کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-12-02 ساعت 13:53)nasim نوشته:  
(2013-12-02 ساعت 13:37)basi2014 نوشته:  
(2013-12-02 ساعت 13:22)nasim نوشته:  
(2013-12-02 ساعت 12:34)basi2014 نوشته:  
(2013-12-02 ساعت 11:57)sal0811 نوشته:  يكهفته بعد از مصاحبه ما هم فرم 10 سوالي ايميل شد و بعد از پاسخ ما دو روز بعدش سفارت تائيديه دريافت ايميل داد.نگران نباشيد و با ارامش جواب سوالها رو بديد.
والا من میترسم سوال 8 رو جواب بدم. میخام بگم که با خرج خودم دارم میام و میخام تمکن مالیم رو افزایش بدم.میخام اینو بگم شاید بیخیال ضامن بشه.آخه یکی نیست بهشون بگه من ضامنم کجا بوده ؟ از کجا شهروند آمریکایی بیارم

می گم فکر کنم اولین نفر هستی که مصاحبه متفاوتی داشتی با بقیه . نظر خودت چیه؟ فکر می کنی موقعیت شغلی یا شرکتی که براش کار می کنی نمی دوونم حتما یه چیزی اینجا غیر معمول بوده . من توی سفر نامه ها خونده بودم حتی کسانی که مترجم بودن مصاحبه فارسی خواستن و براشون انجام شده .
اصلا نا امید نباش این 10 سوال و با دقت پر کن در باره گزینه 8 راستش این یه نظر هست ( باید دربارش خیلی دقت کنی و کاری که درسته و انجام بدی ) می توونی بنویسی براشون من موقعیت مالی خووبی دارم و نمی خوام برای دوستم مزاحمت ایجاد کنم و باید یه جووری بهشون حالی کنی که واسه ادامه تحصیل که نمی خوای بریییی که می گن 100 میلیون نیاز به اسپانسر داره
موفق باشی دوست عزیز خبری شد به ما هم بگو

آره خودمم قبول دارم چون من خیلی سفرنامه خوندم و تابحال ندیدم کسیو انقدر اذیت کرده باشن. راجب ادامه تحصیل هم اون سوالی که پرسیده قصد تحقیق در آمریکا را داری من نوشتم نه من قصد تحقیق دارم و نه اینکه میخام ادامه تحصیل بدم به هیچ وجه. کلا میخام بیام اونجا در ارتباط با رشته دوره کارشناسیم که ادبیات انگلیسی بوده کار کنم نه رشته ارشدم. من فکر کنم بخاطر رشته ارشدمم بوده و اینکه بخاطر یه ربع صحبتی که با اونگان تو مطبش کردم و اون هم گزارش داده به افسر. خلاصه اینکه انگار همه کائنات دست به دست هم دادن تا منو اذیت کنن..
Wink دوست عزیز یه برنده لاتاری هیچ وقت کم نمیاره و مثل شیر این راه و طی می کنه حتی اگه همه کائنات دست به دست هم داده باشن واسه اذیت کردنش.
راستی رشته ارشدتون می توونم بپرسم چی بوده که فکر می کنی به خاطر اون گیر دادن !!؟؟
در هر حال نگران نباش و سوالا رو با کمال دقت پر کن

زبانشناسی رایانشی میخونم که به پردازش متن، طبقه بندی متون، بازیابی اطلاعات، اسپم دیتکشن، فیلترینگ و بازشناسی گفتار و این چیزا ربط داره
2014AS3xxمجرد،فوق لیسانس.مصاحبه:23نوامبر آنکارا،آپدیت:12بار،فرم10سوالی،CV،ویزا:9مارس
مدارک موردنیاز جهت ارسال به سفارت آنکارا
ســــــــــــــفرنامه
]هر سوالى داشتيد پيام خصوصى بدىد در خدمتم
تشکر کنندگان: mehdir ، nasim ، pari pariaaa ، soli asali ، farazz
سلام دوست من، مگه به دکتر چی گفته بودی که فکر میکنی باعث این اتفاق شده!؟
کیس نام: **69 2014AS0000- رویت قبولی: 11 می - ارسال فرمها: 27 می -دریافت تاییدیه: 5 جون -ابوظبی - 2 نفر- کارنت: آپریل- نامه دوم: 17 آپریل- مصاحبه : 5 جون. رویت درسیس 14 می. آپدیت : 5 جون هر دو ، 6 جون کیس اصلی. 15 جون با ایمیل. 30جون نفر دوم. 8 جولای هر دو. 6آگوست نفر اصلی. 28 آگوست هر دو

خدایا، نگاهم به دستهای توست. مرا مثل همیشه یاری کن.
تشکر کنندگان: soli asali ، farazz
(2013-12-02 ساعت 14:45)basi2014 نوشته:  
(2013-12-02 ساعت 13:53)nasim نوشته:  
(2013-12-02 ساعت 13:37)basi2014 نوشته:  
(2013-12-02 ساعت 13:22)nasim نوشته:  
(2013-12-02 ساعت 12:34)basi2014 نوشته:  والا من میترسم سوال 8 رو جواب بدم. میخام بگم که با خرج خودم دارم میام و میخام تمکن مالیم رو افزایش بدم.میخام اینو بگم شاید بیخیال ضامن بشه.آخه یکی نیست بهشون بگه من ضامنم کجا بوده ؟ از کجا شهروند آمریکایی بیارم

می گم فکر کنم اولین نفر هستی که مصاحبه متفاوتی داشتی با بقیه . نظر خودت چیه؟ فکر می کنی موقعیت شغلی یا شرکتی که براش کار می کنی نمی دوونم حتما یه چیزی اینجا غیر معمول بوده . من توی سفر نامه ها خونده بودم حتی کسانی که مترجم بودن مصاحبه فارسی خواستن و براشون انجام شده .
اصلا نا امید نباش این 10 سوال و با دقت پر کن در باره گزینه 8 راستش این یه نظر هست ( باید دربارش خیلی دقت کنی و کاری که درسته و انجام بدی ) می توونی بنویسی براشون من موقعیت مالی خووبی دارم و نمی خوام برای دوستم مزاحمت ایجاد کنم و باید یه جووری بهشون حالی کنی که واسه ادامه تحصیل که نمی خوای بریییی که می گن 100 میلیون نیاز به اسپانسر داره
موفق باشی دوست عزیز خبری شد به ما هم بگو

آره خودمم قبول دارم چون من خیلی سفرنامه خوندم و تابحال ندیدم کسیو انقدر اذیت کرده باشن. راجب ادامه تحصیل هم اون سوالی که پرسیده قصد تحقیق در آمریکا را داری من نوشتم نه من قصد تحقیق دارم و نه اینکه میخام ادامه تحصیل بدم به هیچ وجه. کلا میخام بیام اونجا در ارتباط با رشته دوره کارشناسیم که ادبیات انگلیسی بوده کار کنم نه رشته ارشدم. من فکر کنم بخاطر رشته ارشدمم بوده و اینکه بخاطر یه ربع صحبتی که با اونگان تو مطبش کردم و اون هم گزارش داده به افسر. خلاصه اینکه انگار همه کائنات دست به دست هم دادن تا منو اذیت کنن..
Wink دوست عزیز یه برنده لاتاری هیچ وقت کم نمیاره و مثل شیر این راه و طی می کنه حتی اگه همه کائنات دست به دست هم داده باشن واسه اذیت کردنش.
راستی رشته ارشدتون می توونم بپرسم چی بوده که فکر می کنی به خاطر اون گیر دادن !!؟؟
در هر حال نگران نباش و سوالا رو با کمال دقت پر کن

زبانشناسی رایانشی میخونم که به پردازش متن، طبقه بندی متون، بازیابی اطلاعات، اسپم دیتکشن، سد غیرقابل عبورینگ و بازشناسی گفتار و این چیزا ربط داره

من فکر کنم "عبورینگ" در رشتتون این مشکلات رو بوجود آورده!Big Grin
تشکر کنندگان: nasim ، soli asali ، farazz ، pari pariaaa
دوستان مطلع لطف كنن و منو راهنمايي بفرماين :
١-اگر تعداد فرم هاي ايرانيان برنده شده ٢٠١٤فقط ٦٠٢٩فرم هست پس چطور حدودا تا كيس نامبر ١٠٠٠٠هم تو برنده هاي ايراني هست ؟
٢-وقتي ميگن سهميه مجاز ويزا سالانه ٥٥٠٠٠تاست با ويزاي افراد همراه هر مين اپليكنته ؟
٣-وقتي ميگن سهميه ايران ٧درصد سهميه كل ويزاست يعني در بهترين حالت ٣٨٥٠فرم از كل ايرانيهاي برنده كه تقريبا نصفه وحالا اگر معيارشون براي سقف ويزا با كل همراهها باشه اگر ميانگين افراد هر فرم رو دو نفر بگيريم كه ميشه حدودا ١٦٠٠فرم ؟؟؟!!!!كه خيلي كمه و شايد قضييه كم اومدن ويزا برا بچه هاي ٢٠١٣مجددا تكرار بشه ؟!!!
تشکر کنندگان: ssafaye66 ، KIMIA2005 ، soli asali ، farazz
(2013-12-02 ساعت 15:39)Tara55 نوشته:  دوستان مطلع لطف كنن و منو راهنمايي بفرماين :
١-اگر تعداد فرم هاي ايرانيان برنده شده ٢٠١٤فقط ٦٠٢٩فرم هست پس چطور حدودا تا كيس نامبر ١٠٠٠٠هم تو برنده هاي ايراني هست ؟
٢-وقتي ميگن سهميه مجاز ويزا سالانه ٥٥٠٠٠تاست با ويزاي افراد همراه هر مين اپليكنته ؟
٣-وقتي ميگن سهميه ايران ٧درصد سهميه كل ويزاست يعني در بهترين حالت ٣٨٥٠فرم از كل ايرانيهاي برنده كه تقريبا نصفه وحالا اگر معيارشون براي سقف ويزا با كل همراهها باشه اگر ميانگين افراد هر فرم رو دو نفر بگيريم كه ميشه حدودا ١٦٠٠فرم ؟؟؟!!!!كه خيلي كمه و شايد قضييه كم اومدن ويزا برا بچه هاي ٢٠١٣مجددا تكرار بشه ؟!!!
راست میگه منم همیشه این موضوع برام سوال بوده که چه جوری حساب کردن

با توجه به اینکه هنوز سایت سی اس سی هیچ کیسیو نشناخته من خیلی نگرانم که نکنه بهمون ویزا ندن
تشکر کنندگان: soli asali ، farazz ، pari pariaaa
(2013-12-02 ساعت 15:39)Tara55 نوشته:  دوستان مطلع لطف كنن و منو راهنمايي بفرماين :

(2013-12-02 ساعت 15:48)ssafaye66 نوشته:  راست میگه منم همیشه این موضوع برام سوال بوده که چه جوری حساب کردن

با توجه به اینکه هنوز سایت سی اس سی هیچ کیسیو نشناخته من خیلی نگرانم که نکنه بهمون ویزا ندن
1- دوست عزیز ایران که تنها کشور اسیایی نیست که تا شماره 10000 فقط به ایران اختصاص پیدا کرده باشد .
البته این رو هم در نظر بگیرید که تعدادی از قبول شدگان پیگیر قبولیشون نمیشن و یا مشکلات دیگه ای دارند که باعث میشه از امار کسرشوند ..
2- بلی -با احتساب هر ویزا به ازای هر کدام از اعضای خانواده
3-امیدوارم امسال این اتفاق تکرار نشه و به همه دوستان ویزا برسه .
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: ghafari88 ، pari pariaaa ، kiana11 ، soli asali ، قصه گو ، farazz ، masuodrh ، ssafaye66
(2013-12-02 ساعت 16:12)farshadm999 نوشته:  من میدونم ما بد بخت میشیم ، من میدونم من ویزا نمیگیرم ، من میدونم به من ویزا نمیرسه ، گالیور مواظب باشههههههههه

عزیز من اینقدر فاز منفی ندید امیدوار باشید و توکل کنید به خدا اگه از الان بخواهید اینجوری خودتون رو ببازید و استرس داشته باشید و نگران که بعید می دونم به اونور برسید...
دوستان همیشه در زندگی مثبت اندیش باشید و از منفی گرایی بپرهیزید.
این هم انرژی مثبت واسه اینکه جو عوض بشه
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، godot ، soli asali ، amin arefi ، farazz ، masuodrh ، hamidrezapir1
طی ایمیلی که به سفارت ارمنستان فرستادم در رابطه با تاریخ اعتبار ویزا و امکان پیکاپ ویزا این جواب رو ارسال کردند که جهت اطلاع دوستان قرار میدم :

The immigrant visa is valid from the date of the issuance. We deliver the passports only to the applicant by presenting his/her passport copy or a family member included in the initial petition

1- این شماره کیس ها به طور تصادفی داده شده و برای کل برنده های آسیاست یعنی از 1 تا 27000 شماره دادند به آسیایی هایی که برنده شدند.

2- با افراد همراه حساب می شه

3- خب تقریبا سهمیه ایرانیا می شه همین 7% دیگه ، ولی از کل این 6029 نفر همه برنده ها بقیه پروسه را ادامه نمی دند، یه تعدادی ریجکت می شن، ممکنه دیپلم نداشته باشند و ...

در مورد تکرار قضیه 2013 ، ممکنه پیش بیاد، کسی نمی تونه پیش بینی کنه

اما من که خیلی خوش بینم که این اتفاق نمیفته
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
تشکر کنندگان: meisam14 ، farshadm999 ، farazz ، soli asali ، masuodrh ، pari pariaaa
(2013-12-02 ساعت 17:06)iris نوشته:  

1- این شماره کیس ها به طور تصادفی داده شده و برای کل برنده های آسیاست یعنی از 1 تا 27000 شماره دادند به آسیایی هایی که برنده شدند.

2- با افراد همراه حساب می شه

3- خب تقریبا سهمیه ایرانیا می شه همین 7% دیگه ، ولی از کل این 6029 نفر همه برنده ها بقیه پروسه را ادامه نمی دند، یه تعدادی ریجکت می شن، ممکنه دیپلم نداشته باشند و ...

در مورد تکرار قضیه 2013 ، ممکنه پیش بیاد، کسی نمی تونه پیش بینی کنه

اما من که خیلی خوش بینم که این اتفاق نمیفته
خدا از دهنت بشو دوست عزیز من اگه ویزا بگیرم مقصدم اول فیلادلفیا هست و بد لوس انجلس ، برسم لوس انجلس کل بچه‌های مهاجرسرا رو دعوت می‌کنم برای یه مهمونی‌ Smile
خوشحالم.
تشکر کنندگان: hamedmas ، میما ، farazz ، soli asali ، ghafari88 ، pari pariaaa ، sksara
منم از ارمنستان همین سوال رو پرسیدم دقیقا برعکس بمن جواب داد یعنی از تاریخ پزشکی 6 ماه اعتبار داره
The visas are limited per medical exam which is valid for 6 months after the doctor’s signature.
تعداد افراد کیس: 2، تاریخ و مکان مصاحبه: 15 اکتبر، ایروان، وضعیت: کلیر شدن کیس اصلی در تاریخ 23 آوریل (بعد از 190 روز) و کلیر شدن همراه در تاریخ 14 می (بعد از 211 روز)، دریافت ویزا: 30 می
تشکر کنندگان: farazz ، soli asali ، KIMIA2005 ، pari pariaaa
يه سوال
تو اين صفحه اي كه كيس هاي كليرشده آنكارا اعلام شده موردي هست كه به نظرم منطقي نمياد.
سه نفري كه دو هفته پيش كلير شده تاريخ اكسپايرشون 12 مارچ 2014 است ولي 3 نفري كه همين جمعه پيش كلير شدن تاريخ اكسپايرشون 14 فوريه 2014 است. مثه اينكه عوض اينكه تاريخه جلو بره عقب مياد
Case Number: 2014AS7XX - Single - Interview: Oct 2013 Ankara - Visa Issued: June 2014 - Destination: Houston

تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa
به نظر شما کارمند یک بانک خصوصی بودن باعث کلیرنس خوردن می شه؟

تمکن مالی را اگه از بانک تات(آینده) بگیریم اشکال داره؟(البته من کارمند بانک تات نیستمBig Grin)
کیس نامبر: **2014AS42/محل مصاحبه: انکارا---> ابوظبی/ تعداد نفرات: 2/ کارنت : 9 ژانویه/ نامه دوم:17 ژانویه/مصاحبه:4W مارچ/ویزا یکضرب/ورود به امریکا:20 شهریور 93/ ساکن : لس آنجلس/دریافت گرین: 26 روز و سوشال:9 روز بعد از ورود
*** Seize the day ***
همسر من در بانکی در لس انجلس( منطقه انسینو) کار می کنه اگر کاری داشتین می تونه کمکتون کنه
تشکر کنندگان: soli asali ، ghafari88 ، pari pariaaa
(2013-12-02 ساعت 18:42)elnazgh نوشته:  منم از ارمنستان همین سوال رو پرسیدم دقیقا برعکس بمن جواب داد یعنی از تاریخ پزشکی 6 ماه اعتبار داره
The visas are limited per medical exam which is valid for 6 months after the doctor’s signature.
دوستان این مسئله واقعا ساده است، چون تاریخ اعتبار ویزا به هر دو مورد یعنی هم مدیکال و هم تاریخ اعتباری که در خود ویزا موجوده ربط داره. تاریخ اعتبار ویزا از زمان صدور 6 ماهه و تاریخ اعتبار مدیکال هم از زمان امضای دکتر 6 ماهه، حالا اگه کسی از زمان گرفتن مدیکالش 4 ماه می گذره و بعد ویزاش صادر می شه با اینکه ویزا اعتبارش 6 ماهه چون از اعتبار مدیکالش 2 ماه باقی مونده و این دو (مدیکال و ویزا) به هم وابستگی متقابل دارند پس 2 ماه وقت داره که بره مگر اینکه دوباره بره و مدیکالش رو تمدید کنه حالا اگه بزاره 1 ماه بعد از صدور ویزا بره مدیکال رو تمدید کنه با اینکه مدیکال 6 ماه اعتبار داره چون از صدور ویزا 1 ماه گذشته 5 ماه وقت داره که بره امیدوارم با این توضیحات این مسئله حل شده باشه. موفق باشید.
تشکر کنندگان: soli asali ، hamidrezapir1 ، kage.omid ، pari pariaaa ، nasim ، الدورادو
(2013-12-02 ساعت 15:25)mahan L نوشته:  سلام دوست من، مگه به دکتر چی گفته بودی که فکر میکنی باعث این اتفاق شده!؟
واست پیام خصوصی فرستادم
2014AS3xxمجرد،فوق لیسانس.مصاحبه:23نوامبر آنکارا،آپدیت:12بار،فرم10سوالی،CV،ویزا:9مارس
مدارک موردنیاز جهت ارسال به سفارت آنکارا
ســــــــــــــفرنامه
]هر سوالى داشتيد پيام خصوصى بدىد در خدمتم
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان