کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-05-02 ساعت 22:43)mohammad fazli نوشته:  
(2013-05-02 ساعت 22:33)r_ent نوشته:  ulaleh عزيز پدرتون به كمك خاصي نياز ندارن فرم رو شما براشون تايپ كنين بعد براشون ايميل كنين يا براي يكي از آشنايان كه ايميل دارن و از اونها بخواين پرينت بگيرن و بدن به پدرتون امضا كنن و بعد دوباره اسكن كنن و عكسشونم اتچ كنن و براي kcc ايميل كنن
يا براي شما ايميل كنن
دوستان برای قرار دادن امضا (به طور کلی عکس) در فایل pdf از راهنمای موجود در امضام استفاده کنید ===> البته روی سخنم با خاله قزی نیست Big Grin

سلام دوست عزیز
من هنوز مدارکمو نفرستادم و به شدت هول شدم میشه یه توضیح بدی که اصلا چرا باید عکس و امضا به صورت pdf باشه؟ و مگه نمیشه فرم را پرینت بگیرم و بعد به صورت دستی امضا کنم؟
آیا باید فایل فرم را که اسکن کردم به pdfتبدیل کنم؟
تشکر کنندگان:
(2013-06-13 ساعت 21:51)aghaghia نوشته:  
(2013-06-13 ساعت 20:10)noobnoobi نوشته:  یه سوال داشتم :

من دانشجوی ترم 6 هستم و 2 ترم دیگه دارم و مشمول نیز هستم و با توجه به کیس نامبرم (55XX) اسفند یا فروردین وقت مصاحبم هست.
من اگه کلیرنس بخورم و بهد 1-2 ماه تایید شم چقدر وقت دارم برم ویزا تو پاسم بخوره؟
و یا اگه یک ضرب ویزا بزنن اگه برگردم ایران که درسم رو تمام بکنم تا تابستون موقع خروج به ویزا روی پاسپورت گیر میدن؟

ممنون میشم اساتید جواب بدن

پرونده 2014 ها تا آخر سپتامبر سال دیگه بسته میشه تا اون موقع باید ویزاتون رو گرفته باشید وگرنه که دیگه فراموشش کنید.
بله به احتمال زیاد شما دیگه اجازه خروج پیدا نخواهید کرد. مگر اینکه در همون کشور که ویزا رو قراره بگیرید بمونید و مستقیما برید اونور و یا اگر یکضرب گرفتین هم همینطور بلافاصله برین اونور پاس سفید بگیرین بیاین برین سربازی و بعد برگردین.

با سلام
یه سوال؟
اگر ویزا یه ضرب بگیریم باید مستقیم بریم us ؟یا می تونیم بیایم ایران؟حد اکثرتا چقدر وقت بعد از گرفتن ویزا باید بریم ؟
تشکر کنندگان:
(2013-06-16 ساعت 11:02)mohamad92 نوشته:  
(2013-06-13 ساعت 21:51)aghaghia نوشته:  
(2013-06-13 ساعت 20:10)noobnoobi نوشته:  یه سوال داشتم :

من دانشجوی ترم 6 هستم و 2 ترم دیگه دارم و مشمول نیز هستم و با توجه به کیس نامبرم (55XX) اسفند یا فروردین وقت مصاحبم هست.
من اگه کلیرنس بخورم و بهد 1-2 ماه تایید شم چقدر وقت دارم برم ویزا تو پاسم بخوره؟
و یا اگه یک ضرب ویزا بزنن اگه برگردم ایران که درسم رو تمام بکنم تا تابستون موقع خروج به ویزا روی پاسپورت گیر میدن؟

ممنون میشم اساتید جواب بدن

پرونده 2014 ها تا آخر سپتامبر سال دیگه بسته میشه تا اون موقع باید ویزاتون رو گرفته باشید وگرنه که دیگه فراموشش کنید.
بله به احتمال زیاد شما دیگه اجازه خروج پیدا نخواهید کرد. مگر اینکه در همون کشور که ویزا رو قراره بگیرید بمونید و مستقیما برید اونور و یا اگر یکضرب گرفتین هم همینطور بلافاصله برین اونور پاس سفید بگیرین بیاین برین سربازی و بعد برگردین.

با سلام
یه سوال؟
اگر ویزا یه ضرب بگیریم باید مستقیم بریم us ؟یا می تونیم بیایم ایران؟حد اکثرتا چقدر وقت بعد از گرفتن ویزا باید بریم ؟

6 ماه وقت داره ویزاتون تا ورود بزنید. میتونید برگردید ایران .
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز
من تازه چند روزی است که متوجه برنده شدنم شدم. مشکلی داشتم که مدتهای طولانی تمام تمرکزم را ازم گرفته بود ... متاسفانه دیر فهمیدم.
فرم ها را آماده کردم و فردا پست می کنم.
طبق وب سایت اصلی گفته شده که سریع تر بفرستید و 50000 نفر اول اولویت دارند ... در این انجمن من دیدم که طبق فرمایش بسیاری از دوستان ممکن است من بسیار دیر اقدام کرده باشم. به هر حال امیدم را از دست نمی دهم و می فرستم.

ANKARA - AS000012xx
مضطرب !!
2014AS12xx -آنکارا - مشاهده قبولی June 4- ارسال مدارک June 23 - تاریخ مصاحبه هفته سوم دسامبر - نفرات کیس:2
تشکر کنندگان: 20142ddc
(2013-06-16 ساعت 11:39)poopak16 نوشته:  دوستان عزیز
من تازه چند روزی است که متوجه برنده شدنم شدم. مشکلی داشتم که مدتهای طولانی تمام تمرکزم را ازم گرفته بود ... متاسفانه دیر فهمیدم.
طبق وب سایت اصلی گفته شده که سریع تر بفرستید و 50000 نفر اول اولویت دارند ... در این انجمن من دیدم که طبق فرمایش بسیاری از دوستان ممکن است من بسیار دیر اقدام کرده باشم. به هر حال امیدم را از دست نمی دهم و می فرستم.

ANKARA - AS000012xx
مضطرب !!

سلام تبريك ميگم
چرا اضطراب داريد؟ اصلا دير نيست و هيچ گونه الويت بندي نيست، با ارامش و بدون غلط فرم ها رو پر كنيد و فرستادن ١ هفته دير تر هم اصلا تاريخ مصاحبه شما رو تغيير نخواهد داد. پس بجاي اضطراب ، روي با دقت پر كردن فرمها تمركز كنيد، موفق باشيد
تشکر کنندگان: kage.omid ، love_everlife ، آنی
(2013-06-16 ساعت 11:59)پروا نوشته:  

ANKARA - AS000012xx
مضطرب !!

سلام تبريك ميگم
چرا اضطراب داريد؟ اصلا دير نيست و هيچ گونه الويت بندي نيست، با ارامش و بدون غلط فرم ها رو پر كنيد و فرستادن ١ هفته دير تر هم اصلا تاريخ مصاحبه شما رو تغيير نخواهد داد. پس بجاي اضطراب ، روي با دقت پر كردن فرمها تمركز كنيد، موفق باشيد

درود بر تازه وارد
چرا حرف میذاری تو دهن kcc,اخه کجا گفته اولویت با 50000 تای اوله,فقط گفته 50000 تا ویزا میدیم,در ضمن اصلا فرض کنیم اینجور باشه که شما میگید,بازم شما نباید نگران باشید چون که کیس شما خیلی خوبه و سری اول میرید مصاحبه.
2014AS00003$$$ Abu dhabi
خوشا نه اگر رها زیستن,مردن به دریایی
تشکر کنندگان: love_everlife ، poopak16 ، آنی
(2013-06-15 ساعت 22:16)NarCssuS نوشته:  راستی یه چیزی، من کیس نامبر رو فقط اون قسمتی که خواسته بود(سوال ۲ اون فرمه که فقط برای برنده لاتاری پر میشه، نه برای همراهاش).
باید روی همه ی برگه های فرم ها کیس نامبر رو می نوشتم؟
حالا که ننوشتم چکار کنم؟

بچه ها من چکار کنم؟
CN: 2014AS73XX/کیس ۲نفره/رویت نامه اول:۱۴ می/ارسال مدارک:۱ جون/کارنت:۹ آپریل/نامه دوم:۱۷ آپریل/مدیکال:۲۰ جون/مصاحبه:۲۵ جون، آنکارا-->ایروان/نتیجه مصاحبه: برگه ابی/آپدیت:۲۶ جون،۲۸ جولای(با ایمیل)،۱۳ آگوست،۲سپتامبر/مقصد نهایی: کالیفرنیا--->سرمون بی کلاه و ویزا موند
CN: 2017AS72XX/کیس ۲نفره
^_^Don't give up on your HOPES & DREAMS.... The BESTS are about to happen... Cheer up & smile
تشکر کنندگان:
(2013-06-15 ساعت 17:42)htity نوشته:  سلام
میشه این سوال من رو جواب بدید
تو کلبرنس دنبال چی هستند
مثلا سربازی رو از چه جنبه ای در نظر میگیرند
چه کاری از دید اونها حساس ...0 یا C فنی ووو...
اصلا کسی هست بخاطر این دو مورد ریجکت شه؟

درود
این دو مورد,یعنی سربازی و کار دولتی بیشتر باعث طولانی شدن پروسه بررسی پروندتون میشه ولی احتمال اینکه ریجکت بشید خیلی کمه مگر اینکه دیگه خیلی خلافتون سنگین باشه.

(2013-06-15 ساعت 21:33)سيبك نوشته:  سلام دوستان بعد از یک وقفه اجباری باز هم سیبک ظاهر شد
من یه سوال دارم از خداوندان تجربه من مدارکم رو فرستادم kcc این جواب رو به من داد میدونید یعنی چه؟
The information you provided will be included in your case file for
review
ممنون میشم جواب بدید

درود
یعنی برو حالش رو ببر,چون مدارکت بدون هیچ هزینه ای و خیلی سریع و ایمن رسیده به دستشون
2014AS00003$$$ Abu dhabi
تشکر کنندگان:
(2013-06-15 ساعت 18:13)hamedmas نوشته:  يه سئوال
اگه سابقه کار را در فرم ها وارد کنيم آيا ارائه سابقه بيمه در روز مصاحبه نيازه ؟؟ اگه نداشته باشم چي

درود
من اینجور فکر میکنم که هر چیزی رو که تو فرم نوشتیم اگه برای اثبات هر کدومش یک مدرک همراهمون ببریم ضرر نکردیم و شک نکنید که به درد میخورن,حالا اگه شما سابقه بیمه داری ببری بد نیست.
2014AS00003$$$ Abu dhabi
تشکر کنندگان:
(2013-06-16 ساعت 12:39)hossien_501 نوشته:  
(2013-06-16 ساعت 11:59)پروا نوشته:  

ANKARA - AS000012xx
مضطرب !!

سلام تبريك ميگم

درود بر تازه وارد
چرا حرف میذاری تو دهن kcc,اخه کجا گفته اولویت با 50000 تای اوله,فقط گفته 50000 تا ویزا میدیم,در ضمن اصلا فرض کنیم اینجور باشه که شما میگید,بازم شما نباید نگران باشید چون که کیس شما خیلی خوبه و سری اول میرید مصاحبه.

ممنون از تبریک و داگرمی.
این تازه وارد احتمالا" اشتباه متوجه شده. می بخشید که بدون درست فکر کردن نوشتم.
2014AS12xx -آنکارا - مشاهده قبولی June 4- ارسال مدارک June 23 - تاریخ مصاحبه هفته سوم دسامبر - نفرات کیس:2
تشکر کنندگان:
سلام بر اساتید محترم
ممنون میشم که به سوالم حتی اگه تکراری هست پاسخ بدین
من فرمهامو 10 می ایمیل کردم وkcc ایمیل دریافتو 21 می فرستاد با توجه به شماره کیسم مدارکو برای ترجمه دادم پس از دریافت مدارک از دالترجمه متوجه شدم اسپل محل تولدم با اسپل پسوند فامیلیم که مثل هم هستن متفاوت درج شده اول فکر کردم اشتباه از دارالترجمه هست که تو تاپیک خودش سوالمو پرسیدم ولی الان چک کردم دیدم خودم تو درج اسپل اشتباه کردم با توجه به پاسم اسپل ها متفاوت درج شده که من تو فرم ها مثل هم وارد کردم.
با توجه به این اشتباه و این که یکی از دوستان گفت زمان مصاحبه مجددا سوال می پرسن که می خواین چیزی رو اصلاح کنید میشه این کارو کرد و اینکه چه کار باید انجام بدم
ممنون
شماره کیس:2014AS10XX/پست:آنکارا>ابوظبی/ رؤيت قبولی:4می/ارسال فرمهای سری اول:10 می/جواب 21می/ 1نفر/کارنت13آگوست/مصاحبه هفته آخراکتبر/ویزا:یکضرب/ورودبه آمریکا:
تشکر کنندگان:
(2013-06-16 ساعت 14:36)sepideh_ نوشته:  سلام بر اساتید محترم
من فرمهامو 10 می ایمیل کردم وkcc ایمیل دریافتو 21 می فرستاد با توجه به شماره کیسم مدارکو برای ترجمه دادم پس از دریافت مدارک از دالترجمه متوجه شدم اسپل محل تولدم با اسپل پسوند فامیلیم که مثل هم هستن متفاوت درج شده اول فکر کردم اشتباه از دارالترجمه هست که تو تاپیک خودش سوالمو پرسیدم ولی الان چک کردم دیدم خودم تو درج اسپل اشتباه کردم با توجه به پاسم اسپل ها متفاوت درج شده که من تو فرم ها مثل هم وارد کردم.
با توجه به این اشتباه و این که یکی از دوستان گفت زمان مصاحبه مجددا سوال می پرسن که می خواین چیزی رو اصلاح کنید میشه این کارو کرد و اینکه چه کار باید انجام بدم
ممنون

دوست جان دوستان که تو تاپیک دیگه جواب شما رو دادن !!! خودتون هم تشکر کردین ازشون Smile
تشکر کنندگان: sepideh_
(2013-06-16 ساعت 14:41)love_everlife نوشته:  
ممنون

دوست جان دوستان که تو تاپیک دیگه جواب شما رو دادن !!! خودتون هم تشکر کردین ازشون Smile

یعنی روز مصاحبه می تونم اصلاح کنم؟ چطور این کار انجام میشه؟نباید دوباره فرم هارو پر کنم و ارسال کنم تو تاپیک ترجمه دیدین که اشتباه چی بوده؟
بازم ممنون
شماره کیس:2014AS10XX/پست:آنکارا>ابوظبی/ رؤيت قبولی:4می/ارسال فرمهای سری اول:10 می/جواب 21می/ 1نفر/کارنت13آگوست/مصاحبه هفته آخراکتبر/ویزا:یکضرب/ورودبه آمریکا:
تشکر کنندگان: زری وحدتی
(2013-06-16 ساعت 14:51)sepideh_ نوشته:  
(2013-06-16 ساعت 14:41)love_everlife نوشته:  
ممنون

یعنی روز مصاحبه می تونم اصلاح کنم؟ چطور این کار انجام میشه؟نباید دوباره فرم هارو پر کنم و ارسال کنم تو تاپیک ترجمه دیدین که اشتباه چی بوده؟
بازم ممنون
بله خوندم... مشکلی نیست. یا ترجمه رو بگید براتون تصیح کنن یا روز مصاحبه بگین موضوع چیه ! در کل هیچ مشکلی نیست. خیالتون راحت.
تشکر کنندگان: mrbonbon ، زری وحدتی
(2013-06-16 ساعت 13:03)hossien_501 نوشته:  
(2013-06-15 ساعت 18:13)hamedmas نوشته:  يه سئوال
اگه سابقه کار را در فرم ها وارد کنيم آيا ارائه سابقه بيمه در روز مصاحبه نيازه ؟؟ اگه نداشته باشم چي

درود
من اینجور فکر میکنم که هر چیزی رو که تو فرم نوشتیم اگه برای اثبات هر کدومش یک مدرک همراهمون ببریم ضرر نکردیم و شک نکنید که به درد میخورن,حالا اگه شما سابقه بیمه داری ببری بد نیست.
تشکر کنندگان: زری وحدتی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان