کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-06-21 ساعت 18:37)kamranh نوشته:  
(2013-06-21 ساعت 18:16)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-06-21 ساعت 18:02)kamranh نوشته:  من فقط روزی که باید برم مصاحبه حداقل اصل فوق دیپلمم هم باید از دانشگاه با گداشتن کارت ملی پس بگیرم و اگه سفارت از من کارت ملی هم بخواد دوباره اونو هم ندارم حالا به نظر شما من 2 تا کارت ملی بگیرم و یا نه ؟؟
و در صورت مدرک موقت لیسانس من این مدرک من توش ننوشته که قابل ترجمه نیست و حتی وزارت علوم هم تاییدش کرده به نظر من موردی فکر نکنم داشته باشه ؟؟

دوست عزیز نگران نباش شما اخرین مدرک رو که همون مدرک موقت لیسانس که فرمودید توش ننوشته که قابل ترجمه نیست و وزارت علوم هم تاییدش کرده رو ببر مشکلی نیست مدرک دیپلم رو هم همراه داشته باش تا اگه افیسر خواست ارائه بدی نیاز به فوق دیپلم نیست دیگه ...
سلام حالا من دیروزم یه گواهی اشتغال به کار گرفتم از شرکتی که توش کار میکنم در واقع معادل انگلیسی کار من این هست computer Operator و رتبه این کارم 6 تا 7 هستش http://www.onetonline.org/link/summary/43-9011.00
حالا به نظر شما من اینو هم ترجمه کنم اگه یه وقت موردی بود اینو بدم ولی من اصلا بیمه نیستم ولی دقیقا 2 سال سابقه کار دارم ...

گواهی اشتغال به کار رو ترجمه کنید و با خود برا مصاحبه داشته باشید ولی سابقه بیمه طبق گفته دوستان درسالهای قبل نیازی نیست ..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: aghaghia
سلام
یک سوال داشتم ممنون می شم اگه جواب منو بدین
تو بارکد شیت من نوشته You have been randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2014 (October 1, 2013 to September 30, 2014).
یعنی من 6 مهر October 1, 2013 باید فرم ها رو بفرستم الان نمی تونم بفرستم؟؟؟
کیس نامبرم هم 2014AS000077xx
تشکر کنندگان:
(2013-06-21 ساعت 19:09)mohammadss نوشته:  سلام
یک سوال داشتم ممنون می شم اگه جواب منو بدین
تو بارکد شیت من نوشته You have been randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2014 (October 1, 2013 to September 30, 2014).
یعنی من 6 مهر October 1, 2013 باید فرم ها رو بفرستم الان نمی تونم بفرستم؟؟؟
کیس نامبرم هم 2014AS000077xx

دوست عزیز اشتباه نکنید شما بایستی فرمهاتون رو با دقت و بدون عجله تکمیل ودر اولین فرصت بفرستید تا فرصت برای بررسی پرونده باشه و از مهر ماه روند مصاحبه کیس نامبرها براساس شماره ها شروع میشه اون تاریخها پروسه لاتاری 2014 را نشون میده از اکتبر 2013 تا پایان سپتامبر 2014
تشکر کنندگان: آنی ، hossien_501
اخه وقتی فرم ها رو می فرستم این جوابو می دن.
Thank you for your inquiry.

The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.
تمام مشخصاتو چندین بار چک کردم همه چی درسته وقتی هم زنگ می زنم به kcc می گم چرا این ایمیلو میدین میگن نمی تونیم جواب سوالتونو بدیم. من فرم ها رو هم به صورت jpeg و هم به صورت pdf فرستادم تاحالا 5 بار فرستادم هر دفه همین جوابو میدن
اگه کسی می دونه باید چکار کنم لطفا راهنمایی کنه ممنون می شم
تشکر کنندگان:
(2013-06-21 ساعت 20:32)mohammadss نوشته:  اخه وقتی فرم ها رو می فرستم این جوابو می دن.

The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.
تمام مشخصاتو چندین بار چک کردم همه چی درسته وقتی هم زنگ می زنم به kcc می گم چرا این ایمیلو میدین میگن نمی تونیم جواب سوالتونو بدیم. من فرم ها رو هم به صورت jpeg و هم به صورت pdf فرستادم تاحالا 5 بار فرستادم هر دفه همین جوابو میدن
دوست عزیز مطمئن هستی نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد و کیس نامبر رو همون جوری که توی برگه قبولیتون هست توی متن ایمیل ارسالی قید میکنی ..
تشکر کنندگان: hossien_501
؟
(2013-06-21 ساعت 20:32)mohammadss نوشته:  اخه وقتی فرم ها رو می فرستم این جوابو می دن.

احتمالا اشتباهی در زمان ثبت نام نداشتین که حالا در فرم ها تصحیح کرده باشید؟ مثل هجی اسم و فامیل یا تاریخ تولد و یا درست ننوشتن تاریخه تولد چون مدل نوشتن تاریخ برای اونها بصورت ماه/روز/سال هست نه روز /ماه/سال. دقت کنید که شما همیشه باید با اطلاعاتی که روز ثبت نام بهشون دادید هرچند اشتباه باهاشون مکاتبه کنید نه اطلاعات درست.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، hossien_501
دوستان من یک سوال من این هست که کسانی که خارج از ایران هستن حتما نیاز به گاهی عدم سو پیشینه دارن؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

تشکر کنندگان: jazirehh
(2013-06-21 ساعت 22:07)amaka747 نوشته:  دوستان من یک سوال من این هست که کسانی که خارج از ایران هستن حتما نیاز به گاهی عدم سو پیشینه دارن؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

اگر بیشتر از یکسال در کشور دیگه ای بوده باشید گواهی عدم سو پیشینه نیاز هستش ...
تشکر کنندگان: زری وحدتی

قابل توجه دوستانی که با پیام The information you have provided does not match the case رو به رو میشن .

[عکس: 71466741336704373687.jpg]
2014-8XXX ، ایروان ، کلیرینس ، پایان آرزو ...
تشکر کنندگان: exxedus ، kage.omid ، aghaghia ، maryam_a ، m_yek ، زری وحدتی ، hossien_501 ، MEHR52
(2013-06-21 ساعت 22:07)amaka747 نوشته:  دوستان من یک سوال من این هست که کسانی که خارج از ایران هستن حتما نیاز به گاهی عدم سو پیشینه دارن؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

اگر بیشتر از 6 ماه در کشور دیگه ای زندگی کردن ، حتما باید از اون کشور گواهی عدم سو پیشینه داشته باشن
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، hamid_fs3 ، Danial_4139 ، زری وحدتی ، hossien_501
(2013-06-21 ساعت 22:43)jazirehh نوشته:  
ممنون میشم راهنمایی کنید

اگر بیشتر از 6 ماه در کشور دیگه ای زندگی کردن ، حتما باید از اون کشور گواهی عدم سو پیشینه داشته باشن

دوست عزیز 6 ماه یا یک سال آخه یکی از دوستان با تجربه نظرشون 1 سال بودش ؟؟
تشکر کنندگان: زری وحدتی
(2013-06-21 ساعت 22:45)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-06-21 ساعت 22:43)jazirehh نوشته:  
ممنون میشم راهنمایی کنید

دوست عزیز 6 ماه یا یک سال آخه یکی از دوستان با تجربه نظرشون 1 سال بودش ؟؟
دوست عزیز کمتر از 12 ماه برای سفارت مهم نیست. دلیلش هم اینه که کمتر از یکسال که شما دیگه ساکن اون کشور حساب نمیشین، اما در هر صورت میتونین از کی سی سی سوال بکنین و جوابی رو که بهتون دادند رو پرینت گرفته و با خود به مصاحبه ببرین و اگه آفیسر دیدی داره بازی در میاره، پرینت کی سی سی رو نشونش بدی...
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، hossien_501
(2013-06-21 ساعت 14:35)stoner نوشته:  
(2013-06-21 ساعت 13:06)Doogh نوشته:  
(2013-06-20 ساعت 15:41)aghaghia نوشته:  
(2013-06-20 ساعت 15:11)Doogh نوشته:  من بالاترین مدرکم دیپلم فنی حرفه ای کامپیوتر هست. موقع ثبت نام زدم Some University Courses. آیا دوره های کوتاه دانشگاهی قبول هست؟ من شغلم دندانسازه (کسی که دندون میسازه) و 2 تا مدرک کوتاه مدت از دانشگاه دارم؟ آیا میشه؟

دقیق نمیدونم امیدوارم اگر اشتباه میکنم دیگر دوستان تصحیح کنن حرفمو. اگر این دوره ها دارای ریزنمرات باشه و شما بتونی ثابت کنین که درس های پیشدانشگاهی رو در این دوره ها گذروندین ممکنه قبول کنند وگرنه قابل قبول نیست. راه دیگه این هست که برین به سایت http://online.onetcenter.org و ببنید ارزش شغلی شما چنده اگر بالاتر از 7 بود میتونید با ارائه 2 سال سابقه شغلی نقص مدرک رو برطرف کنید، راه آخر هم اینه که پیشدانشگاهی بگیرین. برای سابقه شغلی اینجا رو بخون

خوب شغل من در Zone 3 هست و بدرد نمیخوره. اگر ثابت کنم که دانشجو هستم و دارم برای فوق دیپلم میخونم چی؟ اونموقع فرق میکنه؟ و اگر فرق میکنه، یه نامه از دانشگاه کفایت میکنه؟

ببین راجع به سابقه کار اصن اطلاعات به درد بخوری اینجا پیدا نمی کنی ،
دیپلم فنی حرفه ای داری یا گواهی مهارت فنی حرفه ای؟
حداقل مدرک که دیپلم باشه رو اگر داشته باشی ، دیگه نیازی به ارائه سابقه کار نیست.
همون دیپلمت رو ببر ویزات رو بیگیر.

نوشته:
گواهی نامه پایان تحصیلات دوره متوسطه
شاخه فنی و حرفه ای
وقتی هم که ترجمه شده:
Certificate of Secondary school completion
(Branch: Technical & Vocational)
Field: Computer

راستی یادم رفت، من قبلا از آمریکا پذیزش دانشگاه گرفته بودم ولی نرفتم. مدارکش الان موجوده... کمکی میکنه یا بی ریطه؟
?Oh, look! The world is burning... Isn't that beautiful
تشکر کنندگان: FMANIS
(2013-06-21 ساعت 18:16)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-06-21 ساعت 18:02)kamranh نوشته:  من فقط روزی که باید برم مصاحبه حداقل اصل فوق دیپلمم هم باید از دانشگاه با گداشتن کارت ملی پس بگیرم و اگه سفارت از من کارت ملی هم بخواد دوباره اونو هم ندارم حالا به نظر شما من 2 تا کارت ملی بگیرم و یا نه ؟؟
و در صورت مدرک موقت لیسانس من این مدرک من توش ننوشته که قابل ترجمه نیست و حتی وزارت علوم هم تاییدش کرده به نظر من موردی فکر نکنم داشته باشه ؟؟

دوست عزیز نگران نباش شما اخرین مدرک رو که همون مدرک موقت لیسانس که فرمودید توش ننوشته که قابل ترجمه نیست و وزارت علوم هم تاییدش کرده رو ببر مشکلی نیست مدرک دیپلم رو هم همراه داشته باش تا اگه افیسر خواست ارائه بدی نیاز به فوق دیپلم نیست دیگه ...
مدرک موقت لیسانس ترجمه میشه و مهر دادگستری هم میزنن یه کم امید بهشون بدی عبارت ترجمه رو هم برمیدارن.در ضمن خیلی از دوستان با موقت رفتن.

(2013-06-21 ساعت 14:05)kage.omid نوشته:  
(2013-06-21 ساعت 13:51)kamranh نوشته:  اونجا اصل مدارک رو از شما میخوان و به احتمال زیاد اصل مدرک لیسانستون، پس بهتره برین مدرکتون رو آزاد کنید چون مدرک موقت رو هم قبول نمی کنند. شما حالا با پرداخت پول یا هر ترفند دیگه باید مدرک لیسانستون در روز مصاجبه دستتون باشه اگر آخرین مدرکتون رو زدین لیسانس!
آخه توی مدرک موقت نوشته که این مدرک تا صدور اصل مدرک لیسانس اعتبار دارد و من حتی به دانشگاه هم چند بار گفتم ولی قبول نمی کنند و میگن اصل مدرکتون 2 سال طول می کشه تا حاضر بشه من باید چی کار کنم اگه مصاحبه من با توجه به کیس نامبرم 6 ماه دیگه باشه دانشگاه به این زودی به من مدرک نمی ده ..

(2013-06-21 ساعت 13:35)kage.omid نوشته:  
(2013-06-21 ساعت 13:26)5ina نوشته:  
(2013-06-21 ساعت 13:19)kage.omid نوشته:  دوستان یه سوالی برای من پیش اومد آخه اصل مدرک دیپلم یا پیش دانشگاهی رو 2 سال بعد از گواهی موقت میدن ما که تازه این مدارک رو گرفتیم چی کار کنیم چطوری اثبات کنیم آیا راهی داره اصل مدرک رو زودتر از 2 سال بدند؟سالهای پیش کسی بوده که با مدرک موقت قبولش کرده باشند؟

سلام. امید جان , مگه اصل مدرک رو به ما که مشمول خدمت هستیم میدن ؟
سلام فکر نکنم اگه پایان خدمت نداشته باشی بهت اصلش رو بدند ولی ما هم که پایان خدمت داریم ولی مدرک رو تازه گرفتیم هم به مشکل برمیخوریم
سلام دانشگاه به منم هیمنو می گه حالا من نمی دونم باید چی کار کنم البته من اون گواهی موقتو دادم وزارت علوم تاییدش کرد (مهر برجسته وزارت علوم) ولی با این حال فکر نکنم قبول کنن ...
حالا باید چی کار کنم
والا من یه جستوجویی توی پستهای سال پیش کردم اکثرا گفته بودند ریز نمرات و گواهی موقت رو با خودتون ببرین مشکلی نیست و با توجه به امضای دوستان سال پیش همشون که قبول شده بودن.پس ریز نمرات و گواهی موقت احتمال زیاد کفایت میکنه
[/quote]

مدرک موقت لیسانس ترجمه میشه و مهر دادگستری هم میزنن یه کم امید بهشون بدی عبارت ترجمه رو هم برمیدارن.در ضمن خیلی از دوستان با موقت رفتن.
تشکر کنندگان: kage.omid
سلام
همسرم امسال قبول شده و من دو هفته پیش فرمها رو بصورت کاملا دیجیتال تهیه و ارسال کردم . ما خودمون ایروان رو انتخاب کردیم. هفته پیش جواب از KCC مبنی بر دریافت اونها رو دریافت کردم. تو این فاصله هم داریم کارهای پزشکی و واکسن ها رو انجام میدیم.
لطفا محل درست پیدا کردن جواب سوالاتم رو عنوان بفرمایید
سوال یک : باید منتظر ایمیل از KCC باشم یا از سفارت ایروان
سوال دو : منظور از کارنت شدن دقیقا چیه
سوال سه : شماره ما دو رقمی هستش ( زیر 100) این مزیت محسوب میشه یا نه ؟
با تشکر
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

تشکر کنندگان: zigoratuae ، payam62

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان