارف ندارند راحت ریجکت می کنند پس به احتمال زیاد کلیر می شی و به فکر جور کردن نقص مدرکت باش

من متوجه نمی شم.یعنی الان همه اونهایی که برنده شدن اسپانسر دارن؟امکان نداره.خیلی از اونایی که آمریکا زندگی می کنند حاضر نیستند اسپانسر بشن پس تکلیف چیه؟

نه بابا ریلکس باش، اینا کیس های خاص هستند یه چیزی در پرونده شون بوده که باعث شده ازشون اسپانسر بخوان، کلا برا کیس های لاتاری تمکن مالی کافیه ، تو سایت دی وی رفرنسش هست مدارک لازم برای ایرانیا را که سرچ کنی فقط اشاره به تمکن مالی کرده و سند ملک
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، khder ، محبت ، nedaba ، soli asali ، Sam2014 ، nasim
سلام دوستان -------- فوری فوری
من باید چند روز دیگر برای دریافت ویزاها برم انکارا ولی قبل از اون چون مدت اعتبار پاسپورت های ما کم بود من اونارو عوض کردم و دو روز پیش با ایمیل به سفارت و کی سی سی اطلاع دادم ولی تاکنون پاسخی ندادند به نظر شما من برم انکارا با پاسپورت های جدید مشکلی پیش نمی یاد (البته دوستان ببخشند که اینجا سوال کردم )
تشکر کنندگان: soli asali
(2013-11-29 ساعت 21:07)azifa نوشته:  
(2013-11-29 ساعت 19:32)ghafari88 نوشته:  به اون دوستانی که کلیر شدن از صمیم قلب تبریک می گم. امیدوارم زودتر بیان خودشون لو بدن که کیا بودن! Tongue
راستی بذارید حدش بزنم باز! Big Grin

نه ما کلیر نشدیم. هستیم خدمتتون Smile
سلام دوستان عزیز
یه سوال داشتم و اون اینه که افرادی که تا حالا کلیر شدن مثلا این 6 نفری که در آنکارا کلیر شدن حتما از ایران بودن یا از کشورای دیگه هم مثلا خود ترکیه میتونن باشن؟
تشکر کنندگان: soli asali
(2013-11-30 ساعت 09:27)byazdani نوشته:  سلام دوستان عزیز
یه سوال داشتم و اون اینه که افرادی که تا حالا کلیر شدن مثلا این 6 نفری که در آنکارا کلیر شدن حتما از ایران بودن یا از کشورای دیگه هم مثلا خود ترکیه میتونن باشن؟

سلام دوست خوبم
قطعاً همینطوره که ممکنه از ایران نبوده باشند چون کیس ها کیس آسیا هستند و فقط ایران در آسیا واقع نشده. اما نکته ای که مهمه اینه که تعداد مراجعین به سفارت های آنکارا، ایروان و ابوظبی غالباً ایرانی ها هستند. ضمناً یک موردی رو هم نمی دونم که ساکنین کشور ترکیه از سهمیه آسیا استفاده می کنند یا اروپا. من احتمال می دم اون ها هم از آسیا استفاده می کنند. ولی در کل بله. ممکنه ایرانی نباشند.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: مهدی 2014 ، soli asali ، ojee
سلام سلامممممممممممم [عکس: 407914_yahoo.gif]

اینم انرژی های امروز .... باشد که کلی در همین روزها جیغ و دست و هورا بشنویم ..... Big Grin

+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
(2013-11-29 ساعت 21:54)iris نوشته:  
(2013-11-29 ساعت 19:05)shamim-k نوشته:  
(2013-11-27 ساعت 17:09)alimomen نوشته:  دوست گرامی دیگه گذشته و خودتو ناراحت نکن من سفرنامتو خوندم به نظرم یکم حول شدی و سوالاتو با تمرکز جواب ندادی حالا هم مهم نیست به نظرم به سفارت تماس بگیر و بگو دوستم تحت هیچ عنوان قبول نمیکنه اسپانسر من بشه و مثلا از مسولیتهای احتمالیش میترسه(اگر که تو مصاحبه گفتی که دوستت اونجا سیتیزن هست و یا گرین کارت داره) اگر هم که نگفتی این موضوع رو راستشو بگو که اون دانشجو هست و نمیتونه اسپانسر بشه و من هم دیگه قصد ندارم برم پیشش و تمکن مالیمو افزایش میدم و بعد هم از بانک خصوصی نامه بگیر بفرست ایشالا حل میشه
سلام دوستان

من متوجه نمی شم.یعنی الان همه اونهایی که برنده شدن اسپانسر دارن؟امکان نداره.خیلی از اونایی که آمریکا زندگی می کنند حاضر نیستند اسپانسر بشن پس تکلیف چیه؟

نه بابا ریلکس باش، اینا کیس های خاص هستند یه چیزی در پرونده شون بوده که باعث شده ازشون اسپانسر بخوان، کلا برا کیس های لاتاری تمکن مالی کافیه ، تو سایت دی وی رفرنسش هست مدارک لازم برای ایرانیا را که سرچ کنی فقط اشاره به تمکن مالی کرده و سند ملک

قاعدتا باید همینطور باشه.ولی دوستمون به مشکلی تو پروندشون اشاره نکرده بودن و من به شک افتادم.
تشکر کنندگان: mehdikhosro ، pari pariaaa ، soli asali ، ojee

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان