کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمت های مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
(2013-10-06 ساعت 15:34)athenaa نوشته:  سلام.... منم دقیقا جزء پارسالیا بودم.
همش انرژی مثبت میدادیم ولی بین اون همه فقط اسم 2 نفر دراومد. Smile
واقعا نباید بهش دل ببندین همه پارسال میگفتن ولی ما تو جو بودیم شدید Smile)))

دوستان درست اشاره کردند منم چون پارسال سال اولی بود که شرکت میکردم خیلی امیدوار بودم و امید بسته بودم بهش ولی امسال میدونم که شانسم به اندازه بقیس و نباید بیش از اندازه بهش امید داشت,امیدوارم که امسال مثل پارسال که ملتو جو گرفته بود کل ایران ثبت نام کردن نشه و هر کی برای بعدش برنامه داره و تصمیمشو گرفته بره و ثبت نام بکنه,من خودم بشخصه نه به کسی گفتم نه برای کسی ثبت نام کردم.Wink
(2013-10-06 ساعت 15:45)niki shams نوشته:  
(2013-10-06 ساعت 15:34)athenaa نوشته:  سلام.... منم دقیقا جزء پارسالیا بودم.
همش انرژی مثبت میدادیم ولی بین اون همه فقط اسم 2 نفر دراومد. Smile
واقعا نباید بهش دل ببندین همه پارسال میگفتن ولی ما تو جو بودیم شدید Smile)))

دوستان درست اشاره کردند منم چون پارسال سال اولی بود که شرکت میکردم خیلی امیدوار بودم و امید بسته بودم بهش ولی امسال میدونم که شانسم به اندازه بقیس و نباید بیش از اندازه بهش امید داشت,امیدوارم که امسال مثل پارسال که ملتو جو گرفته بود کل ایران ثبت نام کردن نشه و هر کی برای بعدش برنامه داره و تصمیمشو گرفته بره و ثبت نام بکنه,من خودم بشخصه نه به کسی گفتم نه برای کسی ثبت نام کردم.Wink
منم نه به کسی‌ گفتم نه اسم کسیو نوشتم اصلا درستش همینه Big GrinWink
تشکر کنندگان: King Eagle ، EKAM ، athenaa ، masoud_777 ، beelzebub ، farzad021 ، زری وحدتی
دوستان این جریان n/a چیه که میگن باید حتما بزاری وگر نه قبول نمیشی؟
لذتی که در فراغ هست در وصال نیست چون در فراق شوق وصال هست و در وصال بیم فراغRolleyes
تشکر کنندگان: masoud_777 ، زری وحدتی
اساتید عزیز یه سوال دیگه بدجوری ذهنمو مشغول کرده. اگر فرم رو اشتباهی پر کنیم مثلا عکس ارسالی درست نباشه و شرایط شرکت در لاتاری رو نداشته باشه وقتی از لاتاری خذف بشه موقع اعلام نتایج چه پیغامی میده؟ میگه این مورد پیدا نشد یا پیغام Has not been selected میده؟ هدفم از این سوال اینه که میخوام بدونم لاتاری 2014 آیا شرکت داده شدم یا نه؟ چون به من پیغام not selected داد. با تشکر
وقتي صبح ازخواب بيدارميشی، دوانتخاب داري :
1- دوباره بخوابي و رويا ببيني.
2- يا بيدار بشی و برای رسیدن به روياهات حرکت کني.
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، بازگشت
(2013-10-06 ساعت 16:51)behzadkhatari نوشته:  اساتید عزیز یه سوال دیگه بدجوری ذهنمو مشغول کرده. اگر فرم رو اشتباهی پر کنیم مثلا عکس ارسالی درست نباشه و شرایط شرکت در لاتاری رو نداشته باشه وقتی از لاتاری خذف بشه موقع اعلام نتایج چه پیغامی میده؟ میگه این مورد پیدا نشد یا پیغام Has not been selected میده؟ هدفم از این سوال اینه که میخوام بدونم لاتاری 2014 آیا شرکت داده شدم یا نه؟ چون به من پیغام not selected داد. با تشکر

شما وقتی کانفیرم نامبر میگیری یعنی ثبت نامت روندش درست بوده حتی اگه اطلاعات رو اشتباه وارد کنی یا عکس خراب باشه بعدش دیگه مشخص نیست که وقتی select نمیشی یعنی حذف شدی یا درست بوده کارت و فقط قبول نشدی

(2013-10-06 ساعت 16:50)ali258 نوشته:  دوستان این جریان n/a چیه که میگن باید حتما بزاری وگر نه قبول نمیشی؟

مهم نیست گذاشتی و نذاشتی فرقی نمیکنه بزاری محکم کاری کردی نذاری هم چیزی از دست ندادی سخت نگیر
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: BLACK_DAY ، masoud_777 ، محبت ، زری وحدتی ، بازگشت
پارسال اين سايتو نميشناختم حيف شدShy
چه هيجاني داره اين تاپيك Rolleyes
خوشمان آمد Big Grin
دلم ميخواد دوباره ثبت نام كنمTongue
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
تشکر کنندگان: BLACK_DAY ، King Eagle ، زری وحدتی
(2013-10-06 ساعت 17:10)EKAM نوشته:  پارسال اين سايتو نميشناختم حيف شدShy
چه هيجاني داره اين تاپيك Rolleyes
خوشمان آمد Big Grin
دلم ميخواد دوباره ثبت نام كنمTongue

شما که خوش شانسیتون ثابت شدس...... کاش میدادیم امسال شما واسه ما ثبت نام میکردیBig Grin
دست راستت رو سر ما
تشکر کنندگان: محبت ، King Eagle ، زری وحدتی ، بازگشت
(2013-10-06 ساعت 16:50)ali258 نوشته:  دوستان این جریان n/a چیه که میگن باید حتما بزاری وگر نه قبول نمیشی؟

سلام
نه زیاد مهم نیست اگه پرشم نکردی اشکال نداره
خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود باشی و ما رستگار
تشکر کنندگان: محبت ، زری وحدتی
دوستان عزیز یه چند تا سوال خیلی مهم دارم در مورد فرم ثبت نام...از همتون واقعا ممنون میشم جواب بدید

1-در قسمت 8 فرم ثبت نام که نوشته mailing address که نوشته ( in care of) در این قسمت باید اسم رو بنویسیم؟
2-پر کردن فرم باید با حروف بزرگ باشه؟؟؟
3-در قسمت 12 فرم ثبت نام اگر کسی (در حال تحصیل دانشگاه) باشه کدوم یکی از اون 10 گزینه رو باید علامت بزنه؟باید some uni versity courses رو علامت بزنه؟؟یا..؟
4-در قسمت 6 که نوشته are you claiming enter the...... در این قسمت باید yes رو تیک زد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پس if not you must enter the country from which you are claiming eligibility چیه؟ممنون میشم در مورد پر کردن این قسمت توضیحی بدهید؟
5-این سوالم خیلی مهمه برام: در قسمت entrant photograph عکس رو چجوری بزاریم؟؟بعد از اینکه عکس گذاشتیم باید بنویسه [photofraph receiving?????تو این قسمت یه کادر داره نوشته choose file باید این کادر رو فشار بدیم؟اخه شنیدم میگن کادر browse ولی همیچین کادری ندیدم؟....در کل ممنون میشم بگید وقتی کسی عکاسی عکس میندازه و رو سی دی میریزه چجوری عکس رو باید به شکل صحیح در قسمت ثبت نام وارد بکنه؟
ممنون
تشکر کنندگان: زری وحدتی
(2013-10-06 ساعت 16:51)behzadkhatari نوشته:  اساتید عزیز یه سوال دیگه بدجوری ذهنمو مشغول کرده. اگر فرم رو اشتباهی پر کنیم مثلا عکس ارسالی درست نباشه و شرایط شرکت در لاتاری رو نداشته باشه وقتی از لاتاری خذف بشه موقع اعلام نتایج چه پیغامی میده؟ میگه این مورد پیدا نشد یا پیغام Has not been selected میده؟ هدفم از این سوال اینه که میخوام بدونم لاتاری 2014 آیا شرکت داده شدم یا نه؟ چون به من پیغام not selected داد. با تشکر
سلام دوست عزیر
اگر هنگام ثبت نام یکی از شرایطو نقص کرده باشی سیستم بصورت اتوماتیک بهت هشدار میده و میگه که اشکال هست.اون پیغام not selected که دیدی میگه که اسمت درنیومده واسه لاتری
خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود باشی و ما رستگار
تشکر کنندگان: محبت ، behzadkhatari ، زری وحدتی ، بازگشت
(2013-10-06 ساعت 18:49)zz24 نوشته:  دوستان عزیز یه چند تا سوال خیلی مهم دارم در مورد فرم ثبت نام...از همتون واقعا ممنون میشم جواب بدید

1-در قسمت 8 فرم ثبت نام که نوشته mailing address که نوشته ( in care of) در این قسمت باید اسم رو بنویسیم؟
2-پر کردن فرم باید با حروف بزرگ باشه؟؟؟
3-در قسمت 12 فرم ثبت نام اگر کسی (در حال تحصیل دانشگاه) باشه کدوم یکی از اون 10 گزینه رو باید علامت بزنه؟باید some uni versity courses رو علامت بزنه؟؟یا..؟
4-در قسمت 6 که نوشته are you claiming enter the...... در این قسمت باید yes رو تیک زد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پس if not you must enter the country from which you are claiming eligibility چیه؟ممنون میشم در مورد پر کردن این قسمت توضیحی بدهید؟
5-این سوالم خیلی مهمه برام: در قسمت entrant photograph عکس رو چجوری بزاریم؟؟بعد از اینکه عکس گذاشتیم باید بنویسه [photofraph receiving?????تو این قسمت یه کادر داره نوشته choose file باید این کادر رو فشار بدیم؟اخه شنیدم میگن کادر browse ولی همیچین کادری ندیدم؟....در کل ممنون میشم بگید وقتی کسی عکاسی عکس میندازه و رو سی دی میریزه چجوری عکس رو باید به شکل صحیح در قسمت ثبت نام وارد بکنه؟
ممنون
از شما بعیده که دقیقا" از اولین صفحات این تاپیک حضور داشتین این سوالات و بپرسین. سی و پنج صفحه سوال و جواب حول و حوش همین سوالات شما بوده. من این عکس رو از صفحه نهم همین تاپیک براتون قرار میدم شاید کمی راهنمایی تون کنه. http://mohajersara.com/thread-6849-post-...#pid426434
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، محبت ، King Eagle ، fairy ، zz24 ، bigjust ، زری وحدتی ، بازگشت
سلام لطفا جواب فوری بدید دارم ثبت نام میکنم پسوند فامیلی رو کجا بنویسم
هنوز پاسپورت نگرفته که چک کنه اداره گذرنامه کجا نوشته لطفا دوستانی که پاس دارند پسوند فامیلی شونو بگند کجا نوشته شده خیلییی سپاسگزارم
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، بازگشت
سلام
جایی خونده بودم افراد زیر 21 فقط زیر مجموعه والدین می تونن ثبت نام کنن ولی شما میگید بصورت انفرادی هم می تونن. کدوم درسته؟؟

(2013-10-01 ساعت 12:38)hajiarab نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 11:55)zz24 نوشته:  ممنونم از تمامی مدیران عزیز و بقیه

اگه میشه برادر کوچیکتون رو یه راهنمایی بفرمایید

1-این رو میدونم افراد زیر 21 سال یه حق ثبت نام دارند و همینطور افراد بالای 21 هم دارند...افراد زیر 21 میتونن با بابا مامانشون هم تو یه کیس باشن...اینو میدونم ولی سوالم که خیلی برام عجیبه اینه که ایا مثلا زن و شوهر میتونن جدا ثبت نام کنن؟ منظورم اینه که زن و شوهر میتونن 1 بار جدا جدا ثبت نام کنن؟ و یک بار هم مثلا شوهر زنشو تو کیس خودش ثبت نام بکنه؟و یک بار دیگه زن شوهرشو تو کیس خودش ثبت کنه؟ یعنی میشه 3 بار؟چجوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2-من شنیده بودم که افراد زیر 21 میشه 3 بار در قرعه باشن...یه بار تنها و 2 بار با والدین....ولی بنا بر سوال بالام اگه اونجوری که گفتم شن و شوهر هم 3 بار میشه؟

3-اعلام برندگان دور دوم 2014 از کی در کدام سایت قرار داده میشه؟

داداش گلم شما اگه زیر 21 سال هستی و مجردی 3تا شانس داری.
1- پدرت به عنوان شخص درخواست کننده باشن و شما و مادرتون زیرمجموعه ایشون باشین
2- مادرتون درخواست کننده باشن و شما و پدرتون زیر مجموعه ایشون باشین
3- شما به تنهایی درخواست کننده باشین که در اینصورت پدر و مادرتون نمیتونن با شما بیان اگر قبول بشین
شماره کیس:2013AS00007XXX
تاریخ رویت قبولی:1می
کنسولگری:آنکارا
تعداد افراد منظور در کیس:1
ارسال فرمهای سری اول:6-22-2012
تشکر کنندگان: محبت ، زری وحدتی ، بازگشت
(2013-10-06 ساعت 19:45)angelio.asian نوشته:  سلام لطفا جواب فوری بدید دارم ثبت نام میکنم پسوند فامیلی رو کجا بنویسم
هنوز پاسپورت نگرفته که چک کنه اداره گذرنامه کجا نوشته لطفا دوستانی که پاس دارند پسوند فامیلی شونو بگند کجا نوشته شده خیلییی سپاسگزارم

سلام اگه پاسپورت ندارید بعد از نام خانوادگی تون یک space بزنید بعد پسوندتون رو بنویسید و فرقی نمیکنه پسوند شما تک کلمه باشه یا بیشتر فقط تیک گزینه no middle name رو بزنید و تو اون قسمت چیزی ننویسید.و بعدا" اگر درخواست پاسپورت دادین طبق همین اسپل که تو لاتاری شرکت کردین درخواست پاس بدین. با ارزوی موفقیت.
تشکر کنندگان: محبت ، زری وحدتی ، بازگشت
من و همسرم عکس تو خونه انداختیم و درستش کردیم. تو خود سایت اصلی لاتاری یه جایی داره که عکسو چک میکنه. اونجا هم گذاشتم بهم ok داد. فقط مشکلم اینه که من خارج از کشور حجاب ندارم ولی عکسمو با روسری انداختم. وقت مصاحبه هم که صد در صد بی حجابم. گیر میدن به نظرتون؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان