کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمت های مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
سلام از اطلاعات بسیار خوبتون متشکرم
در قسمت درج مدرک تحصیلی اگر دیپلم هنرستان داشته باشیم می بایست "مدرک دیپلم دبیرستان" رو کلیک کنیم یا " آموزشگاه حرفه ای "؟ منظور از " آموزشگاه حرفه ای " چیه ؟
به امید موفقیت
تشکر کنندگان:
بچه ها دکمه caps lock رو برای اسم فامیل و ... باید خاموش باشه؟یا روشن کنم بزرگ بنویسم؟ کجای فرم باید ازش استفاده کنم؟؟؟
تشکر کنندگان:
کسی می دونه برای 2014 دوباره مرحله دوم قرعه کشی میکنن یا نه؟
کیس نامبر 2018AS00002xxx تعداد افراد کیس سه نفر//سفارت آنکارا// ارسال فرم اول ، چهاردهم می

خدا جووووونم به امید خودت..❤️❤️❤️??
تشکر کنندگان: angelio.asian
(2013-10-03 ساعت 02:56)marsha نوشته:  کسی می دونه برای 2014 دوباره مرحله دوم قرعه کشی میکنن یا نه؟

سلام
کسی مطمئن نیست دوستم....یه حرفایی زدن بعضی از بچه ها اینجا ولی جایی رسمی اعلام نشده که دویاره قرعه کشی میشه...حالا شما تا اخر october برو وضعیتت رو چک کن چندبار...خدا رو چه دیدی...شاید فرجی شد...Smile

شاد باشی
تشکر کنندگان: angelio.asian ، farshid232
با سلام خدمت دوستان گرامی
یک سوال برام پیش اومده
یکی از دوستام تا 1 ماه دیگه ازدواج میکنه . الان تو لاتاری میتونه بزنه married یا باید بزنه unmarried?
تا 1 ماه دیگه یعنی تا قبل از اینکه جوابای لاتاری بیاد ازدواج کرده
الان میتونه بزنه married یا نه؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-03 ساعت 08:56)arash1372 نوشته:  با سلام خدمت دوستان گرامی
یک سوال برام پیش اومده
یکی از دوستام تا 1 ماه دیگه ازدواج میکنه . الان تو لاتاری میتونه بزنه married یا باید بزنه unmarried?
تا 1 ماه دیگه یعنی تا قبل از اینکه جوابای لاتاری بیاد ازدواج کرده
الان میتونه بزنه married یا نه؟

سلام زمان ثبت نام مهمه که چه وضعیتی داره نه تصمیماتی که قراره دراینده گرفته بشه پس حتما بنویسه مجرد و بعد که به امید خدا برنده شدن همسرشونو می تونن به فرمشون اضافه کنن اگرهم عروسیشون تا قبل از 10 آبان ماه هست خوب عروسی کنن بعد ثبت نام کنن
تشکر کنندگان: King Eagle
(2013-10-03 ساعت 00:52)mahdibashoma نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 00:41)sselinaa نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 00:29)H Pier نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 00:20)Ehaqiqi نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 21:41)aghaghia نوشته:  دوستان قرار نیست با پست چیزی برای شما بفرستند، خیلی نمیخواد مته به خشخاش بذارید!

شما که مدیر هستید دیگه چرا؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
آدرس پستی برای ارسال نامه قبولی هست. نامه قبولی ما اومد در خونه وگرنه هیچوقت متوجه قبولیمون نمیشدیم جناب مدیر
عزیز دل من شما خیلی خوش شانس بودین چون الآن دیگه حتی ایمیلی مبنی بر قبول شدن نمیاد... در تمامی مراحل دوستای شرکت کننده باید هوشمند باشند تا خدای ناکرده از قافله عقب نمونن جناب کاربر.
موفق باشید.Cool
همینجوری خیلی ها فیل میشن وسه همین هم هست که میگن کانفرمیشن نامبرتون رو نگه دارین چون فقط از اون طریق هست که میتونین چک کنین و هیچ نامه یا ایمیل یا هیچ خبری به هیچ شکلی از طرف اونها داده نمیشه
و هر ایمیل یا نامه ای بر این مبنی کلاهبرداری هست چیزی که خودشون گفتن

جالب هست..2013 و 2014 ندیدم کی سی سی نامه ای بفرسته ...الان ایمیل هم نمیزنن..

اقاقیا درست می گن دوسالی هست که هیچی درخونه نمی یاد مگراینکه ازامسال روابط ایران و امریکا خوب بشه که درخونه هاتون به همراه نامه قبولیتون هزینه رفت و برگشت به امریکا هم پست کنند براتون
تشکر کنندگان: King Eagle ، hadi-sh ، payan
(2013-10-03 ساعت 02:53)hmf_4919 نوشته:  بچه ها دکمه caps lock رو برای اسم فامیل و ... باید خاموش باشه؟یا روشن کنم بزرگ بنویسم؟ کجای فرم باید ازش استفاده کنم؟؟؟

فرقی نداره اگه نیاز بود خودشون تو فرم توضیح میدادن حالا شما برای اسمت طبق پاسپورتت عمل کن

(2013-10-03 ساعت 02:21)a.ameri نوشته:  سلام از اطلاعات بسیار خوبتون متشکرم
در قسمت درج مدرک تحصیلی اگر دیپلم هنرستان داشته باشیم می بایست "مدرک دیپلم دبیرستان" رو کلیک کنیم یا " آموزشگاه حرفه ای "؟ منظور از " آموزشگاه حرفه ای " چیه ؟
به امید موفقیت

دوست عزیز شما به این قسمت برو جوابت رو پیدا میکنی

http://mohajersara.com/thread-6852.html
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: BLACK_DAY
(2013-10-03 ساعت 01:25)amirghn نوشته:  دوستان با توجه به وضع بد نت در ایران من موقع ثبت نام بعد از اینکه فیلدها رو پر کردم continue که زدم یکدفعه نتم قطع شد و حتی به صفحه بعد که میگه مشخصات درسته برای تایید مجدد نرفت بعدش دوباره ثبت نام کردم ایا اولی رو ثبت کرده یا نه و اینکه confirmation number بار اول ثبت نشده که تا تایید مرحله دوم یعنی تایید مشخصات؟

دوست عزیز اگر باراول ثبت شده بود مطمئن باشید بار دوم که همون مشخصات را وارد می کیردید پیام می اومد که قبلا ثبت نام شده و راه نمی داد تا اخرش برید و کد رهگیری هم نمیداد
پس اگر کد رهگیری گرفتید یعنی تازه ثبت نام ثبت شده و خوب ازش نگهداری کنید
تشکر کنندگان: King Eagle ، payan ، amirghn
برای دوستانی که ثبت نام نکردن هنوز یه ترجمه کلی از قسمت photo validator

1.عکس حتما باید با یک دوربین دیجیتال گرفته شده باشه یا اسکن شده باشه
2.حتما باید عکس با حالت اصلیش باشه و نباید توسط هیچ برنامه ای کشیده یا کوچیک شده باشه
3.تصویر باید شامل موها,سر,صورت,شانه و گردن به طور کامل باشه و چشم ها باز روبه دوربین و بدون حتی دقت کنید حتی لبخند(smile=لبخند ,نه خنده)
4.تصویر نباید هیچ قسمتی زیر شانه ها رو شامل باشه یعنی پایین ترین قسمت عکس باید شانه تا قفسه سینه باشه
4.تصویر نباید شامل اشیا یا افراد اضافی بشه فقط خود فرد
5.فرد باید صاف و مستقیم رو به دوربین ایستاده باشد نه خم شده یا با انحراف به چپ و راست
6.عکس باید برای ماکسیمم 6ماه پیش از ثبت نام باشه نه بیشتر ( البته برا خودش میگه من که عکس پارسال رو میفرستم مهم اینه که تغییری در صورتم ایجاد نشده)
7.سر نباید به هیچ طرفس اعم از بالا پایین راست یا چپ چرخیده باشد
8.از بالای موها تا پایین چانه باید 50تا69%کا طول عکس باشه
9.فاصله بین مرکز چشم یا همون مردمک تا پایین ترین قسمت عکس باید 56-69%عکس باشه
10.backgroundیا تصویر پشت باید ساده و روشن ترجیحا سفید باشد
11.تصویر باید واضح باشد و تمام اجزا صورت باید قابل تشخیص باشند و نباید پیکسلهای عکس مشخص باشند(تصویر نباید مربع مربعی باشد)
12.نبایداز هیچ شیئی که مانع دیده شدن چشمها میشود استفاده کرد و عینک طبی نیز نباید براق باشد(نور را منعکس کرده باشد)
13.فقط در موارد مذهبی اجازه استفاده از پوشش برای سر و موها وجود دارد نه موارد دیگر مثل سربازی و ارتش....
14.تصویر نباید خیلی شفاف باشد نه خیلی تیره کاملا نور طبیعی و شفافیت طبیعی پوست نشان داده شده باشد
15.هیچ گونه سایه ای نباید در تصویر وجود داشته باشد چه روی صورت چه روی تصویر پس زمینه

امیدوارم شفاف و جامع ترجمه کرده باشم.
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: angelio.asian ، BLACK_DAY ، farshid232
آرزوهاتون رو براتون آرزومندم.. به امید برنده شدن تک تکتون در دی وی 2015. ما رو هم دعا کنین Smile ++++++++++
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: malekan ، BLACK_DAY ، King Eagle
(2013-10-03 ساعت 01:19)bigjust نوشته:  من تو نوشتن آدرس مشکل دارم چون زبانم ضعیفه
چیکار باید بکنم ؟ اپلیکیشنی برا این کار نیست ؟

خوب آدرس رواینجا بگید تا هرکی بلد هست بنویسه براتون می تونید ازگفتن شهر خودداری کنید
تشکر کنندگان:
(2013-10-03 ساعت 13:07)angelio.asian نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 01:19)bigjust نوشته:  من تو نوشتن آدرس مشکل دارم چون زبانم ضعیفه
چیکار باید بکنم ؟ اپلیکیشنی برا این کار نیست ؟

خوب آدرس رواینجا بگید تا هرکی بلد هست بنویسه براتون می تونید ازگفتن شهر خودداری کنید
دوست عزیز گذاشتن هرگونه ادرس . شماره تلفن . اسم و تبلیغات . خلاف قوانین مهاجر سرا میباشد.

لطفا قوانین مهاجرسرا رو مطالعه کنید.
http://mohajersara.com/thread-1.html
تشکر کنندگان: King Eagle ، 5ina
دوستان الان شنیدم که یکی گفت تو امسال میشه پدر یا مادر فرزندان بالای 21 سال خود رو هم زیر مجموعه قرار بدن...ایا حقیقت داره یانه؟از دوستان متخصص و اگاه تقاضا دارم راهنمایی بفرمایند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کسی که مجرد باشه وبچه نداشته باشه تو کادر بچه باید خالی بزاره یا عدد 0 بذاره؟
تشکر کنندگان:
ما 8 هزاردلار داشتیم تو ایران پادشاهی می کردیم ... من شرکت می کنم قبول شم میروم فوقش کارتون خواب میشم Smile
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان