کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
من تاپیکی بابت پیدا کردن معلم زبان در لاتاری 2014 ندیدم ... امیدوارم مطرح کردن این موضوع در این بخش قابل قبول باشد
من در جستجوی معلم native زبان انگلیسی هستم که تحت آموزش بهتر قرار بگیرم.
اگر نشد هم که یکی از بهترین های تهران که لهجه امریکایی داشته باشد را دوستان معرفی کنند.
ممنون
2014AS12xx -آنکارا - مشاهده قبولی June 4- ارسال مدارک June 23 - تاریخ مصاحبه هفته سوم دسامبر - نفرات کیس:2
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

میخواستم بدون هنوز خبری مبنی بر اینکه امسال هم یکبار دیگه نتایج اعلام میشه داده شده یا نه؟

مرسی
تشکر کنندگان:
(2013-06-23 ساعت 12:40)Mehdiest نوشته:  سلام دوستان

میخواستم بدون هنوز خبری مبنی بر اینکه امسال هم یکبار دیگه نتایج اعلام میشه داده شده یا نه؟

مرسی

مثل اینکه در سایت زده که اطلاعاتتون رو تا ماه اکتبر نگه دارید. پس ممکنه بازم یک دور دیگه نتایجی رو اعلام کنن ولی قطعی نیست. فکر میکنم به این بستگی داره که کسانی که در ماه می برنده اعلام شدند چند درصدشون فرم های اولیه رو فرستاده باشند.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: FMANIS ، rouzbehdarvishi ، hossien_501 ، 5ina ، آنی
(2013-06-22 ساعت 13:41)Doogh نوشته:  راستیییییییییییییییییی، آیا شماره کیس نامبر (مال من خیلی پایینه/زیر ششصد) ربطی به زمان فرستادن فرمهای DS 230 Part I, DS 230 Part II, and DSP 122 داره؟ من هنوز نفرستادم.
هزچه سریعتر اقدام به ارسال فرمهای پرشده بفرمائید و بهترین روش ایمیل هست . موفق باشید.
تشکر کنندگان: Doogh
سلام دوستان
تبریک به همگی برای فبولی درلاتاری 2014
ایا بین شما عزیزان ، خانواده ای هست که فرزند 12 ساله داشته باشه ؟
کدام ایالت یا بهتره بپرسم کدام شهر را برای سکونت در نظر گرفته اید ؟
به امید موفقیت
تشکر کنندگان: محبت
سلام بر همه دوستان عزیز و گلم
یه خبر خوب,امروز یکی از دوستام از مصاحبه برگشت و خوشبختانه ویزای یک ضرب گرفته.به امید اینکه هممون ویزای یک ضرب بگیریم.
بگو ایشالاBig Grin
2014AS00003$$$ Abu dhabi
خوشا نه اگر رها زیستن,مردن به دریایی
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، aghaghia ، maziar irani ، زری وحدتی ، 5ina ، FMANIS
با سلام خدمت دوستان....من چندتا سوال داشتم....برنده ي اصلي خودم هستم ...اول اينكه من دبير رسمي آموزش و پرورشم آيا براي سابقه شغلي ترجمه ي حكم كارگزيني من كافيه يا بايد نامه ي ديگري بگيرم..........دوم اينكه همسر من در دانشگاه افسري مدرك ليسانس گرفته و 6 سال در ارتش افسر بوده و الان حدود 4 ساله كه از ارتش استعفا داده و با پرداخت غرامت پاسپورت و كارت پايان خدمتشو گرفته آيا اين قضيه براي روز مصاحبه خيلي وضعيت مارو بغرنج مي كنه؟ ممنون ميشم جواب بديد
امید و بلند پروازی حق ماست
تشکر کنندگان: FMANIS
(2013-06-21 ساعت 19:09)mohammadss نوشته:  سلام
یک سوال داشتم ممنون می شم اگه جواب منو بدین
تو بارکد شیت من نوشته You have been randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2014 (October 1, 2013 to September 30, 2014).
یعنی من 6 مهر October 1, 2013 باید فرم ها رو بفرستم الان نمی تونم بفرستم؟؟؟
کیس نامبرم هم 2014AS000077xx

درود
عزیزم اون تاریخ نشان دهنده fiscal year(سال مالی)در امریکاست و همینطور بیان کننده بازه زمانی لاتاری برندگان 2014,شما طبق گفته خود سایت هر چه زودتر مدارکت رو ایمیل کن.
2014AS00003$$$ Abu dhabi
خوشا نه اگر رها زیستن,مردن به دریایی
تشکر کنندگان: FMANIS
(2013-06-23 ساعت 20:46)hossien_501 نوشته:  
(2013-06-22 ساعت 12:33)ghafari88 نوشته:  
(2013-06-22 ساعت 09:32)saeedshafiee نوشته:  سلام
همسرم امسال قبول شده و من دو هفته پیش فرمها رو بصورت کاملا دیجیتال تهیه و ارسال کردم . ما خودمون ایروان رو انتخاب کردیم. هفته پیش جواب از KCC مبنی بر دریافت اونها رو دریافت کردم. تو این فاصله هم داریم کارهای پزشکی و واکسن ها رو انجام میدیم.
لطفا محل درست پیدا کردن جواب سوالاتم رو عنوان بفرمایید
سوال یک : باید منتظر ایمیل از KCC باشم یا از سفارت ایروان
سوال دو : منظور از کارنت شدن دقیقا چیه
سوال سه : شماره ما دو رقمی هستش ( زیر 100) این مزیت محسوب میشه یا نه ؟
با تشکر

آقا سعید گل .. لطفا سوالهاتون رو یک جا بپرسید! Wink
بنده پاسخ شما رو در این پست ( لینک )دادم! ****** لطفاً روی لینک کلیک نکنید چون پست مربوطه رو پاک کردن!!!! *****

سلام غفاری جان
یه سوال برای من پیش اومد,شما تو امضاتون شماره کیستون رو زدید **18 بعد تو سوالتون گفتید شمارتون زیر 100 هست,قضیه چیه؟

داداش حسین ... Cool
نداشتیما!
من جواب سوال آقا سعید رو دادم.
اون باکس سفیده سواله آقا سعیده که گفته کیس نامبرش زیر صد هست. من همون هزار و هشتصد و خورده ای هستم. Wink
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان:
بچه ها کسایی که سیتیزن شیپ امریکا باشن و پاسپورت امریکا را داشته باشن مثلا در کشوری مثل کانادا چقدر می تونن بمونن؟؟؟
مثلا چند ماه اجازه دارن؟؟؟
و اگرم کسی م یدونه یه توضیحی در رابطه با اینکه اگر گسی پاسپورت امریکایی داشته باشه کلا به چه کشورهایی می تونه بدون ویزا سفر کنه و چقدرم می تونه اونجا بمونه؟؟؟
آیا محدودیتی داره؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2013-06-24 ساعت 00:34)پسرک مهاجر نوشته:  بچه ها کسایی که سیتیزن شیپ آمریکا باشن و پاسپورت آمریکا را داشته باشن مثلا در کشوری مثل کانادا چقدر می تونن بمونن؟؟؟
مثلا چند ماه اجازه دارن؟؟؟
و اگرم کسی م یدونه یه توضیحی در رابطه با اینکه اگر گسی پاسپورت آمریکایی داشته باشه کلا به چه کشورهایی می تونه بدون ویزا سفر کنه و چقدرم می تونه اونجا بمونه؟؟؟
آیا محدودیتی داره؟؟؟

تو کانادا 6 ماه ( البته با گرین کارت هم میتونید برید کانادا )

تعداد کشور هایی که میشه سفر کرد زیاده شاید بشه گفت 80% کشور ها ولی زمان موندن بسته به قانون اون کشور از 1 ماه تا 6 ماه متغییره .
2014-8XXX ، ایروان ، کلیرینس ، پایان آرزو ...
تشکر کنندگان: پسرک مهاجر ، aghaghia ، ojee ، FMANIS
(2013-06-21 ساعت 03:41)Good Luck نوشته:  ...من حدود 7 سال تو انگلیس زندگی کردم حالا واسه اینکه نامه از پلیس اونجا بخوان به مشکل خوردم که چه جوری واسشون نامه بگیرم .
از طرفی سفارت انگلیس تو ایران بسته شده و امکان اینجور مکاتبات وجود نداره و از طرفی من الان ایرانم و نمیتونم برم اونجا واسه این کار .
از نظر زبان انگلیسی هیچ مشکلی ندارم . به Kcc زنگ زدم گفتن به سفارتی که مصاحبه میشیم مربوط میشه .
حالا فعلا به سفارت مربوطه ایمیل زدم ببینم چی جواب میدن .
میخواستم ببینم کسی از دوستان عزیز میتونه راهنمایی دیگه ای بده یا کسی به همچین مشکلی برخورده تا حالا ؟
پیشاپیش به کلیه دوستان برنده تبریک میگم و امیدوارم همه ویزاشونو بگیرن حالا یکضرب و دوضرب خیلی فرقی نمیکنه . ...
بعد از بسته شدن سفارت، به نظرم سفارت سوئد حافظ منافع انگلستان در ایران هست. به این سفارت مراجعه کنین شاید بتونن کمکتون کنند.
تشکر کنندگان: maziar irani ، KIMIA2005 ، aghaghia ، ojee ، زری وحدتی ، 5ina ، Good Luck
تبریک به قبولی دوستان 2014 امیدوارم کار همه میزون پیش بره .
من از برندگان 2013 هستم و مصاحبه رو انجام دادم ولی مشکلی برای من پیش امد و گفتن نامه اول رو باید داشته باشه.
به همه دوستان پیشنهاد می کنم از تمام مراحل عکس و کپی داشته باشند هر چند مهم نباشه مثل نامه اول من.
(من نامه اول دارم ولی از تاریخش عکس نداشتم فقط از اخر نامه عکس گرفتم.
مشکل من اینه! ایا دوستان 2014 کسی هست لطف کنه نامه اولشون رو برای من اپلود کنند که من با شاپ .....
ممنون

تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، 5ina
یعنی روز سفارت به شما ایراد گرفتن افیسر برای نامه اول؟؟!!!
تشکر کنندگان: زری وحدتی
(2013-06-24 ساعت 11:27)mamad_msp نوشته:  تبریک به قبولی دوستان 2014 امیدوارم کار همه میزون پیش بره .
من از برندگان 2013 هستم و مصاحبه رو انجام دادم ولی مشکلی برای من پیش امد و گفتن نامه اول رو باید داشته باشه.
به همه دوستان پیشنهاد می کنم از تمام مراحل عکس و کپی داشته باشند هر چند مهم نباشه مثل نامه اول من.
(من نامه اول دارم ولی از تاریخش عکس نداشتم فقط از اخر نامه عکس گرفتم.
مشکل من اینه! ایا دوستان 2014 کسی هست لطف کنه نامه اولشون رو برای من اپلود کنند که من با شاپ .....
ممنون

دوست عزیز برا مدارک مصاحبه مگه نباید با فرمها نامه اول قبولی رو هم ارائه میکردید ؟؟
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: ojee ، aghaghia

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان