کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-12-01 ساعت 12:27)pari pariaaa نوشته:  تيم كلير خورده هاي ايروان .... خبري در راه استBig Grin
فردا ظهر آماده باشيد Big Grin
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

پری خانم عزیز خبرتون موثق هستش یا همینطوری بهتون الهام شده Big Grin
البته امیدوارم همینگونه که شما فرمودید باشد و تعداد زیادی از عزیزان منتظر کلیر شوند.
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: قصه گو ، mahdibashoma ، ffrfar ، hamidrezapir1 ، pari pariaaa ، farshadm999 ، soli asali ، farazz
دوستان عزززيزم...
اميدواااااار باشيد... و با انرژي
توكل به خدا كنيد ... Big Grin
(2013-12-01 ساعت 19:42)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-12-01 ساعت 12:27)pari pariaaa نوشته:  تيم كلير خورده هاي ايروان .... خبري در راه استBig Grin
فردا ظهر آماده باشيد Big Grin
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

پری خانم عزیز خبرتون موثق هستش یا همینطوری بهتون الهام شده Big Grin
البته امیدوارم همینگونه که شما فرمودید باشد و تعداد زیادی از عزیزان منتظر کلیر شوند.

الهام موثقهBig GrinBig GrinBig Grin دوشنبه روز ايروانه Tongue
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
داشتم تاپیک کیلیرنس ۲۰۱۰ ، ۲۰۱۱ ، ۲۰۱۲، ۲۰۱۳ رو نگاه می‌کردم گویا اصلا ۲۰۱۳ تنها سالی‌ نبوده که خیلیا از ویزا جا موندن حتا انگار تو ساله ۲۰۱۰ تعداد افرادی که جا موندن از ۲۰۱۳ هم بیشتر بوده. ۲ تا سوال داشتم ، یکی‌ اینکه سال‌های پیش منتظر سارا داره ؟

دوم اینکه کسایی که از ویزا جا موندن از هر ۲ قشر سربازی رفته و سربازی نرفته بودن؟ یا فقط کسایی که سربازی رفتن از ویزا جا موندن ( میدونم خیلیا سربازی رفتن و ویزا گرفتن منظورم اینه کسایی بودن که معافی داشتن و از ویزا هم جا موندن )؟؟

مرسی‌
خوشحالم.
تشکر کنندگان: masuodrh ، pari pariaaa ، soli asali ، nedaba ، farazz ، پدی ، امین 13
(2013-12-01 ساعت 22:25)farshadm999 نوشته:  داشتم تاپیک کیلیرنس ۲۰۱۰ ، ۲۰۱۱ ، ۲۰۱۲، ۲۰۱۳ رو نگاه می‌کردم گویا اصلا ۲۰۱۳ تنها سالی‌ نبوده که خیلیا از ویزا جا موندن حتا انگار تو ساله ۲۰۱۰ تعداد افرادی که جا موندن از ۲۰۱۳ هم بیشتر بوده. ۲ تا سوال داشتم ، یکی‌ اینکه سال‌های پیش منتظر سارا داره ؟

دوم اینکه کسایی که از ویزا جا موندن از هر ۲ قشر سربازی رفته و سربازی نرفته بودن؟ یا فقط کسایی که سربازی رفتن از ویزا جا موندن ( میدونم خیلیا سربازی رفتن و ویزا گرفتن منظورم اینه کسایی بودن که معافی داشتن و از ویزا هم جا موندن )؟؟

مرسی‌
با سلام
منتظر سرای سال 2013
اینجا
ظاهراً سال های قبل از 2013 تهیه نشده.
سوال دومتون هم جوابش سخت یافت میشه .
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: masuodrh ، pari pariaaa ، farshadm999 ، soli asali ، ghafari88 ، nedaba ، farazz ، nasim
(2013-12-01 ساعت 22:52)Sam2014 نوشته:  
(2013-12-01 ساعت 22:25)farshadm999 نوشته:  داشتم تاپیک کیلیرنس ۲۰۱۰ ، ۲۰۱۱ ، ۲۰۱۲، ۲۰۱۳ رو نگاه می‌کردم گویا اصلا ۲۰۱۳ تنها سالی‌ نبوده که خیلیا از ویزا جا موندن حتا انگار تو ساله ۲۰۱۰ تعداد افرادی که جا موندن از ۲۰۱۳ هم بیشتر بوده. ۲ تا سوال داشتم ، یکی‌ اینکه سال‌های پیش منتظر سارا داره ؟

مرسی‌
با سلام
منتظر سرای سال 2013
اینجا
ظاهراً سال های قبل از 2013 تهیه نشده.
سوال دومتون هم جوابش سخت یافت میشه .

ممنون

چقدر زیاد جا موندن ، نگران شدم Big GrinBig GrinBig Grin
خوشحالم.
تشکر کنندگان: NEURON ، farazz ، پدی ، soli asali
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام،صبحتون بخیر
گفتم تا این دوستان سفارت بیدار نشدند یک انرژی + غلیظ بدم که این هفته بجای 2-3 نفر بالای 10 نفر رو کلیر کنند
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
شماره كيس نامبر سه رقمي ، تعداد 2 نفر،‌محل مصاحبه :آنكارا ،تاريخ مصاحبه:نيمه اول اكتبر -کلیر بعد از 74 روز- تاریخ ورود به ا م ر ی ک ا : مارچ 2014 شهر محل سکونت سن خوزه
اینم سفرنامه
پاشید پاشید که موقع ورزش صبحگاهی به صرف انرژی مثبته ..... [عکس: 706119_bliss.gif]

Big Grin

من کاری ندارم که بعضیا از منتظر موندن خسته شدن یا نشدن ... کاری هم ندارم که از انرژی مثبت خسته شدن یا نشدن ( اصلاً مگه کسی از انرژی مثبت خسته میشه؟؟!!!! ههههاااااااننننن؟!!! Cool )

بهرحال اینم انرژی مثبتای امروز ... باشد که که امروز کلی بپر بپر داشته باشیم و همه جیــــــــــــــــــــــــــــــــغ و دست و هوراااااااااااااا!!!

+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
(2013-11-30 ساعت 21:31)basi2014 نوشته:  
(2013-11-30 ساعت 21:05)alimomen نوشته:  
(2013-11-30 ساعت 19:14)basi2014 نوشته:  دوستانی که کلیرنس خوردن آیا از طرف سفارت واسه شما هم ایمیلی اومده که بهتون بگن یه سری چیزارو واسشون ایمیل کنید. والا دیروز بعد از 3روز از مصاحبم واسه من ایمیل اومده و کلی خورده فرمایش داشتن
اینا چرا دارن منو انقدر اذیت میکنن!!!!!!!

چی خواستن ازتون

ببخشید اگه انگلیسی مینویسم چون ماشالا یکی دو تا نیست که:
As a part of your administrative processing, you are requested to provide our office the following information:

1. Your name, case number and other family members who will be traveling with you.
.........

Thank you,
Immigrant Visa Unit
US Embassy, Ankara

گویا من اولین آنکارایی هستم که به این فرم 10 سوالی معروف مشرف شدم...
2014AS3xxمجرد،فوق لیسانس.مصاحبه:23نوامبر آنکارا،آپدیت:12بار،فرم10سوالی،CV،ویزا:9مارس
مدارک موردنیاز جهت ارسال به سفارت آنکارا
ســــــــــــــفرنامه
]هر سوالى داشتيد پيام خصوصى بدىد در خدمتم
تشکر کنندگان: nasim ، ffrfar ، pari pariaaa ، farazz ، soli asali
(2013-12-02 ساعت 11:03)basi2014 نوشته:  
(2013-11-30 ساعت 19:14)basi2014 نوشته:  دوستانی که کلیرنس خوردن آیا از طرف سفارت واسه شما هم ایمیلی اومده که بهتون بگن یه سری چیزارو واسشون ایمیل کنید. والا دیروز بعد از 3روز از مصاحبم واسه من ایمیل اومده و کلی خورده فرمایش داشتن

چی خواستن ازتون

As a part of your administrative processing, you are requested to provide our office the following information:

1. Your name, case number and other family members who will be traveling with you.
...............
Thank you,
Immigrant Visa Unit
US Embassy, Ankara

يكهفته بعد از مصاحبه ما هم فرم 10 سوالي ايميل شد و بعد از پاسخ ما دو روز بعدش سفارت تائيديه دريافت ايميل داد.نگران نباشيد و با ارامش جواب سوالها رو بديد.
2014AS2XX (همسرم) / سفارت: آنكارا / 2 نفر/مصاحبه: هفته چهارم اكتبر
كلير بعد از ۲۴۴ روز
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، farazz ، soli asali
(2013-12-02 ساعت 11:57)sal0811 نوشته:  

چی خواستن ازتون

........

Thank you,
Immigrant Visa Unit
US Embassy, Ankara

يكهفته بعد از مصاحبه ما هم فرم 10 سوالي ايميل شد و بعد از پاسخ ما دو روز بعدش سفارت تائيديه دريافت ايميل داد.نگران نباشيد و با ارامش جواب سوالها رو بديد.
والا من میترسم سوال 8 رو جواب بدم. میخام بگم که با خرج خودم دارم میام و میخام تمکن مالیم رو افزایش بدم.میخام اینو بگم شاید بیخیال ضامن بشه.آخه یکی نیست بهشون بگه من ضامنم کجا بوده ؟ از کجا شهروند آمریکایی بیارم
2014AS3xxمجرد،فوق لیسانس.مصاحبه:23نوامبر آنکارا،آپدیت:12بار،فرم10سوالی،CV،ویزا:9مارس
ســــــــــــــفرنامه
تشکر کنندگان: farazz ، پدی ، soli asali
(2013-12-02 ساعت 12:34)basi2014 نوشته:  
(2013-11-30 ساعت 21:05)alimomen نوشته:  چی خواستن ازتون

........

Thank you,
Immigrant Visa Unit
US Embassy, Ankara

والا من میترسم سوال 8 رو جواب بدم. میخام بگم که با خرج خودم دارم میام و میخام تمکن مالیم رو افزایش بدم.میخام اینو بگم شاید بیخیال ضامن بشه.آخه یکی نیست بهشون بگه من ضامنم کجا بوده ؟ از کجا شهروند آمریکایی بیارم

می گم فکر کنم اولین نفر هستی که مصاحبه متفاوتی داشتی با بقیه . نظر خودت چیه؟ فکر می کنی موقعیت شغلی یا شرکتی که براش کار می کنی نمی دوونم حتما یه چیزی اینجا غیر معمول بوده . من توی سفر نامه ها خونده بودم حتی کسانی که مترجم بودن مصاحبه فارسی خواستن و براشون انجام شده .
اصلا نا امید نباش این 10 سوال و با دقت پر کن در باره گزینه 8 راستش این یه نظر هست ( باید دربارش خیلی دقت کنی و کاری که درسته و انجام بدی ) می توونی بنویسی براشون من موقعیت مالی خووبی دارم و نمی خوام برای دوستم مزاحمت ایجاد کنم و باید یه جووری بهشون حالی کنی که واسه ادامه تحصیل که نمی خوای بریییی که می گن 100 میلیون نیاز به اسپانسر داره
موفق باشی دوست عزیز خبری شد به ما هم بگو
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: farazz ، پدی ، Vahid2014 ، soli asali
(2013-12-02 ساعت 13:22)nasim نوشته:  
(2013-11-30 ساعت 21:31)basi2014 نوشته:  ببخشید اگه انگلیسی مینویسم چون ماشالا یکی دو تا نیست که:

............

Thank you,
Immigrant Visa Unit
US Embassy, Ankara

می گم فکر کنم اولین نفر هستی که مصاحبه متفاوتی داشتی با بقیه . نظر خودت چیه؟ فکر می کنی موقعیت شغلی یا شرکتی که براش کار می کنی نمی دوونم حتما یه چیزی اینجا غیر معمول بوده . من توی سفر نامه ها خونده بودم حتی کسانی که مترجم بودن مصاحبه فارسی خواستن و براشون انجام شده .
اصلا نا امید نباش این 10 سوال و با دقت پر کن در باره گزینه 8 راستش این یه نظر هست ( باید دربارش خیلی دقت کنی و کاری که درسته و انجام بدی ) می توونی بنویسی براشون من موقعیت مالی خووبی دارم و نمی خوام برای دوستم مزاحمت ایجاد کنم و باید یه جووری بهشون حالی کنی که واسه ادامه تحصیل که نمی خوای بریییی که می گن 100 میلیون نیاز به اسپانسر داره

آره خودمم قبول دارم چون من خیلی سفرنامه خوندم و تابحال ندیدم کسیو انقدر اذیت کرده باشن. راجب ادامه تحصیل هم اون سوالی که پرسیده قصد تحقیق در امریکا را داری من نوشتم نه من قصد تحقیق دارم و نه اینکه میخام ادامه تحصیل بدم به هیچ وجه. کلا میخام بیام اونجا در ارتباط با رشته دوره کارشناسیم که ادبیات انگلیسی بوده کار کنم نه رشته ارشدم. من فکر کنم بخاطر رشته ارشدمم بوده و اینکه بخاطر یه ربع صحبتی که با اونگان تو مطبش کردم و اون هم گزارش داده به افسر. خلاصه اینکه انگار همه کائنات دست به دست هم دادن تا منو اذیت کنن..
ســــــــــــــفرنامه
تشکر کنندگان: nasim ، farazz ، پدی ، pari pariaaa ، soli asali
(2013-12-02 ساعت 13:37)basi2014 نوشته:  
(2013-12-02 ساعت 13:22)nasim نوشته:  
(2013-12-02 ساعت 11:03)basi2014 نوشته:  گویا من اولین آنکارایی هستم که به این فرم 10 سوالی معروف مشرف شدم...

آره خودمم قبول دارم چون من خیلی سفرنامه خوندم و تابحال ندیدم کسیو انقدر اذیت کرده باشن. راجب ادامه تحصیل هم اون سوالی که پرسیده قصد تحقیق در آمریکا را داری من نوشتم نه من قصد تحقیق دارم و نه اینکه میخام ادامه تحصیل بدم به هیچ وجه. کلا میخام بیام اونجا در ارتباط با رشته دوره کارشناسیم که ادبیات انگلیسی بوده کار کنم نه رشته ارشدم. من فکر کنم بخاطر رشته ارشدمم بوده و اینکه بخاطر یه ربع صحبتی که با اونگان تو مطبش کردم و اون هم گزارش داده به افسر. خلاصه اینکه انگار همه کائنات دست به دست هم دادن تا منو اذیت کنن..
Wink دوست عزیز یه برنده لاتاری هیچ وقت کم نمیاره و مثل شیر این راه و طی می کنه حتی اگه همه کائنات دست به دست هم داده باشن واسه اذیت کردنش.
راستی رشته ارشدتون می توونم بپرسم چی بوده که فکر می کنی به خاطر اون گیر دادن !!؟؟
در هر حال نگران نباش و سوالا رو با کمال دقت پر کن
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: farazz ، پدی ، ghafari88 ، mehdir ، pari pariaaa ، Vahid2014 ، soli asali ، امین 13

چی خواستن ازتون

...........

Thank you,
Immigrant Visa Unit
US Embassy, Ankara

سلام دوست عزیز
برای ما هم که روز اول اکتبر در آنکارا مصاحبه داشتیم این سوالات ایمیل شد البته فقط برای یکی از اعضای کیس. معمولا برای زمانی که اعضا فوق و یا رشته تحصیلی حساستری داشته باشند این سوالات میاد.
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، soli asali ، farazz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان