کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
از دوستان با تجربه کسی هست بدونه توی این 3 سفارت هزینه حدودی چقدر میشه ؟
تفکیک شده شده باشه لطفا. مثلا : هتل ....x$ مدیکال x$ و ...
تشکر کنندگان:
(2013-07-08 ساعت 09:27)hmahdavizadeh نوشته:  با سلام به تمامی دوستان مهاجر سرا، خواهشمند است مرا راهنمایی نمائید حدود دو هفته است که مدارکمان را از طریق پست TNT ارسال کرده و به سفارت آمریکا رسیده است منتهی هنوز هیچ ایمیلی برای ما نیامده چه کاری باید انجام بدهیم. باتشکر

با سلام به تمامی دوستان مهاجر سرا، خواهشمند است مرا راهنمایی نمائید حدود دو هفته است که مدارکمان را از طریق پست TNT ارسال کرده و به سفارت آمریکا رسیده است منتهی هنوز هیچ ایمیلی برای ما نیامده چه کاری باید انجام بدهیم. باتشکر

اگر 2014 هستید و منظورتون فرمهای اولیه است نباید به سفارت بفرستید باید به kcc بفرستید و پیشنهادم اینه که ایمیل کنید نه پست !!
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان:
(2013-07-08 ساعت 10:39)hmahdavizadeh نوشته:  با سلام و احترام به همه عزیزان عضو در مهاجر سرا، لطفاً بگوئید اگر مدارک ارسالی به کنتاکی ناقص باشد (فرم ها از طریق پست TNT ارسال شده است) چگونه مطلع می شویم و اگر مشکلی نداشته باشد چگونه اطلاع پیدا می کنیم که مدارک ما رسیده و تاریخ مصاحبه ما چه زمانی است. با تشکر

----------------------------------------------------------------
باید ایمیل بزنی ، Big Grin البته بالای ایمیل کیس نامبرت رو حتما باید بنویسی
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
تشکر کنندگان:
سلام به همگی
دوستان کسی اطلاع داره راجب شرایط سگ برای بردن به آمریکا و اینکه هزینه این کار چقدره؟
تشکر کنندگان: maziar irani ، nedali
(2013-07-08 ساعت 12:54)zzarin نوشته:  
(2013-07-08 ساعت 10:39)hmahdavizadeh نوشته:  با سلام و احترام به همه عزیزان عضو در مهاجر سرا، لطفاً بگوئید اگر مدارک ارسالی به کنتاکی ناقص باشد (فرم ها از طریق پست TNT ارسال شده است) چگونه مطلع می شویم و اگر مشکلی نداشته باشد چگونه اطلاع پیدا می کنیم که مدارک ما رسیده و تاریخ مصاحبه ما چه زمانی است. با تشکر

با سلام
تو این تاپیک مطالب مفصلی میتونی پیدا کنی :
http://mohajersara.com/thread-6457.html
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

تشکر کنندگان:
دوستان 2014 اییی. فکر می کنین از چه تاریخی باید برای مدارک پزشکی ، ترجمه ها و دیگر کارها اقدام کنیم . ؟؟؟
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: maziar irani
(2013-07-02 ساعت 15:41)mrbonbon نوشته:  
(2013-07-02 ساعت 15:36)amin arefi نوشته:  
(2013-07-02 ساعت 15:29)love_everlife نوشته:  کسی میدونه برای آنکارا، اونایی که پیش دانشگاهی دارن ریز نمره میخواد یا نه ؟ واجبه ؟
سفارت های دیگه چطور؟
با درود
دوست عزیز ضرری نداره اگه ریزنمرات همرات باشه اگه خواستن ارائه میدی و اگه نخواستن ،انشا ا... تو آمریکا بدردت میخورهSmile
دوست عزیز شک نکن که صد در صد لازمه، حتماً با خودت همراه داشته باش، همینطور اصل دانشنامه

دوستان مدارک و ریز نمرات همراهان هم نیازی هست؟
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان:
(2013-07-08 ساعت 14:46)nasim نوشته:  دوستان 2014 اییی. فکر می کنین از چه تاریخی باید برای مدارک پزشکی ، ترجمه ها و دیگر کارها اقدام کنیم . ؟؟؟

بستگی به کیست داره ولی برای پزشکی مخصوصا هپاتیت یه 6-7 ماهی لازم داری بهتره شروع کنی
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
تشکر کنندگان: nasim
من می خواستم بدونم به محض اینکه ما بریم آمریکا میتونیم حساب باز کنیم و ویزا یا مستر کارت بگیریم؟؟اصلا شرایطش چی هست؟؟واسه خرید اینترنتی می گم!
**Case Number : 2014AS000014
مقصد : San Jose,CA
Smile Aug 29th - Qatar airways Cool
**نخستين و بالاترين پيروزي، تسلط بر خويش است**
تشکر کنندگان:
(2013-07-08 ساعت 14:12)saeedshafiee نوشته:  
(2013-07-08 ساعت 12:54)zzarin نوشته:  

با سلام
تو این تاپیک مطالب مفصلی میتونی پیدا کنی :
http://mohajersara.com/thread-6457.html

دوستان من شنیدم برای کیس لاتاری اونجا 6 ماه زبان رایگان داره و اگر کسیرو ااونجا نداشته باشی جای ارزون قیمت مثه کمپ میدن ؟؟
کسی میدونه برای2014 هم هست ؟
آیا صحت داره و کسی هست استفاده کرده باشه از قدیمیا ؟؟؟؟
تشکر کنندگان: FMANIS
بچه ها کسی میدونه مصاحبه بچه های 2014 تقریبا از چه ماهی شروع میشه؟
برنده 2014
کیس نامبر 71XX
1 نفر
مقصد: دالاس
ویزای یک ضرب (ایروان)
Cool
تشکر کنندگان:
(2013-07-08 ساعت 16:41)masodsh نوشته:  بچه ها کسی میدونه مصاحبه بچه های 2014 تقریبا از چه ماهی شروع میشه؟

اگه به روال گذشته باشه نیمه های آگوست اولین گروه شما کارنت میشن که از حدود یه ماه بعدش مصاحبه ها شروع میشه .
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: FMANIS ، nasim ، masodsh
میشه خواهش کنم از دوستان اگه کسی اطلاع دقیق از هزینه های سفارت-صدور ویزا ومدیکال در آنکارا و ابوظبی داره اینجا برامون بذاره لطفا
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: FMANIS
(2013-07-08 ساعت 18:18)ali3875 نوشته:  میشه خواهش کنم از دوستان اگه کسی اطلاع دقیق از هزینه های سفارت-صدور ویزا ومدیکال در آنکارا و ابوظبی داره اینجا برامون بذاره لطفا

دوستان هزینه سفارت در همه کنسولگری ها یکیست.. 330 دلار
مدیکال هم بسته به شرایط خودتون و واکسنایه احتمالی که بخورین داره که به سفرنامه ها مراجعه کنید متوجه میشین حدودش رو..
165 دلار صدور گرین کارتم که باز همشون دارند و ثابته.

خیلی ازین سوالات به طور کیفی نه کمی برای مقایسه هر سفارت با هم در امضای سعید خان مدیر عزیز موجوده...
یه نسخه ی واحد نیست که واسه همه بپیچن و اینجا اعلام کنن!
تشکر کنندگان: pv-n ، FMANIS ، maryam_a
سلام دوستان عزیز
خیلی ممنون می شم اگه به سوال من جواب بدید،ایمیلی که من توی فرم های ثبت نام ام وارد کردم به دلایلی بلاک شده،آیا از طرف کنتاکی در طی پروسه ایمیلی به ما زده می شه؟یعنی به عبارتی می خوام بدونم این مسئله برای من مشکل ساز میشه؟
می تونم با ایمیل زدن از یک ایمیل جدید این مسئله رو به کنتاکی خبر بدم و ایمیل جدیدی در اختیارشون بذارم؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان