کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمت های مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
(2013-10-04 ساعت 02:37)bigjust نوشته:  دوستان با عرض معذرت اینو قبلا هم پرسیده بودم ولی چند جور جواب شنیدم
اگر چیزی که چند ماه دیگه از نظر تحصیلی خواهیم شد رو بزنیم بعدا تو مراحل بعد از قبولی مکنه گیر بدن چرا اونموقع که نبودی نوشتی ؟؟؟ یا کاری به این چیزا ندارند ؟

بهتره که وضعیت الانتون رو انتخاب کنید چون شاید به هر دلیلی نتونید اون مدرک رو بگیرید
we fight for a better life
تشکر کنندگان: BLACK_DAY
(2013-10-04 ساعت 01:20)ostokhan نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 19:59)BLACK_DAY نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 19:46)ostokhan نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 16:44)mehrdad.mohajersara نوشته:  ترو قرآن ببین چطوری منو داداشم میخایم بریم آمریکاBig Grin
[عکس: 56460882297423266437.jpg]

آقا از وقتی این عکستو دیدم یه ربعه دارم میخندم. اتفاقا آ م ر ی ک ا حق آدمایی مثل ماست. خیلی دیزاین قشنگی کردی داداش. این عکستو بعد از اینکه قبول شدی به بچه ها نشئن بده که بفهمن نسبت به عکسشون وسواس نشون ندن زیاد. از شدت خنده نمیتونم حتی تایپ کنم. خدا چکارت نکنه Big Grin Big Grin

حداقل یه اتو میزدی به ملافه. ابتکارت لو نره یه وخ با اونهمه چروکBig Grin
دوستان توجه کنند زیاد سخت نگیرند. همانند مهرداد مهاجر سرا با یک تیکه چلوار خشکل اتو نشده عکستونو بگیریدو به امید خدا قبول شید. بله با خود شما هستم . عکاسی در منزل فقط با یک تیکه پارچه چروک Big Grin
تاره جالبیش اینجاست که هیچکدومتون توجه نکردید ((( به اون چسب برق روی پشتی دقت کنید))) نه خدایی پیداش کردین یا نه؟؟؟؟ روی پشتی سمت چپ Big GrinBig GrinBig GrinWink
به خدا اگه من جای افیسر بودم به این حرکت ویزای ضرب العجل (VIP) میدادم.. یک ضرب که جای خود داره.
(2013-10-04 ساعت 02:58)BLACK_DAY نوشته:  
(2013-10-04 ساعت 01:20)ostokhan نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 19:59)BLACK_DAY نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 19:46)ostokhan نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 16:44)mehrdad.mohajersara نوشته:  ترو قرآن ببین چطوری منو داداشم میخایم بریم آمریکاBig Grin
[عکس: 56460882297423266437.jpg]

آقا از وقتی این عکستو دیدم یه ربعه دارم میخندم. اتفاقا آ م ر ی ک ا حق آدمایی مثل ماست. خیلی دیزاین قشنگی کردی داداش. این عکستو بعد از اینکه قبول شدی به بچه ها نشئن بده که بفهمن نسبت به عکسشون وسواس نشون ندن زیاد. از شدت خنده نمیتونم حتی تایپ کنم. خدا چکارت نکنه

حداقل یه اتو میزدی به ملافه. ابتکارت لو نره یه وخ با اونهمه چروک:
دوستان توجه کنند زیاد سخت نگیرند. همانند مهرداد مهاجر سرا با یک تیکه چلوار خشکل اتو نشده عکستونو بگیریدو به امید خدا قبول شید. بله با خود شما هستم . عکاسی در منزل فقط با یک تیکه پارچه چروک
تاره جالبیش اینجاست که هیچکدومتون توجه نکردید ((( به اون چسب برق روی پشتی دقت کنید))) نه خدایی پیداش کردین یا نه؟؟؟؟ روی پشتی سمت چپ
به خدا اگه من جای افیسر بودم به این حرکت ویزای ضرب العجل (VIP) میدادم.. یک ضرب که جای خود داره.

آره والا چسب برقشم ما رو به فنا داده. 100 درصد آفیسر این عکسو ببینه ویزا روداده. آقا من نمیتونم خودمو کنترل کنم. تا این عکس رو میبینم میخندم. یعنی در قعر آفریقا هم بری یه چنین ایده هایی رو نمیبینی Big Grin مهرداد مهاجر سرا با این حرکت نشون دادی که عکاسها در مقابل تو هیچی نیستن داداش. یه عکاسی بزن از این به بعد عکسهای لاتاریمونو بیایم پیشت بندازیم. فقط بپا چسب برق رو تو عکس نگیری Big Grin Big Grin :
تشکر کنندگان: King Eagle ، BLACK_DAY ، romance33 ، angelio.asian ، mehrdad.mohajersara
اقا کسی نمیدونه تاریخ انجام قرعه کشی کامپیوتری چه زمانیه ؟
ایمیل به kcc بزنم ؟ کسی داره ایمیلشو؟

ممنون
تشکر کنندگان: angelio.asian
(2013-10-04 ساعت 09:29)maani نوشته:  اقا کسی نمیدونه تاریخ انجام قرعه کشی کامپیوتری چه زمانیه ؟
ایمیل به kcc بزنم ؟ کسی داره ایمیلشو؟

ممنون

زمانش مشخص نیست چون اصلا انسان درش دخیل نیست حالا شما چه گیری دادی به زمان قرعه کشی اینم ایمیلشون

Email to KCCDV@state.gov
Public Inquiry Phone Number 606-526-7500 (7:30 a.m. to 4:00 p.m. EDT Monday - Friday)

دوستانی که میخواستن بدونن از هر کشور حدودا چند نفر ثبت نام میکنن اینم لینک 2013

http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._5715.html
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: shayan-usa1993 ، maani ، BLACK_DAY ، angelio.asian
دوستان جواب ها تو یه روز مشخص میاد ؟
از کجا میشه چک کرد ؟
اگر تاریخشم به شمسی بگید ممنون میشم
(2013-10-04 ساعت 14:10)amir-inFo نوشته:  دوستان جواب ها تو یه روز مشخص میاد ؟
از کجا میشه چک کرد ؟

امیر اینفو همه جوابها اول می 2014 یعنی 11 12 اردیبهشت 93 اعلام میشه. به وقت ایران ساعت 8:30 شب باید بری تو همون سایت لاتاری که از توش ثبت نام کردی. تو راستی عکستو با ماهیتابه درست کردی دادا؟ Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
تشکر کنندگان: BLACK_DAY ، romance33 ، angelio.asian
(2013-10-04 ساعت 14:14)ostokhan نوشته:  
(2013-10-04 ساعت 14:10)amir-inFo نوشته:  دوستان جواب ها تو یه روز مشخص میاد ؟
از کجا میشه چک کرد ؟

امیر اینفو همه جوابها اول می 2014 یعنی 11 12 اردیبهشت 93 اعلام میشه. به وقت ایران ساعت 8:30 شب باید بری تو همون سایت لاتاری که از توش ثبت نام کردی. تو راستی عکستو با ماهیتابه درست کردی دادا؟ Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
اوکی...ما که امیدی نداریم....ایشالا شماها قبول شید.Sad
تشکر کنندگان: angelio.asian ، King Eagle
(2013-10-02 ساعت 22:38)alirezass نوشته:  سلام خدمت بچه های 2015 انشااله همگی برنده بشید
نکته بسیار مهم
حتما و حتما باید از مرورگر IE استفاده کنید برای ثبت نام

لاتاری 2015

مرورگر IE برای دانلود
سلام دوستان
علیرضا جان حتما در کار نیست!!! من همیشه خودم با کروم کار میکنم و هر سال با اون ثبت نام برای برادرم انجام میدم و هیچ مشکلی نداره
در مورد عکس باید بگم زیاد خودتون را درگیر نکنید فقط سعی مطابق با ابعاد و اندازه ای که در راهنمای لاتاری اورده شده مطابق باشه. اگه کار با نرم افزار فتوشاپ را بلد نیستید و نمیخواید خودتون را اذیت کنید برید یک عکاسی عکس بگیرید و بهش بگید فایل عکستون را در ابعاد 5*5 سانت با فرمت jpeg بهتون بده
[عکس: phototemplate.gif]
در مورد ادرس هم زیاد سخت نگیرید چیزی برای شما پست نخواهد شد. به صورت کلی بنویسید مثلا:
3th floor,ali st,reza blv,tehran,iran
مهمترین قسمت ایمیل شماست. بهتره یک ایمیل جدید درست کنید که فقط مکاتبات شما با سفارت و کلا مسئله لاتاری از طریق اون باشه
در ضمن بد نیست فایل آموزشی "آموزش نرم افزار pdf995" موجود در امضامو بخونید تا براحتی از فایلهاتون pdf درست کنید
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: BLACK_DAY ، zz24 ، romance33 ، maani ، angelio.asian ، King Eagle ، محبت
(2013-10-04 ساعت 14:28)mohammad fazli نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 22:38)alirezass نوشته:  سلام خدمت بچه های 2015 انشااله همگی برنده بشید
نکته بسیار مهم

لاتاری 2015

مرورگر IE برای دانلود
سلام دوستان
علیرضا جان حتما در کار نیست!!! من همیشه خودم با کروم کار میکنم و هر سال با اون ثبت نام برای برادرم انجام میدم و هیچ مشکلی نداره
در مورد عکس باید بگم زیاد خودتون را درگیر نکنید فقط سعی مطابق با ابعاد و اندازه ای که در راهنمای لاتاری اورده شده مطابق باشه. اگه کار با نرم افزار فتوشاپ را بلد نیستید و نمیخواید خودتون را اذیت کنید برید یک عکاسی عکس بگیرید و بهش بگید فایل عکستون را در ابعاد 5*5 سانت با فرمت jpeg بهتون بده
در مورد ادرس هم زیاد سخت نگیرید چیزی برای شما پست نخواهد شد. به صورت کلی بنویسید مثلا:
مهمترین قسمت ایمیل شماست. بهتره یک ایمیل جدید درست کنید که فقط مکاتبات شما با سفارت و کلا مسئله لاتاری از طریق اون باشه
در ضمن بد نیست فایل آموزشی "آموزش نرم افزار pdf995" موجود در امضامو بخونید تا براحتی از فایلهاتون pdf درست کنید

دوست عزیز این نمونه عکسی که گذاشتید رو سایت اصلی لاتاری گذاشته؟این که 6در 6 هست؟ اگه 5در 5 باشه که شونه ها غیب میشه...نمیشه؟
دوستان عزیز

1-عکس حتما باید 5در 5 باشه؟
2-شونه ها به کلی باید دیده باشه؟یا قسمتیش؟
3-استفاده از فتوشاپ برای حذف قسمتی از پراکندگی مو ایراد داره؟فقط مو....صورت نه
4-از کجا بفهمیم عکاس عکس رو روتوش کرده یانه؟(عکسی رو که تو سی دی ریخته)
5-ایا سایت لاتاری عکس 5در 5 نمونه ای داره که طبق اون عمل کنیم؟اگر داره ممنون میشم بزارید ببینیم
6-نشون دادن شونه چقدر اهمیت داره؟اگر قسمتی از شونه دیده باشه فقط چی؟
(2013-10-04 ساعت 15:01)zz24 نوشته:  
(2013-10-04 ساعت 14:28)mohammad fazli نوشته:  
نکته بسیار مهم

لاتاری 2015

مرورگر IE برای دانلود
سلام دوستان

دوست عزیز این نمونه عکسی که گذاشتید رو سایت اصلی لاتاری گذاشته؟این که 6در 6 هست؟ اگه 5در 5 باشه که شونه ها غیب میشه...نمیشه؟

دوست خوبم عکس باید 5*5 سانتی متر یا 600*600 پیکسل باشه
عکسی که گذاشته شده 600*600 پیکسل هست که تقریبا همون 5*5 سانتی متر میشود
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: romance33 ، zz24 ، angelio.asian ، محبت
دوستان میبخشید توضیح کامل چگونگی ثبت نام به فارسی از مرحله اول تو سایت قرار گرفته ؟؟؟ لینکشو میشه محبت کنید ؟
ممنونم خیلی
به یاد دوستان 2014 که اعلام آمادگی نموده بودند و اثری ازشون دیگه در مهاجر سرا نیست
http://uplod.ir/c36itvqebuhp/new_list.pdf.htm
تشکر کنندگان: angelio.asian ، mehrdad.mohajersara
دوستان سلام. من واسه پنجمین سالی هست که می خوام شرکت کنم. امکان داره بازم برنده نشم Smile)))))))))))))))) ؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: angelio.asian ، King Eagle

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان