کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه. 10000 شماره ای که واسه DV-2013 اعلام شد (سهمیه اسیا) بین این 10000 نفر 6000 ایرانی وجود داشته ؟ کسی اطلاعت خاصی داره ؟
و یه سوال دیگه اینکه شماره برنده های هر کشور به ترتییب هستش ؟ مثلن 1-6000 واسه ایران ؟
بچه ها کسی اماره امسال رو داره ؟ ممنونم.
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان:
(2013-06-21 ساعت 01:11)Danial_4139 نوشته:  
(2013-06-20 ساعت 23:35)andishe نوشته:  ممنون...پس با توجه به شماره کیسم(2014AS000031##) فکر میکنم تا اوکی شدن کارها فقط پایان نامه بمونه و اونو هم طبق پیشنهاد شما انجام داد....درست میگم؟؟؟

مگه ترم 1 نیستین چطور تا 9 ماه دیگه پایان نامه مونده ؟
اگر همه چیز طبق روال پیش بره شما تا قبل عید نوروز ویزا رو گرفتی و تمامه !

ترم آینده رو مرخصی تحصیلی بگیرید و تمام وقتتون رو برای امور مهاجرت و تقویت زبان اختصاص بدید احتمالا طرفا آذر و دی هم مصاحبه تمام شده و تکلیفتون معلومه اگر تو مصاحبه قبول شدید که 100% میشی با خیال راحت میری انصراف میدید و انشالله بعد از مهاجرت وقتی شرایط مناسبی پیدا کردین ادامه تحصیل میدید .

فقط در آخر این به این نکته هم توجه کن که مدرکی که تو ایران میگیری تو آمریکا ارزشی نداره یه جورایی داشتن یا نداشتنش تفاوت خاصی نمیکنه مگر اینکه یه روز بخوای برگردی ایران و ازش استفاده کنی .

آخه من فکر میکردم مصاحبه واسه ساله دیگه بشه ....مضاف براینکه فرجه ویزای صادر شده هم ظاهرا 6 ماهه، رو این حساب گفتم....اینکه گفتید مدرک اینجا آنچنان ارزشی نداره شامل ادامه تحصیل هم میشه ....؟؟؟
کیس نامبر: 2014AS000031XX
سفارت:آنکارا ----> ایروان
مصاحبه: 5 فوریه
دریافت ویزا: 7 فوریه
هزینه ها تا الان: 209 ترجمه - 26 عکس- 135 واکسن

ما آزموده‌ایم در این شهر بخت خویش / بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش

اولین ورود 18 جولای - دالاس
تشکر کنندگان:
(2013-06-21 ساعت 01:29)andishe نوشته:  آخه من فکر میکردم مصاحبه واسه ساله دیگه بشه ....مضاف براینکه فرجه ویزای صادر شده هم ظاهرا 6 ماهه، رو این حساب گفتم....اینکه گفتید مدرک اینجا آنچنان ارزشی نداره شامل ادامه تحصیل هم میشه ....؟؟؟

کیس شما پایینه چند ماه دیگه باید برای مصاحبه آماده بشین . فرجه ویزا هم بسته به کشوری که توش مصاحبه میشین متفاوت هست درسته قانونا 6 ماه هست ولی مثلا تو ترکیه از زمان مدیکال 6 ماه شروع میشه و بر فرض کلیرینس هم بخورید باید 2~3 ماه منتظر بشید و زمانی که ویزا رو گرفتین میبینی 3 ماه دیگه اعتبار داره .

مدارک تحصیلی برای ادامه تحصیل بدرد میخوره حتی اگر پرینت نمره همین ترم هم ترجمه و تایید بشه اونجا یکسری از واحد هارو ازتون قبول میکنن ولی مدارک ایران برای کار اعتبار نداره حتی مدارک پزشکی .

حالا پیش خودتون میگین وضعیت من چه ربطی به کار داره ؟ من میخوام درس بخونم !

علت این که میگم خودتون رو درگیر مدرک نکنید و فعلا رو مهاجرت و موارد دیگه تمرکز کنید اینه که هزینه تحصیل تا زمانی که In-State نشیدید سالانه چیزی حدود 15000 تا 25000 دلار هست با مقیاس ریالیش یکم زیاده و باید اونجا کار داشته باشید تا از پس هزینه تحصیل بربیاین مگر اینکه وضع مالیتون اجازه بده .
پس یا باید برای ادامه تحصیل و مخارج زندگی و ... تا زمان گرفتن مدرک با خودتون پول ببرید یا اینکه تا یکی دو سال بی خیال ادامه تحصیل بشین و کار کنید .
2014-8XXX ، ایروان ، کلیرینس ، پایان آرزو ...
تشکر کنندگان:
سلام به همگی دوستان
والا ما تو ی موضوع گیر کردیم که نمیدونیم چی کارش کنیم .
من حدود 7 سال تو انگلیس زندگی کردم حالا واسه اینکه نامه از پلیس اونجا بخوان به مشکل خوردم که چه جوری واسشون نامه بگیرم .
از طرفی سفارت انگلیس تو ایران بسته شده و امکان اینجور مکاتبات وجود نداره و از طرفی من الان ایرانم و نمیتونم برم اونجا واسه این کار .
از نظر زبان انگلیسی هیچ مشکلی ندارم . به Kcc زنگ زدم گفتن به سفارتی که مصاحبه میشیم مربوط میشه .
حالا فعلا به سفارت مربوطه ایمیل زدم ببینم چی جواب میدن .
میخواستم ببینم کسی از دوستان عزیز میتونه راهنمایی دیگه ای بده یا کسی به همچین مشکلی برخورده تا حالا ؟
پیشاپیش به کلیه دوستان برنده تبریک میگم و امیدوارم همه ویزاشونو بگیرن حالا یکضرب و دوضرب خیلی فرقی نمیکنه .
اشاا... وقتی ویزاتونو گرفتین و رفتین به سلامتی تازه اول راه و متوجه میشین که انور ایران نیست بشه از زیر کار در رفت ...... فقط کار و کار و کار
بازم تبریک میگم به تمام برندکان و تشکر میکنم از مدیریت مهاجرسرا .
Case Number:1xxx / Abudhabi /Interview :End of Jan /Clear: 8 Jun At 12:30
تشکر کنندگان: آنی
سلام، من هنوز دانشجو هستم و تا آخر خرداد سال آیندهدرسم تموم میشه هنوز فرم های 230و122 را پر نکردم. در این فرم ها بنویسم دانشجو هستم یا نه؟ آیا امکانش هست که من پس از قبولی به درسم ادامه بدهم و پس از اتمام به آمریکا بروم؟
ضمنا قبل از این دوره دانشجویی 3 دوره در دانشگاه های دولتی دانشجو بودم و انصراف دادم آیا آدرس اون دانشگاه ها را در ردیف 33 بنویسم؟
تشکر کنندگان:
یه خبر برای دوستانی که مدارکشون رسیده ولی هنوز ایمیلی دریافت نکردن

من با کی سی سی تماس گرفتم

گفتند ما 4 هفته از روتین کاریمون عقب هستیم و بعد از این چهار هفته به احتمال قوی ایمیل براتون میاد اگه نیمد باز تماس بگیرید

من خودم دو هفته هست که مدارکم رسیده اما اسمم تو کامپیوترشون نبود اما گفتند مدارکتون به احتمال قوی توی همین ساختمانه. بهر حال دوستان ببینید اونا باید مدارک 125,000 نفر رو چک کرده وارد کامپیوتر کنن

بعدشم عذر خواهی کردن که تا حالا کارتون طول کشیده ( برخوردو دارین )

به نظر من نگران نباشین به جای منتظر موندن برید دنبال بقیه کاراتون واکسن ماکسنو اینکارا که زمانبره . موفق باشین
2014AS000034XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: December 18| مصاحبه: February 11 | کلیر: -- | ویزا: -- | ورود به آمریکا: *
تشکر کنندگان: maziar irani ، behfaza ، aghaghia ، ojee ، Danial_4139 ، KIMIA2005 ، himmlisch ، آنی ، ghafari88
دوستان عزیز با تشکر از راهنماییهای مفیدتون
سوال من این هست که بعد از اینکه مدارک رو پست کردیم باید به KCC ایمیل بزنیم یا منتظر جواب از طرف اونها باشیم؟
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

تشکر کنندگان:
سلام به همگی
من تمام مدارکمو ترجمه کردم ولی حالا باید اصل مدرک فوق دیپلمو به دانشگاه برگردونم چون با گذاشتن کارت ملی از شون گرفته بودم و حالا من یه سوال دارم برای رفتن به سفارت من باید اصل مدرکو داشته باشم و یا کپی برابر اصلشم کفایت می کنه چون دوباره برای گرفتن اصل مدرک باید برم دانشگاه و کارت ملیمو گرو بذارم به نظرتون من چی کار کنم ؟؟
البته من اصل دیپلم فنی حرفه ایی و اصل گواهی موقت کارشناسی رو به همراه ترجمه و به همراه ریز نمرات ترجمه شده دارم آیا نیازی به اصل مدرک فوق دیپلم می بینید یا خیر ؟؟
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
تشکر کنندگان:
(2013-06-21 ساعت 10:49)kamranh نوشته:  سلام به همگی
من تمام مدارکمو ترجمه کردم ولی حالا باید اصل مدرک فوق دیپلمو به دانشگاه برگردونم چون با گذاشتن کارت ملی از شون گرفته بودم و حالا من یه سوال دارم برای رفتن به سفارت من باید اصل مدرکو داشته باشم و یا کپی برابر اصلشم کفایت می کنه چون دوباره برای گرفتن اصل مدرک باید برم دانشگاه و کارت ملیمو گرو بذارم به نظرتون من چی کار کنم ؟؟
البته من اصل دیپلم فنی حرفه ایی و اصل گواهی موقت کارشناسی رو به همراه ترجمه و به همراه ریز نمرات ترجمه شده دارم آیا نیازی به اصل مدرک فوق دیپلم می بینید یا خیر ؟؟

اونجا اصل مدارک رو از شما میخوان و به احتمال زیاد اصل مدرک لیسانستون، پس بهتره برین مدرکتون رو آزاد کنید چون مدرک موقت رو هم قبول نمی کنند. شما حالا با پرداخت پول یا هر ترفند دیگه باید مدرک لیسانستون در روز مصاجبه دستتون باشه اگر آخرین مدرکتون رو زدین لیسانس!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: maziar irani
(2013-06-21 ساعت 02:56)Danial_4139 نوشته:  
(2013-06-21 ساعت 01:29)andishe نوشته:  آخه من فکر میکردم مصاحبه واسه ساله دیگه بشه ....مضاف براینکه فرجه ویزای صادر شده هم ظاهرا 6 ماهه، رو این حساب گفتم....اینکه گفتید مدرک اینجا آنچنان ارزشی نداره شامل ادامه تحصیل هم میشه ....؟؟؟

کیس شما پایینه چند ماه دیگه باید برای مصاحبه آماده بشین . فرجه ویزا هم بسته به کشوری که توش مصاحبه میشین متفاوت هست درسته قانونا 6 ماه هست ولی مثلا تو ترکیه از زمان مدیکال 6 ماه شروع میشه و بر فرض کلیرینس هم بخورید باید 2~3 ماه منتظر بشید و زمانی که ویزا رو گرفتین میبینی 3 ماه دیگه اعتبار داره .

مدارک تحصیلی برای ادامه تحصیل بدرد میخوره حتی اگر پرینت نمره همین ترم هم ترجمه و تایید بشه اونجا یکسری از واحد هارو ازتون قبول میکنن ولی مدارک ایران برای کار اعتبار نداره حتی مدارک پزشکی .

علت این که میگم خودتون رو درگیر مدرک نکنید و فعلا رو مهاجرت و موارد دیگه تمرکز کنید اینه که هزینه تحصیل تا زمانی که In-State نشیدید سالانه چیزی حدود 15000 تا 25000 دلار هست با مقیاس ریالیش یکم زیاده و باید اونجا کار داشته باشید تا از پس هزینه تحصیل بربیاین مگر اینکه وضع مالیتون اجازه بده .
پس یا باید برای ادامه تحصیل و مخارج زندگی و ... تا زمان گرفتن مدرک با خودتون پول ببرید یا اینکه تا یکی دو سال بی خیال ادامه تحصیل بشین و کار کنید .

ممنون بابت راهنماییتون.....فقط یه سوال دیگه، معمولا مدت زمان in state شدن چقدره؟؟؟؟
کیس نامبر: 2014AS000031XX
سفارت:آنکارا ----> ایروان
مصاحبه: 5 فوریه
دریافت ویزا: 7 فوریه
هزینه ها تا الان: 209 ترجمه - 26 عکس- 135 واکسن

ما آزموده‌ایم در این شهر بخت خویش / بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش

اولین ورود 18 جولای - دالاس
تشکر کنندگان:
(2013-06-21 ساعت 12:10)andishe نوشته:  
(2013-06-21 ساعت 02:56)Danial_4139 نوشته:  

ممنون بابت راهنماییتون.....فقط یه سوال دیگه، معمولا مدت زمان in state شدن چقدره؟؟؟؟

معمولا یک سال هست ولی شنیدم در بعضی ایالات ها که خب خیلی وضعیت کاری خوب نیست 6 ماه است.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ojee ، Danial_4139 ، آنی ، andishe
(2013-06-21 ساعت 12:01)aghaghia نوشته:  
(2013-06-21 ساعت 10:49)kamranh نوشته:  سلام به همگی

اونجا اصل مدارک رو از شما میخوان و به احتمال زیاد اصل مدرک لیسانستون، پس بهتره برین مدرکتون رو آزاد کنید چون مدرک موقت رو هم قبول نمی کنند. شما حالا با پرداخت پول یا هر ترفند دیگه باید مدرک لیسانستون در روز مصاجبه دستتون باشه اگر آخرین مدرکتون رو زدین لیسانس!

دانشگاه فقط یه چیزی ازت می خواد نگه داره ، که مطمئن باشه تو مدرک اصل رو دوباره بهشون بر می گردونی - اگر سراسری باشه دانشگات فک نکنم با پول بتونی مدرکت رو بگیری - با مسئول بایگانی دانشگاه بیشتر حرف بزن ، اگر راضی نشد نامه بگیر از رییس دانشکده-
فک کن ببین چه مدرکی داری که توی سفارت لازمش نداری ، و می تونی بدی دست دانشگاه گرو نگه داره.
تشکر کنندگان:
(2013-06-20 ساعت 15:41)aghaghia نوشته:  
(2013-06-20 ساعت 15:11)Doogh نوشته:  من بالاترین مدرکم دیپلم فنی حرفه ای کامپیوتر هست. موقع ثبت نام زدم Some University Courses. آیا دوره های کوتاه دانشگاهی قبول هست؟ من شغلم دندانسازه (کسی که دندون میسازه) و 2 تا مدرک کوتاه مدت از دانشگاه دارم؟ آیا میشه؟

دقیق نمیدونم امیدوارم اگر اشتباه میکنم دیگر دوستان تصحیح کنن حرفمو. اگر این دوره ها دارای ریزنمرات باشه و شما بتونی ثابت کنین که درس های پیشدانشگاهی رو در این دوره ها گذروندین ممکنه قبول کنند وگرنه قابل قبول نیست. راه دیگه این هست که برین به سایت http://online.onetcenter.org و ببنید ارزش شغلی شما چنده اگر بالاتر از 7 بود میتونید با ارائه 2 سال سابقه شغلی نقص مدرک رو برطرف کنید، راه آخر هم اینه که پیشدانشگاهی بگیرین. برای سابقه شغلی اینجا رو بخون

خوب شغل من در Zone 3 هست و بدرد نمیخوره. اگر ثابت کنم که دانشجو هستم و دارم برای فوق دیپلم میخونم چی؟ اونموقع فرق میکنه؟ و اگر فرق میکنه، یه نامه از دانشگاه کفایت میکنه؟
?Oh, look! The world is burning... Isn't that beautiful
تشکر کنندگان: stoner
دوستان یه سوالی برای من پیش اومد آخه اصل مدرک دیپلم یا پیش دانشگاهی رو 2 سال بعد از گواهی موقت میدن ما که تازه این مدارک رو گرفتیم چی کار کنیم چطوری اثبات کنیم آیا راهی داره اصل مدرک رو زودتر از 2 سال بدند؟سالهای پیش کسی بوده که با مدرک موقت قبولش کرده باشند؟
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان:
(2013-06-21 ساعت 13:19)kage.omid نوشته:  دوستان یه سوالی برای من پیش اومد آخه اصل مدرک دیپلم یا پیش دانشگاهی رو 2 سال بعد از گواهی موقت میدن ما که تازه این مدارک رو گرفتیم چی کار کنیم چطوری اثبات کنیم آیا راهی داره اصل مدرک رو زودتر از 2 سال بدند؟سالهای پیش کسی بوده که با مدرک موقت قبولش کرده باشند؟

سلام. امید جان , مگه اصل مدرک رو به ما که مشمول خدمت هستیم میدن ؟
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان