کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-06-20 ساعت 13:41)aghaghia نوشته:  
(2013-06-20 ساعت 11:55)arshia_danesh نوشته:  آقا یه سئوال تکنیکی حالا این ایمیل رسیدنو بیخیال وقت مصاحبه رو مگه با ایمیل خب نمیدن اونو چطوری خبر میدن ؟

بله با ایمیل خبر میدن.

اینطور نیست !!!
شما با توجه به شماره کیس تون باید مراجعه کنید به این سایت ببینید کارنت شدید یا نه؟ اگه شده باشید مراجعه می کنید به همون صفحه ای که برنده شدن خودتون رو چک کردید. با مراجعه دوم نامه دعوت به مصاحبه به جای نامه قبولیتون رو می تونید ببینید که وقت مصاحبه رو نشون می ده.

من از همه خواهش می کنم قبل از هر اقدامی یک تحقیق و مطالعه کافی در خصوص لاتاری داشته باشند تا برای همه چیز مجبور نشدن سوال کنن و یا استرس و نگرانی داشته باشن. فروم مهاجرسرا بهترین و شاید تنهاترین سایت مرجع فارسی زبان در این زمینه هست. از سال ۲۰۰۷ تا الان اطلاعات داره. تقریبا می تونم بگم ۹۹ درصد اطلاعات رو داره.

موفق باشید دوستای گلم
تشکر کنندگان: aghaghia ، ffrfar ، KIMIA2005 ، Danial_4139 ، maxir ، آنی ، MEHR52
من بالاترین مدرکم دیپلم فنی حرفه ای کامپیوتر هست. موقع ثبت نام زدم Some University Courses. آیا دوره های کوتاه دانشگاهی قبول هست؟ من شغلم دندانسازه (کسی که دندون میسازه) و 2 تا مدرک کوتاه مدت از دانشگاه دارم؟ آیا میشه؟
?Oh, look! The world is burning... Isn't that beautiful
تشکر کنندگان:
(2013-06-20 ساعت 15:11)Doogh نوشته:  من بالاترین مدرکم دیپلم فنی حرفه ای کامپیوتر هست. موقع ثبت نام زدم Some University Courses. آیا دوره های کوتاه دانشگاهی قبول هست؟ من شغلم دندانسازه (کسی که دندون میسازه) و 2 تا مدرک کوتاه مدت از دانشگاه دارم؟ آیا میشه؟

دقیق نمیدونم امیدوارم اگر اشتباه میکنم دیگر دوستان تصحیح کنن حرفمو. اگر این دوره ها دارای ریزنمرات باشه و شما بتونی ثابت کنین که درس های پیشدانشگاهی رو در این دوره ها گذروندین ممکنه قبول کنند وگرنه قابل قبول نیست. راه دیگه این هست که برین به سایت http://online.onetcenter.org و ببنید ارزش شغلی شما چنده اگر بالاتر از 7 بود میتونید با ارائه 2 سال سابقه شغلی نقص مدرک رو برطرف کنید، راه آخر هم اینه که پیشدانشگاهی بگیرین. برای سابقه شغلی اینجا رو بخون
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ojee ، Danial_4139
(2013-05-02 ساعت 08:23)rvkoleti نوشته:  
(2013-05-02 ساعت 03:27)نیما6446 نوشته:  با سلام به تمام دوستان
یه سوال داشتم
من کیس نامبرا AUS000076xx

سوال من اینه که معمولا تو سال های اخیر تا چه شماره کیس نامبری کارنت می شه و آیا شانسی واسه من هست؟ ممنونم

دوست عزیز این چه سوالیه میپرسید . شما فرم هاتونو بفرستید و از الان خودتونو آمریکایی بدونیدCool

شما که در آمریکا هستید فردا برید us citizenship and imigrant وقت ملاقات بگیرید و کاراتونرو انجام بدید

دوستان من سال 2013 برنده شدم و الان 20 روزه در آمریکا هستم. و با آخرین قوانین آشناییه کامل دارم . هر سواله ویژه در مورد پر کردن فرم و هر چیزه دیگه ای دارید . میتونید به صورت خصوصی به من پیغام بدید

حالا چرا پیام خصوصی ؟؟ نمی شه ما هم بدونیم و سوادمون بیشتر بشه؟
تشکر کنندگان: آنی ، FMANIS ، MEHR52
(2013-06-20 ساعت 14:26)sahar kh نوشته:  سلام ما که کیس نامبرمون 7000هست و مدارک رو 4may فرستادیم تاثیری روی تاریخ مصاحبه نداره؟ حدودا کی میشه؟
ممنونم
تاثیری توی تاریخ مصاحبه نداره دوست عزیز
حدودای اریبهشت - خرداد ماه
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: sahar kh ، آنی
(2013-06-20 ساعت 18:39)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-06-20 ساعت 14:26)sahar kh نوشته:  سلام ما که کیس نامبرمون 7000هست و مدارک رو 4may فرستادیم تاثیری روی تاریخ مصاحبه نداره؟ حدودا کی میشه؟
ممنونم
تاثیری توی تاریخ مصاحبه نداره دوست عزیز
حدودای اریبهشت - خرداد ماه
ضمن تایید حرف کیمیا بگم اگر مثل سال قبل باشه اینطور میشه اما اگه یه سال عقبتر بری میشه آبان و آذر
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: Danial_4139 ، sahar kh ، FMANIS
(2013-06-20 ساعت 22:18)DIVE نوشته:  دوستان یه خبر خوب

قابلیت بازیابی کامفرمیشن نامبر هم به سایت لاتاری اضافه شد. روی گزینه Forgot Confirmation Number کلیک کنید .

https://www.dvlottery.state.gov/

دوست عزیز این قابلیت Forgot Confirmation Number وجود داشت به تازگی اضافه نشده ...
تشکر کنندگان: آنی
سلام دوستان،من جزء قبولیهای لاتاری 2014 هستم و دنبال کارای مهاجرتم هستم...یه سوال داشتم و اون اینه که الان ترم اول کارشناسی ارشد رو تموم کرم....میخواستم بدونم بنطر شما تو این شرایط بهترین کار چی میتونه باشه؟؟؟اینکه دوباره دوره ارشد رو اونجا شروع کنم؟؟؟و اینکه پذیرش گرفتن آسون میتونه باشه یا نه؟؟؟ممنون میشم راهنماییم کنید......
کیس نامبر: 2014AS000031XX
سفارت:آنکارا ----> ایروان
مصاحبه: 5 فوریه
دریافت ویزا: 7 فوریه
هزینه ها تا الان: 209 ترجمه - 26 عکس- 135 واکسن

ما آزموده‌ایم در این شهر بخت خویش / بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش

اولین ورود 18 جولای - دالاس
تشکر کنندگان:
(2013-06-20 ساعت 22:27)andishe نوشته:  سلام دوستان،من جزء قبولیهای لاتاری 2014 هستم و دنبال کارای مهاجرتم هستم...یه سوال داشتم و اون اینه که الان ترم اول کارشناسی ارشد رو تموم کرم....میخواستم بدونم بنطر شما تو این شرایط بهترین کار چی میتونه باشه؟؟؟اینکه دوباره دوره ارشد رو اونجا شروع کنم؟؟؟و اینکه پذیرش گرفتن آسون میتونه باشه یا نه؟؟؟ممنون میشم راهنماییم کنید......

دوست عزیز بنظر بنده خود شما بهتر از هر شخص دیگه ای میتونید در این مورد تصمیم گیری کنید چون ازهر نظربه شرایط و وضعیت خودتون آگاهیدو شناخت کامل دارید . اگه شما تصمیمتون واسه مهاجرت قطعی باشه بایستی قید اون رو بزنید و انشالله اونجا ادامه بدید و یا نه همین جا بمونید و ارشد رو بگیرید به هر صورت تصمیم نهایی با خودتونه ...
تشکر کنندگان: aghaghia ، andishe
(2013-06-20 ساعت 22:27)andishe نوشته:  سلام دوستان،من جزء قبولیهای لاتاری 2014 هستم و دنبال کارای مهاجرتم هستم...یه سوال داشتم و اون اینه که الان ترم اول کارشناسی ارشد رو تموم کرم....میخواستم بدونم بنطر شما تو این شرایط بهترین کار چی میتونه باشه؟؟؟اینکه دوباره دوره ارشد رو اونجا شروع کنم؟؟؟و اینکه پذیرش گرفتن آسون میتونه باشه یا نه؟؟؟ممنون میشم راهنماییم کنید......

دوست عزيز، البته من حدود شماره كيس شما رو نميدونم ولي بنظرم منطق ميگه تا بخوايد بريد ميتونيد درستون رو هم تموم كنيد بعدش بريد و اونجا هم اگر ميخوايد درس رو ادامه بديد به دكترا فكركنيد براي ادامه تحصيل تو اونجا.
كيس نامبر:**٥٢-مقصد:اگر ويزا رو دادن كاروليناي شمالي اگر هم ويزا رو ندادن كابل - تاريخ مصاحبه:W2 APآنكارا-٤نفر- نتيجه مصاحبه:برگ صورتي
اخذ ويزا: 3sep 2013 بعد از ١٣٩ روز انتظار ، ورود به آمريكا: 6sep 2013
تشکر کنندگان: aghaghia ، andishe
(2013-06-20 ساعت 22:37)KIMIA2005 نوشته:  

دوست عزیز بنظر بنده خود شما بهتر از هر شخص دیگه ای میتونید در این مورد تصمیم گیری کنید چون ازهر نظربه شرایط و وضعیت خودتون آگاهیدو شناخت کامل دارید . اگه شما تصمیمتون واسه مهاجرت قطعی باشه بایستی قید اون رو بزنید و انشالله اونجا ادامه بدید و یا نه همین جا بمونید و ارشد رو بگیرید به هر صورت تصمیم نهایی با خودتونه ...

تو این مورد خودتون باید تحقیق کنید یه مورد شخصی هست، شاید نشه جواب خوبی اینجا پیدا کرد. در این مورد من اینطور فکر می کنم که:
۱ - شما می تونید ویزاتون که ایشالا آماده شد ۱ ماه برید گرین کارت رو گرفتید برگردید، ارشد که تموم شد دوباره برگردید.
۲ - فکر می کنم اگه تو این رشته ای که دارید می خونید از یک مستر اونجا پذیرش بگیرید می تونید دروسی رو که تو ایران گذروندید تطبیق بدید. در این مورد می تونید با چند دانشگاه از الان مکاتبه کنید و نظرشون رو بدونید.
۳. من جای شما بودم اگه گزینه ۲ هم جواب نده، بیخیال مستر ایران می شدم و برای مستر اونجا اقدام می کردم. در هر صورت شما برای پیدا کردن یک کار خوب به تحصیل مورد قبول اونها نیاز دارید. اما این گزینه هزینه داره هزینه به دلار! تحقیق کنید ببینید که آیا کسانی که اقامت دایم می گیرن (گرین ک) هزینه دانشگاهها برای اونها مثل شهروندان یو اس حساب می شه یا اینترنشنال. باز هم امیدوار باشید چون اونجا گزینه های فراوانی هست. اگه بتونید به اندازه نصف دوره مسترتون مانی ببیرید مشکلی نخواهید داشت بقیه اش با کار پاره وقت حله.

موفق باشید Smile
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، aghaghia ، andishe ، MEHR52
(2013-06-20 ساعت 22:48)lonelyman نوشته:  

دوست عزيز، البته من حدود شماره كيس شما رو نميدونم ولي بنظرم منطق ميگه تا بخوايد بريد ميتونيد درستون رو هم تموم كنيد بعدش بريد و اونجا هم اگر ميخوايد درس رو ادامه بديد به دكترا فكركنيد براي ادامه تحصيل تو اونجا.

شماره کیسم 2014AS000031## هستش...ممنون...فکر میکنم این پیشنهاد عملی باشه.....احتمالا تا اون موقع بشه تمومش کرد....درسته؟؟؟؟

(2013-06-20 ساعت 22:57)shazad نوشته:  
(2013-06-20 ساعت 22:37)KIMIA2005 نوشته:  

تو این مورد خودتون باید تحقیق کنید یه مورد شخصی هست، شاید نشه جواب خوبی اینجا پیدا کرد. در این مورد من اینطور فکر می کنم که:
۱ - شما می تونید ویزاتون که ایشالا آماده شد ۱ ماه برید گرین کارت رو گرفتید برگردید، ارشد که تموم شد دوباره برگردید.
۲ - فکر می کنم اگه تو این رشته ای که دارید می خونید از یک مستر اونجا پذیرش بگیرید می تونید دروسی رو که تو ایران گذروندید تطبیق بدید. در این مورد می تونید با چند دانشگاه از الان مکاتبه کنید و نظرشون رو بدونید.
۳. من جای شما بودم اگه گزینه ۲ هم جواب نده، بیخیال مستر ایران می شدم و برای مستر اونجا اقدام می کردم. در هر صورت شما برای پیدا کردن یک کار خوب به تحصیل مورد قبول اونها نیاز دارید. اما این گزینه هزینه داره هزینه به دلار! تحقیق کنید ببینید که آیا کسانی که اقامت دایم می گیرن (گرین ک) هزینه دانشگاهها برای اونها مثل شهروندان یو اس حساب می شه یا اینترنشنال. باز هم امیدوار باشید چون اونجا گزینه های فراوانی هست. اگه بتونید به اندازه نصف دوره مسترتون مانی ببیرید مشکلی نخواهید داشت بقیه اش با کار پاره وقت حله.

موفق باشید Smile

ممنون...پس با توجه به شماره کیسم(2014AS000031##) فکر میکنم تا اوکی شدن کارها فقط پایان نامه بمونه و اونو هم طبق پیشنهاد شما انجام داد....درست میگم؟؟؟
کیس نامبر: 2014AS000031XX
سفارت:آنکارا ----> ایروان
مصاحبه: 5 فوریه
دریافت ویزا: 7 فوریه
هزینه ها تا الان: 209 ترجمه - 26 عکس- 135 واکسن

ما آزموده‌ایم در این شهر بخت خویش / بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش

اولین ورود 18 جولای - دالاس
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزيز
من و همسرم برنده شديم ٢٠١٤ و در كشور سوءد پناهنده هستيم و مداركي كه خواسته را كامل ًًاماده كرديم ولي اصل مدارك شناسايي مثل شناسنامه و سند ازدواجمون اصلش دست اداره مهاجرت سوءد هست ما فقط كپي برابر اصل مدارك را همراه با تمبر و مهر دادكستري ايران را داريم و مدارك تحصيلي و اسپانسر و بقيه مشكلي نداره ولي خيلي استرس داريم كه اين شانس را از دست نديم و مدارك براي kcc ايميل كردم جمعه ولي توي فرم ها هم جيزي نبود كه مشخص كنه كه پناهنده هستيم يا نه
خواهشن شما تا حالا با همچين موضوعي برخورد كرده بودين كه بتونيد كمكمون كنيدو ما از سهمیه او استفاده کردیم یعنی‌ کیسمون هست2014EU000036** تاحالا کسی‌ به این مشکل خورده یا کسی‌ شرایط مارو داشته که جایی پناهنده باشه و برنده لاتاری شده باشه؟
واقعا ممنون ميشم و لطف ميكنيد
تشکر کنندگان: گل نهال ، آنی
(2013-06-20 ساعت 23:50)maxir نوشته:  سلام دوستان عزيز
من و همسرم برنده شديم ٢٠١٤ و در كشور سوءد پناهنده هستيم و مداركي كه خواسته را كامل ًًاماده كرديم ولي اصل مدارك شناسايي مثل شناسنامه و سند ازدواجمون اصلش دست اداره مهاجرت سوءد هست ما فقط كپي برابر اصل مدارك را همراه با تمبر و مهر دادكستري ايران را داريم و مدارك تحصيلي و اسپانسر و بقيه مشكلي نداره ولي خيلي استرس داريم كه اين شانس را از دست نديم و مدارك براي kcc ايميل كردم جمعه ولي توي فرم ها هم جيزي نبود كه مشخص كنه كه پناهنده هستيم يا نه
خواهشن شما تا حالا با همچين موضوعي برخورد كرده بودين كه بتونيد كمكمون كنيدو ما از سهمیه او استفاده کردیم یعنی‌ کیسمون هست2014EU000036** تاحالا کسی‌ به این مشکل خورده یا کسی‌ شرایط مارو داشته که جایی پناهنده باشه و برنده لاتاری شده باشه؟
واقعا ممنون ميشم و لطف ميكنيد
شما مگه متولد ایران نیستین؟؟
چرا کیس نامبرتون 2014Eu هست؟؟؟
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: آنی
(2013-06-20 ساعت 23:35)andishe نوشته:  ممنون...پس با توجه به شماره کیسم(2014AS000031##) فکر میکنم تا اوکی شدن کارها فقط پایان نامه بمونه و اونو هم طبق پیشنهاد شما انجام داد....درست میگم؟؟؟

مگه ترم 1 نیستین چطور تا 9 ماه دیگه پایان نامه مونده ؟
اگر همه چیز طبق روال پیش بره شما تا قبل عید نوروز ویزا رو گرفتی و تمامه !

ترم آینده رو مرخصی تحصیلی بگیرید و تمام وقتتون رو برای امور مهاجرت و تقویت زبان اختصاص بدید احتمالا طرفا آذر و دی هم مصاحبه تمام شده و تکلیفتون معلومه اگر تو مصاحبه قبول شدید که 100% میشی با خیال راحت میری انصراف میدید و انشالله بعد از مهاجرت وقتی شرایط مناسبی پیدا کردین ادامه تحصیل میدید .

فقط در آخر این به این نکته هم توجه کن که مدرکی که تو ایران میگیری تو آمریکا ارزشی نداره یه جورایی داشتن یا نداشتنش تفاوت خاصی نمیکنه مگر اینکه یه روز بخوای برگردی ایران و ازش استفاده کنی .
2014-8XXX ، ایروان ، کلیرینس ، پایان آرزو ...
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، آنی ، MEHR52

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان