کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
سلام
اينم سهم من از انرژي مثبتهاي امروز
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
منتظر خبراي خوب هستيم. :-)
شماره کیس: حدود 2500/سفارت:ایروان/افراد کیس:2 نفر/تاريخ رويت قبولي:1 may/تاريخ فرستادن فرم ها:20 june/تاريخ مصاحبه: 27 nov/ وضعیت:بلاخره كلير شديم بعد 183 روز.دريافت ويزا:10 june. "استفاده از اين آيدي به صورت مشترك"
Big Grinlموفقيت از آن كسي است كه حتي با سنگ هايي كه به سويش پرتاب شده، پايه هاي محكمي بسازد Big Grin
سلام
بابا انرژیت منو کشت ...... من که با یه سرماخورگی اساسی و مصاحبه ی در پیش رو نمیدونم باید چی کار کنم..... منتظر انرژی دوستان هستم.
شماره کیس: **13 - تاریخ رویت قبولی: 16AUG - کنسولگری:ankara - تعداد افراد منظور در کیس :1 - ارسال فرمهای سری اول: 28AUG - کارنت شدن کیس:SEP13 - مصاحبه:12DEC - دریافت کلیرنس:بله - دریافت ویزا:بزودی...امیدوارم - ورود به آمریکا: ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - دریافت گرین کارت: ؟؟؟؟؟؟؟؟ - جمع تقریبی هزینه‌ها:2500000 تومان
تشکر کنندگان: farazz ، pari pari ، mahdibashoma ، قصه گو ، pari pariaaa ، javadi436 ، hedipes ، soli asali ، 2014winner
ببینید من چه حالی دارم ... روز مصاحبه، 4 تا کیس با هم رفتیم و اول صف مصاحبه بودیم .... به لطف سارا خانم گرو فقط کیس ما کیلیر خورد .... اون سه تا کیس موندن که ویزاشونو بگیرن .... ما هم فول آف روحیه به سمت دیار بال بال زدیم ....
الانم که تعطیلاته، 36 روزه که منتظرم ، سایت هم که خوااااااااابه
2014AS1XXX / 28 Oct, Abu Dhabi / Clear after 210 Days / Dallas
(2013-12-02 ساعت 23:50)farshadm999 نوشته:  
(2013-12-02 ساعت 19:17)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-12-02 ساعت 18:04)farshadm999 نوشته:  خدا از دهنت بشو دوست عزیز من اگه ویزا بگیرم مقصدم اول فیلادلفیا هست و بد لوس انجلس ، برسم لوس انجلس کل بچه‌های مهاجرسرا رو دعوت می‌کنم برای یه مهمونی‌ Smile

دوست عزیز این پست شما رو به عنوان سند بایستی نگه داشت تا ببینیم انشالله رسیدی لس انجلس چه میکنی Big Grin امضات رو هم کامل نکردی که ببینیم وضعیت کیست چطوره ؟؟

من ویزا بگیرم سر قولم هستم. Big GrinBig Grin

الان امضامو درست می‌کنم ، راستش درست بود پاک کردم کامل ترش کنم یادم رفت کلا بذارم :د

یه چیز دیگه دوستانی که ۱ ضرب گرفتن رو اطلاعاتشون رو کجا می‌شه دید؟ چون جدول شماره ۶ خانوم زری وحدتی گویا هنوز آپدیت نشده.

Big Grin دوست عزیز این مهمونی رو یعنی می خوای 6 ماه بعد ورودت بگیریی؟؟؟؟؟ بی خیاللللللل. با این استرس هایی که این دوران بچه ها دارن خیلی زودتر از این حرفا باید دست به کار شی Smile می گم بکنش 3 ماه بعد ورود Big Grin البته اگه منم اون موقع در دیار غربت بودم
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: ghafari88 ، قصه گو ، pari pariaaa ، soli asali
خوب پاشید پاشید ورزش صبحگاهی داریم [عکس: 790917_dance4.gif]

زود باشید ببینم ... خوابم میاد و حوصله ندارم و آی من کلیر می شم و آی چرا سیس منو نمی شناسه و من کیم و اینجا کجاس و اینا هم نداریم .... گفته باشم ... هنوز 10 ماااااه ه ه ه ه مونده تا سپتمبر ..... چرا اینجوری می کنید ؟ .... دعواتون می کنماااااا .... ضمناً سیس رو کلاً بیخیال بشید. رفته تعطیلات کریسمس! Tongue

اینم انرژی مثبتای امروز .... باشد که رستگار شویم ( قابل توجه pari pariaa خانم که کپی رایت رو هم رعایت نمی کنه! Tongue )

+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
(2013-12-03 ساعت 02:48)ssafaye66 نوشته:  بچه ها من خوف کردم

کیسم حدود 1000 هست مصاحبم اواسط نوامبر بود
من میترسم نتیجه اف بی ای چکم دیر بیاد و ویزا ها پر بشه
مثلا چهار ماه دیگه نتیچه بیاد مثل 2013 و بعد سقف ویزا پر شه
علت این طز فکرم اینه که سایت سی اس سی هنوز هیچ کیسیو نشناخته
از طرف دیگه تا الان توی انکارا فقط سه نفر کلیر شدن
یعنی بعد از دوماه فقط سه تا کلیر داده بیرون
من میترسم که شماره من چهار ماه دیگه کلیر بشه زمانی که همه ویزا ها پر شده باشه مثل 2013

نظر شما چیه؟
به خصوص با توجه به اینکه سی اس سی تا حالا کیسیو نشناخته

(خواهشا در جواب من 50 تا + نذارین بگین انرژی ... جواب منطقی بذارین نه انرژی بی دلیل)

دوست عزیز شما که با کیس نامبر1000 این حرف رو میزنی بس اون دوست عزیزی که شماره کیس 7000-8000 داره بایستی چی بگه سایت سیس هم تا الان هیچ کسی رو نشناخته نه فقط شما رو بنابراین جای نگرانی نیست صبور باشید و امیدوار ..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: azadeh2014 ، masuodrh ، behfaza ، poem ، قصه گو ، pari pariaaa ، javadi436 ، soli asali
اینم انرژی مثبتای من [font=Arial]+++[/font]
CN:2014AS19XX/1Person/Interview:Abu Dhabi-24 Nov[/Currnet Status:Ready/Updates: 27 Nov 2013;16 Jan, 10 Feb, 28 Nov, 29 Nov 2014
اينم كلي انرژي مثبت
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ واسه امروز
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
تشکر کنندگان: masuodrh ، Natasha9 ، قصه گو ، pari pariaaa ، hedipes ، soli asali
چرا بعد از 56روز كلييييييييييييييييييييييير نميشيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با وجود اينهمه انرژي مثبت دارم كم كم خسته ميشم
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
تشکر کنندگان: masuodrh ، مهدی 2014 ، nasim ، قصه گو ، pari pariaaa ، hedipes ، soli asali
(2013-12-03 ساعت 11:39)pari pari نوشته:  چرا بعد از 56روز كلييييييييييييييييييييييير نميشيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با وجود اينهمه انرژي مثبت دارم كم كم خسته ميشم

نبينم كسي از خستگي اين حرفا صحبت كنهWinkWink. pari pari خانم شما ديگه چرا؟ Big GrinBig Grinاندكي صبر سحر نزديك استBig GrinBig GrinBig Grin
شماره کیس: حدود 2500/سفارت:ایروان/افراد کیس:2 نفر/تاريخ رويت قبولي:1 may/تاريخ فرستادن فرم ها:20 june/تاريخ مصاحبه: 27 nov/ وضعیت:بلاخره كلير شديم بعد 183 روز.دريافت ويزا:10 june. "استفاده از اين آيدي به صورت مشترك"
Big Grinlموفقيت از آن كسي است كه حتي با سنگ هايي كه به سويش پرتاب شده، پايه هاي محكمي بسازد Big Grin
تشکر کنندگان: ghafari88 ، nasim ، قصه گو ، pari pariaaa ، hedipes ، soli asali
(2013-12-03 ساعت 10:44)ghafari88 نوشته:  خوب پاشید پاشید ورزش صبحگاهی داریم [عکس: 790917_dance4.gif]

زود باشید ببینم ... خوابم میاد و حوصله ندارم و آی من کلیر می شم و آی چرا سیس منو نمی شناسه و من کیم و اینجا کجاس و اینا هم نداریم .... گفته باشم ... هنوز 10 ماااااه ه ه ه ه مونده تا سپتمبر ..... چرا اینجوری می کنید ؟ .... دعواتون می کنماااااا .... ضمناً سیس رو کلاً بیخیال بشید. رفته تعطیلات کریسمس! Tongue

اینم انرژی مثبتای امروز .... باشد که رستگار شویم ( قابل توجه pari pariaa خانم که کپی رایت رو هم رعایت نمی کنه! Tongue )

+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
عمو احسان عزيز از پروسه گرفتن ويزاتون برامون بگوييد،خودتون تشريف مي بريد يا با آژانسي هماهنگ كرده ايد، شما ارشد ابوظبي هستيد و ما منتظر تجربيات شما هستيم از گرفتن ويزا گرفته تا گرفتن گرين كارت.
ممنون
کیس نامبر:***1 2014AS، تاریخ ارسال مدارک : ۱۶ می ،تاریخ مصاحبه: نوامبر، مکان مصاحبه: ابوظبی، وضعیت: كليرنس، آپديتها: ٢٧ و ٢٩ مي و ٢ جون، كلير: ٤ جون (بعد از ٢٠٢ روز انتظار)Smile
تشکر کنندگان: masuodrh ، ghafari88 ، behfaza ، nasim ، قصه گو ، pari pariaaa ، hedipes ، soli asali ، nazanin fatemi
(2013-12-03 ساعت 12:02)artam2 نوشته:  عمو احسان عزيز از پروسه گرفتن ويزاتون برامون بگوييد،خودتون تشريف مي بريد يا با آژانسي هماهنگ كرده ايد، شما ارشد ابوظبي هستيد و ما منتظر تجربيات شما هستيم از گرفتن ويزا گرفته تا گرفتن گرين كارت.
ممنون

سلام ....
شما به من لطف دارید. چشم. ایشالا به محض گرفتن نتیجه در هر زمینه ای اطلاعات رو در اختیارتون قرار می دم. Smile
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: nasim ، قصه گو ، artam2 ، pari pariaaa ، hedipes ، sargol2001@yahoo.com ، soli asali ، behfaza
دوستان عزيزم
اگر يك نفر در شرايط روحي سختي قرار گرفته و احساساتش را با لحن بدي منتقل مي كنه خيلي دوستانه با پاسخهاي منطقي جوابش را بدهيد تا كمي آرامش پيدا كنه البته اين وظيفه هيچ كدام از ما نيست ولي مي خواهيم محيط دوستانه اي در اين تاپيك داشته باشيم ،نميدونم چرا بعضي از دوستان انقدر با لحن شديد جواب اين دوستمون را دادند تا پايان اين مسير زمان زيادي مانده كمي مهربان باشيم
کیس نامبر:***1 2014AS، تاریخ ارسال مدارک : ۱۶ می ،تاریخ مصاحبه: نوامبر، مکان مصاحبه: ابوظبی، وضعیت: كليرنس، آپديتها: ٢٧ و ٢٩ مي و ٢ جون، كلير: ٤ جون (بعد از ٢٠٢ روز انتظار)Smile
(2013-12-03 ساعت 03:54)ssafaye66 نوشته:  
(2013-12-03 ساعت 03:32)pari pariaaa نوشته:  
(2013-12-03 ساعت 03:28)ssafaye66 نوشته:  
(2013-12-03 ساعت 02:53)farshadm999 نوشته:  
(2013-12-03 ساعت 02:48)ssafaye66 نوشته:  بچه ها من خوف کردم

کیسم حدود 1000 هست مصاحبم اواسط نوامبر بود
من میترسم نتیجه اف بی ای چکم دیر بیاد و ویزا ها پر بشه
مثلا چهار ماه دیگه نتیچه بیاد مثل 2013 و بعد سقف ویزا پر شه
علت این طز فکرم اینه که سایت سی اس سی هنوز هیچ کیسیو نشناخته
از طرف دیگه تا الان توی انکارا فقط سه نفر کلیر شدن
یعنی بعد از دوماه فقط سه تا کلیر داده بیرون
من میترسم که شماره من چهار ماه دیگه کلیر بشه زمانی که همه ویزا ها پر شده باشه مثل 2013

نظر شما چیه؟
به خصوص با توجه به اینکه سی اس سی تا حالا کیسیو نشناخته

(خواهشا در جواب من 50 تا + نذارین بگین انرژی ... جواب منطقی بذارین نه انرژی بی دلیل)

اینکه ویزا‌ها پر شه خوب امکانش هست همون طور که همه ساله این اتفاق افتاده ولی‌ یه چیزی که هست ۴ ماه دیگه تازه می‌شه آوریل ۲۰۱۳ هم تا ۲۰ سپتامبر ویزا صادر شد! یعنی‌ در بد‌ترین حالت تا ۹ ماه دیگه ویزا صادر می‌شه! بدم شما که شمارت در وره ۱۰۰۰ ! نگران چی‌ هستی‌!؟ حتا اگه بده ۸ ماه هم کیلر بشی‌ ( ۲۴۰ روز ) بازم ویزا میگیری !

خوب اره شما درست می فرمایی اینم حرفیه

البته 2013 به این علت که نتیجه ها از اف بی ای چک دیر اومد تا روز 20 ستامبر ویزا صادر شد
درواقع چون تا اوایل ستامبر تعداد ویزا های صادر شده ناچیز بود برای همین ویزا اضافه اومده بود و تا 20 ستامبر صادر میشد که بعدش دیگه ظاهرا تموم شد
بنابراین در شرایط نرمال باید زودتر از 20 ستامبر تموم بشه

ولی سوالی که همیشه برام مطرح بوده و منو ترسونده اینه که چرا سایت سی اس سی که همیشه کیس نامبر ها رو میشناخته و اپ دیت میزده الان که دوماه میگذره هنوز هیچ کیسیو نشناخته
این عامل هست که منو بیشتر میترسونه
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx

نترسيد دوست من.... طبق آماري كه ما اعضاي تاپيك بهش رسيديم،پارسال سايت سيس تازه از ٥ ژانويه به بعد كيس نامبرها رو ميشناخته !!!!!!!

واقعا؟؟؟
هوراااااااااااااااااااا
خوب چرا این مطلبو صفحه اول تاپیک ننوشتن؟؟
اگه این رو صفحه اول بنویسین خیلیا خیالشون راحت میشه که
پس حتی کسایی که سری اولی بودن و اف بی ای چک خورده بودن زودتر از 5زانویه ویزا براشون صادر نشده درسته؟؟
چون سایتی وجود نداشته دیگه....

دوست عزيز ،بعضي از دوستان ٢٠١٣ قبل از فعال شدن سايت سيس كلير شدند و ويزاشون را گرفتند و همانطور كه دوستان گفتند سايت سيس از ژانويه فعال شده بود به نظر من امثال هم به همين شكل است مثلاً عمو احسان خودمون كه هفته قبل كلير شده اند قبل از فعال شدن سايت سيس ويزاشون صادر مي شود و كلاً جاي هيچ نگراني اي نيست
تشکر کنندگان: ghafari88 ، قصه گو ، javadi436 ، pari pariaaa ، farazz ، امین 13 ، ssafaye66 ، soli asali
دوستان سلام
من الان انکارا هستم دیروز پاسپورت ها رودادم برای ویزا و منتظرم تا بفرستن پست ولی چند مورد بود که برای تجربه اعلام می کنم :
1- اگر بعد از مصاحبه پاسپورت هاتون رو تعویض می کنید روز تحویل به سفارت حتما پاس قبلی رو ببرید چون اون رو هم می گیرن.
2- برای پاسهای جدید دوباره در سایت پست انکارا ثبت نام کنید و پرینت جدید بدهید در غیر این صورت شما رو دوباره می فرستند برای ثبت نام پستی.
موقع مراجعه به سفارت کارت هتل را ببرید چون می خوان که اگر موردی بود با شما تماس بگیرن در مورد ما که تماس گرفتن و خواستند همون روز ساعت یک و نیم بریم سفارت . من قبلا یکی از فرمهای جدیدم رو امضا نکرده بودم و کارشناس سفارت اورد امضا کردم و گفت به پست مراجعه کنم برای پیکاپ پاسها
موفق باشید

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان