کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-12-03 ساعت 10:44)ghafari88 نوشته:  خوب پاشید پاشید ورزش صبحگاهی داریم [عکس: 790917_dance4.gif]

زود باشید ببینم ... خوابم میاد و حوصله ندارم و آی من کلیر می شم و آی چرا سیس منو نمی شناسه و من کیم و اینجا کجاس و اینا هم نداریم .... گفته باشم ... هنوز 10 ماااااه ه ه ه ه مونده تا سپتمبر ..... چرا اینجوری می کنید ؟ .... دعواتون می کنماااااا .... ضمناً سیس رو کلاً بیخیال بشید. رفته تعطیلات کریسمس! Tongue

اینم انرژی مثبتای امروز .... باشد که رستگار شویم ( قابل توجه pari pariaa خانم که کپی رایت رو هم رعایت نمی کنه! Tongue )

+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +

عمو احسان ما گردنمون از مو نازك تره !!!خيلي ارادت داريم Big GrinBig GrinBig Grin
براي ترويج فرهنگ عمو احساني هست كه از اصطلاحات انحصاريه شما استفاده ميشه تو پست هاBig GrinBig GrinBig Grin
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
تشکر کنندگان: ghafari88 ، masuodrh ، قصه گو ، farazz ، nasim ، آلیس-1980 ، soli asali ، sksara
خسته شديممممممممم از اين همه انتظارررررررررر ٥٤ روز شد پس چرا هيچ خبري نيستSad
Big GrinBig Grin
تشکر کنندگان: ghafari88 ، godot ، masuodrh ، pari pari ، farazz ، قصه گو ، pari pariaaa ، soli asali
(2013-12-03 ساعت 11:44)melina132 نوشته:  
(2013-12-03 ساعت 11:39)pari pari نوشته:  چرا بعد از 56روز كلييييييييييييييييييييييير نميشيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با وجود اينهمه انرژي مثبت دارم كم كم خسته ميشم

نبينم كسي از خستگي اين حرفا صحبت كنهWinkWink. pari pari خانم شما ديگه چرا؟ Big GrinBig Grinاندكي صبر سحر نزديك استBig GrinBig GrinBig Grin
باشه بازم صبر ميكنيييييييييييييم
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
تشکر کنندگان: farazz ، قصه گو ، pari pariaaa ، soli asali
سلام به دوستان
از کلیر ارمنستان خبری نیست؟
یه نفر میگفت این دوشنبه خبری در راه است پس چی شدددددددد.
تشکر کنندگان: godot ، farazz ، قصه گو ، pari pariaaa ، soli asali
دوستانی که انتظارشون از دو ماه گذشته..آیا پیگیری میکنید یا فعلا صبر رو جایز میدونید
از پیشکسوتان درخواست داریم که در مواقع ضرورت اقدامات مقتضی رو به ما گوشزد کنند..چه رسمی شد Wink
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
(2013-12-03 ساعت 13:59)masuodrh نوشته:  دوستانی که انتظارشون از دو ماه گذشته..آیا پیگیری میکنید یا فعلا صبر رو جایز میدونید
از پیشکسوتان درخواست داریم که در مواقع ضرورت اقدامات مقتضی رو به ما گوشزد کنند..چه رسمی شد Wink

من تصور می کنم دوستانی که 60 روز رو رد کردن طبق گفته خود مسئولین کنسولی، یه پیگیری انجام بدن. باز صلاحدید با خود افراد هست.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: masuodrh ، artam2 ، pari pariaaa ، nasim ، farazz ، آلیس-1980 ، قصه گو ، soli asali ، behfaza ، میما ، 2014winner
(2013-12-03 ساعت 13:49)behrooz110 نوشته:  سلام به دوستان
از کلیر ارمنستان خبری نیست؟
یه نفر میگفت این دوشنبه خبری در راه است پس چی شدددددددد.

آقا اين سفارت الهامات موثق ما رو هم زير سوال برده Cool و بعد اين همه مدت همون ١ نفر هفته پيش كلير شده.
اما جالبيش اين بود كه ديروز به ٣ تا كيس مياد يه ضرب ميده ! اونم سفارتي كه بايد براي يه ضرب دادن قسمش بدي ديگه امسال!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
تشکر کنندگان: ghafari88 ، mahdibashoma ، masuodrh ، kage.omid ، farazz ، godot ، قصه گو ، soli asali ، میما
(2013-12-03 ساعت 09:24)سیمین راد نوشته:  ببینید من چه حالی دارم ... روز مصاحبه، 4 تا کیس با هم رفتیم و اول صف مصاحبه بودیم .... به لطف سارا خانم گرو فقط کیس ما کیلیر خورد .... اون سه تا کیس موندن که ویزاشونو بگیرن .... ما هم فول آف روحیه به سمت دیار بال بال زدیم ....
الانم که تعطیلاته، 36 روزه که منتظرم ، سایت هم که خوااااااااابه

اميدوارم امروزفزداشماهم جوابتون بياد
تشکر کنندگان: masuodrh ، farazz ، godot ، قصه گو ، soli asali ، pari pariaaa ، میما ، سیمین راد
درودبه همهء باانرژيامن به همه كسايي كه يك ضرب گرفتن تبريك ميگم
تشکر کنندگان: farazz ، قصه گو ، soli asali ، pari pariaaa ، میما
(2013-12-02 ساعت 18:57)آلیس-1980 نوشته:  
(2013-12-02 ساعت 18:42)elnazgh نوشته:  منم از ارمنستان همین سوال رو پرسیدم دقیقا برعکس بمن جواب داد یعنی از تاریخ پزشکی 6 ماه اعتبار داره
The visas are limited per medical exam which is valid for 6 months after the doctor’s signature.
دوستان این مسئله واقعا ساده است، چون تاریخ اعتبار ویزا به هر دو مورد یعنی هم مدیکال و هم تاریخ اعتباری که در خود ویزا موجوده ربط داره. تاریخ اعتبار ویزا از زمان صدور 6 ماهه و تاریخ اعتبار مدیکال هم از زمان امضای دکتر 6 ماهه، حالا اگه کسی از زمان گرفتن مدیکالش 4 ماه می گذره و بعد ویزاش صادر می شه با اینکه ویزا اعتبارش 6 ماهه چون از اعتبار مدیکالش 2 ماه باقی مونده و این دو (مدیکال و ویزا) به هم وابستگی متقابل دارند پس 2 ماه وقت داره که بره مگر اینکه دوباره بره و مدیکالش رو تمدید کنه حالا اگه بزاره 1 ماه بعد از صدور ویزا بره مدیکال رو تمدید کنه با اینکه مدیکال 6 ماه اعتبار داره چون از صدور ویزا 1 ماه گذشته 5 ماه وقت داره که بره امیدوارم با این توضیحات این مسئله حل شده باشه. موفق باشید.
آلیس عزیز اعتبار مدیکال ربطی به اعتبار ویزا نداره وقتی ویزا صادر شد اعتبار ویزا از تاریخ صدور 6 ماهه اس

تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، kiana11 ، pari pariaaa ، میما ، آلیس-1980
من فروردین 92 مصاحبه داشتم و کلیرنس خوردم وتا شهریور کلیرنسم طول کشید مدیکالم رو هم تمدید نکردم وقتی ویزاها رو گرفتم توش زده تاریخ اکسپایر ویزا 4 مارس 2014 یعنی 13 اسفند92 هنوزم ایرانم و قراره اگه خدا بخواد آخر بهمن برم دیگه نمیدونم

(2013-12-03 ساعت 17:20)اریوبرزن نوشته:  من فروردین 92 مصاحبه داشتم و کلیرنس خوردم وتا شهریور کلیرنسم طول کشید مدیکالم رو هم تمدید نکردم وقتی ویزاها رو گرفتم توش زده تاریخ اکسپایر ویزا 4 مارس 2014 یعنی 13 اسفند92 هنوزم ایرانم و قراره اگه خدا بخواد آخر بهمن برم دیگه نمیدونم

پس این نظریه که در زمان ورود به آمریکا مدیکال باید معتبر باشه. منتفی هست؟
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: قصه گو ، KIMIA2005 ، farazz ، soli asali ، pari pariaaa ، behfaza ، میما
(2013-12-03 ساعت 17:10)اریوبرزن نوشته:  
(2013-12-02 ساعت 18:42)elnazgh نوشته:  منم از ارمنستان همین سوال رو پرسیدم دقیقا برعکس بمن جواب داد یعنی از تاریخ پزشکی 6 ماه اعتبار داره
The visas are limited per medical exam which is valid for 6 months after the doctor’s signature.
دوستان این مسئله واقعا ساده است، چون تاریخ اعتبار ویزا به هر دو مورد یعنی هم مدیکال و هم تاریخ اعتباری که در خود ویزا موجوده ربط داره. تاریخ اعتبار ویزا از زمان صدور 6 ماهه و تاریخ اعتبار مدیکال هم از زمان امضای دکتر 6 ماهه، حالا اگه کسی از زمان گرفتن مدیکالش 4 ماه می گذره و بعد ویزاش صادر می شه با اینکه ویزا اعتبارش 6 ماهه چون از اعتبار مدیکالش 2 ماه باقی مونده و این دو (مدیکال و ویزا) به هم وابستگی متقابل دارند پس 2 ماه وقت داره که بره مگر اینکه دوباره بره و مدیکالش رو تمدید کنه حالا اگه بزاره 1 ماه بعد از صدور ویزا بره مدیکال رو تمدید کنه با اینکه مدیکال 6 ماه اعتبار داره چون از صدور ویزا 1 ماه گذشته 5 ماه وقت داره که بره امیدوارم با این توضیحات این مسئله حل شده باشه. موفق باشید.
آلیس عزیز اعتبار مدیکال ربطی به اعتبار ویزا نداره وقتی ویزا صادر شد اعتبار ویزا از تاریخ صدور 6 ماهه اس

(2013-12-03 ساعت 17:20)اریوبرزن نوشته:  من فروردین 92 مصاحبه داشتم و کلیرنس خوردم وتا شهریور کلیرنسم طول کشید مدیکالم رو هم تمدید نکردم وقتی ویزاها رو گرفتم توش زده تاریخ اکسپایر ویزا 4 مارس 2014 یعنی 13 اسفند92 هنوزم ایرانم و قراره اگه خدا بخواد آخر بهمن برم دیگه نمیدونم

جهت اطلاع دوستان عزیز
دوستان با اریو برزن عزیزدر رابطه با تجدید مدیکال مفصلا صحبت کردم و ممنونم از ایشون که لطف کردند و توضیحات خوبی رو دادند که واقعا مفید و برای بنده بخصوص خیلی مهم و حیاتی بود چون تا الان از هر کدوم از دوستان که در رابطه با این موضوع سوال کردم نظرشون این بود که مدتی که از اعتبار مدیکال میگذرد ازمدت اعتبار ویزا کسر خواهد شد ولی با توجه به دو پست بالا و صحبتهایی که با اریو برزن عزیز داشتم مثل اینکه کلا داستان چیز دیگه هستش و مدت اعتبار ویزا اصلا ربطی به مدیکال نداره
به هر حال دوستان اگاه و مطلع هم در این خصوص نظر خودشون رو اعلام بفرمایند تا از شک و تردید بیرون بیایم و مطمئن بشیم
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: masuodrh ، محبت ، soli asali ، pari pariaaa ، قصه گو ، behfaza ، میما
(2013-12-03 ساعت 17:31)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-12-03 ساعت 17:10)اریوبرزن نوشته:  

جهت اطلاع دوستان عزیز
دوستان با اریو برزن عزیزدر رابطه با تجدید مدیکال مفصلا صحبت کردم و ممنونم از ایشون که لطف کردند و توضیحات خوبی رو دادند که واقعا مفید و برای بنده بخصوص خیلی مهم و حیاتی بود چون تا الان از هر کدوم از دوستان که در رابطه با این موضوع سوال کردم نظرشون این بود که مدتی که از اعتبار مدیکال میگذرد ازمدت اعتبار ویزا کسر خواهد شد ولی با توجه به دو پست بالا و صحبتهایی که با اریو برزن عزیز داشتم مثل اینکه کلا داستان چیز دیگه هستش و مدت اعتبار ویزا اصلا ربطی به مدیکال نداره

ای بابا، لطفا اهل فن ما رو از این ابهام در بیارن. بالاخره آخرین زمانی که به امید خدا میتونیم بریم پایان اعتبار مدیکال هست یا ویزا ؟!! Sad
تشکر کنندگان: محبت ، soli asali ، pari pariaaa
(2013-12-03 ساعت 17:41)خسته از وطن نوشته:  ای بابا، لطفا اهل فن ما رو از این ابهام در بیارن. بالاخره آخرین زمانی که به امید خدا میتونیم بریم پایان اعتبار مدیکال هست یا ویزا ؟!! Sad
سلام
دوست خوبم اگر اعتبار ویزاتون تمام بشه که دیگه نمیتونید برید و اگر هم اعتبار مدیکالتون تمام بشه و ویزاتون اعتبار داشته باشه باز هم نمیتونید برید و اول باید مدیکالتون رو تمدید کنید و تاریخهاشون هم با هم یکی نیستSmile
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان