کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-11-30 ساعت 16:02)tabatabaie نوشته:  کم کم دارم از انرژی مثبت دادن سرد میشم ....
برای دوستانی که بعدا به این قسمت میپیوندند و دوستان سالهای بعد:
اولین مصاحبه از 1 اکتبر
........

برای دوستانی که بعدا به این قسمت میپیوندند و دوستان سالهای بعد:
البته این آماری که فرمودند مربوط به آنکارا هست! Wink

راستی از انرژی مثبت دادن سرد بشید با من طرفیدااااا .. گفته باشم! Wink
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
دوستان کسی راجع به رشته های حساس اطلاعاتی نداشت؟ اگه اینقدر که به نظر میرسه حساسه حداقل یه لینک بدید خودم ببینم!! ممنون
کیس نامبر **23 / ارسال مدارک 7 جولای/ کارنت اکتبر/ دریافت نامه دوم 20 نوامبر/ تاریخ مصاحبه: هفته اول ژانویه/ آپدیتها: 7 ژانویه ، 26 ژانویه ، 10 فوریه، 28 می و 30 می / کلییر 1 جون/ اخذ ویزا 17 جون.
تشکر کنندگان: soli asali ، ojee
سلام بچه ها
دوتا سایت برای اف بی ای پک وجود داره یکی
http://turkey.usembassy.gov/iv_administr...tatus.html
که ظاهرا مال سفارت ترکیه هست
ویکی هم
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx
که نمیدونم این مال چی هست ولی ظاهرا این سایتم کیس ها رو مینویسه ولی نمیدونم فرق دو سایت بالا چیه
اگر کسی اطلاع داره تفاوتشو بگه.

ضمنا من مصاحبم 13 نوامبر ترکیه بوده با کیس حدود 1000 و هنوز شمارم توی سایت دوم اعلام نشده
ظاهرا توی سایت اول وقتی شماره اعلام میشه که کلیرمون تموم میشه و ویزا صادر میشه ولی توی سایت دوم طبق گفته سفرنامه های سالهای گذشته در هرصورت اعلام میشه حتی اگه اسیود نشیم هم اعلام میکنن
ولی مال منو هنوز هیچ جا اعلام نکردن

به نظرتون مشکلی نیست که توی سایت دوم هم کیسم اعلام نشده؟؟
تشکر کنندگان: m_yek ، soli asali
دوستان تو سایت ابوظبی فقط اسم پدرم رو زدن و اسم منو مادرم نیست
در ضمن مادرم برنده هست
جریان چیه؟
سفارت ابوظبی/مصاحبه 15 نوامبر/3نفر/کلیرنس خوردیم/ کلیر شدیم 29 may دریافت ویزا = june // مقصد: مریلند
سفرنامه من
تشکر کنندگان: soli asali ، ojee
(2013-11-28 ساعت 02:42)زری وحدتی نوشته:  
(2013-11-27 ساعت 23:57)ghafari88 نوشته:  
(2013-11-27 ساعت 21:45)2014winner نوشته:  عمو احسان عزیز خیلی برات خوشحالم دیدی فکر میکردی من کلیر شدم ولی خودت زودتر کلیر شدی !
آفیسر به شما گفت چقدر صبر کنید ؟
آره والا .. می بینییییین؟!!! Big Grin
گفت از هفته دیگه هر هفته چک کنید.دقیقا هم شد سه هفته.
تبریک میگم و براتون
هووووووووووورررررررررررااااااااااا
میکشم.

عمو احسان تبريك ميگم و براتون ارزوي موفقيت ميكنم
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
تشکر کنندگان: soli asali ، ghafari88 ، Morteza1350 ، pari pariaaa ، قصه گو ، nasim ، محبت ، ojee ، اصان
(2013-11-30 ساعت 19:06)farnama نوشته:  دوستان تو سایت ابوظبی فقط اسم پدرم رو زدن و اسم منو مادرم نیست
در ضمن مادرم برنده هست
جریان چیه؟
سلام چون پدرتان چک روند اداری بهشون خورده(کلیرنس) وبرای این اسم ایشان توی سایت هست
تشکر کنندگان: maryam_a ، masuodrh ، soli asali ، nedaba ، pari pariaaa ، قصه گو ، محبت ، ojee
دوستانی که کلیرنس خوردن آیا از طرف سفارت واسه شما هم ایمیلی اومده که بهتون بگن یه سری چیزارو واسشون ایمیل کنید. والا دیروز بعد از 3روز از مصاحبم واسه من ایمیل اومده و کلی خورده فرمایش داشتن
اینا چرا دارن منو انقدر اذیت میکنن!!!!!!!
2014AS3xxمجرد،فوق لیسانس.مصاحبه:23نوامبر آنکارا،آپدیت:12بار،فرم10سوالی،CV،ویزا:9مارس
مدارک موردنیاز جهت ارسال به سفارت آنکارا
ســــــــــــــفرنامه
]هر سوالى داشتيد پيام خصوصى بدىد در خدمتم
تشکر کنندگان: maryam_a ، KIMIA2005 ، soli asali ، pari pariaaa ، NIKKI ، Vahid2014
(2013-11-30 ساعت 19:14)basi2014 نوشته:  دوستانی که کلیرنس خوردن آیا از طرف سفارت واسه شما هم ایمیلی اومده که بهتون بگن یه سری چیزارو واسشون ایمیل کنید. والا دیروز بعد از 3روز از مصاحبم واسه من ایمیل اومده و کلی خورده فرمایش داشتن

برای ما که ابوظبی بودیم فعلا ایمیلی نیومده
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: soli asali ، میما ، pari pariaaa ، قصه گو ، NIKKI ، Vahid2014
(2013-11-30 ساعت 18:29)ssafaye66 نوشته:  سلام بچه ها
ویکی هم
که نمیدونم این مال چی هست ولی ظاهرا این سایتم کیس ها رو مینویسه ولی نمیدونم فرق دو سایت بالا چیه

ضمنا من مصاحبم 13 نوامبر ترکیه بوده با کیس حدود 1000 و هنوز شمارم توی سایت دوم اعلام نشده
ظاهرا توی سایت اول وقتی شماره اعلام میشه که کلیرمون تموم میشه و ویزا صادر میشه ولی توی سایت دوم طبق گفته سفرنامه های سالهای گذشته در هرصورت اعلام میشه حتی اگه اسیود نشیم هم اعلام میکنن

دوست عزيز سايت ceac تا الان هيچ كيسي را نشناخته
کیس نامبر:***1 2014AS، تاریخ ارسال مدارک : ۱۶ می ،تاریخ مصاحبه: نوامبر، مکان مصاحبه: ابوظبی، وضعیت: كليرنس، آپديتها: ٢٧ و ٢٩ مي و ٢ جون، كلير: ٤ جون (بعد از ٢٠٢ روز انتظار)Smile
تشکر کنندگان: soli asali ، masuodrh ، tabatabaie ، pari pariaaa ، azifa
(2013-11-30 ساعت 19:10)kiana11 نوشته:  
(2013-11-30 ساعت 19:06)farnama نوشته:  دوستان تو سایت ابوظبی فقط اسم پدرم رو زدن و اسم منو مادرم نیست
در ضمن مادرم برنده هست
جریان چیه؟
سلام چون پدرتان چک روند اداری بهشون خورده(کلیرنس) وبرای این اسم ایشان توی سایت هست

یعنی من و مادرم رو نمیخان چک کنن/؟
سفارت ابوظبی/مصاحبه 15 نوامبر/3نفر/کلیرنس خوردیم/ کلیر شدیم 29 may دریافت ویزا = june // مقصد: مریلند
سفرنامه من
تشکر کنندگان: soli asali ، mohammadg846 ، pari pariaaa ، قصه گو
(2013-11-30 ساعت 19:52)farnama نوشته:  
(2013-11-30 ساعت 19:10)kiana11 نوشته:  
در ضمن مادرم برنده هست
جریان چیه؟

یعنی من و مادرم رو نمیخان چک کنن/؟

چند صفحه قبل در این مورد توضیحات خوب و کاملی ارائه شده..کمی حوصله به خرج دهید و مطالعه کنید
ولی در مجموع : اینکه اسم مادرتون در سایت نیست لزوما به این مفهوم نیست که ایشون کلیر شدند چون اگر اینطور بود همون روز مصاحبه بهشون یک ضرب میدادند و به پدرتون کلیرنس میخورد
ولی اینکه پدرتون دلیل اصلی کلیرنس کیس شما بوده از احتمال بیشتری برخورداره..در زمینه کلیرنس هیچ قطعیتی رو نمیشه به کار برد
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: محبت ، soli asali ، Vahid2014
(2013-11-30 ساعت 14:12)shohreh63 نوشته:  سلام بچه ها
کسی اینجا هست که بدونه تاریخ 6 ماه اعتباره ویزای آمریکا صادره از ابوظبی از کی شروع میشه؟ از تاریخ میدیکاله؟ از تاریخ صدور ویزاست؟
دلم یه جواب مطمئن و مستند میخواد چون هرکس یه چیزی میگه D:
ازتاریخ صدور ویزا
ما اپریل رفتیم مصاحبه ,, سپتامبر ویزا گرفتیم اعتبارشم از تاریخ صدور 6 ماهه اس

(2013-11-30 ساعت 19:14)basi2014 نوشته:  دوستانی که کلیرنس خوردن آیا از طرف سفارت واسه شما هم ایمیلی اومده که بهتون بگن یه سری چیزارو واسشون ایمیل کنید. والا دیروز بعد از 3روز از مصاحبم واسه من ایمیل اومده و کلی خورده فرمایش داشتن

چی خواستن ازتون
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، soli asali
(2013-11-30 ساعت 19:38)artam2 نوشته:  
(2013-11-30 ساعت 18:29)ssafaye66 نوشته:  سلام بچه ها
ویکی هم

دوست عزيز سايت ceac تا الان هيچ كيسي را نشناخته

پس کی ما رو کلیر می کنن؟
ای کاش وطن جائی برای ماندن بود
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، soli asali
(2013-11-30 ساعت 21:05)alimomen نوشته:  

چی خواستن ازتون
سلام
احتمالا همون فرم 9 سوالی باشهWink
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: maryam_a ، pari pariaaa ، soli asali ، ojee

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان