کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-06-22 ساعت 09:32)saeedshafiee نوشته:  سلام
همسرم امسال قبول شده و من دو هفته پیش فرمها رو بصورت کاملا دیجیتال تهیه و ارسال کردم . ما خودمون ایروان رو انتخاب کردیم. هفته پیش جواب از KCC مبنی بر دریافت اونها رو دریافت کردم. تو این فاصله هم داریم کارهای پزشکی و واکسن ها رو انجام میدیم.
لطفا محل درست پیدا کردن جواب سوالاتم رو عنوان بفرمایید
سوال یک : باید منتظر ایمیل از KCC باشم یا از سفارت ایروان
سوال دو : منظور از کارنت شدن دقیقا چیه
سوال سه : شماره ما دو رقمی هستش ( زیر 100) این مزیت محسوب میشه یا نه ؟
با تشکر
كي سي سي نامه رسيدن مداركتون رو شايد جواب بده ولي براي مصاحبه بايد منتظر نامه دوم باشيد كه در همون سايت اعلام قبولي در زمان خودش مشاهده ميشه
يعني در ليست ماحبه قرار گرفتن.
شما احتمالا آبان ماه مصاحبه ميشين و اين يعني زودترين زمانSmile
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان: saeedshafiee ، payam62 ، hossien_501
همسرم امسال قبول شده و من دو هفته پیش فرمها رو بصورت کاملا دیجیتال تهیه و ارسال کردم . ما خودمون ایروان رو انتخاب کردیم. هفته پیش جواب از KCC مبنی بر دریافت اونها رو دریافت کردم. تو این فاصله هم داریم کارهای پزشکی و واکسن ها رو انجام میدیم.
با تشکر

توی بولتن ویزا اینجا از حدودای مرداد ماه شماره ها کارنت میشن و پرونده ها به جریان میافته وبعد از اون هم نامه دوم واسه زمان و مکان مصاحبه توی همون سایتی که قبولیتون رو دیدید قرار میگیره
مزیتش اینه که سری اول هستید که واسه مصاحبه دعوت میشید ..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: saeedshafiee ، payam62 ، FMANIS ، hossien_501
با تشکر

سلام
یک : باید منتظر باشید که شمارتون در بولتن زیر درج بشه که از 15 آگوست هر ماه یک سری شماره اعلام میشه برای مصاحبه
http://travel.state.gov/visa/bulletin/bu..._5993.html
دو : وقتی شماره شما اعلام شد شما کارنت میشید
سه : اعلام کارنت شدن به ترتیب شماره است ، پس شما قاعدتا زودتر کارنت میشید

(2013-06-22 ساعت 11:16)zigoratuae نوشته:  
با تشکر

سلام
یک : باید منتظر باشید که شمارتون در بولتن زیر درج بشه که از 15 آگوست هر ماه یک سری شماره اعلام میشه برای مصاحبه
http://travel.state.gov/visa/bulletin/bu..._5993.html
دو : وقتی شماره شما اعلام شد شما کارنت میشید
سه : اعلام کارنت شدن به ترتیب شماره است ، پس شما قاعدتا زودتر کارنت میشید

ببخشید لینک بولتن این است :
http://travel.state.gov/visa/bulletin/bu..._1360.html
تشکر کنندگان: saeedshafiee ، FMANIS
سلام دوستان عزیز
من مدرک فوق دیپلم دارم ولی پیش دانشگاهی ندارم آیا مشکل ساز میشه ؟ شماره کیس من ++51 این هست مصاحبه من چه ماهی میشه ؟ مرسی
شماره کیس:**2014AS000051 خودم تنها هستم Cool مصاحبم 23 آپریل ابوظبی >>>> ويزا يك ضررررررررررررب >>>>> به لطف خدا Smile
تشکر کنندگان: zigoratuae
با تشکر

آقا سعید گل .. لطفا سوالهاتون رو یک جا بپرسید! Wink
بنده پاسخ شما رو در این پست ( لینک )دادم! ****** لطفاً روی لینک کلیک نکنید چون پست مربوطه رو پاک کردن!!!! *****
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: آنی ، saeedshafiee ، آلیس-1980
سلام دوستان خوبید من مدارک را با در اچ ال فرستادم و وقتی رسید به ترک نامبر و اسکن فرمها نامه زدم که سفارت تائئد کن ولی الان چند هفته گذشته و خبری نشده من هم 2 بار ایمیلم را در تاریخهای مختلف ارسال کردم حالا باید چیکار کنم؟ مرسی
Cas num: 2014as00006000
تعداد:٢ نفر
محل مصاحبه كانادا
زمان مصاحبه آخر مي
وضعيت ap
تشکر کنندگان:
(2013-06-22 ساعت 12:42)pedox نوشته:  سلام دوستان خوبید من مدارک را با در اچ ال فرستادم و وقتی رسید به ترک نامبر و اسکن فرمها نامه زدم که سفارت تائئد کن ولی الان چند هفته گذشته و خبری نشده من هم 2 بار ایمیلم را در تاریخهای مختلف ارسال کردم حالا باید چیکار کنم؟ مرسی

احتمالا به علت شلوغی و حجم زیاد نامه ها و ایمیل ها نتونستن جوابتون رو بدن اگه بتونید تماس داشته باشید زودتر جواب میگیرید..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، hossien_501
راستیییییییییییییییییی، آیا شماره کیس نامبر (مال من خیلی پایینه/زیر ششصد) ربطی به زمان فرستادن فرمهای DS 230 Part I, DS 230 Part II, and DSP 122 داره؟ من هنوز نفرستادم.
?Oh, look! The world is burning... Isn't that beautiful
تشکر کنندگان:
(2013-06-19 ساعت 00:48)k.abbasi نوشته:  دوستان عزیز من قبلا"درجاهای مختلف این سوال راکردم واکثرا"گفتن باخانم دکترطاهرنژادمشورت کنم ولی چون درشهرستان سرکارهستم برایم مقدورنیست وهرچه تلفن به انسیستو میزنم کسی جوابم رانمیدهدحال اگرکسی اطلاعات داردومیتواندراهنمائی کندممنون میشوم مشکل من این است که HBS+(هپاتیتB) دارم ومدت سه سال است دارواستفاده میکنم وکنترل شده است ودرآخرین آزمایشات نیزنتیجه خوب بوده ویکی ازدوقرصی راکه استفاده میکردم الان دکترقطع کرده تادوماه دیگرآزمایش بدهم حال میخواهم بدانم این موردمیتواندکیسم رامنفی کندیانه که اگرجواب مثبت است من ازادامه کارصرف نظرکنم(فرمهاراارسال کرده ام) وباتوجه به اینکه اسم همسرم درآمده است آیابرای همسرو2فرزندم امتیاز منفی میباشدحال اگرازدوستان کسی هم رفت طرف انسیستوپاستورزحمت بکشه کیس ماروهم بپرسه ممنون دارش میشم انشاا... درآم ری ک ا تلافی کنم به امیددیدارمنتظرجواب

سلام من امروز از خانم دکتر در مورد شما پرسیدم ایشان هم گفتند تا به حال با این مورد برخورد نداشتند فرمودند با پزشک سفارت از طریق ایمیل مشورت کنید. اما در آخر گفتند اگر مبنا تست انتی ژن شما باشد که با تست منفی هپاتیت قبولی اما اگر تست دیگری انجام دهند مورد بیماری شما مشخص می شود. در کل چندان اطلاعی نداشتند چون مورد نادری است به هر حال این جواب خآنم دکتر طاهر نژاد بود. پیروز باشید
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: aghaghia ، sinamn ، KIMIA2005 ، k.abbasi ، زری وحدتی ، hossien_501 ، 5ina
(2013-06-22 ساعت 13:41)Doogh نوشته:  راستیییییییییییییییییی، آیا شماره کیس نامبر (مال من خیلی پایینه/زیر ششصد) ربطی به زمان فرستادن فرمهای DS 230 Part I, DS 230 Part II, and DSP 122 داره؟ من هنوز نفرستادم.

شما که کیس نامبرتون پایین هست زودتر بفرستید چون زودتر کارنت میشین. سعی کنید تا اخر ماه جون بفرستید.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: Doogh ، behfaza ، maziar irani ، hossien_501 ، 5ina
(2013-05-02 ساعت 03:01)shimoda نوشته:  
(2013-05-02 ساعت 02:56)miladtorfi نوشته:  
(2013-05-02 ساعت 02:02)مهسا ح نوشته:  has not been selected Sad ولی یکی از دوستای صمیمیم برنده شد . اما متاسفانه هیچکسی رو انجا نداره و مساله اسپانسر فکرشو از الان مشغول کرده !

اگه بتونید یه حساب بانکی خوب رو به آفیسر نشون بدین (مبغلش باید بالاتر از میزان خط فقر آمریکا باشه) یعنی اگه یک نفر هستید حدوداً 11-12 هزار دلار باید موجودی حسابتون باشه و در این صورت دیگه نیازی به اسپانسر هم نخواهید داشت.

دوستان این مساله رو در تاپیک نداشتن اسپانسر و راه حل ها مطرح کنید

سلام برشما دوست عزیز
اصلا نگران نباشید همین که بتوانید یک حساب بانکی عالی ببرید هیچ مشکلی نخواهید داشت من خودم با اینکه اسپانسر داشتم ولی روز مصاحبه ام خیلی افرادی که بودند اسپانسر نداشتن ولی یک مبلغ پول بالای 50 میلیون به حساب ریخته بودن و هیچ مشکلی نداشتن ویزارو هم گرفتن. خیالتون راحت
تشکر کنندگان: aghaghia ، KIMIA2005 ، behfaza ، exxedus ، hossien_501 ، 5ina
(2013-06-19 ساعت 00:48)k.abbasi نوشته:  دوستان عزیز من قبلا"درجاهای مختلف این سوال راکردم واکثرا"گفتن باخانم دکترطاهرنژادمشورت کنم ولی چون درشهرستان سرکارهستم برایم مقدورنیست وهرچه تلفن به انسیستو میزنم کسی جوابم رانمیدهدحال اگرکسی اطلاعات داردومیتواندراهنمائی کندممنون میشوم مشکل من این است که HBS+(هپاتیتB) دارم ومدت سه سال است دارواستفاده میکنم وکنترل شده است ودرآخرین آزمایشات نیزنتیجه خوب بوده ویکی ازدوقرصی راکه استفاده میکردم الان دکترقطع کرده تادوماه دیگرآزمایش بدهم حال میخواهم بدانم این موردمیتواندکیسم رامنفی کندیانه که اگرجواب مثبت است من ازادامه کارصرف نظرکنم(فرمهاراارسال کرده ام) وباتوجه به اینکه اسم همسرم درآمده است آیابرای همسرو2فرزندم امتیاز منفی میباشدحال اگرازدوستان کسی هم رفت طرف انسیستوپاستورزحمت بکشه کیس ماروهم بپرسه ممنون دارش میشم انشاا... درآم ری ک ا تلافی کنم به امیددیدارمنتظرجواب
نه دوست عزیز هیچ مشکلی برای شما ایجاد نمیشه موقع مدیکال ما به ما گفتن فقط برای بیماری سیفلیس کیس رو رد میکنن غیر اون هرکس حتی خدای نکرده ایدز هم داشته باشه کیسش رد نمیشه مطمئن باشید فقط بعدا که برید آمریکا اگه بخواهید خودتون رو بیمه کنید هزینه بیمتون بیشتر میشه چون میدونن شما بیماری دارید و باید دارو استفاده کنید حتی از ما برای هپاتیت و ... آزمایش هم نگرفتن چون گفتن مهم نیست
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
تشکر کنندگان: k.abbasi ، 5ina ، hossien_501
آقا يه سوال خيلي غير مرتبط داشتم
ميگم از كجا ميشه فهميد كه از كشور ممنوع الخروج شدي؟
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان:
(2013-06-22 ساعت 13:41)Doogh نوشته:  راستیییییییییییییییییی، آیا شماره کیس نامبر (مال من خیلی پایینه/زیر ششصد) ربطی به زمان فرستادن فرمهای DS 230 Part I, DS 230 Part II, and DSP 122 داره؟ من هنوز نفرستادم.
سلام دوست عزیز بهتره زودتر بفرستید ولی از آن مهمتر اینه که بدون غلط و با دقت زیاد پرشون کنید از تاپیک پر کردن فرمهای 230 و 122 استفاده کنید. چون کیس نامبرتون پایینه اگه زودتر بفرستید احتمالا توی سری اول مصاحبه ها قرار می گیرید و کارتون سریعتر پیش میره باید واکسن زدن و آماده کردن مدرک تحصیلی و ترجمه هاتون رو هم شروع کنید . باز هم تاکید می کنم اگر هم دیرتر بفرستید مشکلی پیش نمیاد فقط زمان مصاحبتون دیرتر می شه ،دقت در پر کردن فرمها خیلی مهمه پیشنهاد می کنم تاپیکهای مرتبط در مهاجرسرا رو بخونید . و اقدام به انجام کارهاتون کنید.
تشکر کنندگان: aghaghia ، rouzbehdarvishi ، 5ina ، Doogh
(2013-06-22 ساعت 21:28)kage.omid نوشته:  آقا يه سوال خيلي غير مرتبط داشتم
ميگم از كجا ميشه فهميد كه از كشور ممنوع الخروج شدي؟

باید ببرید اداره گذرنامه همراه با مدارک شناسایی ، اگر مشکلی نبود که هیچ ولی اگر ممنوع الخروج بودین پاسپورتتون ضبط میشه تا مشکل رفع بشه .
2014-8XXX ، ایروان ، کلیرینس ، پایان آرزو ...
تشکر کنندگان: 5ina ، kage.omid ، KIMIA2005 ، aghaghia ، hossien_501

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان