کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-06-21 ساعت 13:26)5ina نوشته:  
(2013-06-21 ساعت 13:19)kage.omid نوشته:  دوستان یه سوالی برای من پیش اومد آخه اصل مدرک دیپلم یا پیش دانشگاهی رو 2 سال بعد از گواهی موقت میدن ما که تازه این مدارک رو گرفتیم چی کار کنیم چطوری اثبات کنیم آیا راهی داره اصل مدرک رو زودتر از 2 سال بدند؟سالهای پیش کسی بوده که با مدرک موقت قبولش کرده باشند؟

سلام. امید جان , مگه اصل مدرک رو به ما که مشمول خدمت هستیم میدن ؟
سلام فکر نکنم اگه پایان خدمت نداشته باشی بهت اصلش رو بدند ولی ما هم که پایان خدمت داریم ولی مدرک رو تازه گرفتیم هم به مشکل برمیخوریم
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان:
(2013-06-21 ساعت 13:35)kage.omid نوشته:  
(2013-06-21 ساعت 13:19)kage.omid نوشته:  دوستان یه سوالی برای من پیش اومد آخه اصل مدرک دیپلم یا پیش دانشگاهی رو 2 سال بعد از گواهی موقت میدن ما که تازه این مدارک رو گرفتیم چی کار کنیم چطوری اثبات کنیم آیا راهی داره اصل مدرک رو زودتر از 2 سال بدند؟سالهای پیش کسی بوده که با مدرک موقت قبولش کرده باشند؟

سلام فکر نکنم اگه پایان خدمت نداشته باشی بهت اصلش رو بدند ولی ما هم که پایان خدمت داریم ولی مدرک رو تازه گرفتیم هم به مشکل برمیخوریم

Main Applicant کیس ما مادرم هستش. فکر نکنم از من مدرک بخوان با این همه من باز هم گواهی موقت ترجمه میکنم ببریم !
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: آنی
(2013-06-21 ساعت 13:39)5ina نوشته:  

Main Applicant کیس ما مادرم هستش. فکر نکنم از من مدرک بخوان با این همه من باز هم گواهی موقت ترجمه میکنم ببریم !
شما نگرانش نباش چون برنده مادرتون هستند و مدرک رو دارند هیچ مشکلی نیست
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

تشکر کنندگان:
اونجا اصل مدارک رو از شما میخوان و به احتمال زیاد اصل مدرک لیسانستون، پس بهتره برین مدرکتون رو آزاد کنید چون مدرک موقت رو هم قبول نمی کنند. شما حالا با پرداخت پول یا هر ترفند دیگه باید مدرک لیسانستون در روز مصاجبه دستتون باشه اگر آخرین مدرکتون رو زدین لیسانس!
[/quote]
آخه توی مدرک موقت نوشته که این مدرک تا صدور اصل مدرک لیسانس اعتبار دارد و من حتی به دانشگاه هم چند بار گفتم ولی قبول نمی کنند و میگن اصل مدرکتون 2 سال طول می کشه تا حاضر بشه من باید چی کار کنم اگه مصاحبه من با توجه به کیس نامبرم 6 ماه دیگه باشه دانشگاه به این زودی به من مدرک نمی ده ..

سلام دانشگاه به منم هیمنو می گه حالا من نمی دونم باید چی کار کنم البته من اون گواهی موقتو دادم وزارت علوم تاییدش کرد (مهر برجسته وزارت علوم) ولی با این حال فکر نکنم قبول کنن ...
حالا باید چی کار کنم
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
تشکر کنندگان:
(2013-06-21 ساعت 13:51)kamranh نوشته:  اونجا اصل مدارک رو از شما میخوان و به احتمال زیاد اصل مدرک لیسانستون، پس بهتره برین مدرکتون رو آزاد کنید چون مدرک موقت رو هم قبول نمی کنند. شما حالا با پرداخت پول یا هر ترفند دیگه باید مدرک لیسانستون در روز مصاجبه دستتون باشه اگر آخرین مدرکتون رو زدین لیسانس!
آخه توی مدرک موقت نوشته که این مدرک تا صدور اصل مدرک لیسانس اعتبار دارد و من حتی به دانشگاه هم چند بار گفتم ولی قبول نمی کنند و میگن اصل مدرکتون 2 سال طول می کشه تا حاضر بشه من باید چی کار کنم اگه مصاحبه من با توجه به کیس نامبرم 6 ماه دیگه باشه دانشگاه به این زودی به من مدرک نمی ده ..

سلام دانشگاه به منم هیمنو می گه حالا من نمی دونم باید چی کار کنم البته من اون گواهی موقتو دادم وزارت علوم تاییدش کرد (مهر برجسته وزارت علوم) ولی با این حال فکر نکنم قبول کنن ...
حالا باید چی کار کنم
[/quote]
والا من یه جستوجویی توی پستهای سال پیش کردم اکثرا گفته بودند ریز نمرات و گواهی موقت رو با خودتون ببرین مشکلی نیست و با توجه به امضای دوستان سال پیش همشون که قبول شده بودن.پس ریز نمرات و گواهی موقت احتمال زیاد کفایت میکنه

تشکر کنندگان:
(2013-06-21 ساعت 13:51)kamranh نوشته:  اونجا اصل مدارک رو از شما میخوان و به احتمال زیاد اصل مدرک لیسانستون، پس بهتره برین مدرکتون رو آزاد کنید چون مدرک موقت رو هم قبول نمی کنند. شما حالا با پرداخت پول یا هر ترفند دیگه باید مدرک لیسانستون در روز مصاجبه دستتون باشه اگر آخرین مدرکتون رو زدین لیسانس!

حالا باید چی کار کنم
[/quote]

من اینطور شنیدم حالا امیدوارم که اینطور نباشه و امیدوارم که نگرانتون نکرده باشم. امیدوارم دوستانی که سالهای قبل همچین وضعیتی رو داشتن بیان و شما رو راهنمایی کنند.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان:
(2013-06-21 ساعت 13:06)Doogh نوشته:  
(2013-06-20 ساعت 15:41)aghaghia نوشته:  
(2013-06-20 ساعت 15:11)Doogh نوشته:  من بالاترین مدرکم دیپلم فنی حرفه ای کامپیوتر هست. موقع ثبت نام زدم Some University Courses. آیا دوره های کوتاه دانشگاهی قبول هست؟ من شغلم دندانسازه (کسی که دندون میسازه) و 2 تا مدرک کوتاه مدت از دانشگاه دارم؟ آیا میشه؟

دقیق نمیدونم امیدوارم اگر اشتباه میکنم دیگر دوستان تصحیح کنن حرفمو. اگر این دوره ها دارای ریزنمرات باشه و شما بتونی ثابت کنین که درس های پیشدانشگاهی رو در این دوره ها گذروندین ممکنه قبول کنند وگرنه قابل قبول نیست. راه دیگه این هست که برین به سایت http://online.onetcenter.org و ببنید ارزش شغلی شما چنده اگر بالاتر از 7 بود میتونید با ارائه 2 سال سابقه شغلی نقص مدرک رو برطرف کنید، راه آخر هم اینه که پیشدانشگاهی بگیرین. برای سابقه شغلی اینجا رو بخون

خوب شغل من در Zone 3 هست و بدرد نمیخوره. اگر ثابت کنم که دانشجو هستم و دارم برای فوق دیپلم میخونم چی؟ اونموقع فرق میکنه؟ و اگر فرق میکنه، یه نامه از دانشگاه کفایت میکنه؟

ببین راجع به سابقه کار اصن اطلاعات به درد بخوری اینجا پیدا نمی کنی ،
دیپلم فنی حرفه ای داری یا گواهی مهارت فنی حرفه ای؟
حداقل مدرک که دیپلم باشه رو اگر داشته باشی ، دیگه نیازی به ارائه سابقه کار نیست.
همون دیپلمت رو ببر ویزات رو بیگیر.
تشکر کنندگان:
(2013-06-21 ساعت 12:01)aghaghia نوشته:  
(2013-06-21 ساعت 10:49)kamranh نوشته:  سلام به همگی
من تمام مدارکمو ترجمه کردم ولی حالا باید اصل مدرک فوق دیپلمو به دانشگاه برگردونم چون با گذاشتن کارت ملی از شون گرفته بودم و حالا من یه سوال دارم برای رفتن به سفارت من باید اصل مدرکو داشته باشم و یا کپی برابر اصلشم کفایت می کنه چون دوباره برای گرفتن اصل مدرک باید برم دانشگاه و کارت ملیمو گرو بذارم به نظرتون من چی کار کنم ؟؟
البته من اصل دیپلم فنی حرفه ایی و اصل گواهی موقت کارشناسی رو به همراه ترجمه و به همراه ریز نمرات ترجمه شده دارم آیا نیازی به اصل مدرک فوق دیپلم می بینید یا خیر ؟؟

اونجا اصل مدارک رو از شما میخوان و به احتمال زیاد اصل مدرک لیسانستون، پس بهتره برین مدرکتون رو آزاد کنید چون مدرک موقت رو هم قبول نمی کنند. شما حالا با پرداخت پول یا هر ترفند دیگه باید مدرک لیسانستون در روز مصاجبه دستتون باشه اگر آخرین مدرکتون رو زدین لیسانس!

دوست عزیز من موردی پیدا کزدم که تازه گی هم به مصاجبه رفتن و ظاهرا مدرک موقت شون رو قبول کردن، این پست رو بخونید!
امیدوارم از نگرانی دربیاین و کلا من قصدم نگران کردنِ شما نبود چون در خود سایت زده اصل مدارک.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، آنی
دوست عزیز من موردی پیدا کزدم که تازه گی هم به مصاجبه رفتن و ظاهرا مدرک موقت شون رو قبول کردن، این پست رو بخونید!
امیدوارم از نگرانی دربیاین و کلا من قصدم نگران کردنِ شما نبود چون در خود سایت زده اصل مدارک.
[/quote]
مرسی از شما
من فقط روزی که باید برم مصاحبه حداقل اصل فوق دیپلمم هم باید از دانشگاه با گداشتن کارت ملی پس بگیرم و اگه سفارت از من کارت ملی هم بخواد دوباره اونو هم ندارم حالا به نظر شما من 2 تا کارت ملی بگیرم و یا نه ؟؟
و در صورت مدرک موقت لیسانس من این مدرک من توش ننوشته که قابل ترجمه نیست و حتی وزارت علوم هم تاییدش کرده به نظر من موردی فکر نکنم داشته باشه ؟؟
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
تشکر کنندگان:
(2013-06-21 ساعت 18:02)kamranh نوشته:  من فقط روزی که باید برم مصاحبه حداقل اصل فوق دیپلمم هم باید از دانشگاه با گداشتن کارت ملی پس بگیرم و اگه سفارت از من کارت ملی هم بخواد دوباره اونو هم ندارم حالا به نظر شما من 2 تا کارت ملی بگیرم و یا نه ؟؟
و در صورت مدرک موقت لیسانس من این مدرک من توش ننوشته که قابل ترجمه نیست و حتی وزارت علوم هم تاییدش کرده به نظر من موردی فکر نکنم داشته باشه ؟؟

دوست عزیز نگران نباش شما اخرین مدرک رو که همون مدرک موقت لیسانس که فرمودید توش ننوشته که قابل ترجمه نیست و وزارت علوم هم تاییدش کرده رو ببر مشکلی نیست مدرک دیپلم رو هم همراه داشته باش تا اگه افیسر خواست ارائه بدی نیاز به فوق دیپلم نیست دیگه ...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: aghaghia ، hossien_501
با عرض سلام خمت دوستان عزیز
من هر دو فرم 230 و 122رو پر کردم و برای kccایمیل کردم وتاییدیه ایملیم گرفتم
سوالی که داشتم اینه به غیر از تکمیل این 2 تافرم کار دیگه ای باید کرد یا نه؟؟؟
بعدش از کجا باید فهمید که وقت محاسبمون کیه؟؟؟بهمون ایمیل میزنن یا باید سایت خاصی رو چک کنیم؟؟؟
ممنون میشم اساتید راهنماییم کنن Wink
تشکر کنندگان:
(2013-06-21 ساعت 18:17)man_vafa نوشته:  با عرض سلام خمت دوستان عزیز
من هر دو فرم 230 و 122رو پر کردم و برای kccایمیل کردم وتاییدیه ایملیم گرفتم
سوالی که داشتم اینه به غیر از تکمیل این 2 تافرم کار دیگه ای باید کرد یا نه؟؟؟
بعدش از کجا باید فهمید که وقت محاسبمون کیه؟؟؟بهمون ایمیل میزنن یا باید سایت خاصی رو چک کنیم؟؟؟
ممنون میشم اساتید راهنماییم کنن Wink

عزیز اگه صفحات قبل رو مطالعه کنی بارها گفته شده ولی باز هم میگم بعد از ارسال فرمها شما بایستی پیگیرتهیه و ترجمه مدارک برا مصاحبه باشید و تقویت زبان و توی بولتن ویزا کارنت شدن کیس نامبر رو مشاهده کنید و بعد از اون هم نامه دوم مصاحبه توی همون سایتی که قبولیتون رو دیدید دریافت کنید..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: محبت ، آنی ، hossien_501
(2013-06-21 ساعت 18:02)kamranh نوشته:  دوست عزیز من موردی پیدا کزدم که تازه گی هم به مصاجبه رفتن و ظاهرا مدرک موقت شون رو قبول کردن، این پست رو بخونید!
مرسی از شما
من فقط روزی که باید برم مصاحبه حداقل اصل فوق دیپلمم هم باید از دانشگاه با گداشتن کارت ملی پس بگیرم و اگه سفارت از من کارت ملی هم بخواد دوباره اونو هم ندارم حالا به نظر شما من 2 تا کارت ملی بگیرم و یا نه ؟؟
[/quote]
دوست عزیز نگران نباشید
از بابت کارت ملی مطمئن هستید ؟
چون دانشگاه ها سفته و یا چک یا ...هر چیز دیگه ای که تضمین کنه شما بر میگردونید و قبل می کنن .
F2A -
Priority Date: October 2016
رسید مدارک نوامبر
منتظر تایید USCIS
تشکر کنندگان:
(2013-06-21 ساعت 18:27)mehdir نوشته:  
(2013-06-21 ساعت 18:02)kamranh نوشته:  دوست عزیز من موردی پیدا کزدم که تازه گی هم به مصاجبه رفتن و ظاهرا مدرک موقت شون رو قبول کردن، این پست رو بخونید!
مرسی از شما
دوست عزیز نگران نباشید
از بابت کارت ملی مطمئن هستید ؟
چون دانشگاه ها سفته و یا چک یا ...هر چیز دیگه ای که تضمین کنه شما بر میگردونید و قبل می کنن .
[/quote]

به نظر من سفارتتون رو به ايروان تغير بدين كه كارت ملي رو از شما نخواهند خواست ... از انكارا هم خيلي بهتره Smile
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: aghaghia ، آنی ، hossien_501
(2013-06-21 ساعت 18:16)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-06-21 ساعت 18:02)kamranh نوشته:  من فقط روزی که باید برم مصاحبه حداقل اصل فوق دیپلمم هم باید از دانشگاه با گداشتن کارت ملی پس بگیرم و اگه سفارت از من کارت ملی هم بخواد دوباره اونو هم ندارم حالا به نظر شما من 2 تا کارت ملی بگیرم و یا نه ؟؟

دوست عزیز نگران نباش شما اخرین مدرک رو که همون مدرک موقت لیسانس که فرمودید توش ننوشته که قابل ترجمه نیست و وزارت علوم هم تاییدش کرده رو ببر مشکلی نیست مدرک دیپلم رو هم همراه داشته باش تا اگه افیسر خواست ارائه بدی نیاز به فوق دیپلم نیست دیگه ...
سلام حالا من دیروزم یه گواهی اشتغال به کار گرفتم از شرکتی که توش کار میکنم در واقع معادل انگلیسی کار من این هست computer Operator و رتبه این کارم 6 تا 7 هستش http://www.onetonline.org/link/summary/43-9011.00
حالا به نظر شما من اینو هم ترجمه کنم اگه یه وقت موردی بود اینو بدم ولی من اصلا بیمه نیستم ولی دقیقا 2 سال سابقه کار دارم ...
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان