کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-12-03 ساعت 17:20)اریوبرزن نوشته:  من فروردین 92 مصاحبه داشتم و کلیرنس خوردم وتا شهریور کلیرنسم طول کشید مدیکالم رو هم تمدید نکردم وقتی ویزاها رو گرفتم توش زده تاریخ اکسپایر ویزا 4 مارس 2014 یعنی 13 اسفند92 هنوزم ایرانم و قراره اگه خدا بخواد آخر بهمن برم دیگه نمیدونم

دوستان عزیز من ویزای صادرشده از انکارا رو دیدم روی ویزا تاریخ اتمام اعتبار ویزا خورده بود و دقیقا به اندازه زمان باقیمانده مدیکال بود .ویزا مال یک خانواده محترم 2013 بود که فقط 5 روز اعتبار داشت چون از زمان مدیکال فقط 5 روز مونده بود و بهشون تاکید شده بود که از این زمان 5 روزه استفاده کنند .
دوست من شما هم قبل عزیمت به امریکا حتما مسئله مدیکال رو پیگیری و تجدید نمایید در غیر اینصورت دچار مشکل خواهید شد من اگر زود متوجه می شدم دیروز توی سفارت از کارشناس سوال میکردم تا کاملا مطمئن باشیم .
تشکر کنندگان: قصه گو ، masuodrh ، KIMIA2005 ، soli asali ، farazz ، khder ، nedaba ، محبت ، pari pariaaa ، NIKKI ، میما ، NEURON
(2013-12-03 ساعت 21:44)javadi436 نوشته:  
(2013-12-03 ساعت 17:20)اریوبرزن نوشته:  من فروردین 92 مصاحبه داشتم و کلیرنس خوردم وتا شهریور کلیرنسم طول کشید مدیکالم رو هم تمدید نکردم وقتی ویزاها رو گرفتم توش زده تاریخ اکسپایر ویزا 4 مارس 2014 یعنی 13 اسفند92 هنوزم ایرانم و قراره اگه خدا بخواد آخر بهمن برم دیگه نمیدونم

دوستان عزیز من ویزای صادرشده از انکارا رو دیدم روی ویزا تاریخ اتمام اعتبار ویزا خورده بود و دقیقا به اندازه زمان باقیمانده مدیکال بود .ویزا مال یک خانواده محترم 2013 بود که فقط 5 روز اعتبار داشت چون از زمان مدیکال فقط 5 روز مونده بود و بهشون تاکید شده بود که از این زمان 5 روزه استفاده کنند .
دوست من شما هم قبل عزیمت به آمریکا حتما مسئله مدیکال رو پیگیری و تجدید نمایید در غیر اینصورت دچار مشکل خواهید شد من اگر زود متوجه می شدم دیروز توی سفارت از کارشناس سوال میکردم تا کاملا مطمئن باشیم .

همونطور که در پست بالاتر گفته بودم شاید قوانین سفارتا فرق داشته باشه
شاید ویزای انکارا تا زمان مدیکال اعتبار داره
و شاید ویزای ایروان مستقل از زمان اعتبار میدکال باشه
در غیر این صورت برای این بنده خدای ایروانی ویزا صادر نمیکردن و میگفتن اول برو مدیکال مجدد و بعد بیا برات صادر کنیم
تشکر کنندگان: javadi436 ، KIMIA2005 ، soli asali ، farazz ، pari pariaaa
(2013-12-03 ساعت 21:44)javadi436 نوشته:  

دوست من شما هم قبل عزیمت به آمریکا حتما مسئله مدیکال رو پیگیری و تجدید نمایید در غیر اینصورت دچار مشکل خواهید شد من اگر زود متوجه می شدم دیروز توی سفارت از کارشناس سوال میکردم تا کاملا مطمئن باشیم .

پس بایستی منتظر باشیم ببینیم دوستان 2014 که کلیر شدن و انشالله ویزاشون رو تحویل گرفتند در هر سه سفارت اعلام کنند تاریخ اعتبار ویزاشون چه مدت قید شده تا با تاریخ مدیکالشون بتونیم مقایسه بکنیم
از دوستان هم اگر کسی هستش که بزودی برای مصاحبه تشریف میبره این زحمت رو بکشه و حتما این موضوع را از هر کدوم از سفارتها که هستند سوال بفرمایند تا ببینیم داستان این مدیکال بالاخره چیه ؟
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: soli asali ، behfaza ، farazz ، javadi436 ، khder ، محبت ، pari pariaaa ، NIKKI ، میما
دقیقا روی ویزای ایروان زده: visa limited per medical exam
(2013-12-03 ساعت 22:40)s.f.b.r نوشته:  دقیقا روی ویزای ایروان زده: visa limited per medical exam

خب ایروان که روی ویزا همچین عنوانی صراحتا قید شده، آنکارا هم که خودشون محاسبه میکنن اعتبار ویزا را تا باقیمانده اعتبار مدیکال می زنن، می مونه ابوظبی که باید ببینم چجوری هست دوستانی که ویزای ابوظبی گرفتند و وارد خاک آ مــــریکا شدند لطف کنن بیان راهنمایی کنند همچین مواردی برای ویزای ابوظبی هم صدق می کنه آیا؟
CN:2014AS19XX/1Person/Interview:Abu Dhabi-24 Nov[/Currnet Status:Ready/Updates: 27 Nov 2013;16 Jan, 10 Feb, 28 Nov, 29 Nov 2014
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، masuodrh ، javadi436 ، hamidrezapir1 ، behfaza ، محبت ، pari pariaaa ، farazz ، NIKKI ، soli asali ، Vahid2014 ، maryam_a
من ویزامو از ابوظبی گرفتم 19 نوامبر مصاحبه داشتم تاریخ اکسپایر را 18 می 2014 نوشتند
نامبر 2014AS000021XX - دو نفر - ویزا : شکر خدا یکضرب - ورود: 5 می 2014
تشکر کنندگان: قصه گو ، hamidrezapir1 ، behfaza ، میما ، kage.omid ، farazz ، KIMIA2005 ، soli asali ، sal0811 ، NEURON
(2013-12-03 ساعت 23:31)sauv نوشته:  من ویزامو از ابوظبی گرفتم 19 نوامبر مصاحبه داشتم تاریخ اکسپایر را 18 می 2014 نوشتند

دريافت ويزاتون مبارك پس اعتبار ويزاتون شش ماهه است اگه لطف كنيد تاريخ مديكالتونا هم ذكر كنيد
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، farazz ، میما ، soli asali ، javadi436
(2013-12-03 ساعت 23:31)sauv نوشته:  من ویزامو از ابوظبی گرفتم 19 نوامبر مصاحبه داشتم تاریخ اکسپایر را 18 می 2014 نوشتند
با توجه به اینکه توی امضاتون نوشتین ویزای یکضرب، اگه میشه به این سوالا جواب بدین

شغلتون چیه؟
چند سالتونه؟
چند نفر بودین؟
دخترین یا پسر؟
اگر پسرین سربازی رفتین یا معاف بودین؟
مدرکتون چیه؟
سابقه کارتون چند ساله؟
گذرنامتون چندتا مهر داشت؟ منظورم اینه که چند بار از کشور خارج شده بودین تا حالا؟

مرسی
تشکر کنندگان: میما ، pari pariaaa ، farazz ، soli asali ، قصه گو
(2013-12-03 ساعت 18:19)ssafaye66 نوشته:  
(2013-12-03 ساعت 17:31)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-12-03 ساعت 17:10)اریوبرزن نوشته:  
(2013-12-02 ساعت 18:57)آلیس-1980 نوشته:  
(2013-12-02 ساعت 18:42)elnazgh نوشته:  منم از ارمنستان همین سوال رو پرسیدم دقیقا برعکس بمن جواب داد یعنی از تاریخ پزشکی 6 ماه اعتبار داره
The visas are limited per medical exam which is valid for 6 months after the doctor’s signature.
دوستان این مسئله واقعا ساده است، چون تاریخ اعتبار ویزا به هر دو مورد یعنی هم مدیکال و هم تاریخ اعتباری که در خود ویزا موجوده ربط داره. تاریخ اعتبار ویزا از زمان صدور 6 ماهه و تاریخ اعتبار مدیکال هم از زمان امضای دکتر 6 ماهه، حالا اگه کسی از زمان گرفتن مدیکالش 4 ماه می گذره و بعد ویزاش صادر می شه با اینکه ویزا اعتبارش 6 ماهه چون از اعتبار مدیکالش 2 ماه باقی مونده و این دو (مدیکال و ویزا) به هم وابستگی متقابل دارند پس 2 ماه وقت داره که بره مگر اینکه دوباره بره و مدیکالش رو تمدید کنه حالا اگه بزاره 1 ماه بعد از صدور ویزا بره مدیکال رو تمدید کنه با اینکه مدیکال 6 ماه اعتبار داره چون از صدور ویزا 1 ماه گذشته 5 ماه وقت داره که بره امیدوارم با این توضیحات این مسئله حل شده باشه. موفق باشید.
آلیس عزیز اعتبار مدیکال ربطی به اعتبار ویزا نداره وقتی ویزا صادر شد اعتبار ویزا از تاریخ صدور 6 ماهه اس

جهت اطلاع دوستان عزیز
دوستان با اریو برزن عزیزدر رابطه با تجدید مدیکال مفصلا صحبت کردم و ممنونم از ایشون که لطف کردند و توضیحات خوبی رو دادند که واقعا مفید و برای بنده بخصوص خیلی مهم و حیاتی بود چون تا الان از هر کدوم از دوستان که در رابطه با این موضوع سوال کردم نظرشون این بود که مدتی که از اعتبار مدیکال میگذرد ازمدت اعتبار ویزا کسر خواهد شد ولی با توجه به دو پست بالا و صحبتهایی که با اریو برزن عزیز داشتم مثل اینکه کلا داستان چیز دیگه هستش و مدت اعتبار ویزا اصلا ربطی به مدیکال نداره
به هر حال دوستان اگاه و مطلع هم در این خصوص نظر خودشون رو اعلام بفرمایند تا از شک و تردید بیرون بیایم و مطمئن بشیم

ظاهرا قوانین سفارت های مختلف متفاوته و این قانونی که میگین برای انکارا صادق نیست
یه جایی از سایت مهاجرسرا که یادم نیست کجاش بود یه جدولی دیدم که بین سفارتهای مختلف مقایسه کرده بود
مثلا زمان کلیرنس
درصد کلیرنس
زمان انتظار به مصاحبه و غیره
یکی از چیزایی که توی اون جدول مقایسه شده بود اعتبار ویزا بود
که برای ارمنستان زده بود 6 بعد از ویزا
و برای انکارا زده بود 6 ماه بعد از زمان مدیکال

البته جدول فارسی بود نه انگلیسی
برای همینه که من فکر میکنم که شاید قوانین سفارتهای مختلف باید متفاوت باشه
(یادتون باشه گفتم شاید)

اگر کسی اطلاعات کاملتری داره راجع به سایر سفارتهام داره بگه...

اريوبرزن عزيز شما كه هنوز أولين سفر تون به امريكا را انجام نداديد اگه مديكالتون از شش ماه بگذره از ورودتان به امريكا ممانعت بعمل مياد
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، soli asali ، nedaba
امروز روز خوبی نبود..خدا رو شکر که تموم شد..همش منتظر بودیم که کلی هورا بکشیم و خبر خوش بچرخه تو این تاپیک..ولی بی معرفتا..دریغ از یه نفر..
ولی بازم ما در صحنه هستیم..
اصلا ماعادت داریم به انتظار..
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
(2013-12-03 ساعت 18:11)KIMIA2005 نوشته:  

(2013-12-03 ساعت 18:02)محبت نوشته:  
(2013-12-03 ساعت 17:41)خسته از وطن نوشته:  ای بابا، لطفا اهل فن ما رو از این ابهام در بیارن. بالاخره آخرین زمانی که به امید خدا میتونیم بریم پایان اعتبار مدیکال هست یا ویزا ؟!! Sad
سلام
دوست خوبم اگر اعتبار ویزاتون تمام بشه که دیگه نمیتونید برید و اگر هم اعتبار مدیکالتون تمام بشه و ویزاتون اعتبار داشته باشه باز هم نمیتونید برید و اول باید مدیکالتون رو تمدید کنید و تاریخهاشون هم با هم یکی نیستSmile

محبت عزیز با توجه به توضیحات شما فکر میکنید برای ورود دوست عزیزمون اریو برزن با شرایطی که با توجه به عدم تجدید مدیکالشون پس از گذشت یکسال دارند مشکلی پیش خواهد امد ؟
سلام
بله علی جان ورود ایشون با مشکل و احتمالا صرف وقت و هزینه بیشتر برای مدیکال مواجه خواهد بود و حتما میبایست قبل از تاریخ اکسپایر ویزا اولین ورودشون ثبت بشه و ضمن اینکه حتما میبایست مدیکالشونم تمدید بشه و حداقل یه واکس آنفولانزا رو شاخشهWink
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: masuodrh ، Natasha9 ، pari pariaaa ، farazz ، KIMIA2005 ، میما ، soli asali ، nedaba ، behfaza
(2013-12-03 ساعت 17:10)اریوبرزن نوشته:  
(2013-12-02 ساعت 18:57)آلیس-1980 نوشته:  
(2013-12-02 ساعت 18:42)elnazgh نوشته:  منم از ارمنستان همین سوال رو پرسیدم دقیقا برعکس بمن جواب داد یعنی از تاریخ پزشکی 6 ماه اعتبار داره
The visas are limited per medical exam which is valid for 6 months after the doctor’s signature.
دوستان این مسئله واقعا ساده است، چون تاریخ اعتبار ویزا به هر دو مورد یعنی هم مدیکال و هم تاریخ اعتباری که در خود ویزا موجوده ربط داره. تاریخ اعتبار ویزا از زمان صدور 6 ماهه و تاریخ اعتبار مدیکال هم از زمان امضای دکتر 6 ماهه، حالا اگه کسی از زمان گرفتن مدیکالش 4 ماه می گذره و بعد ویزاش صادر می شه با اینکه ویزا اعتبارش 6 ماهه چون از اعتبار مدیکالش 2 ماه باقی مونده و این دو (مدیکال و ویزا) به هم وابستگی متقابل دارند پس 2 ماه وقت داره که بره مگر اینکه دوباره بره و مدیکالش رو تمدید کنه حالا اگه بزاره 1 ماه بعد از صدور ویزا بره مدیکال رو تمدید کنه با اینکه مدیکال 6 ماه اعتبار داره چون از صدور ویزا 1 ماه گذشته 5 ماه وقت داره که بره امیدوارم با این توضیحات این مسئله حل شده باشه. موفق باشید.
آلیس عزیز اعتبار مدیکال ربطی به اعتبار ویزا نداره وقتی ویزا صادر شد اعتبار ویزا از تاریخ صدور 6 ماهه اس
دوست عزیز،اعتبار ویزا از زمان صدور 6 ماهه و قابل تمدید و تغییر نیست ولی چیزی که واضحه اینه که مدیکال رو می شه تمدید کرد و تا جایی که یادم میاد در سایت اصلی در توضیحاتش در مورد بخش مدیکال خواندم که تاکید کرده بود باید مدیکال اعتبار داشته باشد.البته من اون موقع با مهاجر آشنا نبودم و تمام دستورالعملها و مشتقاتش رو در سایت دی وی سلکتی به اینگلیسی خوندم و چون زیاد بود و از اون تاریخ که تو همبن می ماه بود خیلی می گذره یادم نیست کجا بود. حالا دقیقا یادم نیست که این اعتبار برای خروج بود یا نه ،اگه پیداش کردم اینجا می زارمش تا مشکل حل شه.
پیداش کردم. اینم لینکش http://www.travel.state.gov/visa/immigra..._3743.html
An immigrant visa is usually valid for up to six months from the date of issuance unless your medical examination validity expires sooner, which may make your visa valid for less than six months. You must arrive and apply for admission in the United States before the visa Expiration Date.
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، farazz ، KIMIA2005 ، shayesteh ، soli asali ، محبت ، nedaba ، NEURON ، reasonable
دوستان سلام

امروز توی مادرید مصاحبه داشتیم، پاسپورت‌ها رو نگه داشت و گفت ۲ هفتهٔ دیگه با پاکت زرد رنگ معروف برامون پست میکنند،

فردا بر میگردیم بارسلونا و از خونه سر حوصله‌‌ براتون بیشتر مینویسیم.

برای همه آرزوی موفقیت می‌کنیم
***Case No: 2014000]- کنسولگری: مادرید - تعداد: ۳ نفر - تاریخ رویت: ۹ می‌‌ - ارسال مدارک: ۱۹ جون - کارنت: نیمهٔ آگوست ۲۰۱۳- تاریخ مصاحبه: 3 دسامبر- ویزا یک ضرب‌مقصد:لوس انجلس‌-تاریخ ورود :7 آوریل
Big Grinسلام بچه هاBig Grin
صبح زيباي فصل پائيزي همه بخير. پاشيد از خواب كه ايشالله امرو هوررررررررررررررراااااااااااااااااا بكشيم براي دوستاني كه كلير ميشن.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Winkاينم انرژي مثبت امروز Wink
شماره کیس: حدود 2500/سفارت:ایروان/افراد کیس:2 نفر/تاريخ رويت قبولي:1 may/تاريخ فرستادن فرم ها:20 june/تاريخ مصاحبه: 27 nov/ وضعیت:بلاخره كلير شديم بعد 183 روز.دريافت ويزا:10 june. "استفاده از اين آيدي به صورت مشترك"
Big Grinlموفقيت از آن كسي است كه حتي با سنگ هايي كه به سويش پرتاب شده، پايه هاي محكمي بسازد Big Grin
تشکر کنندگان: tabatabaie ، pari pari ، hedipes ، masuodrh ، soli asali ، محبت ، قصه گو ، pari pariaaa ، maryam_a ، NEURON
صبح زیباتون بخیر
باران آسمانی داره میباره اینجا و منتظر خبرهای خوش این پیج است
همه با هم با یک دنیا دید مثبت انرژی + را روانه ی کائنات میکنیم
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
شماره كيس نامبر سه رقمي ، تعداد 2 نفر،‌محل مصاحبه :آنكارا ،تاريخ مصاحبه:نيمه اول اكتبر -کلیر بعد از 74 روز- تاریخ ورود به ا م ر ی ک ا : مارچ 2014 شهر محل سکونت سن خوزه
اینم سفرنامه

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان