کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمت های مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
(2013-10-03 ساعت 13:18)zz24 نوشته:  دوستان الان شنیدم که یکی گفت تو امسال میشه پدر یا مادر فرزندان بالای 21 سال خود رو هم زیر مجموعه قرار بدن...ایا حقیقت داره یانه؟از دوستان متخصص و اگاه تقاضا دارم راهنمایی بفرمایند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کسی که مجرد باشه وبچه نداشته باشه تو کادر بچه باید خالی بزاره یا عدد 0 بذاره؟

خیر این خبر صحت نداره و هنوز هم کما فی سابق تنها فرزندان زیر 21 سال مجاز به استفاده از زیرگروه خانواده هستند

بله 0 بزارید.
تشکر کنندگان:
سایت

https://www.dvlottery.state.gov/

باز نمیشه
تشکر کنندگان:
سلام
کسی همه فرمها رو به PDF داره تا اول روی کاغذ با دقت پر کنیم بعد بریم تو سایت.
تشکر کنندگان:
(2013-10-03 ساعت 13:23)radar نوشته:  سایت

https://www.dvlottery.state.gov/

باز نمیشه

از مرورگر Explorer استفاده کنید.
و clear history کنید Ctrl+F5
تشکر کنندگان:
(2013-10-03 ساعت 13:26)mojimoji نوشته:  سلام

دوست عزیز سوالات فرم بسیار اسونه و یک سری اطلاعات ابتدایی شما رو
می خواد.
شما از این پست استفاده کنید.

http://mohajersara.com/thread-6849-post-...#pid426434
تشکر کنندگان: mojimoji
دوستان من آدرس خونه مادر بزرگ رو دادم چون سرراست بود کد پستی هم خونه خودمون قرار که نیست چیزی پست بشه پس مهم نیست.
عکس هم رفتم کافی نتی دادم اسکن کرد همون عکس پاسپورت که دیروز رفتم اقدام کردم.
ما نه 8000 دلار پول داریم نه چیزی اما یه امید داریم همینم برامون بسه.
به امید و آرزوی قبولی واسه همه ی دوستان.
تشکر کنندگان:
دوستان من خودم تو پست قبلیم گفتم نیاز به عکس جدید نیست اما الان میگم نیازه
ببینین اونا که اینقدر کارشون از روی حسابه براشون کار نداره سابقه و فایلهای قبلی شما رو در بیارن و ببینن که با همون عکس قبلا ثبت نام کردین یا نه دقت کنید
شما به امید خدا بعد از قبولی حداقل 15میلیون باید خرج کنید حالا سر5-10هزار تومن خساست به خرج ندین حیفه به خاطر یه سهل انگاری چنین فرصت نابی از دست بره
یکی از دوستان گفتن که 30%پارسال به همین دلایل پیش پا افتاده حذف شدن و اصلا در قرعه کشی شرکت داده نشدن به همین راحتی پس تنبلی و خساست رو بزارین کنار برین یه عکس ژیگول بندازین SmileWink من خودم بعد ازظهر قراره برم یه عکس بندازم
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: BLACK_DAY ، maani ، حامد ، farshid232
(2013-10-03 ساعت 13:43)amir-inFo نوشته:  دوستان من آدرس خونه مادر بزرگ رو دادم چون سرراست بود کد پستی هم خونه خودمون قرار که نیست چیزی پست بشه پس مهم نیست.

دوست عزیز شما که ادرس خونه مادر بزرگتونو دادید کد پستیشم میدادید دیگه.
ممکنه الان چیزی پست نشه و مهم نباشه ولی اگه برنده شید بعد از قبولی ممکنه دردسر ساز بشه.
تشکر کنندگان: amir-inFo
(2013-10-03 ساعت 13:48)BLACK_DAY نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 13:43)amir-inFo نوشته:  دوستان من آدرس خونه مادر بزرگ رو دادم چون سرراست بود کد پستی هم خونه خودمون قرار که نیست چیزی پست بشه پس مهم نیست.

دوست عزیز شما که ادرس خونه مادر بزرگتونو دادید کد پستیشم میدادید دیگه.
ممکنه الان چیزی پست نشه و مهم نباشه ولی اگه برنده شید بعد از قبولی ممکنه دردسر ساز بشه.

یگه در دسترس نبودند.Big Grin
ایشالا که طوری نمیشه.Wink
عکس هم قبل گذاشتن تو سایت چک کنید که 600*600 باشه و پشت سفید.
مدیران دیگه هم بیان تایید کنن Rolleyes
تشکر کنندگان:
(2013-10-03 ساعت 13:33)BLACK_DAY نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 13:26)mojimoji نوشته:  سلام

دوست عزیز سوالات فرم بسیار اسونه و یک سری اطلاعات ابتدایی شما رو
می خواد.
شما از این پست استفاده کنید.

http://mohajersara.com/thread-6849-post-...#pid426434

ممنون
اما من PDF اش رو میخوام.
تشکر کنندگان:
(2013-10-03 ساعت 13:48)King Eagle نوشته:  دوستان من خودم تو پست قبلیم گفتم نیاز به عکس جدید نیست اما الان میگم نیازه
ببینین اونا که اینقدر کارشون از روی حسابه براشون کار نداره سابقه و فایلهای قبلی شما رو در بیارن و ببینن که با همون عکس قبلا ثبت نام کردین یا نه دقت کنید
شما به امید خدا بعد از قبولی حداقل 15میلیون باید خرج کنید حالا سر5-10هزار تومن خساست به خرج ندین حیفه به خاطر یه سهل انگاری چنین فرصت نابی از دست بره
یکی از دوستان گفتن که 30%پارسال به همین دلایل پیش پا افتاده حذف شدن و اصلا در قرعه کشی شرکت داده نشدن به همین راحتی پس تنبلی و خساست رو بزارین کنار برین یه عکس ژیگول بندازین SmileWink من خودم بعد ازظهر قراره برم یه عکس بندازم
آقای کینگ ایگل زیاد جو سازی نکنید .. سال پیش 14 میلیون ثبت نام کردنو مطمئنا امسال بیشتر از اینا. درآوردن سابقه این همه افراد کار یه روز دو روز که نیستش. پارامترهایی که گفته شده رو رعایت کنید بسنده میکنه. بازم میگم مته به خشخاش زیاد نزارید. دوستانی بودند که در لحظه آخر با موبایل عکس گرفتندو فرستادندو قبول شدن و ویزاشونو گرفتن
تشکر کنندگان: amirghn
in care of
بالاخره چی بنویسیم؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-03 ساعت 14:10)my2220 نوشته:  in care of
بالاخره چی بنویسیم؟

خونه هر شخصی زندگی میکنی. اسم اون شخص رو بنویس
تشکر کنندگان: King Eagle
(2013-10-03 ساعت 14:03)ostokhan نوشته:  آقای کینگ ایگل زیاد جو سازی نکنید .. سال پیش 14 میلیون ثبت نام کردنو مطمئنا امسال بیشتر از اینا. درآوردن سابقه این همه افراد کار یه روز دو روز که نیستش. پارامترهایی که گفته شده رو رعایت کنید بسنده میکنه. بازم میگم مته به خشخاش زیاد نزارید. دوستانی بودند که در لحظه آخر با موبایل عکس گرفتندو فرستادندو قبول شدن و ویزاشونو گرفتن

دوست عزیز شما فکر میکنی برای دولت فهیمه آ.م.ر.ی.ک.ا کاری داره سوابق افراد رو در بیاره اگه کار داشت پس این همه کلیرنس برای چیه.شما یا خیلی همه چیز رو راحت میبینی یا اونا را خیلی دست کم گرفتی

من فقط تذکر دادم چه همه عزیزان قبول بشن به امید خدا و چه خدایی نکرده همه رد بشن به حال من فرقی نمیکنه من فقط یک نصیحت دوستانه کردم همین وسلام

صلاح مملکت خویش خسروان دانند
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: BLACK_DAY ، shayan-usa1993 ، maani
black boy جان
اولا امضات رو دوست دارم!!! تو سمبل پشتکاری!!
دوما راه راحت واسه عکس چی سراغ داری/!!!؟!! حتما 5*5 باید گرفته شه یا با paint عکس معمولی رو میشه درست کرد؟
تشکر کنندگان: BLACK_DAY

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان