کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمت های مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
(2013-10-03 ساعت 14:33)maani نوشته:  black boy جان
اولا امضات رو دوست دارم!!! تو سمبل پشتکاری!!
دوما راه راحت واسه عکس چی سراغ داری/!!!؟!! حتما 5*5 باید گرفته شه یا با paint عکس معمولی رو میشه درست کرد؟

با اجازه استاد Black Day
دوست عزیز راحت ترین و مطمعن ترین راه اینه که بری عکاسی و نهایتش میخوای 10000تومن بدی که خداییش جلو گدا بزاری قهر میکنه
برو مشخصات عکس رو بده و حله فقط به هیچ عنوان نذار کوچکترین کاری با فوتوشاپ رو عکست بکنه که مشکل دار میشه منظورم روتوشه ها
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: BLACK_DAY ، maani
(2013-10-03 ساعت 14:40)King Eagle نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 14:33)maani نوشته:  black boy جان
اولا امضات رو دوست دارم!!! تو سمبل پشتکاری!!
دوما راه راحت واسه عکس چی سراغ داری/!!!؟!! حتما 5*5 باید گرفته شه یا با paint عکس معمولی رو میشه درست کرد؟

با اجازه استاد Black Day
دوست عزیز راحت ترین و مطمعن ترین راه اینه که بری عکاسی و نهایتش میخوای 10000تومن بدی که خداییش جلو گدا بزاری قهر میکنه
برو مشخصات عکس رو بده و حله فقط به هیچ عنوان نذار کوچکترین کاری با فوتوشاپ رو عکست بکنه که مشکل دار میشه منظورم روتوشه ها
ایگل عزیز. اختیار دارید ما شاگرد شماییم.Rolleyes

Maani جان راجع به امضام فراموش نکن توی این دنیا هیچ چیزی رو بدون استفاده از چنگ و دندون و البته پشتکار نمیشه بدست اورد. پس تا جون تو بدنمه میجنگم واسه خواسته هام.
راجع به عکستم که ایگل عزیز توضیح داد ولی اگه به هر دلیلی نمی خوای عکس چدید بگیری تمیز ترین و راحترین روش Paint و Photo shop که ادیت کنی عکستو ولی زیاد دستکاری نکن اگه دیدی نمیشه 5000 هزار هزینه ناقابل داره به عکاس بگو واسه لاتاری می خوام اگه دوزاریش نیافتاد مشخصات عکسو بگو بهش.
تشکر کنندگان:
(2013-10-03 ساعت 14:17)King Eagle نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 14:03)ostokhan نوشته:  آقای کینگ ایگل زیاد جو سازی نکنید .. سال پیش 14 میلیون ثبت نام کردنو مطمئنا امسال بیشتر از اینا. درآوردن سابقه این همه افراد کار یه روز دو روز که نیستش. پارامترهایی که گفته شده رو رعایت کنید بسنده میکنه. بازم میگم مته به خشخاش زیاد نزارید. دوستانی بودند که در لحظه آخر با موبایل عکس گرفتندو فرستادندو قبول شدن و ویزاشونو گرفتن

دوست عزیز شما فکر میکنی برای دولت فهیمه آ.م.ر.ی.ک.ا کاری داره سوابق افراد رو در بیاره اگه کار داشت پس این همه کلیرنس برای چیه.شما یا خیلی همه چیز رو راحت میبینی یا اونا را خیلی دست کم گرفتی

من فقط تذکر دادم چه همه عزیزان قبول بشن به امید خدا و چه خدایی نکرده همه رد بشن به حال من فرقی نمیکنه من فقط یک نصیحت دوستانه کردم همین وسلام

صلاح مملکت خویش خسروان دانند

ممنون (کینگ ایگل)..بابت راهنمایی..
در صورتی که مشخصات فزیکی عکس شما با مشخصات سایت برابری کنه کافیه ..
درباره جدید بودن یا قدیمی بودن ..استناد به این هست که این عکس فقط در زمان شناسایی شما برای مصاحبه استفاده میشه ..انشاا... برای گرین کارت و فرمهای بعدی از این عکس استفاده نمیشه...
درباره آدرس از 2011 به این طرف چیزی بوسیله پست برای شما فرستاده نمیشه ولی سعی کنید آدرس معتبر بدید ...Smile
تشکر کنندگان: King Eagle ، BLACK_DAY ، ostokhan ، amirghn
(2013-10-03 ساعت 14:03)ostokhan نوشته:  آقای کینگ ایگل زیاد جو سازی نکنید .. سال پیش 14 میلیون ثبت نام کردنو مطمئنا امسال بیشتر از اینا. درآوردن سابقه این همه افراد کار یه روز دو روز که نیستش. پارامترهایی که گفته شده رو رعایت کنید بسنده میکنه. بازم میگم مته به خشخاش زیاد نزارید. دوستانی بودند که در لحظه آخر با موبایل عکس گرفتندو فرستادندو قبول شدن و ویزاشونو گرفتن

دوست عزیز شما فکر میکنی برای دولت فهیمه آ.م.ر.ی.ک.ا کاری داره سوابق افراد رو در بیاره اگه کار داشت پس این همه کلیرنس برای چیه.شما یا خیلی همه چیز رو راحت میبینی یا اونا را خیلی دست کم گرفتی

من فقط تذکر دادم چه همه عزیزان قبول بشن به امید خدا و چه خدایی نکرده همه رد بشن به حال من فرقی نمیکنه من فقط یک نصیحت دوستانه کردم همین وسلام

دوست عزیز این administrative process (کلیرنسی که میگی حد نهایت برای 50000 تا ویزا هستش نه 14 15 میلیون متقاضی. ثانیا در آوردن سابقه کذشته افراد خیلی با بررسی اینکه یک فرد چه عکسهایی رو در چند ساله اخیر انتخاب کرده فرق داره.دیگه ا ف ب ی آ ی انقدر بیکار نیستش که بیاد عکس این 15 میلیون آدمو تو چند سال اخیر مقایسه کنه. البته من به شما حق میدم. کسی که تازه بعد یک سال میفهمه عکسی که پارسال آپلود کرده مشخصات لازم رو نداشته و بقول خودتون 500 در 500 بوده و حال این موقع متوجه شده باید وسواس زیادی رو روی عکس نشون بده. باشد که امسال 400 در 400 نفرستید.
موفق و پاینده باشید Cool
تشکر کنندگان:
(2013-10-03 ساعت 15:06)ostokhan نوشته:  

دوست عزیز این administrative process (کلیرنسی که میگی حد نهایت برای 50000 تا ویزا هستش نه 14 15 میلیون متقاضی. ثانیا در آوردن سابقه کذشته افراد خیلی با بررسی اینکه یک فرد چه عکسهایی رو در چند ساله اخیر انتخاب کرده فرق داره.دیگه ا ف ب ی آ ی انقدر بیکار نیستش که بیاد عکس این 15 میلیون آدمو تو چند سال اخیر مقایسه کنه. البته من به شما حق میدم. کسی که تازه بعد یک سال میفهمه عکسی که پارسال آپلود کرده مشخصات لازم رو نداشته و بقول خودتون 500 در 500 بوده و حال این موقع متوجه شده باید وسواس زیادی رو روی عکس نشون بده. باشد که امسال 400 در 400 نفرستید.
موفق و پاینده باشید Cool
دوستان از شما دیگه بعیده سر اینجور مسائل بخواید با هم بحث کنید.
ایگل عزیز هدفشون از ذکر کردن مسئله ی عکس جدید فقط جنبه اموزشی داشت برا دوستانی که اطلاعات راجع عکس ندارن و یه وقت اشتباها عکس دوران بلوغشونBig Grin رو نزارن و دلیل بر این نیست که حتما همه اینکارو انجام بدن
ostokhane عزیز درست میگن قبل از قبولی هیچکدوم از اطلاعاتی که تو فرم ثبت نام میزنید چک نمیشه. به هیچ وجه.
فقط بعد از برنده شدن پروسه چکینگ شما اغاز میشه. و اطلاعات دو فرمی که ارائه میدید بعد از قبولی در صورت تطابق با فرم اولیه مورد بررسی قرار میگیره.
تشکر کنندگان: King Eagle ، ostokhan ، mahdibashoma ، angelio.asian
بنده به شخصه عذر خواهی میکنم هدف من راهنمایی بود اما بعضی دوستان به اشتباه جو سازی قلم دادکردن بازم من عذر میخوام Rolleyes
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

تشکر کنندگان: ostokhan ، BLACK_DAY ، maani ، angelio.asian ، z55
(2013-10-03 ساعت 15:19)BLACK_DAY نوشته:  

موفق و پاینده باشید Cool
ایگل عزیز هدفشون از ذکر کردن مسئله ی عکس جدید فقط جنبه اموزشی داشت برا دوستانی که اطلاعات راجع عکس ندارن و یه وقت اشتباها عکس دوران بلوغشونBig Grin رو نزارن و دلیل بر این نیست که حتما همه اینکارو انجام بدن
ostokhane عزیز درست میگن قبل از قبولی هیچکدوم از اطلاعاتی که تو فرم ثبت نام میزنید چک نمیشه. به هیچ وجه.
فقط بعد از برنده شدن پروسه چکینگ شما اغاز میشه. و اطلاعات دو فرمی که ارائه میدید بعد از قبولی در صورت تطابق با فرم اولیه مورد بررسی قرار میگیره.

بله حق با شماست. مسلما کسی جز این کینگ ایگل عزیز و گرام و دوست داشتنی عکس دوران طفولیتشون رو نمیزاره. Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin به امید روزی که همه عکس 600 در 600 بزارن. البته ما این کینگ ایگل رو دوستش داریم که سر به سرش میزاریم Tongue Big Grin
تشکر کنندگان: BLACK_DAY ، King Eagle ، angelio.asian
(2013-10-03 ساعت 15:37)ostokhan نوشته:  بله حق با شماست. مسلما کسی جز این کینگ ایگل عزیز و گرام و دوست داشتنی عکس دوران طفولیتشون رو نمیزاره. Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin به امید روزی که همه عکس 600 در 600 بزارن. البته ما این کینگ ایگل رو دوستش داریم که سر به سرش میزاریم Tongue Big Grin

استخون اگه نمیشناختمت که مسئله فرق میکرد

دوستان خارج از ففضای فروم ما دوتا دوستای صمیمی هستیم احیانا هم اگه چیزی میگیم شما حمل بر بی ادبی و جسارت و دعوا نذارید فقط یه کل کل ساده است

مخلص همگی هم هستیمBig Grin

تشکر کنندگان: ostokhan ، BLACK_DAY ، angelio.asian ، blue airline
دوستای عزیز ترجیحا از اینترنت اکسپلوره استفاده کنید اگه نشد برید سراغ فایرفاکس اما من خودم امتحان کردم با هر دو بالا میاد.از web freerهم استفاده نکنید چون اصن با این سیستم کار نمیکنه

F5+Control هم یادتون نره

تشکر کنندگان: BLACK_DAY ، angelio.asian
(2013-10-03 ساعت 15:37)ostokhan نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 15:19)BLACK_DAY نوشته:  

موفق و پاینده باشید Cool

بله حق با شماست. مسلما کسی جز این کینگ ایگل عزیز و گرام و دوست داشتنی عکس دوران طفولیتشون رو نمیزاره. Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin به امید روزی که همه عکس 600 در 600 بزارن. البته ما این کینگ ایگل رو دوستش داریم که سر به سرش میزاریم Tongue Big Grin

ازبحث و جدل بیایید بیرون یکی جواب منو بده برای عکس سوال دارم فتوشاپ رو باز کردم و ادرس عکس رو دادم و کلیدهای ctrl + alt +i را باهم فشار دادم پنجره ای باز شد تا اینجاش مشکلی نیست اما تا میام اندازه ها رو بدم هی بقیه اندازه ها تغییر میکنه نمیشه یه جا ثابت عددها رو نگه دارم چیکار کنم ؟ دقیق بگید ازاون بالا چه عدهایی رو باید بزنم 591 591 پیکسل و پایینی 5 5 سانتیمتر درسته ؟ و اون تیکهای پایینی همه رو بزنم و اون کادر پایینی کدومش روبزنم؟
پیشاپیش ازهمه عذرخواهی میکنم که بین بحثتون پا برهنه اومدم Smile
تشکر کنندگان: King Eagle
ازبحث و جدل بیایید بیرون یکی جواب منو بده برای عکس سوال دارم فتوشاپ رو باز کردم و ادرس عکس رو دادم و کلیدهای ctrl + alt +i را باهم فشار دادم پنجره ای باز شد تا اینجاش مشکلی نیست اما تا میام اندازه ها رو بدم هی بقیه اندازه ها تغییر میکنه نمیشه یه جا ثابت عددها رو نگه دارم چیکار کنم ؟ دقیق بگید ازاون بالا چه عدهایی رو باید بزنم 591 591 پیکسل و پایینی 5 5 سانتیمتر درسته ؟ و اون تیکهای پایینی همه رو بزنم و اون کادر پایینی کدومش روبزنم؟
پیشاپیش ازهمه عذرخواهی میکنم که بین بحثتون پا برهنه اومدم Smile
[/quote]

دوست عزیز در صفحه Image Size ابتدا تیک Constrain Proportions رو بردار ، سپس سایز 600 در 600 رو تنظیم کن... دقت داشته باشید اگر تصویر شما مربع نباشه به شکل نافرمی درمیاد
someday i will leave and never come back
تشکر کنندگان: King Eagle ، angelio.asian
آیا اگر کسی سال پیش ثبت نام کرده باشه میتونه بفهمه که پروسه ثبت نامش درست بوده و در قرعه کشی شرکت داده شده یا نه که همون مسیر رو طی کنه برای امسال
تشکر کنندگان:
(2013-10-03 ساعت 17:59)masoud gh نوشته:  آیا اگر کسی سال پیش ثبت نام کرده باشه میتونه بفهمه که پروسه ثبت نامش درست بوده و در قرعه کشی شرکت داده شده یا نه که همون مسیر رو طی کنه برای امسال
به اون صورت که شما مد نظرتونه نخیر.
و استفاده از کانفرمیشن نامبر و چک کردن سایت تنها راهشه.
تشکر کنندگان:
(2013-10-03 ساعت 18:10)BLACK_DAY نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 17:59)masoud gh نوشته:  آیا اگر کسی سال پیش ثبت نام کرده باشه میتونه بفهمه که پروسه ثبت نامش درست بوده و در قرعه کشی شرکت داده شده یا نه که همون مسیر رو طی کنه برای امسال

پس یعنی اگر در نتیجه سال پیش بتونی چک کنی و جواب بده که سلکت شدی ویا نشدی درست ثبت نام کردی
تشکر کنندگان:
(2013-10-03 ساعت 18:15)masoud gh نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 18:10)BLACK_DAY نوشته:  

پس یعنی اگر در نتیجه سال پیش بتونی چک کنی و جواب بده که سلکت شدی ویا نشدی درست ثبت نام کردی
نه دقیقا. فقط نشون میده که کانفرمیشن نامبر شما صحیحه و ثبت شده. ممکنه اون شماره اصلا تو قرعه کشی شرکت داده نشده باشه. مسلما هیج راهی برای فهمیدن این موضوع نیست. برای همین انقدر اخطار میدیم که فرم هارو صحیح پر کنید.
تشکر کنندگان: King Eagle ، fairy

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان