کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمت های مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
اقا من با ادرس نوشتن مشکل دارم چیکار باید بکنم ؟ بعد هم جا نمیشه تو دو تا کادر !!!!
لطفا یه راهنمایی بکنید ممنون
تشکر کنندگان:
(2013-10-04 ساعت 01:05)mahdibashoma نوشته:  
(2013-10-04 ساعت 00:46)mortezafox نوشته:  سلام
برای دونفر از یه ایمیل میشه استفاده کرد

نخیر

man ke jaii nadidam bege nemishe , vali khob 2 ta dashte bashi behtare
تشکر کنندگان:
من ثبت نام کردم کد رو هم گرفتم ولی فک کنم ادرس رو اصطلاحاتش رو درست ننشوتم
چیکارباید بکنم ؟
مشکل ساز میشه این مسئله ؟
خیلی اعصابم به هم ریخته لطفا بگید چیکار باید بکنم
با سپاس از همگی
تشکر کنندگان:
(2013-10-05 ساعت 18:03)bigjust نوشته:  من ثبت نام کردم کد رو هم گرفتم ولی فک کنم ادرس رو اصطلاحاتش رو درست ننشوتم
چیکارباید بکنم ؟
مشکل ساز میشه این مسئله ؟
خیلی اعصابم به هم ریخته لطفا بگید چیکار باید بکنم
با سپاس از همگی

اشکالی نداره دوست عزیز،ایشالا بعد از برنده شدن ایمیل میزنید به KCC و اصلاحات مورد نظرتون رو اعلام میکنید،اصلا و ابدا نگران نباشید
DV2017 ... DV2016 ... DV2015 ... DV2014 ... DV2013 ... DV2012 نشد ک بشه!
-----------------------------------------------------
بیا که همصدا شیم / یا پر بگیریم یا که ما فنا شیم
بیا من و تو ما شیم / یا بمیریم یا از غصه رها شیم ..... Rolleyes
تشکر کنندگان: King Eagle ، bigjust
دوستان یه سوال برام پیش اومده چطور میشه از صحت ثبت نام و شرکت در قرعه کشی اطمینان حاصل کرد اگه اسم کسی تو قرعه کشی شرکت داده نشه موقع اعلام نتایج پیغامی به جز not been select رو دریافت خواهد کرد یا با پیغام دیگه ای موجه میشه؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-05 ساعت 17:22)bigjust نوشته:  اقا من با ادرس نوشتن مشکل دارم چیکار باید بکنم ؟ بعد هم جا نمیشه تو دو تا کادر !!!!

در بخش In Care Of نام شخصی را بایستی بنویسید که تحویل گیرنده این نامه است ، مثلا من در ایران اجاره نشین هستم و ادرس ثابتی ندارم ، در نتیجه آدرس برادرم را می دهم که ثابت است و در بخش تحویل گیرنده نیز نام وی را می نویسم .

In Care Of : Peter Wagner

و اما در بخش های زیر محدودیت تایپ وجود دارد ، پس ! تا آنجایی که آن بخش اجازه تایپ به شما می دهد را تایپ بفرمایید و ادامه آدرس را در Address Line 2 تایپ فرمایید ، از آنجاییکه محدودیت تایپ دارید تلاش نمایید که مثلا بجای No که از دو حرف تشکیل شده از علامت شماره در انگلیسی استفاده نمایید # ، مثلا بجای No 3 بنویسید 3 # یا بجای شمالی در امیرآباد شمالی از N. Amirabad یا W. بجای غربی در بلوار شهرزاد غربی W. Shahrzad Blvd و همینگونه تا آخر ادامه دهید .

Address Line 1
Address Line 2
شماره کیس : 2014AS000046XX، تاریخ فرستادن فرم ها : May,28,2013، روش فرستادن فرم ها : TNT Courier، تاریخ کارنت شدن کیس : Feb.,08,2014، نامه دوم : Feb.,12,2014، تاریخ مصاحبه : نیمه نخست آوریل، سفارت : آنکارا - ترکیه، تاریخ گرفتن ویزا :؟ ، تاریخ ورود به آمریکا : ؟ مقصد نهایی : Dallas - Texas
تشکر کنندگان: storagemeter ، King Eagle ، bigjust
سلام دوستان
تو پر کردن فرمها شماره 6 6. Country of Eligibility for the DV Program باید yes یا no بزنیم؟ و اگر اشتباه کرده باشیم چی می شه؟
کیس نامبر:2013AS9059تعداد: 2 نفر- مصاحبه: آنکارا ،دوم جولای-
جا مانده از لاتاری 2013
تشکر کنندگان:
(2013-10-05 ساعت 19:30)alihmh نوشته:  سلام دوستان
تو پر کردن فرمها شماره 6 6. Country of Eligibility for the DV Program باید yes یا no بزنیم؟ و اگر اشتباه کرده باشیم چی می شه؟

اگر متولدِ ایران هستید باید yes بزنید، اگر اشتباه بزنید؟!!!!!!!!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: King Eagle ، alihmh
(2013-10-05 ساعت 18:38)hadi.nikjo نوشته:  دوستان یه سوال برام پیش اومده چطور میشه از صحت ثبت نام و شرکت در قرعه کشی اطمینان حاصل کرد اگه اسم کسی تو قرعه کشی شرکت داده نشه موقع اعلام نتایج پیغامی به جز not been select رو دریافت خواهد کرد یا با پیغام دیگه ای موجه میشه؟

هیچ جوری بهتون اطلاع نمی دن که حذف شدین و هیچ پیغام دیگه ای هم دریافت نمی کنین ولی انقدر هم به دلتون بد راه ندین اگه با دقت فرم هارو پر کنین و عکستون هم مورد خاصی نداشته باشه حتما شرکت داده می شین .
Miracle
تشکر کنندگان: behzad2013
در کادر تعداد بچه...اگر همه بچه ها ی یک شخص بالای 21 باشند این کاد ر باید خالی باشه یا عدد 0 گذاشته باشه؟چرا؟برای مجرد ها چی؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-05 ساعت 18:38)hadi.nikjo نوشته:  دوستان یه سوال برام پیش اومده چطور میشه از صحت ثبت نام و شرکت در قرعه کشی اطمینان حاصل کرد اگه اسم کسی تو قرعه کشی شرکت داده نشه موقع اعلام نتایج پیغامی به جز not been select رو دریافت خواهد کرد یا با پیغام دیگه ای موجه میشه؟
سلام
اگه موقع اعلام نتایج وضعبتتو چک کنی اگه انتخاب نشده باشی همون گزینه
the Entry HAS NOT BEEN SELECTED v رو نمایش میده ولی اگه قبول شده باشی و اسمت درومده باشه مانند تصویر لینک زیر است نگاه کنید لطفا:
http://upcity.ir/images2/48606832738042179981.png
خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود باشی و ما رستگار
تشکر کنندگان: behzad2013 ، hadi.nikjo
(2013-10-05 ساعت 18:42)Lindsay Wagner نوشته:  
(2013-10-05 ساعت 17:22)bigjust نوشته:  اقا من با ادرس نوشتن مشکل دارم چیکار باید بکنم ؟ بعد هم جا نمیشه تو دو تا کادر !!!!

در بخش In Care Of نام شخصی را بایستی بنویسید که تحویل گیرنده این نامه است ، مثلا من در ایران اجاره نشین هستم و ادرس ثابتی ندارم ، در نتیجه آدرس برادرم را می دهم که ثابت است و در بخش تحویل گیرنده نیز نام وی را می نویسم .

In Care Of : Peter Wagner

و اما در بخش های زیر محدودیت تایپ وجود دارد ، پس ! تا آنجایی که آن بخش اجازه تایپ به شما می دهد را تایپ بفرمایید و ادامه آدرس را در Address Line 2 تایپ فرمایید ، از آنجاییکه محدودیت تایپ دارید تلاش نمایید که مثلا بجای No که از دو حرف تشکیل شده از علامت شماره در انگلیسی استفاده نمایید # ، مثلا بجای No 3 بنویسید 3 # یا بجای شمالی در امیرآباد شمالی از N. Amirabad یا W. بجای غربی در بلوار شهرزاد غربی W. Shahrzad Blvd و همینگونه تا آخر ادامه دهید .

Address Line 1
Address Line 2
اقا ممنون
خوب دیگه مشکل همین بود من اون بخش تحویل گیرنده رو خالی گذاشتم
حالا باید چیکار کنم ؟ امکان حذف شدن هست ؟
تشکر کنندگان:
امکان داره به خاطر ادرس کسی رو حدف کنن ؟
اون بخش In Care Of رو میشه خالی گذاشت ؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-05 ساعت 20:15)zz24 نوشته:  در کادر تعداد بچه...اگر همه بچه ها ی یک شخص بالای 21 باشند این کاد ر باید خالی باشه یا عدد 0 گذاشته باشه؟چرا؟برای مجرد ها چی؟

باید عدد صفر باشه
برای مجرد ها هم باید عدد صفر باشه،چون در آمریکا بدون ازدواج هم میشه فرزند داشت
نباید خالی باشه و حتما باید عدد 0 یا تعداد فرزندان وارد شه،علت هم قوانین لاتاری هست که گفته باید اینطوری باشه
DV2017 ... DV2016 ... DV2015 ... DV2014 ... DV2013 ... DV2012 نشد ک بشه!
-----------------------------------------------------
بیا که همصدا شیم / یا پر بگیریم یا که ما فنا شیم
بیا من و تو ما شیم / یا بمیریم یا از غصه رها شیم ..... Rolleyes
تشکر کنندگان: arezoo bj ، King Eagle ، BLACK_DAY
اون دوستانی که میگن من دیپلم و پیش ندارم و سابقه کار دارم. خیلی امیدوار نباشن چون خیلی سخت گیری میشه رو این مورد سابقه کار.

در ضمن من نمیفهمم هنوز کسی که دیپلم و پیش نداره و شاید حرفه ای رو هم بلد نیست تو ایران خودمون اوضاش معلومه(مگه پولدار باشه که به لاتاری نیاز نداره) اونجا که زبان هم نیازه تازه چکار میخواد بکنه:دی

چون من زیاد به کافی نت ها سر میزنم میبینم یارو ۱۳ سالشه اومده ثبت نام
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان: King Eagle ، peyman.n

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان