کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-11-30 ساعت 21:05)alimomen نوشته:  
(2013-11-30 ساعت 19:14)basi2014 نوشته:  دوستانی که کلیرنس خوردن آیا از طرف سفارت واسه شما هم ایمیلی اومده که بهتون بگن یه سری چیزارو واسشون ایمیل کنید. والا دیروز بعد از 3روز از مصاحبم واسه من ایمیل اومده و کلی خورده فرمایش داشتن
اینا چرا دارن منو انقدر اذیت میکنن!!!!!!!

چی خواستن ازتون

ببخشید اگه انگلیسی مینویسم چون ماشالا یکی دو تا نیست که:
As a part of your administrative processing, you are requested to provide our office the following information:

1. Your name, case number and other family members who will be traveling with you.

2. State whether you plan to permanently live in the United States or travel back and forth between your country of origin and the U.S. Please provide the name of the port of entry at which you plan to enter the U.S. with your immigrant visa.

3. List your research and/or business interests and whether you intend to continue this line of research or business in the U.S. If you do plan to continue, state how and where.(The street address(es), Web site address(es), phone numbers of, and points of contact at, the organizations, institutes, and/or companies the applicant intends to visit in the United States (applicants going to academic institutions or conferences should give the name of an academic contact, not the name of the foreign student advisor);
4. Please list detailed descriptions of your proposed research or work plans in the U.S., if any and also please include a statement of purpose of your travel to the U.S

5. List your entire employment background. (List the most recent employment first and include specific duties and responsibilities.)

6. Please list your entire educational background, including dates attended, degrees received, projects worked on, names of professors you worked with, and any publications you wrote. Please provide
- Complete list of publications of the applicant (and, if accompanying please provide your spouse’s publications too)
- List of references in your country of birth or residence

7. List all overseas travel you have made, most recent trip first.

8. Name who or which organization will be funding your travel to the United States. Please provide
-Letters of invitation from the United States sponsor;
-Letters of recommendation from a United States source or from abroad;
-Letters of support from the financial sponsor;

9. Export license number (or, if pending, an export license application number) covering the activity in the United States (if relevant and available)

10. Mother name, Father name, Date and place of birth.

You may send your message to the e-mail address ca-ankara@state.gov . Your subject line must read “ivadminprocessing” (no space between letters).

Please also attach an electronic copy of your CV (and if your spouse is accompanying you, please provide your spouse’s résumé too) to your e-mail.

Please do not enter any data in tables in your email message. We will appreciate if you can provide the information to us in a plain text.

Thank you,
Immigrant Visa Unit
US Embassy, Ankara
2014AS3xxمجرد،فوق لیسانس.مصاحبه:23نوامبر آنکارا،آپدیت:12بار،فرم10سوالی،CV،ویزا:9مارس
مدارک موردنیاز جهت ارسال به سفارت آنکارا
ســــــــــــــفرنامه
]هر سوالى داشتيد پيام خصوصى بدىد در خدمتم
(2013-11-30 ساعت 21:31)basi2014 نوشته:  
(2013-11-30 ساعت 19:14)basi2014 نوشته:  دوستانی که کلیرنس خوردن آیا از طرف سفارت واسه شما هم ایمیلی اومده که بهتون بگن یه سری چیزارو واسشون ایمیل کنید. والا دیروز بعد از 3روز از مصاحبم واسه من ایمیل اومده و کلی خورده فرمایش داشتن

چی خواستن ازتون

As a part of your administrative processing, you are requested to provide our office the following information:

1. Your name, case number and other family members who will ..........

پاسختون رو توی پیام خصوصی دادم دوست خوبم.
این همون فرم 9 سوالی معروف هست.
نگران نباشید. چیز خاصی نیست. برای شفاف تر شدن فضا برای آفیسر هست نسبت به شما.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
(2013-11-30 ساعت 19:38)artam2 نوشته:  
(2013-11-30 ساعت 18:29)ssafaye66 نوشته:  سلام بچه ها
دوتا سایت برای اف بی ای پک وجود داره یکی
http://turkey.usembassy.gov/iv_administr...tatus.html
که ظاهرا مال سفارت ترکیه هست
ویکی هم
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx
که نمیدونم این مال چی هست ولی ظاهرا این سایتم کیس ها رو مینویسه ولی نمیدونم فرق دو سایت بالا چیه
اگر کسی اطلاع داره تفاوتشو بگه.

ضمنا من مصاحبم 13 نوامبر ترکیه بوده با کیس حدود 1000 و هنوز شمارم توی سایت دوم اعلام نشده
ظاهرا توی سایت اول وقتی شماره اعلام میشه که کلیرمون تموم میشه و ویزا صادر میشه ولی توی سایت دوم طبق گفته سفرنامه های سالهای گذشته در هرصورت اعلام میشه حتی اگه اسیود نشیم هم اعلام میکنن
ولی مال منو هنوز هیچ جا اعلام نکردن

به نظرتون مشکلی نیست که توی سایت دوم هم کیسم اعلام نشده؟؟

دوست عزيز سايت ceac تا الان هيچ كيسي را نشناخته

اوکی مشخص نیست کی میشناسه؟

راستی فرق دوتا سایت بالا رو نگفتین چیه؟
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa
(2013-11-30 ساعت 12:41)pari pariaaa نوشته:  
(2013-11-30 ساعت 11:59)basi2014 نوشته:  
(2013-11-29 ساعت 01:14)iris نوشته:  
(2013-11-28 ساعت 13:09)basi2014 نوشته:  
(2013-11-27 ساعت 17:09)alimomen نوشته:  دوست گرامی دیگه گذشته و خودتو ناراحت نکن من سفرنامتو خوندم به نظرم یکم حول شدی و سوالاتو با تمرکز جواب ندادی حالا هم مهم نیست به نظرم به سفارت تماس بگیر و بگو دوستم تحت هیچ عنوان قبول نمیکنه اسپانسر من بشه و مثلا از مسولیتهای احتمالیش میترسه(اگر که تو مصاحبه گفتی که دوستت اونجا سیتیزن هست و یا گرین کارت داره) اگر هم که نگفتی این موضوع رو راستشو بگو که اون دانشجو هست و نمیتونه اسپانسر بشه و من هم دیگه قصد ندارم برم پیشش و تمکن مالیمو افزایش میدم و بعد هم از بانک خصوصی نامه بگیر بفرست ایشالا حل میشه
دوستان اگر شما هم واسه این دوستمون راه حلی به نظرتون میرسه دریغ نکنید لطفا چون میدونم حالشو
سلام دوستان
ممنون از اىنهمه محبتتون.من واقعا نمىدونم چرا با تمکن صد مىلىون بازهم گفته ناکافى..
من خودم هم قصد داشتم بهشون اىمىل بزنم بگم دوستم نمىتونه ضامنم بشه و من پول بىشترى ارائه مىدم ولى امروز کسى که به قول خودش مىگه بىست ساله کارش اىنه گفت وقتى افسر تو برگه بنوىسه ضامن مىخاى دىگه کارى نمىشه کرد مثلا تمکن مالىت را بالا ببرى وقتى اون نوشته ضامن ىعنى فقط ضامن نىازه و تمام دىگه راهى نىست.من والا مىترسم بهشون اىمىل بزنم بگم ضامن ندارم و تمکن مالى را بالا مىبرم.مىترسم اصلا پشىمون بشن و بگن دىگه شما هىچ وقت کلير هم نمىشىد و پروندتون بسته است...
بخدا نمىدونم باىد چى کار کنم واقعا موندم آخه اىن چه شانسى من دارم.نه به لاتارى بردنم نه له اىن چىزاش...

در ذهنم هست در کامنت های مهاجرسرای 2013 خوندم که یکی از برنده ها یه خانم با بچه اش را به خاطر نداشتن اسپانسر ریجکت کردند با اینکه تمکن مالی و سند ملک هم داشتند، اما درست یادم نیست که دیپلم داشتند یا نداشتند، اگر چه ما از ریز اطلاعات کیس ها مطلع نیستیم، ولی اینو گفتم که بدونی اگر بخوان ریجکت کنند تعارف ندارند راحت ریجکت می کنند پس به احتمال زیاد کلیر می شی و به فکر جور کردن نقص مدرکت باش

به نظر من یه مشکلی از دوستت بوده.

دوست من اونجا دانشجوئه هیچ مشکلی هم نداره. به نظر خودم اونا چک کردن دیدن دوستم دانشجوئه و نمیتونه گرین کارت داشته باشه واسه همین این سنگ رو انداختم جلو پام ولی عیب نداره من هم یه خدایی دارم اگه اون بخاد که برم نه این افسر و نه هیچ کس دیگه ای نمیتونه مانعم بشه...
دوست عزيز خيلي ناراحت شدم از مشكلي كه براتون پيش اومده و اميدوارم كه زودتر حل بشه اين قضيه .
فقط يه موردي هست و اونم اينه كه پيرو صحبت هاي iris عزيز،اگه ميخواستن شما رو رد كنن،همون روز ريجكتي ميخوردين چون با كسي شوخي ندارن.حتما داراي شرايط گرفتن ويزا بودين و يه مشكل كوچيك وجود داشته،براي همينم به محض حل شدنش بهتون ويزا رو ميدن .نا اميد نباشيد .

از برنده های 2014 یکی از بچه ها که مصاحبه اش ابوظبی بوده و سفرنامه اش هم هست (nedafarsi) مثل شما گفته می خواد بره پیش دوستاش که دانشجو هستند، تمکن مالیش هم 67 میلیون بوده ، ویزای یکضرب گرفته

از اینکه گفتم دوستت شاید مشکل داره منظورم این بود که شاید درسش را ول کرده یا تمام شده و ممکنه همینطور بدون ویزا داره اونجا زندگی می کنه، البته من این حدس را زدم چون گفتی آفیسر گفته همین دوستت اسپانسرت بشه!

امیدوارم خبرهای خیلی خوب همراه با موفقیت ازت بشنویم
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
تشکر کنندگان: farazz ، nasim ، pari pariaaa ، محبت ، maryam_a ، soli asali
(2013-11-30 ساعت 21:51)ghafari88 نوشته:  
(2013-11-30 ساعت 21:31)basi2014 نوشته:  

چی خواستن ازتون

1. Your name, case number and other family members who will ..........

پاسختون رو توی پیام خصوصی دادم دوست خوبم.
این همون فرم 9 سوالی معروف هست.
نگران نباشید. چیز خاصی نیست. برای شفاف تر شدن فضا برای آفیسر هست نسبت به شما.

طبق نظر دوستان کسانی که این فرم براشون میاد زودتر هم کلیر میشنSmile
case number: 2014AS31xx, مصاحبه:26 فوریه ابوظبی، نتیجه:کلیرنس(برگه آبی)، کلیر:26 می(بعد از 89 روز) ویزا:18ژوئن، ورود به آمریکا:5 دسامبر
لس آنجلس، سوشال:26دسامبر، گرین کارت:31دسامبر
سرزمین من جاییست که مردمانش برای ترک آن به یکدیگر تبریک می گویند
سلاااااااااااااممممم بچه هاااااااااااا
خوبییییید؟! [عکس: 663519_i54shtrla7vf9ihx.gif]

یه بوهایی میاد! .. بوی چیه؟! ... بوی خوب؟! ... بله .... بوی خوب ..... بوی خوب هورااااااا کشیدنااااا ... می دونم که زود زود هورااااااا می شنویم .....

اینم انرژی مثبتای امروز ...... باشد که همینطور بوی خوب بیاد و همه پاک و مطهر بشین ..... ! Tongue
+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
(2013-12-01 ساعت 09:46)ghafari88 نوشته:  سلاااااااااااااممممم بچه هاااااااااااا

یه بوهایی میاد! .. بوی چیه؟! ... بوی خوب؟! ... بله .... بوی خوب ..... بوی خوب هورااااااا کشیدنااااا ... می دونم که زود زود هورااااااا می شنویم .....

اینم انرژی مثبتای امروز ...... باشد که همینطور بوی خوب بیاد و همه پاک و مطهر بشین ..... ! Tongue
+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +

فکر کنم سفارت داره با صحیح و خطا منو نشونه می گیره. دوتا بعد من و یکی قبل من رو تو منتظرسرا کیلیر کرده . دییییییییییییییییگه داره نزدیک میشه
Cool Big Grin Cool Big Grin
2014AS1XXX / 28 Oct, Abu Dhabi / Clear after 210 Days / Dallas
تيم كلير خورده هاي ايروان .... خبري در راه استBig Grin
فردا ظهر آماده باشيد Big Grin
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
(2013-11-30 ساعت 20:03)اریوبرزن نوشته:  
(2013-11-30 ساعت 14:12)shohreh63 نوشته:  سلام بچه ها
کسی اینجا هست که بدونه تاریخ 6 ماه اعتباره ویزای آمریکا صادره از ابوظبی از کی شروع میشه؟ از تاریخ میدیکاله؟ از تاریخ صدور ویزاست؟
دلم یه جواب مطمئن و مستند میخواد چون هرکس یه چیزی میگه D:
ازتاریخ صدور ویزا
ما اپریل رفتیم مصاحبه ,, سپتامبر ویزا گرفتیم اعتبارشم از تاریخ صدور 6 ماهه اس

با سپاس از پاسختون
برا اطمينان بيشتر و شيرفهم شدن من و همه دوستان
1- يعني شما پس از 5 ماه مديكال را تجديد نكرديد. درسته؟
2- يعني شما هنوز تشريف نبردين آ م ر ي ك ا و از سپتامبر 6 ماه فرصت دارين برا ورود و مشكلي هم از نظر اعتبار مديكال نخواهيد داشت ايشالا. درسته؟

واين را دوستاني كه از آنكارا ويزا گرفتن پاسخ بدن لطفا:
3- بدون تجديد مديكال و گرفتن ويزا مثلا 2 ماه پس از مصاحبه آيا اعتبار ويزاتون از تاريخ مديكال 6 ماهه خورده بود؟

ممنون از همه دوستان
كيس: 2014AS1XXX رسيدن فرمها به KCC:د May 22 با DHL كارنت: August 13 نامه دوم: August 21 مصاحبه: ابوظبي - October W4
آپديت ها: Oct 29 + (آپديت همگاني 10 Feb)
May 20 (فقط برنده) و 26 مي 9 صبح همگي و كلير: May 26 ساعت 11:30 پس از 214 رووووووز تمام دريافت ويزا:June 19
تشکر کنندگان: soli asali
این هم انرژی مثبت برای دوستان عزیزم
[عکس: 25zguhf.jpg]
Case Number : 2014AS000022XX
تاریخ رویت قبولی : 7may2013
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 21may2013
کارنت : 10sep2013
مصاحبه : هفته دوم نوامبر - ایروان
ویزا : یک ضرب Rolleyes

Hold fast to dreams
ساعت 3:50 نیمه شب به وقت مریلند...
من خوابزده...
هوای تاپیک کلیرنس زد به سرم!!!!!!!!!!Sad
ایشاا.. امسال این تاپیک خالی قفل بشه!Wink
کیس نامبر: **48 ،4 نفر، مصاحبه: مارچ - ابوظبی،انتظار: 36 روز، دریافت ویزا: 2 می،ورود 17 سپتامبر 2013،ساکن GAITHERSBURG MD.
سفرنامه1
سفرنامه2
پرواز اعتماد را با یکدیگر تجربه کنیم...وگرنه میشکنیم بالهای دوستی مان را !
(2013-12-01 ساعت 09:46)ghafari88 نوشته:  سلاااااااااااااممممم بچه هاااااااااااا

ممنون بابت اينهمه انرژي.با وجود اينكه خودتون كلير شديد ولي هنوز به فكر بچه هاى مهاجرسرا هستيد
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
(2013-12-01 ساعت 19:18)قصه گو نوشته:  خانم ها و آقايون محترم من از همين تريبون اعلام مي كنم كه رسماً دارم ديوانه مي شم . فكري شدم . انرژي هاي مثبت دوستان هم ديگه افاقه نمي كنه ! همش مي گم كاشكي يه طور ديگه جواب مي داديم .كاشكي توضيح بهتر و كامل تري مي داديم . كاشكي آفيسر ميديد كه دخترم ا ن گ ل ي س ي و با لهجه ي آ م ر ي ك ا ي ي چه خوب و زيبا صحبت مي كنه !!! شب قبل از مصاحبه همه ي جواب ها رو مرور كرديم اگه گفت چرا ؟مي گيم براي اين كه!! اما ناخواسته هول شديم . بسكه بهمون احترام گذاشت .اصلاً نذاشت قسممونو كامل بخوريم بسكه بهمون اعتماد كرد ، حتي موقع إمضاء گفت ببخشيد كه خودكار به اندازه ي همتون ندارم....آخه چرا با ما اين جوري رفتار مي كنند كه ما هول بشيم ؟ خلاصه دوستان حالم خرابه .چرا بايد تا به اين اندازه اين قضيه مهم باشه ؟!؟

دوست عزیز هیچ کدوم از چیزایی که نوشتین باعث نمیشه روند کاراتون طور دیگه پیش بره اگه همتون از خود آفیسر هم بهتر انگلیسی حرف میزدین هم هیچ اتفاقی نمی افتاد ،پس با این کارا و حرفا اعصاب خودتون رو خورد نکنین و مثل همیشه آرام زندگی کنید تا ویزاتون بیاد
کیس نامبر :2014AS26xx
کنسولگری : ایروان
نفرات کیس : 2
مصاحبه : 11 دسامبر
دریافت ویزا: 13 دسامبر
California DMV - Driver License
California DMV - Rules of the Road
California DMV - Top 10 Reasons for Failing the Driving Test
تشکر کنندگان: محبت ، قصه گو ، maryam_a ، masuodrh ، pari pariaaa ، aghaghia ، ojee ، soli asali ، nedaba ، گل نهال
(2013-12-01 ساعت 19:18)قصه گو نوشته:  خانم ها و آقايون محترم من از همين تريبون اعلام مي كنم كه رسماً دارم ديوانه مي شم . فكري شدم . انرژي هاي مثبت دوستان هم ديگه افاقه نمي كنه ! همش مي گم كاشكي يه طور ديگه جواب مي داديم .كاشكي توضيح بهتر و كامل تري مي داديم . كاشكي آفيسر ميديد كه دخترم ا ن گ ل ي س ي و با لهجه ي آ م ر ي ك ا ي ي چه خوب و زيبا صحبت مي كنه !!! شب قبل از مصاحبه همه ي جواب ها رو مرور كرديم اگه گفت چرا ؟مي گيم براي اين كه!! اما ناخواسته هول شديم . بسكه بهمون احترام گذاشت .اصلاً نذاشت قسممونو كامل بخوريم بسكه بهمون اعتماد كرد ، حتي موقع إمضاء گفت ببخشيد كه خودكار به اندازه ي همتون ندارم....آخه چرا با ما اين جوري رفتار مي كنند كه ما هول بشيم ؟ خلاصه دوستان حالم خرابه .چرا بايد تا به اين اندازه اين قضيه مهم باشه ؟!؟
سلام
خدا نکنه قصه گوی جمع که دیوانه بشه وای به حال شنونده هاش، شما انقدر خوب بودید مثل همه هموطنامون که رفتن برای مصاحبه که باعث شده انقدر خوب و در خور شخصیتتون باهاتون رفتار بشهWink
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: majid7 ، قصه گو ، KIMIA2005 ، mehdir ، maryam_a ، kage.omid ، poem ، pari pariaaa ، amin arefi ، sal0811 ، ojee ، soli asali ، nedaba ، mrpahlevani ، taleghani

دوست عزیز گاهی اوقات باید ول کرد همه فکر کردن های الکی رو و با خوشبینی و امید قوی به بقیه کارها رسید. به این فکر کنین که حتی اگر بیش از حد معمول هم طول بکشه باز جوابتون خواهد اومد و کیستون کلیر خواهد شد. شما که تازه 13 روزه منتظر هستین تازه این سه چهار روز آخر هم که همش سفارت تعطیل بوده!! به این فکر کنین که چون امید قوی دارین که درست میشه پس مهم نیست که چقدر می خواد طول بکشه. در عوض از فرصت پیش آمده استفاده کنین و زبان بخونین البته اگه همچون من در زبان مشکل دارید. Tongue من هم درست پشت سر شما هستم Tongue
CN:2014AS19XX/1Person/Interview:Abu Dhabi-24 Nov[/Currnet Status:Ready/Updates: 27 Nov 2013;16 Jan, 10 Feb, 28 Nov, 29 Nov 2014
تشکر کنندگان: ffrfar ، قصه گو ، maryam_a ، pari pariaaa ، amin arefi ، امین 13 ، farshadm999 ، ghafari88 ، soli asali ، nedaba ، m_yek ، farazz ، پدی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان