کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمت های مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
(2013-10-02 ساعت 12:59)hadi-sh نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 12:57)angelio.asian نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 10:28)BLACK_DAY نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 10:03)angelio.asian نوشته:  سلام
سایت ثبت نام را میزنم ولی چرا هیچ عکسا لعملی نشون نمیده https://www.dvlottery.state.gov/

یعنی این سایت باز میشه و کانتینیو را میزنم دیگه از اون به بعدش هیچی نمی یاد

لطفا راهنمایی بفرمایید

cach سیستم رو پاک کنید همون clear history
یه چند بار رفرش کنید

می شه لطفا دقیق بگید چه جوری پاک کنم راهنمایی کنید متوجه میشم
سپاسگزارم
دوست عزیز
توی همون صفحه ای که کانتینیو داره. Ctrl+F5 بزن خودش میاد

مرسی مشکل حل شد خدا از برادری کمتون نکنه
تشکر کنندگان:
سلام

پسر خاله ام را می خوام ثبت نام کنم تازه فارغ التحصیل شده لیسانس گرفته و هنوز دنبال کارهای سربازیش نرفته آیا توی فرم ثبت نام از سربازی چیزی پرسیده ؟اگر آره لطفا چی بنویسم
تشکر کنندگان:
(2013-10-01 ساعت 12:38)hajiarab نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 11:55)zz24 نوشته:  ممنونم از تمامی مدیران عزیز و بقیه

اگه میشه برادر کوچیکتون رو یه راهنمایی بفرمایید

1-این رو میدونم افراد زیر 21 سال یه حق ثبت نام دارند و همینطور افراد بالای 21 هم دارند...افراد زیر 21 میتونن با بابا مامانشون هم تو یه کیس باشن...اینو میدونم ولی سوالم که خیلی برام عجیبه اینه که ایا مثلا زن و شوهر میتونن جدا ثبت نام کنن؟ منظورم اینه که زن و شوهر میتونن 1 بار جدا جدا ثبت نام کنن؟ و یک بار هم مثلا شوهر زنشو تو کیس خودش ثبت نام بکنه؟و یک بار دیگه زن شوهرشو تو کیس خودش ثبت کنه؟ یعنی میشه 3 بار؟چجوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2-من شنیده بودم که افراد زیر 21 میشه 3 بار در قرعه باشن...یه بار تنها و 2 بار با والدین....ولی بنا بر سوال بالام اگه اونجوری که گفتم شن و شوهر هم 3 بار میشه؟

3-اعلام برندگان دور دوم 2014 از کی در کدام سایت قرار داده میشه؟

داداش گلم شما اگه زیر 21 سال هستی و مجردی 3تا شانس داری.
1- پدرت به عنوان شخص درخواست کننده باشن و شما و مادرتون زیرمجموعه ایشون باشین
2- مادرتون درخواست کننده باشن و شما و پدرتون زیر مجموعه ایشون باشین
3- شما به تنهایی درخواست کننده باشین که در اینصورت پدر و مادرتون نمیتونن با شما بیان اگر قبول بشین

البته باید 12 سال درس خوانده باشی
f4
sep2003
کیس :ANK2009

تشکر کنندگان:
(2013-10-03 ساعت 00:20)Ehaqiqi نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 21:41)aghaghia نوشته:  دوستان قرار نیست با پست چیزی برای شما بفرستند، خیلی نمیخواد مته به خشخاش بذارید!

شما که مدیر هستید دیگه چرا؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
آدرس پستی برای ارسال نامه قبولی هست. نامه قبولی ما اومد در خونه وگرنه هیچوقت متوجه قبولیمون نمیشدیم جناب مدیر
عزیز دل من شما خیلی خوش شانس بودین چون الآن دیگه حتی ایمیلی مبنی بر قبول شدن نمیاد... در تمامی مراحل دوستای شرکت کننده باید هوشمند باشند تا خدای ناکرده از قافله عقب نمونن جناب کاربر.
موفق باشید.Cool
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: sselinaa ، BLACK_DAY
(2013-10-01 ساعت 11:42)hajiarab نوشته:  اول که ازتون تشکر میکنم بابت اطلاعات مفیدتون. بعدشم به خاطره نکته خیلی خوبی که بهش اشاره کردین. ما سال گذشته تصمیم داشتیم ثبت نام کنیم اما چون همسرم آمادگی روانی مهاجرت و دل کندن از خانوادشو نداشت از خیرش گذشتیم و این فرصت رو به بقیه دادیم اما امسال میخوایم هرجور شده بریم چون آمادگی کامل داریم. به نظره من اونجا هرچی پول بیشتر باشه بهتره. ما برای رفتن میخوایم 50 هزارتا ببریم و بقیه چیزارو همینجا بگذاریم. اگر بعد از 10 سال همه چیز مرتب بود خونه اینجارو میفروشیم و کلا دیگه دل میکنیم از اینجا. به امید قبولی در لاتاری و گرفتن ویزا از سفارت آمریکا در تهران

ایشالا با همین عزم راسخی که دارین برنده بشین و راهتون رو ادامه بدین
روزگار به کامتون
[font=Verdana]
clear your mind out of can't
[/font]
تشکر کنندگان: H Pier
(2013-10-03 ساعت 00:29)H Pier نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 21:41)aghaghia نوشته:  دوستان قرار نیست با پست چیزی برای شما بفرستند، خیلی نمیخواد مته به خشخاش بذارید!

آدرس پستی برای ارسال نامه قبولی هست. نامه قبولی ما اومد در خونه وگرنه هیچوقت متوجه قبولیمون نمیشدیم جناب مدیر
عزیز دل من شما خیلی خوش شانس بودین چون الآن دیگه حتی ایمیلی مبنی بر قبول شدن نمیاد... در تمامی مراحل دوستای شرکت کننده باید هوشمند باشند تا خدای ناکرده از قافله عقب نمونن جناب کاربر.
موفق باشید.Cool
همینجوری خیلی ها فیل میشن وسه همین هم هست که میگن کانفرمیشن نامبرتون رو نگه دارین چون فقط از اون طریق هست که میتونین چک کنین و هیچ نامه یا ایمیل یا هیچ خبری به هیچ شکلی از طرف اونها داده نمیشه
و هر ایمیل یا نامه ای بر این مبنی کلاهبرداری هست چیزی که خودشون گفتن
[font=Verdana]
[/font]
تشکر کنندگان:
(2013-10-03 ساعت 00:41)sselinaa نوشته:  

موفق باشید.Cool
همینجوری خیلی ها فیل میشن وسه همین هم هست که میگن کانفرمیشن نامبرتون رو نگه دارین چون فقط از اون طریق هست که میتونین چک کنین و هیچ نامه یا ایمیل یا هیچ خبری به هیچ شکلی از طرف اونها داده نمیشه

جالب هست..2013 و 2014 ندیدم کی سی سی نامه ای بفرسته ...الان ایمیل هم نمیزنن..
تشکر کنندگان: sselinaa ، BLACK_DAY
(2013-10-03 ساعت 00:52)mahdibashoma نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 00:41)sselinaa نوشته:  

موفق باشید.Cool

جالب هست..2013 و 2014 ندیدم کی سی سی نامه ای بفرسته ...الان ایمیل هم نمیزنن..

برای قبولی نه ولی ایشالا
قبول که شدین
فرمهارو پر کردین فرستادین
کارنت شدین
وقت مصاحبه تون تعیین شد
براتون یه ایمیل میاد که وقت مصاحبتون تعیین شده که باز هم میرید تو همون سایتی که از اول ثبت نام کرده بودین نامه دعوت به مصاحبتون رو میگیرین به امید خدا
[font=Verdana]
[/font]
تشکر کنندگان:
دوستان خواهشا فراموش نکنید که اسم و مضمون این تاپیک چیه!!!

از گذاشتن پست هایی که هیج ارتباطی به فرم ثبت نام 2015 نداره خودداری کنید.
و از تاپیک مناسب موضوع تون استفاده کنید.
که خدایی نکرده اشخاصی که می خوان بیان و مطالب این تاپیک رو بخونن دچار سردرگمی و پراکندگی مطلب نشن.
تشکر کنندگان: King Eagle
من تو نوشتن آدرس مشکل دارم چون زبانم ضعیفه
چیکار باید بکنم ؟ اپلیکیشنی برا این کار نیست ؟
تشکر کنندگان: BLACK_DAY
دوستان با توجه به وضع بد نت در ایران من موقع ثبت نام بعد از اینکه فیلدها رو پر کردم continue که زدم یکدفعه نتم قطع شد و حتی به صفحه بعد که میگه مشخصات درسته برای تایید مجدد نرفت بعدش دوباره ثبت نام کردم ایا اولی رو ثبت کرده یا نه و اینکه confirmation number بار اول ثبت نشده که تا تایید مرحله دوم یعنی تایید مشخصات؟
تشکر کنندگان: angelio.asian
(2013-10-03 ساعت 01:25)amirghn نوشته:  دوستان با توجه به وضع بد نت در ایران من موقع ثبت نام بعد از اینکه فیلدها رو پر کردم continue که زدم یکدفعه نتم قطع شد و حتی به صفحه بعد که میگه مشخصات درسته برای تایید مجدد نرفت بعدش دوباره ثبت نام کردم ایا اولی رو ثبت کرده یا نه و اینکه confirmation number بار اول ثبت نشده که تا تایید مرحله دوم یعنی تایید مشخصات؟

من بعید میدونم ثبت شده باشه..اگر برای بار دوم کامفریمیشن گرفته اید که فرقی نمیکنه ..انشاا.. بار دومی ثبت شده ....Smile
تشکر کنندگان: amirghn ، angelio.asian
(2013-10-03 ساعت 01:19)bigjust نوشته:  من تو نوشتن آدرس مشکل دارم چون زبانم ضعیفه
چیکار باید بکنم ؟ اپلیکیشنی برا این کار نیست ؟

دوست عزیز نوشتن ادرس اسونه ولی یه قواعد خاص داره.
سعی کنید رند بنویسید و از کلمات اضافی مثل شرقی یا غربی خودداری کنید.
1
.ادرس بر عکس ایران نوشته میشه یعنی از پلاک منزل شروع میشه
به این صورت از چپ به راست(مثال): .No.3. Nastaran Ave. Vali'Asr St.
ّ
برخی آصطلاحات:
Hi.w (اتوبان)
St. (خیابان)
Ave. (کوچه اصلی)
Alley.( کوچه فرعی)
Sideway (فرعی)
Dd. (بن بست)
east (شرقی)
West (غربی)
tower (برج)
َApt (اپارتمان)
No. (پلاک)
ُ
تشکر کنندگان: bigjust ، King Eagle ، a.ameri ، angelio.asian ، farshid232 ، Night-Jasmine
(2013-10-03 ساعت 01:25)amirghn نوشته:  دوستان با توجه به وضع بد نت در ایران من موقع ثبت نام بعد از اینکه فیلدها رو پر کردم continue که زدم یکدفعه نتم قطع شد و حتی به صفحه بعد که میگه مشخصات درسته برای تایید مجدد نرفت بعدش دوباره ثبت نام کردم ایا اولی رو ثبت کرده یا نه و اینکه confirmation number بار اول ثبت نشده که تا تایید مرحله دوم یعنی تایید مشخصات؟

دوست عزیز تا کمفرمیشن نامبر رو دریافت نکنید ثبت نامتون کامل نشده پس شما بار اول ثبت نام نشدید خیالتون راحت
تشکر کنندگان: King Eagle ، amirghn ، angelio.asian
سلام من داشتم راهنمای ثبت نامی (instruction) رو میخوندم....
دوستان حتما حتما همونطور که قبلا دوستان گفتن منم دوست دارم تاکید کنم در تمامی مراحل ثبت نامیتون اعم از داشتن یا نداشتن همسر ویا بچه و مدرک تحصیلی و آدرس و ... ملاک برای تکمیل اطلاعات زمان حال شما میباشد و طبق شرایط الآنتون اقدام به تکمیل فرم نمایید.
موفق باشید.
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: BLACK_DAY ، King Eagle ، گل نهال ، angelio.asian

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان