کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-12-02 ساعت 18:04)farshadm999 نوشته:  خدا از دهنت بشو دوست عزیز من اگه ویزا بگیرم مقصدم اول فیلادلفیا هست و بد لوس انجلس ، برسم لوس انجلس کل بچه‌های مهاجرسرا رو دعوت می‌کنم برای یه مهمونی‌ Smile

دوست عزیز این پست شما رو به عنوان سند بایستی نگه داشت تا ببینیم انشالله رسیدی لس انجلس چه میکنی Big Grin امضات رو هم کامل نکردی که ببینیم وضعیت کیست چطوره ؟؟
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: قصه گو ، hamidrezapir1 ، ghafari88 ، hedipes ، farshadm999 ، pari pariaaa ، soli asali ، میما ، nasim ، poem ، sksara
(2013-12-02 ساعت 19:17)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-12-02 ساعت 18:04)farshadm999 نوشته:  خدا از دهنت بشو دوست عزیز من اگه ویزا بگیرم مقصدم اول فیلادلفیا هست و بد لوس انجلس ، برسم لوس انجلس کل بچه‌های مهاجرسرا رو دعوت می‌کنم برای یه مهمونی‌ Smile

دوست عزیز این پست شما رو به عنوان سند بایستی نگه داشت تا ببینیم انشالله رسیدی لس انجلس چه میکنی Big Grin امضات رو هم کامل نکردی که ببینیم وضعیت کیست چطوره ؟؟

داداش تعارف اومد نیمد داره ها !!! ما که هستیم خدمتتونWink
کیس نامبر :2014AS26xx
کنسولگری : ایروان
نفرات کیس : 2
مصاحبه : 11 دسامبر
دریافت ویزا: 13 دسامبر
California DMV - Driver License
California DMV - Rules of the Road
California DMV - Top 10 Reasons for Failing the Driving Test
تشکر کنندگان: قصه گو ، hamidrezapir1 ، ghafari88 ، farshadm999 ، pari pariaaa ، soli asali ، nasim ، sksara
(2013-12-02 ساعت 18:49)farazz نوشته:  يه سوال
تو اين صفحه اي كه كيس هاي كليرشده آنكارا اعلام شده موردي هست كه به نظرم منطقي نمياد.
سه نفري كه دو هفته پيش كلير شده تاريخ اكسپايرشون 12 مارچ 2014 است ولي 3 نفري كه همين جمعه پيش كلير شدن تاريخ اكسپايرشون 14 فوريه 2014 است. مثه اينكه عوض اينكه تاريخه جلو بره عقب مياد

اگر دقت کنید تاریخ مصاحبه دوستان سری دوم زودتر بوده. همچنین من شنیدم که عملا پروسه کلیرنس از زمان کارنت شدن شروع میشه. ممکنه دوستان سری دوم زودتر کارنت شده باشن.
تشکر کنندگان: قصه گو ، hamidrezapir1 ، farazz ، pari pariaaa ، soli asali ، poem
(2013-12-02 ساعت 15:57)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-12-02 ساعت 15:39)Tara55 نوشته:  دوستان مطلع لطف كنن و منو راهنمايي بفرماين :
١-اگر تعداد فرم هاي ايرانيان برنده شده ٢٠١٤فقط ٦٠٢٩فرم هست پس چطور حدودا تا كيس نامبر ١٠٠٠٠هم تو برنده هاي ايراني هست ؟
٢-وقتي ميگن سهميه مجاز ويزا سالانه ٥٥٠٠٠تاست با ويزاي افراد همراه هر مين اپليكنته ؟
٣-وقتي ميگن سهميه ايران ٧درصد سهميه كل ويزاست يعني در بهترين حالت ٣٨٥٠فرم از كل ايرانيهاي برنده كه تقريبا نصفه وحالا اگر معيارشون براي سقف ويزا با كل همراهها باشه اگر ميانگين افراد هر فرم رو دو نفر بگيريم كه ميشه حدودا ١٦٠٠فرم ؟؟؟!!!!كه خيلي كمه و شايد قضييه كم اومدن ويزا برا بچه هاي ٢٠١٣مجددا تكرار بشه ؟!!!

(2013-12-02 ساعت 15:48)ssafaye66 نوشته:  راست میگه منم همیشه این موضوع برام سوال بوده که چه جوری حساب کردن

با توجه به اینکه هنوز سایت سی اس سی هیچ کیسیو نشناخته من خیلی نگرانم که نکنه بهمون ویزا ندن
1- دوست عزیز ایران که تنها کشور اسیایی نیست که تا شماره 10000 فقط به ایران اختصاص پیدا کرده باشد .
البته این رو هم در نظر بگیرید که تعدادی از قبول شدگان پیگیر قبولیشون نمیشن و یا مشکلات دیگه ای دارند که باعث میشه از امار کسرشوند ..
2- بلی -با احتساب هر ویزا به ازای هر کدام از اعضای خانواده
3-امیدوارم امسال این اتفاق تکرار نشه و به همه دوستان ویزا برسه .

دوستان عزیز نمی خوام انرژی منفی بدم اما یه واقعیتی که وجود داره هر سال که میگذره اطلاع رسانی ها قویتر میشه و تعداد افراد بیشتری از برنده شدنشون با خبر میشن در صورتیکه سالهای قبل اصلا خیلی از برنده ها نمی رفتن سایتو چک کنن و متوجه برنده شدنشون بشن. یه عده هم که سیاهی لشکر بودن. اما با توجه به بالاتر رفتن سطح اطلاعات افراد حتی شرکتکننده ها هم اکثرا واجد شرایط ابتدایی مثل دیپلم یا سابقه کار هستن. با این توضیحات تصور بنده اینه که هر سال که میگذره احتمال تموم شدن ویزاها در ماههای آخر بیشتر خواهد شد. البته امیدوارم که تصور اشتباهی باشه. اما قطع و یقین تعداد زیادی از برنده ها پروسه را تا مصاحبه ادامه نمی دن و موقع ثبت نام جو گیر بودن و چون مثلا فامیل ثبت نام می کردن اونا هم ثبت نام کردن. خیلی ها از پس هزینه هاش که حداقل تا دفعه اول که بخوای بری امریکا چیزی حدود 20 میلیون آب میخوره بر نمیان و خیلی موارد دیگه.پس به نظر من بهتره اصلا فکرشو نکنیم و بذاریم ببینیم خدا برامون چی میخواد. و نکته مهمتر اینکه زندگی طبیعیمونو ادامه بدیم.
تشکر کنندگان: قصه گو ، kage.omid ، masuodrh ، امین 13 ، farazz ، pari pariaaa ، soli asali ، nasim
چه تعطیلات نفس گیری بود
امیدوارم به شکرانه این عیدشون یک حال خوب هم نصیب ما بکنن
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: ghafari88 ، godot ، farazz ، pari pari ، قصه گو ، pari pariaaa ، soli asali ، maryam_a ، سیمین راد ، NIKKI ، nasim
سلام علیکم
دوستان عزیز راستی Wink
بنده هم به این تاپیک محترم اجازه ورود میخوام!
منم اميدوارم هفته خوبي باشه و تعداديك ضربيازيادباشن به اميداون روزكه نوبت منم بشه٠
تشکر کنندگان: godot ، KIMIA2005 ، farazz ، قصه گو ، pari pariaaa ، behfaza ، soli asali ، nasim ، امین 13
(2013-12-02 ساعت 21:55)behfaza نوشته:  
سلام علیکم
دوستان عزیز راستی Wink
خوش اومدین..انشاله زودتر دوران انتظار شما به سر بیاد..
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: ghafari88 ، behfaza ، hudson ، farazz ، قصه گو ، pari pariaaa ، soli asali ، nasim
سلام علیکم
دوستان عزیز راستی Wink
سلام عزیز دل ،شما دیگه چرا؟ ، ما رفتیم اش خوردیم باید جورشو بکشیم .ای بابا ، ولی اماده باش انشالله کمتر از سه هفته کلیر می شوی مانند اقای غفاری عزیزWink
تشکر کنندگان: ghafari88 ، behfaza ، farazz ، قصه گو ، pari pariaaa ، soli asali
(2013-12-01 ساعت 21:14)pari pariaaa نوشته:  
(2013-12-01 ساعت 19:42)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-12-01 ساعت 12:27)pari pariaaa نوشته:  تيم كلير خورده هاي ايروان .... خبري در راه استBig Grin
فردا ظهر آماده باشيد Big Grin
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

پری خانم عزیز خبرتون موثق هستش یا همینطوری بهتون الهام شده Big Grin
البته امیدوارم همینگونه که شما فرمودید باشد و تعداد زیادی از عزیزان منتظر کلیر شوند.

الهام موثقهBig GrinBig GrinBig Grin دوشنبه روز ايروانه Tongue

حاج خانم چی شد پس ما رو الهامات موثق شما حساب باز کردیما
کیس نامبر :2014AS26xx
کنسولگری : ایروان
نفرات کیس : 2
مصاحبه : 11 دسامبر
دریافت ویزا: 13 دسامبر
California DMV - Driver License
California DMV - Rules of the Road
California DMV - Top 10 Reasons for Failing the Driving Test
(2013-12-02 ساعت 22:36)kiana11 نوشته:  
سلام علیکم
دوستان عزیز راستی Wink
سلام عزیز دل ،شما دیگه چرا؟ ، ما رفتیم اش خوردیم باید جورشو بکشیم .ای بابا ، ولی اماده باش انشالله کمتر از سه هفته کلیر می شوی مانند اقای غفاری عزیزWink
سلام از ما .
ما آش نخوردیم زیاد ولی

یه آشی واسمون پختن توی سکیوریتی که داغیش هنوز داره میسوزونه !
تشکر کنندگان: farazz ، قصه گو ، pari pariaaa ، soli asali ، SOLTANI11 ، kiana11 ، امین 13
(2013-12-02 ساعت 18:57)آلیس-1980 نوشته:  
(2013-12-02 ساعت 18:42)elnazgh نوشته:  منم از ارمنستان همین سوال رو پرسیدم دقیقا برعکس بمن جواب داد یعنی از تاریخ پزشکی 6 ماه اعتبار داره
The visas are limited per medical exam which is valid for 6 months after the doctor’s signature.
دوستان این مسئله واقعا ساده است، چون تاریخ اعتبار ویزا به هر دو مورد یعنی هم مدیکال و هم تاریخ اعتباری که در خود ویزا موجوده ربط داره. تاریخ اعتبار ویزا از زمان صدور 6 ماهه و تاریخ اعتبار مدیکال هم از زمان امضای دکتر 6 ماهه، حالا اگه کسی از زمان گرفتن مدیکالش 4 ماه می گذره و بعد ویزاش صادر می شه با اینکه ویزا اعتبارش 6 ماهه چون از اعتبار مدیکالش 2 ماه باقی مونده و این دو (مدیکال و ویزا) به هم وابستگی متقابل دارند پس 2 ماه وقت داره که بره مگر اینکه دوباره بره و مدیکالش رو تمدید کنه حالا اگه بزاره 1 ماه بعد از صدور ویزا بره مدیکال رو تمدید کنه با اینکه مدیکال 6 ماه اعتبار داره چون از صدور ویزا 1 ماه گذشته 5 ماه وقت داره که بره امیدوارم با این توضیحات این مسئله حل شده باشه. موفق باشید.
حالا اگه لازم شد بریم تمدید مدیکال، همه اعضای کیس باید برم پیش پزشک معتمد؟
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، soli asali ، قصه گو
(2013-12-02 ساعت 23:05)behfaza نوشته:  
(2013-12-02 ساعت 22:36)kiana11 نوشته:  
سلام علیکم
دوستان عزیز راستی Wink
سلام از ما .
ما آش نخوردیم زیاد ولی

یه آشی واسمون پختن توی سکیوریتی که داغیش هنوز داره میسوزونه !
سلام
چرا؟ مگه تو سکیوریتی چه اتفاقی افتاد؟
شماره کیس: حدود 2500/سفارت:ایروان/افراد کیس:2 نفر/تاريخ رويت قبولي:1 may/تاريخ فرستادن فرم ها:20 june/تاريخ مصاحبه: 27 nov/ وضعیت:بلاخره كلير شديم بعد 183 روز.دريافت ويزا:10 june. "استفاده از اين آيدي به صورت مشترك"
Big Grinlموفقيت از آن كسي است كه حتي با سنگ هايي كه به سويش پرتاب شده، پايه هاي محكمي بسازد Big Grin
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، soli asali ، SOLTANI11 ، kiana11 ، قصه گو
(2013-12-02 ساعت 23:07)خسته از وطن نوشته:  
(2013-12-02 ساعت 18:57)آلیس-1980 نوشته:  
(2013-12-02 ساعت 18:42)elnazgh نوشته:  منم از ارمنستان همین سوال رو پرسیدم دقیقا برعکس بمن جواب داد یعنی از تاریخ پزشکی 6 ماه اعتبار داره
The visas are limited per medical exam which is valid for 6 months after the doctor’s signature.
دوستان این مسئله واقعا ساده است، چون تاریخ اعتبار ویزا به هر دو مورد یعنی هم مدیکال و هم تاریخ اعتباری که در خود ویزا موجوده ربط داره. تاریخ اعتبار ویزا از زمان صدور 6 ماهه و تاریخ اعتبار مدیکال هم از زمان امضای دکتر 6 ماهه، حالا اگه کسی از زمان گرفتن مدیکالش 4 ماه می گذره و بعد ویزاش صادر می شه با اینکه ویزا اعتبارش 6 ماهه چون از اعتبار مدیکالش 2 ماه باقی مونده و این دو (مدیکال و ویزا) به هم وابستگی متقابل دارند پس 2 ماه وقت داره که بره مگر اینکه دوباره بره و مدیکالش رو تمدید کنه حالا اگه بزاره 1 ماه بعد از صدور ویزا بره مدیکال رو تمدید کنه با اینکه مدیکال 6 ماه اعتبار داره چون از صدور ویزا 1 ماه گذشته 5 ماه وقت داره که بره امیدوارم با این توضیحات این مسئله حل شده باشه. موفق باشید.
حالا اگه لازم شد بریم تمدید مدیکال، همه اعضای کیس باید برم پیش پزشک معتمد؟

اره دوست عزیز همه اعضای کیس باید برن مدیکال مجدد
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: خسته از وطن ، pari pariaaa ، soli asali ، nasim ، behfaza
(2013-12-02 ساعت 19:17)KIMIA2005 نوشته:  

من ویزا بگیرم سر قولم هستم. Big GrinBig Grin

الان امضامو درست می‌کنم ، راستش درست بود پاک کردم کامل ترش کنم یادم رفت کلا بذارم :د

یه چیز دیگه دوستانی که ۱ ضرب گرفتن رو اطلاعاتشون رو کجا می‌شه دید؟ چون جدول شماره ۶ خانوم زری وحدتی گویا هنوز آپدیت نشده.
خوشحالم.
تشکر کنندگان: kage.omid ، ghafari88 ، poem ، pari pariaaa ، soli asali ، میما ، nasim ، sksara

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان