کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمت های مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
سلام دوستای گلمBig Grin

یک سوال داشتم خانم من بارداره و تا ۲ ماه دیگه دخترمون بدنیا میاد
حالا ما برای ثبت نام چکار باید بکنیم
اگر بنویسیم ۱ فرزند اسم و عکس و پاسپورت چی میشه
لطفا راهنمایم کنید
متشکرم
[font=Arial]در انتظار یک روز خوب
شاید لاتاری ۲۰۱۷ [/font]

لاتاری ۲۰۱۴ = نه
لاتاری ۲۰۱۵ = نه
لاتاری ۲۰۱۶ = نه
لاتاری ۲۰۱۷ = ؟؟؟؟

Rolleyes
تشکر کنندگان:
(2013-10-02 ساعت 21:14)farshid232 نوشته:  سلام دوستان .من خانمم لیسانس دانشگاه دولتی داره ولی هنوز مدرک موقت داره ومدرک اصلی اش رو نگرفته .درخواست اصل مدرک دادیم ولی هنوز درگیر مراحل اداری هستیم. موقع ثبت نام مدرک تحصیلی اش را لیسانس بزنم ؟
بله دوست عزیز. خانم شما لیسانسه هست .و مدرک موقت. خودش یه مدرک معتبر محسوب میشه. پس با خیال راحت بزنید university degree
تشکر کنندگان: farshid232
(2013-10-02 ساعت 21:20)h.shayan نوشته:  سلام دوستای گلمBig Grin

لطفا راهنمایم کنید
متشکرم

دوست عزیز قبل از همه شدیدا بهتون تبریک میگمBig GrinTongue
و جالبیش اینه که من یه پست راجع به شما گذاشتم اول که الان میتونید بخونید

http://mohajersara.com/thread-6849-post-...#pid426617

شما نباید فرزند متولد نشده رو الان ذکر کنید انشالا بعد از قبولی میتونید اون کوچولو رو هم به کیستون اضافه کنیدWink
تشکر کنندگان: h.shayan
خیابان خیام - فرعی 1 جنوبی - نیم فرعی 1 به انگلیسی چطور نوشته میشه ؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-02 ساعت 21:33)amir-inFo نوشته:  خیابان خیام - فرعی 1 جنوبی - نیم فرعی 1 به انگلیسی چطور نوشته میشه ؟

South Sideway 1. Khay'yam St.
من نیم فرعی نشنیدم جایی دوست منBig Grin
تشکر کنندگان: amir-inFo ، angelio.asian
(2013-10-02 ساعت 21:36)BLACK_DAY نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 21:33)amir-inFo نوشته:  خیابان خیام - فرعی 1 جنوبی - نیم فرعی 1 به انگلیسی چطور نوشته میشه ؟

South Sideway 1. Khay'yam St.
من نیم فرعی نشنیدم جایی دوست منBig Grin

داداش این آدرس قراره چی واسش بیاد ؟!!
چ
تشکر کنندگان:
دوستان قرار نیست با پست چیزی برای شما بفرستند، خیلی نمیخواد مته به خشخاش بذارید!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
(2013-10-02 ساعت 02:12)BLACK_DAY نوشته:  دوستان موقع ثبت نام فراموش نکنید شرایطی که لحظه ثبت نام دارید ملاکه.
مثلا اگه فردا براتون دیپلم صادر میشه شما الان دیپلمه نیستید پس یا الان بزنید بدون مدرک یا اگه فکر میکنید هر مدرکی تا یک ماه اینده واستون صادر میشه صبر کنید تا مدرک بگیرید با اون مدرک ثبت نام کنید در غیر این صورت تناقض مدارک میشه.

یا مثلا اگه به سلامتی باردار هستید و دارید ثبت نام میکنید. اون کوچولوTongue جزو فرزندان محسوب نمیشه. واگه اون رو جزو فرزندان ثبت نکنید و یک ماه دیگه به دنیا بیاد به هیج مشکلی بر نمیخورید
اینو گفتم چون مثل اینکه بین بچه های امسال یه همچین کیسی هست.

سلام Smileمرسی از پاسخی که دادی
پس ما بدون بچه ثبت نام میکنیم و بعد از بدنیا آمدنش باید نامه بزنیم یا باید اول منتظر قبولی بود بعد این کارو کرد.

(2013-10-02 ساعت 21:29)BLACK_DAY نوشته:  

لطفا راهنمایم کنید
متشکرم

شما نباید فرزند متولد نشده رو الان ذکر کنید انشالا بعد از قبولی میتونید اون کوچولو رو هم به کیستون اضافه کنیدWink

سلام Smileمرسی از تبریکاتت و جوابی که دادی
پس ما بدون بچه ثبت نام میکنیم و بعد از بدنیا آمدنش باید نامه بزنیم یا باید اول منتظر قبولی بود بعد این کارو کرد.
[font=Arial]در انتظار یک روز خوب
شاید لاتاری ۲۰۱۷ [/font]

لاتاری ۲۰۱۴ = نه
لاتاری ۲۰۱۵ = نه
لاتاری ۲۰۱۶ = نه
لاتاری ۲۰۱۷ = ؟؟؟؟

Rolleyes
تشکر کنندگان: BLACK_DAY ، angelio.asian
(2013-10-02 ساعت 21:43)h.shayan نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 02:12)BLACK_DAY نوشته:  دوستان موقع ثبت نام فراموش نکنید شرایطی که لحظه ثبت نام دارید ملاکه.
مثلا اگه فردا براتون دیپلم صادر میشه شما الان دیپلمه نیستید پس یا الان بزنید بدون مدرک یا اگه فکر میکنید هر مدرکی تا یک ماه اینده واستون صادر میشه صبر کنید تا مدرک بگیرید با اون مدرک ثبت نام کنید در غیر این صورت تناقض مدارک میشه.

یا مثلا اگه به سلامتی باردار هستید و دارید ثبت نام میکنید. اون کوچولوTongue جزو فرزندان محسوب نمیشه. واگه اون رو جزو فرزندان ثبت نکنید و یک ماه دیگه به دنیا بیاد به هیج مشکلی بر نمیخورید
اینو گفتم چون مثل اینکه بین بچه های امسال یه همچین کیسی هست.

سلام Smileمرسی از پاسخی که دادی

(2013-10-02 ساعت 21:29)BLACK_DAY نوشته:  

لطفا راهنمایم کنید
متشکرم

سلام Smileمرسی از تبریکاتت و جوابی که دادی
همه کارها بعد از قبولی انشالا. شما الان فقط امیدوار باش و از زندگی لذت ببر.Big Grin
تشکر کنندگان: h.shayan ، angelio.asian
سلام خدمت بچه های 2015 انشااله همگی برنده بشید
نکته بسیار مهم
حتما و حتما باید از مرورگر IE استفاده کنید برای ثبت نام

لاتاری 2015

مرورگر IE برای دانلود
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: گل نهال ، BLACK_DAY ، fairy ، mydream ، angelio.asian ، H Pier ، sselinaa ، Night-Jasmine
(2013-10-02 ساعت 19:27)BLACK_DAY نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 18:39)Blacking نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 14:28)BLACK_DAY نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 14:19)satin نوشته:  دوستان در قسمت آدرس که نوشته in care of اسم خودمونو بزنیم یا بنویسیم N/A ؟
کلن معنی In Care Of یعنی (تحت سرپرستی)
اگه خونه پدرتی. اسم پدر
اگه سرپرست خونه خودتونید N/A
اگه خونه شخص دیگری به صورت دائم. اسم اون شخص

داداش تو آموزشها اومده که اسم شخصی که مجاز به دریافت نامه میباشد رو بنویسید
ولی شما میگید که تحت سرپرستی حالا کدومش درسته؟
دوست عزیز نامه ای به شما ارسال نمیشه که از شما شخص مجاز به دریافت نامه رو هم بخواد.
سوال 8 مربوط میشه بیشتر به محل اقامت شما.
در واقع هیچ فرقی نمیکنه. شما وقتی تحت سرپرستی پدرت هستی یعنی پدرت مجاز به دریافت نامه هست. درسته؟
خب یعنی من الان اسم پدرمو بنویسم؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-02 ساعت 18:23)گل نهال نوشته:  دوستان لطفاً راهنماييم كنيد. يكي توي پيغام خصوصي ازم پرسيده كه:

سلام خانم گلنهال
من و همسرم نزديك به يك ساله كه با هم زندگي نمي كنيم و با هم هيچ رابطه اي نداريم الان براي ثبت نام ميتونم بنويسم departed??
و اينكه شايد تا سال بعد بصورت رسمي متاركه كنيم من بايد چطوري ثبت نام كنم و اينكه اسم فرزندم را ميتونم بنويسم موقع ثبت نام؟
ممنون از كمكي كه به من ميكنيد
سلام.. تا جائيكه يادمه، توي سفرنامه يكي از دوستان هم اين مورد اشاره شده بود.. اون چيزي كه اهميت داره وضعيت همون لحظه ايست كه فرم ها رو پر ميكنيد.. يعني اگه تو اون لحظه(زمان ثبت نام) شما از لحاظ قانوني از همسرتون جدا نشده ايد پس متاهل ميباشيد... اسم فرزندان زير ٢١ سالتون رو ميتوانيد بنويسيد...
2013AS89$$ آنكارا٢نفرمصاحبه:w3جولاي برگه صورتي،CV+٩سؤالي
ديدگاه هاي آرش در مورد آمريكا
كلير: ١٧سپتامبر،،صادر شدن ويزا:١٩سپتامبر،مقصد: west hills,CA ورودبه آمريكا: ٢٦نووامبر، دريافت گرين كارد:١٣ژانويه
تشکر کنندگان: گل نهال ، angelio.asian ، BLACK_DAY ، s.s.h
(2013-10-02 ساعت 22:50)Blacking نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 19:27)BLACK_DAY نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 18:39)Blacking نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 14:28)BLACK_DAY نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 14:19)satin نوشته:  دوستان در قسمت آدرس که نوشته in care of اسم خودمونو بزنیم یا بنویسیم N/A ؟
کلن معنی In Care Of یعنی (تحت سرپرستی)
اگه خونه پدرتی. اسم پدر
اگه سرپرست خونه خودتونید N/A
اگه خونه شخص دیگری به صورت دائم. اسم اون شخص

داداش تو آموزشها اومده که اسم شخصی که مجاز به دریافت نامه میباشد رو بنویسید
ولی شما میگید که تحت سرپرستی حالا کدومش درسته؟
دوست عزیز نامه ای به شما ارسال نمیشه که از شما شخص مجاز به دریافت نامه رو هم بخواد.
سوال 8 مربوط میشه بیشتر به محل اقامت شما.
در واقع هیچ فرقی نمیکنه. شما وقتی تحت سرپرستی پدرت هستی یعنی پدرت مجاز به دریافت نامه هست. درسته؟
خب یعنی من الان اسم پدرمو بنویسم؟
خواستید اسم خودتون خواستید پدرتون...این گزینه در کشورهایی که دارای سفارت هستند و از پست نامه دریافت میکنن به منظور تحویل گیرنده نامه هست.
تشکر کنندگان: Blacking ، H Pier
سلام به همه یک نکته حواستون باشه وقتی میخواهید شماره اخر را یاداشت کنید اگه پیرینت نمیگیرید صفر را با او انگلیسی یا حروف و اعداد مشابه اشتباه نکنید بعدا موقع اعلام نتایج جواب نمیده
تشکر کنندگان: Hedieh20 ، angelio.asian ، H Pier
(2013-10-01 ساعت 13:08)ghafari88 نوشته:  [quote='QTM' pid='425804' dateline='1380615760']
سلام مرسی از اطلاع رسانی دقیق من یه جاشو متوجه نشدم
قسمت
8.mailing address
ادرس محل که زندگی میکنم رو بنویسم یا اینکه ن ...... اگه ادرسو محل زندیگمون بدیم میرسه تضمینی؟

بله. باید آدرس پستی بنویسید.
چی می رسه تضمینی؟
مگه قراره چیزی برسه؟
در صورت برنده شدن نامه ای برای شما ارسال نمیشه دوست گلم. باید باز از طریق سایت ببینید که برنده شدید یا خیر. ایشالا که برنده بشید و موفق.

[quote='maani' pid='425819' dateline='1380616432']
بجون خودم اگه برنده شم همتون رو شام میدم

لطفا اگه اطلاع موثقی ندارید اطلاعات غلط ندید و باعث سردرگمی بقیه نشید
.آدرس پستی لازمه برای اینکه نامه قبولی میاد در خونتون.ما 2011 برنده شدیم.اصلا نمیدونستیم کی باید بریم تو سایت ببینیم.یادمون رفته بود تا اینکه نامه قبولی اومد در خونمون.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان