کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-12-03 ساعت 17:20)اریوبرزن نوشته:  من فروردین 92 مصاحبه داشتم و کلیرنس خوردم وتا شهریور کلیرنسم طول کشید مدیکالم رو هم تمدید نکردم وقتی ویزاها رو گرفتم توش زده تاریخ اکسپایر ویزا 4 مارس 2014 یعنی 13 اسفند92 هنوزم ایرانم و قراره اگه خدا بخواد آخر بهمن برم دیگه نمیدونم

(2013-12-03 ساعت 18:02)محبت نوشته:  
(2013-12-03 ساعت 17:41)خسته از وطن نوشته:  ای بابا، لطفا اهل فن ما رو از این ابهام در بیارن. بالاخره آخرین زمانی که به امید خدا میتونیم بریم پایان اعتبار مدیکال هست یا ویزا ؟!! Sad
سلام
دوست خوبم اگر اعتبار ویزاتون تمام بشه که دیگه نمیتونید برید و اگر هم اعتبار مدیکالتون تمام بشه و ویزاتون اعتبار داشته باشه باز هم نمیتونید برید و اول باید مدیکالتون رو تمدید کنید و تاریخهاشون هم با هم یکی نیستSmile

محبت عزیز با توجه به توضیحات شما فکر میکنید برای ورود دوست عزیزمون اریو برزن با شرایطی که با توجه به عدم تجدید مدیکالشون پس از گذشت یکسال دارند مشکلی پیش خواهد امد ؟
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، قصه گو ، soli asali ، behfaza ، farazz ، محبت ، میما
(2013-12-03 ساعت 17:31)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-12-03 ساعت 17:10)اریوبرزن نوشته:  
(2013-12-02 ساعت 18:57)آلیس-1980 نوشته:  
(2013-12-02 ساعت 18:42)elnazgh نوشته:  منم از ارمنستان همین سوال رو پرسیدم دقیقا برعکس بمن جواب داد یعنی از تاریخ پزشکی 6 ماه اعتبار داره
The visas are limited per medical exam which is valid for 6 months after the doctor’s signature.
دوستان این مسئله واقعا ساده است، چون تاریخ اعتبار ویزا به هر دو مورد یعنی هم مدیکال و هم تاریخ اعتباری که در خود ویزا موجوده ربط داره. تاریخ اعتبار ویزا از زمان صدور 6 ماهه و تاریخ اعتبار مدیکال هم از زمان امضای دکتر 6 ماهه، حالا اگه کسی از زمان گرفتن مدیکالش 4 ماه می گذره و بعد ویزاش صادر می شه با اینکه ویزا اعتبارش 6 ماهه چون از اعتبار مدیکالش 2 ماه باقی مونده و این دو (مدیکال و ویزا) به هم وابستگی متقابل دارند پس 2 ماه وقت داره که بره مگر اینکه دوباره بره و مدیکالش رو تمدید کنه حالا اگه بزاره 1 ماه بعد از صدور ویزا بره مدیکال رو تمدید کنه با اینکه مدیکال 6 ماه اعتبار داره چون از صدور ویزا 1 ماه گذشته 5 ماه وقت داره که بره امیدوارم با این توضیحات این مسئله حل شده باشه. موفق باشید.
آلیس عزیز اعتبار مدیکال ربطی به اعتبار ویزا نداره وقتی ویزا صادر شد اعتبار ویزا از تاریخ صدور 6 ماهه اس

(2013-12-03 ساعت 17:20)اریوبرزن نوشته:  من فروردین 92 مصاحبه داشتم و کلیرنس خوردم وتا شهریور کلیرنسم طول کشید مدیکالم رو هم تمدید نکردم وقتی ویزاها رو گرفتم توش زده تاریخ اکسپایر ویزا 4 مارس 2014 یعنی 13 اسفند92 هنوزم ایرانم و قراره اگه خدا بخواد آخر بهمن برم دیگه نمیدونم

جهت اطلاع دوستان عزیز
دوستان با اریو برزن عزیزدر رابطه با تجدید مدیکال مفصلا صحبت کردم و ممنونم از ایشون که لطف کردند و توضیحات خوبی رو دادند که واقعا مفید و برای بنده بخصوص خیلی مهم و حیاتی بود چون تا الان از هر کدوم از دوستان که در رابطه با این موضوع سوال کردم نظرشون این بود که مدتی که از اعتبار مدیکال میگذرد ازمدت اعتبار ویزا کسر خواهد شد ولی با توجه به دو پست بالا و صحبتهایی که با اریو برزن عزیز داشتم مثل اینکه کلا داستان چیز دیگه هستش و مدت اعتبار ویزا اصلا ربطی به مدیکال نداره
به هر حال دوستان اگاه و مطلع هم در این خصوص نظر خودشون رو اعلام بفرمایند تا از شک و تردید بیرون بیایم و مطمئن بشیم

ظاهرا قوانین سفارت های مختلف متفاوته و این قانونی که میگین برای انکارا صادق نیست
یه جایی از سایت مهاجرسرا که یادم نیست کجاش بود یه جدولی دیدم که بین سفارتهای مختلف مقایسه کرده بود
مثلا زمان کلیرنس
درصد کلیرنس
زمان انتظار به مصاحبه و غیره
یکی از چیزایی که توی اون جدول مقایسه شده بود اعتبار ویزا بود
که برای ارمنستان زده بود 6 بعد از ویزا
و برای انکارا زده بود 6 ماه بعد از زمان مدیکال

البته جدول فارسی بود نه انگلیسی
برای همینه که من فکر میکنم که شاید قوانین سفارتهای مختلف باید متفاوت باشه
(یادتون باشه گفتم شاید)

اگر کسی اطلاعات کاملتری داره راجع به سایر سفارتهام داره بگه...
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، soli asali ، javadi436 ، KIMIA2005 ، farazz ، sksara ، میما
سلام
اگه خود سفارت زمان ویزا رو بیشتر از 6 ماه مدیکال داده چرا ما باید از سفارت کاسه داغتر از اش بشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2014AS17XX ,مصاحبه Oct ابوظبی ،ويزا june ،فعلا همين Big Grin Tongue
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، pari pariaaa ، soli asali ، javadi436 ، behfaza ، farazz ، میما ، خسته از وطن
دوستان گرامى چون گرفتن ويزا هم بسيار مشكلتر وهم مهمتره بنابراين اعتبار مديكال زير سايه ويزا گرفتن محو ميشه يعنى شما براي هر كدوم شش ماه مهلت داريد پس شما از زمانى كه ويزاتون صادر شد شش ماه وقت داريد وارد خاك امريكا شويد حالا اين ميتونه هر زمان از اين شش ماه باشه اگر مديكالتون اكسپاير نشده باشه چه بهتر ولى اگه اكسپاير شده باشه چون كارهاى مديكال اسونتره دوروزه ميتونيد انجام بديد يعنى براى سفر به امريكا دو روز زودتر بريد انكارا ومديكالتونا تمديد كنيد فقط مسئله مهم اينه كه اين امريكاييها نميدونند كه ما براى هر مديكال چقدر بايد پياده شيم و هزينه ها را به دلار بپردازيم هنوز فكر ميكنند دلار هفت تومنه
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
دوستان بنظر بنده تنها در صورتی که تا قبل از دریافت ویزا اعتبار 6 ماهه مدیکال اكسپاير بشه ( کلیرنس بیش از 6 ماه طول بکشد ) بایستی مدیکال را تجدید و جهت صدور ویزا تحویل سفارت داد ولی اگراعتبار مدیکال تموم نشده باشه و حتی اگر یک ماه به اکسپایر مدیکال مونده باشه کلیر بشید و سریعا نیزبرای دریافت ویزا مراجعه کنید ویزا با 6 ماه اعتبار توسط سفارت صادر و 6 ماه تمام هم فرصت دارید برای ورود به خاک ا م ر ی ک ا و دیگر نیاز به تجدید مدیکال هم نیست . بعبارتی مهم گرفتن ویزا هستش حتی اگر بعد از اون اعتبار مدیکال تموم بشه همون 6 ماه تمام رو فرصت دارید واسه رفتن .
دوستان جهت رسیدن به یک نتیجه منطقی در این خصوص نظر خودتون را اعلام بفرمایید
(2013-12-03 ساعت 18:57)KIMIA2005 نوشته:  دوستان بنظر بنده تنها در صورتی که تا قبل از دریافت ویزا اعتبار 6 ماهه مدیکال اكسپاير بشه ( کلیرنس بیش از 6 ماه طول بکشد ) بایستی مدیکال را تجدید و جهت صدور ویزا تحویل سفارت داد ولی اگراعتبار مدیکال تموم نشده باشه و حتی اگر یک ماه به اکسپایر مدیکال مونده باشه کلیر بشید و سریعا نیزبرای دریافت ویزا مراجعه کنید ویزا با 6 ماه اعتبار توسط سفارت صادر و 6 ماه تمام هم فرصت دارید برای ورود به خاک ا م ر ی ک ا و دیگر نیاز به تجدید مدیکال هم نیست . بعبارتی مهم گرفتن ویزا هستش حتی اگر بعد از اون اعتبار مدیکال تموم بشه همون 6 ماه تمام رو فرصت دارید واسه رفتن .
من با نظر شما كاملاً‌موافقم چراكه روز مصاحبه بعد از اينكه آفيسر به ما گفت 2 تا 3 ماه صبر كنيد تا زماني كه شماره پروندتون اعلام بشه، همسرم از آفيسر پرسيد هردو بايد بيايم يا يك نفر هم كافيه؟ آفيسر جواب داد يكي از سما بايد بياد و درصورتي كه مدت زمان اعلام شماره پروندتون بيش از 6 ماه بشه بايد دوباره هردو بيايد واسه مديكال و بعد صدور ويزا.
شماره کیس: حدود 2500/سفارت:ایروان/افراد کیس:2 نفر/تاريخ رويت قبولي:1 may/تاريخ فرستادن فرم ها:20 june/تاريخ مصاحبه: 27 nov/ وضعیت:بلاخره كلير شديم بعد 183 روز.دريافت ويزا:10 june. "استفاده از اين آيدي به صورت مشترك"
Big Grinlموفقيت از آن كسي است كه حتي با سنگ هايي كه به سويش پرتاب شده، پايه هاي محكمي بسازد Big Grin
تشکر کنندگان: قصه گو ، pari pariaaa ، KIMIA2005 ، soli asali ، Vahid2014 ، farazz ، nedaba ، میما
(2013-12-03 ساعت 18:57)KIMIA2005 نوشته:  دوستان بنظر بنده تنها در صورتی که تا قبل از دریافت ویزا اعتبار 6 ماهه مدیکال اكسپاير بشه ( کلیرنس بیش از 6 ماه طول بکشد ) بایستی مدیکال را تجدید و جهت صدور ویزا تحویل سفارت داد ولی اگراعتبار مدیکال تموم نشده باشه و حتی اگر یک ماه به اکسپایر مدیکال مونده باشه کلیر بشید و سریعا نیزبرای دریافت ویزا مراجعه کنید ویزا با 6 ماه اعتبار توسط سفارت صادر و 6 ماه تمام هم فرصت دارید برای ورود به خاک ا م ر ی ک ا و دیگر نیاز به تجدید مدیکال هم نیست . بعبارتی مهم گرفتن ویزا هستش حتی اگر بعد از اون اعتبار مدیکال تموم بشه همون 6 ماه تمام رو فرصت دارید واسه رفتن .
سلام
من الان از یکی از برندگان سه سال قبل پرسیدم ظاهرا نظرشان بر خلاف شما بودشما تا تاریخ مدیکالتان تمام نشده می توانید وارد خاک امریکا شوید
موفق باشید
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: قصه گو ، pari pariaaa ، soli asali ، KIMIA2005 ، Vahid2014 ، masuodrh ، hamidrezapir1 ، farazz ، میما ، NEURON
(2013-12-03 ساعت 19:26)مامان خانم نوشته:  
سلام
من الان از یکی از برندگان سه سال قبل پرسیدم ظاهرا نظرشان بر خلاف شما بودشما تا تاریخ مدیکالتان تمام نشده می توانید وارد خاک آمریکا شوید
موفق باشید
مامان خانم عزیز چند پست قبل یکی از قبول شدگان لاتاری 2013 اریو برزن در این مورد نظرشون رو اعلام کردند و با وجود گذشت یکسال از مدیکالشون و بدون تجدید مدیکال اسفند ماه یعنی 6 ماه پس از صدور ویزاشون بسلامتی راهی هستند و بنظر بنده هیچ مشکلی هم از بابت عدم تجدید مدیکال براشون پیش نخواهد امد.
دوستان عزیز یک سوال : اگر زمانی که ویزاتون رو گرفتید و مدارک مدیکال رو هم با داشتن اعتبار توی پاکت در بسته سفارت تحویلتون داد فکر میکنید در اولین ورودتون به امریکا البته قبل از اتمام اعتبار ویزاتون واکنش و عملکرد افسر اداره مهاجرت در صورت اکسپایر شدن مدیکالتون با شما چه خواهد بود ؟
تشکر کنندگان: Vahid2014 ، pari pariaaa ، soli asali ، behfaza ، farazz ، میما ، سیمین راد
يكى از شرايط ورود به كشور امريكا براى كيسهاى مهاجرتى داشتن مديكال بعلاوه ويزا است واگر مديكالتون كه اعتبارش شش ماهه اكسپاير باشه نميذارند وارد كشورشون بشيد
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
تشکر کنندگان: masuodrh ، pari pariaaa ، hamidrezapir1 ، KIMIA2005 ، soli asali ، farazz ، nedaba ، میما ، 2014winner ، NEURON
(2013-12-03 ساعت 20:30)Vahid2014 نوشته:  يكى از شرايط ورود به كشور امريكا براى كيسهاى مهاجرتى داشتن مديكال بعلاوه ويزا است واگر مديكالتون كه اعتبارش شش ماهه اكسپاير باشه نميذارند وارد كشورشون بشيد

تا اونجا که من هم اطلاع دارم ..این شرط وجود داره..البته دوستان پیشکسوتی که رفتن میتونید تأیید و یا رد کنن
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، pari pariaaa ، Vahid2014 ، soli asali ، farazz ، میما ، NEURON
(2013-12-03 ساعت 20:43)masuodrh نوشته:  
(2013-12-03 ساعت 20:30)Vahid2014 نوشته:  يكى از شرايط ورود به كشور امريكا براى كيسهاى مهاجرتى داشتن مديكال بعلاوه ويزا است واگر مديكالتون كه اعتبارش شش ماهه اكسپاير باشه نميذارند وارد كشورشون بشيد

تا اونجا که من هم اطلاع دارم ..این شرط وجود داره..البته دوستان پیشکسوتی که رفتن میتونید تأیید و یا رد کنن

از دوستان پیشکسوت و مطلع اگر لطف کنند با دلیل و منبع موثق ما رو از این تردید و ابهام بیرون بیارند ممنون میشیم با تشکر
تشکر کنندگان: masuodrh ، farshadm999 ، pari pariaaa ، ata_bros ، hamidrezapir1 ، Vahid2014 ، soli asali ، behfaza ، farazz ، میما
خوب کاری نداره یکی‌ که ویزا گرفته یه ایمیل به سفارت بزنه
خوشحالم.
تشکر کنندگان: ssafaye66 ، KIMIA2005 ، soli asali ، farazz ، nedaba ، میما
(2013-12-03 ساعت 20:43)masuodrh نوشته:  

منم با اين نظر موافقم .
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
تشکر کنندگان: masuodrh ، KIMIA2005 ، soli asali ، farazz ، میما
(2013-12-03 ساعت 00:44)deljoo نوشته:  سلام دوستان
یکی از بچه های ابوظبی بعد از مصاحبه وقتی برای چک کردن شماره اش به سایت مراجعه کرده، دیده اسم یک بابای دیگر رو نوشتن و گفتن پرونده شما در جریانه؟
باید چی کار کرد؟
ایمیل؟ تماس؟ صبر؟؟؟؟؟؟

به نظر من بهتربن کار ایمیل زدنه تا یک جواب موثق و مستند از سفارت بگیرن ولی اصلا نباید نگران باشن چون در نوشتن اسم خیلی از دوستان از جمله کیس خودمون اشتباه رخ داده (البته نه به این بزرگی) و طبق جواب سفارت اصلا این خطاها مهم نیست.
کیس نامبر(برنده همسرم):**2014AS12 /سفارت ابوظبی/ مصاحبه : هفته سوم نوامبر/ آپدبت :10 فوریه هر دو نفر- 20 مارچ فقط خودم-27 می و 29 می کیس اصلی/ کلیر: 29 می / ویزا: امید به خدا Rolleyes
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، soli asali ، farazz ، میما
(2013-12-03 ساعت 20:29)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-12-03 ساعت 19:26)مامان خانم نوشته:  
سلام
من الان از یکی از برندگان سه سال قبل پرسیدم ظاهرا نظرشان بر خلاف شما بودشما تا تاریخ مدیکالتان تمام نشده می توانید وارد خاک آمریکا شوید
موفق باشید
مامان خانم عزیز چند پست قبل یکی از قبول شدگان لاتاری 2013 اریو برزن در این مورد نظرشون رو اعلام کردند و با وجود گذشت یکسال از مدیکالشون و بدون تجدید مدیکال اسفند ماه یعنی 6 ماه پس از صدور ویزاشون بسلامتی راهی هستند و بنظر بنده هیچ مشکلی هم از بابت عدم تجدید مدیکال براشون پیش نخواهد امد.
دوستان عزیز یک سوال : اگر زمانی که ویزاتون رو گرفتید و مدارک مدیکال رو هم با داشتن اعتبار توی پاکت در بسته سفارت تحویلتون داد فکر میکنید در اولین ورودتون به آمریکا البته قبل از اتمام اعتبار ویزاتون واکنش و عملکرد افسر اداره مهاجرت در صورت اکسپایر شدن مدیکالتون با شما چه خواهد بود ؟
سلام
بر حسب اتفاق زمانی سوال شما را خواندم که در حال صحبت با یکی از اقوام بودم که از طریق لاتاری 3 سال پیش به امریکا رفته اند و اتفاقا پزشک هستند ایشان گفتند اعتبار تاریخ مدیکال بسیار مهم است اما امیدوارم دوستی که شما فرمودید با مشکل مواجه نشود
موفق باشید
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: masuodrh ، قصه گو ، KIMIA2005 ، soli asali ، behfaza ، farazz ، محبت ، pari pariaaa ، میما

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان