کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمت های مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
(2013-10-03 ساعت 15:19)BLACK_DAY نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 15:06)ostokhan نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 14:17)King Eagle نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 14:03)ostokhan نوشته:  آقای کینگ ایگل زیاد جو سازی نکنید .. سال پیش 14 میلیون ثبت نام کردنو مطمئنا امسال بیشتر از اینا. درآوردن سابقه این همه افراد کار یه روز دو روز که نیستش. پارامترهایی که گفته شده رو رعایت کنید بسنده میکنه. بازم میگم مته به خشخاش زیاد نزارید. دوستانی بودند که در لحظه آخر با موبایل عکس گرفتندو فرستادندو قبول شدن و ویزاشونو گرفتن

دوست عزیز شما فکر میکنی برای دولت فهیمه آ.م.ر.ی.ک.ا کاری داره سوابق افراد رو در بیاره اگه کار داشت پس این همه کلیرنس برای چیه.شما یا خیلی همه چیز رو راحت میبینی یا اونا را خیلی دست کم گرفتی

من فقط تذکر دادم چه همه عزیزان قبول بشن به امید خدا و چه خدایی نکرده همه رد بشن به حال من فرقی نمیکنه من فقط یک نصیحت دوستانه کردم همین وسلام

صلاح مملکت خویش خسروان دانند

دوست عزیز این administrative process (کلیرنسی که میگی حد نهایت برای 50000 تا ویزا هستش نه 14 15 میلیون متقاضی. ثانیا در آوردن سابقه کذشته افراد خیلی با بررسی اینکه یک فرد چه عکسهایی رو در چند ساله اخیر انتخاب کرده فرق داره.دیگه ا ف ب ی آ ی انقدر بیکار نیستش که بیاد عکس این 15 میلیون آدمو تو چند سال اخیر مقایسه کنه. البته من به شما حق میدم. کسی که تازه بعد یک سال میفهمه عکسی که پارسال آپلود کرده مشخصات لازم رو نداشته و بقول خودتون 500 در 500 بوده و حال این موقع متوجه شده باید وسواس زیادی رو روی عکس نشون بده. باشد که امسال 400 در 400 نفرستید.
موفق و پاینده باشید Cool
دوستان از شما دیگه بعیده سر اینجور مسائل بخواید با هم بحث کنید.
ایگل عزیز هدفشون از ذکر کردن مسئله ی عکس جدید فقط جنبه اموزشی داشت برا دوستانی که اطلاعات راجع عکس ندارن و یه وقت اشتباها عکس دوران بلوغشونBig Grin رو نزارن و دلیل بر این نیست که حتما همه اینکارو انجام بدن
ostokhane عزیز درست میگن قبل از قبولی هیچکدوم از اطلاعاتی که تو فرم ثبت نام میزنید چک نمیشه. به هیچ وجه.
فقط بعد از برنده شدن پروسه چکینگ شما اغاز میشه. و اطلاعات دو فرمی که ارائه میدید بعد از قبولی در صورت تطابق با فرم اولیه مورد بررسی قرار میگیره.

یکمی بیشتر میتوضیحی ؟
من یکم عکسم پهن شد انکار با قابلمه زده باشن تو سرمBig Grin
تشکر کنندگان: King Eagle ، ostokhan
برای ریسایز کردن عکس به صورت انلانین بهترین سایت همینه من خودم 500x500
رو بدون هیچ تغیری به 600x600
تبدیل کردم

اینم لینکش امیدوارم به کارتون بیاد

resizepic.com
تشکر کنندگان: mahdibashoma
(2013-10-03 ساعت 18:54)amir-inFo نوشته:  یکمی بیشتر میتوضیحی ؟
اگه عکست عریض شده دیگه صد در صد ایراد داره چه عریض چه طویل ایراده توی قسمت photo validator برو پایین ببین خودشون به این مورد اشاره کردن
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: BLACK_DAY ، ostokhan
(2013-10-03 ساعت 19:00)QTM نوشته:  برای ریسایز کردن عکس به صورت انلانین بهترین سایت همینه من خودم 500x500
رو بدون هیچ تغیری به 600x600
تبدیل کردم

اینم لینکش امیدوارم به کارتون بیاد

resizepic.com

خیلی از فوتوشاپ بهتره اما هنوز یه کم تار میشه خیلی کمه اما نمیدونم شاید شاید گیر بره
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

تشکر کنندگان: angelio.asian
(2013-10-03 ساعت 19:01)King Eagle نوشته:  
اگه عکست عریض شده دیگه صد در صد ایراد داره چه عریض چه طویل ایراده توی قسمت photo validator برو پایین ببین خودشون به این مورد اشاره کردن

دیگه دادیم ررفت...ایشالا سال بعدBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: ostokhan ، King Eagle
(2013-10-03 ساعت 19:08)hesam_hhh نوشته:  سلام بچه ها
من 2 تا سوال داشتم
آیا کسی که اسمش تو قرعه کشی درومده باید 18 سال تموم باشه یا مشکلی نداره؟
یه سوالی دیگه ام اینه که آیا کسی که اسمش درومده و برای مصاحبه بره ولی ردش کنن میتونه برای سال بعد هم ثبت نام کنه؟

سلام بچه ها
من 2 تا سوال داشتم
یه سوالی دیگه ام اینه که آیا کسی که اسمش درومده و برای مصاحبه بره ولی ردش کنن میتونه برای سال بعد هم ثبت نام کنه؟
راجع به سن هیچ محدودیتی خاصی گذاشته نشده. ولی چون حداقل شرایط دیپلمه شما مسلما باید 18 سالت تمام شده باشه

سوال دومتم بستگی به شرایط رد شدنت داره اگه دلیلش چیزای عادی باشه مثل نقض مدارک باشه بله. ولی اگه دلایل ا.م.ن.ی.ت.ی باشه نه تنها نمیتونید دوباره شرکت کنید بلکه برای همیشه اسمتون میره تو لی.ست س.ی.ا.ه.
تشکر کنندگان: King Eagle
(2013-10-03 ساعت 19:23)amir-inFo نوشته:  

خدا خیرت بده پیرشده ما این همه خودمون رو زدیم به درودیوار که این چنین اشتباهاتی پیش نیاد

بازم توکل کل به بالاسری

تشکر کنندگان: ostokhan ، fairy
(2013-10-03 ساعت 19:29)King Eagle نوشته:  

خدا خیرت بده پیرشده ما این همه خودمون رو زدیم به درودیوار که این چنین اشتباهاتی پیش نیاد

بازم توکل کل به بالاسری

امیر اینفو حالا با دو تا مایتابه دو طرف صورتت بزن تا درست شه Big Grin Big Grin Big Grin ان شا اله که مشکلی پیش نمیاد. اتفاقا شاید با عکست حال کردن و بدون قرعه کشی گفتن ولکام تو یو اس. Smile
تشکر کنندگان: amir-inFo ، King Eagle ، angelio.asian

بازم توکل کل به بالاسری
[جالبه که valid کرد عکس رو.
دیگه بیخی ما اگه در هم بیایم مشکل زیاد داریم از همه مهمترم پول
تشکر کنندگان: King Eagle
(2013-10-03 ساعت 19:39)ostokhan نوشته:  

بازم توکل کل به بالاسری

امیر اینفو حالا با دو تا مایتابه دو طرف صورتت بزن تا درست شه Big Grin Big Grin Big Grin ان شا اله که مشکلی پیش نمیاد. اتفاقا شاید با عکست حال کردن و بدون قرعه کشی گفتن ولکام تو یو اس. Smile
Big Grin دیگه گذشت دی گفتی...ایشالا یکسال بعد....
تشکر کنندگان: King Eagle ، angelio.asian
(2013-10-03 ساعت 19:30)hesam_hhh نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 19:24)BLACK_DAY نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 19:08)hesam_hhh نوشته:  سلام بچه ها
من 2 تا سوال داشتم

سلام بچه ها
من 2 تا سوال داشتم
راجع به سن هیچ محدودیتی خاصی گذاشته نشده. ولی چون حداقل شرایط دیپلمه شما مسلما باید 18 سالت تمام شده باشه

سوال دومتم بستگی به شرایط رد شدنت داره اگه دلیلش چیزای عادی باشه مثل نقض مدارک باشه بله. ولی اگه دلایل ا.م.ن.ی.ت.ی باشه نه تنها نمیتونید دوباره شرکت کنید بلکه برای همیشه اسمتون میره تو لی.ست س.ی.ا.ه.
مرسی از جوابت دیپلمم داره حالا چی؟ولی 17 سالشه پیش دانشگاهی داره میخونه؟
دوست عزیز ما وقتی میگیم دیپلم منظورمون همون پیشه Smile ولی بله میتونن ثبت نام کنن. ولی باید مدرک تحصیلی شون رو تو ثبت نام بدون دیپلم بزنن. انشالاه اگه برنده شدن حتمن باید پیش دانشگاهی داشته باشن
تشکر کنندگان:
(2013-10-03 ساعت 16:44)mehrdad.mohajersara نوشته:  ترو قرآن ببین چطوری منو داداشم میخایم بریم آمریکاBig Grin
[عکس: 56460882297423266437.jpg]

آقا از وقتی این عکستو دیدم یه ربعه دارم میخندم. اتفاقا آ م ر ی ک ا حق آدمایی مثل ماست. خیلی دیزاین قشنگی کردی داداش. این عکستو بعد از اینکه قبول شدی به بچه ها نشئن بده که بفهمن نسبت به عکسشون وسواس نشون ندن زیاد. از شدت خنده نمیتونم حتی تایپ کنم. خدا چکارت نکنه Big Grin Big Grin
تشکر کنندگان: mehrdad.mohajersara ، King Eagle ، mortezafox ، angelio.asian ، fairy
(2013-10-03 ساعت 19:46)ostokhan نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 16:44)mehrdad.mohajersara نوشته:  ترو قرآن ببین چطوری منو داداشم میخایم بریم آمریکاBig Grin
[عکس: 56460882297423266437.jpg]

آقا از وقتی این عکستو دیدم یه ربعه دارم میخندم. اتفاقا آ م ر ی ک ا حق آدمایی مثل ماست. خیلی دیزاین قشنگی کردی داداش. این عکستو بعد از اینکه قبول شدی به بچه ها نشئن بده که بفهمن نسبت به عکسشون وسواس نشون ندن زیاد. از شدت خنده نمیتونم حتی تایپ کنم. خدا چکارت نکنه Big Grin Big Grin

حداقل یه اتو میزدی به ملافه. ابتکارت لو نره یه وخ با اونهمه چروکBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: King Eagle ، ostokhan ، mehrdad.mohajersara ، angelio.asian ، fairy
سلام خدمت مدیر محترم
من فرم ثبت نام لاتاری 2015 رو پر کردم ولی متاسفانه حواس نبود جای فامیلی و اسم کوچک رو جابجا گذشتم درضمن از تمامی صفحات هم که پر کردم پرینت گرفتم .یعنی بدر نمیخوره و این میتونه بعدا مشکل ساز باشه ؟ممنون میشم پاسخ بدین
تشکر کنندگان: mahdibashoma ، angelio.asian
(2013-10-03 ساعت 20:46)رهوا نوشته:  سلام خدمت مدیر محترم
من فرم ثبت نام لاتاری 2015 رو پر کردم ولی متاسفانه حواس نبود جای فامیلی و اسم کوچک رو جابجا گذشتم درضمن از تمامی صفحات هم که پر کردم پرینت گرفتم .یعنی بدر نمیخوره و این میتونه بعدا مشکل ساز باشه ؟ممنون میشم پاسخ بدین

مشکلی نیست...در صورت قبولی چون اشتباهتون تایپیه...پس از قبولی ایمیل بزنید و تصحیح کنید چون با شماره کیس شما رو میشناسن.Smile
تشکر کنندگان: رهوا ، King Eagle ، angelio.asian

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان